Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2012., 10:03   #741
Quote:
Malo sam zbunjena pa mi nije jasno koju si boju na kraju koristila i dal ti je ispala crna ili kao ova koju si stavila?
Pretpostavljam da si pitanje upitila meni.
Te L'orealove boje svima ispadnu skoro crne.
Ja sam koristila Movidu (ovu na slici).
Nije mi ispalo crno - nego kažem da mi na slikama ispada crna.
Ti želiš staviti preljev?
Ako nije problem - stavi sliku sadašnje boje pa će ti netko dat' savjet' koju boju uzet'.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 21:41   #742
Quote:
Malena30 kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se tvoja boja kose, upravo je to boja koju bi htjela .
Kosu bojim već godinama zbog sijedih, a u zadnje vrijeme koristim L'oreal Casting Creme 300 - tamno smeđa, a na meni ispada jako tamna više kao crna .
Htjela bi kosi dati malo prirodniji izgled, a da nema onaj crveni sjaj, nego da je tamno tamno smeđa. Malo sam zbunjena pa mi nije jasno koju si boju na kraju koristila i dal ti je ispala crna ili kao ova koju si stavila?
Šta misliš dal će moja kosa dobiti taj sjaj (s obzirom da je tamna) tj. da će dobiti ajmo reći tamno smeđi sjaj?
Hvala
moja boja na slici je moja prije stavljanja preljeva, prirodna, netretirana, no boja mi prakticki je ista, tako da sam jako sretna

kao sto ti je i asdfgh, stavi sliku svoje boje, pa da ti kazemo

ja sam koristila movidu #29

probat cu sutra uslikat na danjem svjetlu i sad je speglana, pa se ljepse vidi boja nego na ovoj slici

__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 11:43   #743
Hvala cure,
probat ću se poslikat, makar mi je boja već malo isprana od mora i sunca te nije tako tamna, a mlada kosa kod lica mi je ful svijetla, zato bi sada koristila preljev da sve to ujednačim, da mi kosa izgleda prirodno tamno smeđa a ne crna
__________________
Malena30
Malena30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 11:16   #744
Pofarbala sam kosu na kraju sa Movida 45 i zadovoljna sam, nije tako tamna kao kad stavim Loreal i na svjetlu ima onaj smeđi sjaj kao prirodna boja
__________________
Malena30
Malena30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 12:03   #745
Quote:
Pahhy kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila kupiti onaj Palette preljev, oće se zaista isprati nakon 6-8 pranja?
Pa mislim da da...ja ga stavljam taj od Palette jednom mjesečno, nijansu Dark Brown i meni lijepo ispadne, onak neki slabi crvenkasti odsjaj bude.....



Zna li netko neki drugi preljev osim Palette da ima u dm-u, KOzmu i slično? Voljela bih probati neki drugi, ali nikad ne mogu naći nešto u vrećici, ja uvijek mislim da su to farbe....?
__________________
*...Sa svime što mi je priredio, mogla sam da se nosim. A onda je prestao da me voli. I, tu sam izgubila svaku bitku...*
Maja.00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 06:26   #746
Imam kratku plavu kosu. Zelio bih se pofarbati u crno kompletno, ali prvo bih zelio vidjeti kako to uopce izgleda sa preljevom.
Pa imam par pitanja. Za pocetak, jeli moguce uopce lijepo obojati plavu kosu u crno? I vidim da kroz par pranja to ode dolje, to znaci da dok prvi puta operem polako ce mi se vidjet plava kosa?
Koliko cesto mogu nanositi preljev?
 
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 22:15   #747
Imam neku svjetlije smeđu,tamno plavu kosu, onako na foru boje meda. Nikada se nisam farbala niti stavljala pramenove a moja mi je boja već dosadila, kako to već ide.

I sad sam se ovih dana odlučila za palette preljev za kosu, samo se dvoumim između nougat smeđe ili čokoladno smeđe? Da li je itko koristio? I koja od te dvije ispadne tamnija?


http://images1.wikia.nocookie.net/__...ilson_100.jpeg

Ciljam nešto slično ovoj boji
malamissunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 18:25   #748
Pozdrav, zanimaju me dvije stvari u vezi preljeva..da li se boja preljeva jednako hvata na prethodno ofarbanu kosu trajnom bojom i na izrast koji je naravno prirodne boje ili ću imati različite nijanse na izrastu i ostatku kose. drugo pitanje, u kojim ono slučajevima dobijemo zelenu boju?? Hvala
tick-tack is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:13   #749
bilo tko? pliz...
tick-tack is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 15:06   #750
Quote:
tick-tack kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanimaju me dvije stvari u vezi preljeva..da li se boja preljeva jednako hvata na prethodno ofarbanu kosu trajnom bojom i na izrast koji je naravno prirodne boje ili ću imati različite nijanse na izrastu i ostatku kose. drugo pitanje, u kojim ono slučajevima dobijemo zelenu boju?? Hvala
nebu ti se uhvatilo jednako, mozda na prvu i bude ali preljev se puno brze ispire od boje i nakon par pranja ces primjetiti razliku izmedu izrasta i ofarbane kose..
zelenu boju mozes dobiti kad iz smedeg ides na plavo ili iz plavog na smede (bar kolko ja znam), ali ako ti dobar frizer radi prijelaz iz jedne u drugu boju nebi trebalo biti problema..
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 15:14   #751
Quote:
malamissunshine kaže: Pogledaj post
Imam neku svjetlije smeđu,tamno plavu kosu, onako na foru boje meda. Nikada se nisam farbala niti stavljala pramenove a moja mi je boja već dosadila, kako to već ide.

