Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2008., 20:33   #1
Djevojke i oženjeni muškarci

evo htio bi cuti vase misljenje o tom vidu druzenja
indigocakra is offline  
Old 21.04.2008., 20:34   #2
__________________
Ne vrijeđaj krokodila prije nego što prijeđeš rijeku.
Burmanska mačka is online now  
Old 21.04.2008., 20:35   #3
ajooooj....

moderatori pozor.....

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 21.04.2008., 20:43   #4
htio bi da naznacim da ova tema propagira protubracni blud
i zelim da pozdravim sve koji su negde na moru
__________________
sve sto kazem bice upotrebljeno protiv mene.
abuxl is offline  
Old 21.04.2008., 20:46   #5
Quote:
abuxl kaže: Pogledaj post
htio bi da naznacim da ova tema propagira protubracni blud
i zelim da pozdravim sve koji su negde na moru


A koliko je već ovakvih tema otvoreno. Možda čak više nego onih o analnom seksu.
__________________
Ne vrijeđaj krokodila prije nego što prijeđeš rijeku.
Burmanska mačka is online now  
Old 21.04.2008., 21:07   #6
što mislim? mislim da je to umobolno i poremećeno. smrde mi takvi ljudi. osjetim ih na kilometre. ogavni su. gade mi se. fuj. danas sam vidio jednu prekrasnu curu sa konjom od 35+. mislim čak da cura nema ni 20 godina. ne želim ni pomisliti da je taj frajer u braku (vrlo je moguće).

da ponovim, JADNO.

dajte zatvorite ovo, jer mi je samo muka čitati.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 21.04.2008., 21:16   #7
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
što mislim? mislim da je to umobolno i poremećeno. smrde mi takvi ljudi. osjetim ih na kilometre. ogavni su. gade mi se. fuj. danas sam vidio jednu prekrasnu curu sa konjom od 35+. mislim čak da cura nema ni 20 godina. ne želim ni pomisliti da je taj frajer u braku (vrlo je moguće).

da ponovim, JADNO.

dajte zatvorite ovo, jer mi je samo muka čitati.
možda joj je to tata.
aryna is offline  
Old 21.04.2008., 21:31   #8
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
što mislim? mislim da je to umobolno i poremećeno. smrde mi takvi ljudi. osjetim ih na kilometre. ogavni su. gade mi se. fuj. danas sam vidio jednu prekrasnu curu sa konjom od 35+. mislim čak da cura nema ni 20 godina. ne želim ni pomisliti da je taj frajer u braku (vrlo je moguće).

da ponovim, JADNO.

dajte zatvorite ovo, jer mi je samo muka čitati.



Tako jeee!!!! Zivio govorniiiik!!!

Radi takvih ozenjenih kriminalaca koji brste nas vinograd mi slobodni Veliši od 30+ ne mozemo nit grozdja omirisat nit vina radit. Eventualno kad oni sve pokvare mozemo smuckat ocat....Samo nek saznam za kojega, slijedi ga hitna kaznena prijava njegovoj bracnoj druzici.
Halo Effect is offline  
Old 21.04.2008., 21:36   #9
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
možda joj je to tata.
jel tebe tvoj tata liže, žvalji, gladi po vratu i miluje ti koljeno?

NOT
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 21.04.2008., 21:47   #10
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
što mislim? mislim da je to umobolno i poremećeno. smrde mi takvi ljudi. osjetim ih na kilometre. ogavni su. gade mi se. fuj. danas sam vidio jednu prekrasnu curu sa konjom od 35+. mislim čak da cura nema ni 20 godina. ne želim ni pomisliti da je taj frajer u braku (vrlo je moguće).

da ponovim, JADNO.

dajte zatvorite ovo, jer mi je samo muka čitati.
Heheh

Od kud toliki bijes ... neki oženjeni starkelja od 35+ ti pokupio malu ... oli?

