Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2009., 20:27   #1
jestive slike na tortama

dajte molim vas,treba mi hitno,gdje da ih kupim u RI?
donedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 21:34   #2
Možeš kupiti i preko neta:

http://www.sveisvasta.com/

A što se Rijeke tiče, stvarno mi ništa ne pada na pamet, osim možda da pogledaš tamo gdje se inače mogu naručiti torte, npr. PIK, Crvenkapica i slično pa možda oni prodaju
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 00:56   #3
Vjerojatno kasnim sa informacijom, no možda ipak pomogne. Pred dva mjeseca sam dobio zadatak od žene da nađem te jestive slike za torte, jer je htjela malome za rođendan napraviti tortu, a odozgora staviti sliku Hulka.
Uff, majko mila, kakva je to bila muka i potražnja za tim slikama...
Našao sam ih u nekoliko pekara/slastičarnica, ali im je izbor bio zaista mizeran, a kamo li da su imali Hulka, sve dok nisam naletio na slastičarnicu "Snjeguljica" u Kostreni (Sv. Lucija) pa sam na kraju odveo ženu tamo, a ona se toliko oduševila njihovim tortama da je na kraju odustala od home made torte i naručila je njihovu tortu sa slikom Hulka. Ne moram ni reći da je mali bio oduševljen, kuhinja čista, a torta fantastična i svi zadovoljni.

Evo link na Snjeguljicu
__________________
Od viška glava ne boli... osim ako nisu u pitanju batine.
ile.ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 02:18   #4
Jestive slike za tortu možeš kupiti u Eurokomercu u Kastvu. Odi, nećeš požaliti.

Imaju širok dijapazon svakavih jestivih slika a osim slika imaju i jestive figurice svih mogućih likova iz crtića i slično (od talijanskog Modekora - možeš vidjeti i na njihovim stranicama).

Isto će ti tamo znati reći tko ti može napraviti jestivu sliku prema tvojoj fotografiji. Mi smo prije nekoliko godina (mislim da su nas poslali u Kont) imali na završnoj priredbi u vrtiću kvadratnu tortu sa slikom djece iz naše grupe. Možda jest malo morbidno zarezat u djecu ali klinci su bili oduševljeni.
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.