I sad sam se ovih dana odlučila za palette preljev za kosu, samo se dvoumim između nougat smeđe ili čokoladno smeđe? Da li je itko koristio? I koja od te dvije ispadne tamnija?


http://images1.wikia.nocookie.net/__...ilson_100.jpeg

Ciljam nešto slično ovoj boji
nisam sigurna koja je tamnija ali znam da ce ti ispasti puno tamnije na tvojoj kosi (jer i ja imam tamno plavu i kad sam stavila lješnjak smedu ispalo je skoro crno). ako se odlucis za cokoladnu pazi zato kaj ima crveni pigment i onda ti kosa na suncu i pod svijetlom ima crveni sjaj (ja to mrzim ali neki vole, pa eto tek tolko da znas)
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 15:37   #752
i još jedno pitanje za one koji stavljaju preljev na farbanu kosu, znači da je ispod kosa farbana trajnom bojom..dal vam se s takve kose ispere preljev potpuno?...ili samo s prirodne?
tick-tack is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 14:37   #753
Da li netko zna gdje ima Garnier Herbashine preljev za kupiti?
__________________
Život je vječni kompromis između idealnog i ostvarivog.

Bertrand Rasel
Amimanera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 19:10   #754
Ima li netko ideju koji preljev i nijansa bi se trebali uzeti da napravim ovakve pramenove na kosi? http://trendfashiondesign.com/wp-con...12-480x712.jpg Imam smedju kosu, cokoladno smedja.. Hvala
__________________
...and they lived happily ever after.. iHerb kod za popust: GTJ714
marinica87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 23:55   #755
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
nisam sigurna koja je tamnija ali znam da ce ti ispasti puno tamnije na tvojoj kosi (jer i ja imam tamno plavu i kad sam stavila lješnjak smedu ispalo je skoro crno). ako se odlucis za cokoladnu pazi zato kaj ima crveni pigment i onda ti kosa na suncu i pod svijetlom ima crveni sjaj (ja to mrzim ali neki vole, pa eto tek tolko da znas)


Uzela sam na kraju čokoladnu i nije bilo nikakve drastične promjene točnije očekivala sam puno tamniju nijansu no na kraju kao da je ova moja malo osviježena i samo nijansicu tamnija.. i da imala sam onaj grozni narančasti odsjaj što me je nerviralo.
Mislim da ću probati sad nougat, onu tamnije smeđu ne želim jer su mi frendice od nje ispadale crne
Lješnjak smeđa? nisam ju viđala kod palette.. znaš koji je to broj možda?

Zadnje uređivanje malamissunshine : 26.03.2013. at 00:09.
malamissunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 00:03   #756
Quote:
marinica87 kaže: Pogledaj post
Ima li netko ideju koji preljev i nijansa bi se trebali uzeti da napravim ovakve pramenove na kosi? http://trendfashiondesign.com/wp-con...12-480x712.jpg Imam smedju kosu, cokoladno smedja.. Hvala

Jel' ti prirodna čokoladno smeđa ili si se farbala? I zavisi kakav preljev planiraš stavit ovaj iz vrećica ili kod frizera ?
Ti preljevi iz vrećica ti ne mogu posvijetlit' kosu samo potamnit' a i mislim da ćes morat' blajhat kosu ako želiš ovu boju.

Meni ti je takva po ljeti od sunca bez ikakvih pramenova i farbanja
malamissunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 20:16   #757
Prirodna mi je boja A ja prirodno, od sunca, imam ombre, i svi me pitaju gdje sam to radila, al' ne.. Hoce zenska kokos prirodne pramenove
__________________
...and they lived happily ever after.. iHerb kod za popust: GTJ714
marinica87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 00:23   #758
Quote:
marinica87 kaže: Pogledaj post
Prirodna mi je boja A ja prirodno, od sunca, imam ombre, i svi me pitaju gdje sam to radila, al' ne.. Hoce zenska kokos prirodne pramenove
Takve smo mi žene, kompliciramo gdje god stignemo
recimo ja bi htjela mijenjati svoju ful ravnu kosu za kovrčavu..

Dolazila sam i ja u napast za pramenove,ali su mi frendice rekle koje su plavuše da ni ne pomišljam stavljati blajh na svoju prirodnu zato jer em što ću si ju uništit', kasnije ću se htjeti vratit' na prirodno..

Ja bi ti preporučila da ostaneš vjerna ombre-u i prirodnoj boji, a ako već imaš toliko želju svjetlije pramenove pokušaj prirodnim putem, nikako blajh
malamissunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 17:24   #759
molim savjet....sorry ako je vec netko pisao al nisam nasla a nemam bas vremena sve da citam..
naime dugo imam plave pramenove doslovno bijele...i sad sam htjela staviti preljev samo da mi izrast malo nutralizira i da malo kosu vise odmorim od tih pramenova...
moja boja je tamno plava ka smedjem, nemam crvenog pigmenta....
molim za savjet ako je netko sebi stavljao preljev....
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 17:19   #760
Molila bih pomoć! Znate li gdje mogu naći preljev za kosu, a da je ove boje. Ili možda postoji neka farba koja se ispire nakon 28 pranja ili tako nešto, uglavno da nije baš čista farba. već da se ispere s vremenom? Hvala!

http://www.24sata.hr/image/natasa-ja...505d5901cd.jpg

http://www.index.hr/images2/natasaja...52011_htui.jpg
rasa0150 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.