__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Old 21.04.2008., 22:10   #11
a sta ti bi je odvojio,,,
__________________
sve sto kazem bice upotrebljeno protiv mene.
abuxl is offline  
Old 21.04.2008., 22:17   #12
Quote:
posmatrač kaže: Pogledaj post
Heheh

Od kud toliki bijes ... neki oženjeni starkelja od 35+ ti pokupio malu ... oli?

ma noo

jednostavno ne znam ko mi se više gadi. te trule cure koje su fakin sponzori i gledaju samo dubok džep, i da ima auto

iliti frajeri, koji hoće kuronju umočit u mlado meso.

patetično
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 21.04.2008., 22:19   #13
Prije svega previše cijenim sebe da bih ikada mogla biti nekome drugi izbor.

Također, držim se one, nikada ne čini drugom ono što ne želiš da drugi čine tebi. Život je dvosmjerna ulica i sve dobro ili loše što činimo u životu nam se istom mjerom vrati.

Moj pokojni djed je rekao jednu pametnu: "Nikad ne dozvoli da te stignu tuđe suze."

__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 21.04.2008., 23:02   #14
Oženjen = mrtav za mene
Oženjen i vata me = kreten za mene (koji će usput i dobit prodriku o tome kako se ponaša kao idiot. Događalo se da odlaze doma ne suva kurca, nego na rubu suza umotani u veliki oblak sramote i grižnje savjesti)

U vezu se kao druga nikad ne bi upustila. Presebična sam za to i šta je moje volim da je samo moje.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 21.04.2008., 23:06   #15
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Također, držim se one, nikada ne čini drugom ono što ne želiš da drugi čine tebi. Život je dvosmjerna ulica i sve dobro ili loše što činimo u životu nam se istom mjerom vrati.

Moj pokojni djed je rekao jednu pametnu: "Nikad ne dozvoli da te stignu tuđe suze."

Istina. Namjerno povridit drugu osobu zbog vlastite satisfakcije ili zadovoljstva...dok ti to netko ne napravi ni ne shvačaš koliko je to jadno i odvratno. Nema te satisfakcije koja ima veću težinu od nanesene boli drugoj osobi.

Ali uvik postoji ona...sve se vraća, sve se plaća. I to je živa istina.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 21.04.2008., 23:08   #16
Ne bih se nikad upustila u tako nešto, po tom sam pitanju, priznajem, vrlo sebična. Svoje nikad ne dijelim i ne bih mogla podnijeti da sam nekom "druga violina"
Ice Tea™ is offline  
Old 21.04.2008., 23:39   #17
Oteto - prokleto!

A ako frajer od 35+ nije ozenjen, onda kaj godine imaju veze? Glavno da cura nije sponzorusa, da je stvarno zainteresirana za tog tipa, i da joj on moze pruziti ono nesto.
Neke cure pak traze zrelije tipove jer im se frajeri njihovih godina ponasaju ko klinci. Ovi stariji vecinom vec imaju nekaj sredjeno - stalan posao, stan, ozbiljnije planove za buducnost...

Ima tu nekih pluseva. Moja stara se npr. sa 20 udala za 30-ogodisnjaka. Iduci mjesec im je 30 godina braka, dok se moj bioloski otac rastao po treci put nedavno.

Samo iz interesa: Kolko vi ljudi imate godina da su vam frajeri od 35 godina starkelje i dedeki?
__________________
Next mood swing - 6 seconds
MarijanaWood is offline  
Old 21.04.2008., 23:53   #18
Quote:
indigocakra kaže: Pogledaj post
evo htio bi cuti vase misljenje o tom vidu druzenja
Druženje kao druženje - ništa posebno. Pa ne prestaje muškarac biti živ onog trenutka kad kaže sudbonosno Da
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 22.04.2008., 00:44   #19
Quote:
indigocakra kaže: Pogledaj post
evo htio bi cuti vase misljenje o tom vidu druzenja
A joj tu ti ima 80 milijardi različitih mišljenja iako ni toliko ljudi nema, ali...
__________________
That is the very sexy´est way to talk about these bitchas....
booyakasha is offline  
Old 22.04.2008., 00:58   #20
stvarno ono!mislim kaj da si mislim o takvom coveku. ono helou. nekak mi je to puj puj

onak on ima zenicu koja mu kuha, brini se da covik ujutro dode ispeglan na job, a on kara neku djevojku

fuj kak moze bit takva ameba. to je jednostanicni organizam. onak. bekino.fuj.mislim helou

kaki mi se moram na zahod
Vrag_u_snjegu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger