Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2008., 12:53   #1
Jesam li opsjednuta?

imam napadaje bijesa,lomim, rušim, udaram, vrištim, plačem, valjam se po podu.
dok čekam autobus nogama udaram kante za smeće ,sve što stignem, ne mogu spavati ponoći, planiram ubojstva, samoubojstva,slušam sotonsku muziku, nemam trenutak mira itd itd. čini mi se da sve to radi netko drugi, a ne ja. netko drugi razmišlja umjesto mene. psihijatri kažu da sam bolesna, a mene zanima jeli moguče da sam opsjednuta zlim duhom.što vi mislite? ili bar, da je netko bacio neki urok na mene
memona is offline  
Old 26.04.2008., 13:12   #2
Može biti da si razmaženi teenager.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 26.04.2008., 13:30   #3
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
imam napadaje bijesa,lomim, rušim, udaram, vrištim, plačem, valjam se po podu.
dok čekam autobus nogama udaram kante za smeće ,sve što stignem, ne mogu spavati ponoći, planiram ubojstva, samoubojstva,slušam sotonsku muziku, nemam trenutak mira itd itd. čini mi se da sve to radi netko drugi, a ne ja. netko drugi razmišlja umjesto mene. psihijatri kažu da sam bolesna, a mene zanima jeli moguče da sam opsjednuta zlim duhom.što vi mislite? ili bar, da je netko bacio neki urok na mene
sve to zna biti vrlo relativno
__________________
"Citaj, u ime Gospodara tvoga, koji stvara; stvara covjeka od ugruska! Citaj, plemenit je Gospodar tvoj, koji poucava peru, koji covjeka poucava onome sto ne zna." Objava XCVI 1-5
musa is offline  
Old 26.04.2008., 13:38   #4
Quote:
psihijatri kažu da sam bolesna, a mene zanima jeli moguče da sam opsjednuta zlim duhom.što vi mislite? ili bar, da je netko bacio neki urok na mene
Ne, nikakav urok.
Jednostavno si razmažena tinejđerka.
Get a life.
igod is offline  
Old 26.04.2008., 13:43   #5
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
imam napadaje bijesa,lomim, rušim, udaram, vrištim, plačem, valjam se po podu.
dok čekam autobus nogama udaram kante za smeće ,sve što stignem, ne mogu spavati ponoći, planiram ubojstva, samoubojstva,slušam sotonsku muziku, nemam trenutak mira itd itd. čini mi se da sve to radi netko drugi, a ne ja. netko drugi razmišlja umjesto mene. psihijatri kažu da sam bolesna, a mene zanima jeli moguče da sam opsjednuta zlim duhom.što vi mislite? ili bar, da je netko bacio neki urok na mene
ma staviš deblji križ oko vrata i nemaš frke ako i dalje bude problema obrati se bozanićevim ghost-bustersima.
ali ti ipak imaš sreće jer nisam nešto često čuo da se neki dalmatinci žale na opjednuće onih zlih duhova fjake tj. lijenosti pa si ti tako bar svjesna s kim imaš posla.
i škoro se izvukao pa zašto ne bi i ti.

Sedam grijeha
Iz prkosa ja sam činio
Srdit pio
Lagao ti, drugu ljubio
Imao, a ne dao
Bogu dane ukrao
ursamajor is offline  
Old 26.04.2008., 14:05   #6
Psihijatri imaju bolje rezultate od egzorcista. Drži se ti psihijatara.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Old 26.04.2008., 15:14   #7
ovo su sve odgovori ateista, što sam i očekivala jer ste pretežni na forumu, sad me zanima odgovor vjernika, jer ateisti ionako nevjeruju u duhove....
memona is offline  
Old 26.04.2008., 15:15   #8
btw zašto mislite da sam razmažena tinejđerka
memona is offline  
Old 26.04.2008., 15:34   #9
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
ovo su sve odgovori ateista, što sam i očekivala jer ste pretežni na forumu, sad me zanima odgovor vjernika, jer ateisti ionako nevjeruju u duhove....
Opsjednuta si. Sobom.
forget-me-not is offline  
Old 26.04.2008., 15:36   #10
Quote:
jer ateisti ionako nevjeruju u duhove
Uzrok tvoga "opsjednuća" je upravo taj što ti vjeruješ u duhove i opsjednuća.
igod is offline  
Old 26.04.2008., 15:39   #11
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
btw zašto mislite da sam razmažena tinejđerka
Jer slušaš sotonsku muziku

Nikad još nisam čuo, vidio ili pročitao za opsjednutog da sluša sotonsku muziku. Znači, ili si razmaženi teen ili samo lupaš gluposti
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 26.04.2008., 15:44   #12
uvijek me zanimalo kakva je to sotonska muzika. gdje tog' ima?

razmaženi adolescent si jer razbijaš kante za smeće koje su javno dobro priskrbljeno iz džepova tvojih roditelja. jako buntovno, nema šta.

edit: siguran sam da ti godi to što psihijatri smatraju da si "bolesna" i da bi psihozu nosila kao orden. kanta hladne vode na glavu, dva šamara i problem otklonjen.
Khor is offline  
Old 26.04.2008., 16:02   #13
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
razmaženi adolescent si jer razbijaš kante za smeće koje su javno dobro priskrbljeno iz džepova tvojih roditelja. jako buntovno, nema šta.

edit: siguran sam da ti godi to što psihijatri smatraju da si "bolesna" i da bi psihozu nosila kao orden. kanta hladne vode na glavu, dva šamara i problem otklonjen.
Dobra dijagnoza
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 26.04.2008., 16:09   #14
kao i uvijek, nailazim na nerazumijevanje okoline. Ne trebate više odgovarati. Bilo bi ok da odgovori i neki vjernik, ali njih očito nema na forumu.
memona is offline  
Old 26.04.2008., 16:11   #15
Quote:
nailazim na nerazumijevanje okoline
Pa kad si opsjednuta.
Tko bi se želio družiti sa opsjednutom osobom.
Otiđi kod Sudca on će to srediti, a usput ti i pokazati kako se levitira.
igod is offline  
Old 26.04.2008., 16:13   #16
ja htjedoh reći da imam veliku želju činiti dobro i biti dobra, ali moja volja radi protiv moje želje. zašto mi uzor nije majka Terezija a ne Charles Manson. Zašto me on više fascinira? Ne lomim kante za smeće zato da me drugi gledaju, nego zato što imam bijes u sebi, totalno nepoznat osjećaj meni samoj. Ponekad razmišljam da nekoga ubijem.
memona is offline  
Old 26.04.2008., 16:13   #17
Sotonska muzika?
To ti je ovo.


Gle ga, ružan je. Znači da je vražje djelo.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 26.04.2008., 16:14   #18
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post

edit: siguran sam da ti godi to što psihijatri smatraju da si "bolesna" i da bi psihozu nosila kao orden. kanta hladne vode na glavu, dva šamara i problem otklonjen.
nevjerojatno primitivan odgovor. Hvala Bogu, nemam psihozu.
memona is offline  
Old 26.04.2008., 16:15   #19
Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
Psihijatri imaju bolje rezultate od egzorcista. Drži se ti psihijatara.
bar egzorcisti ne tjeraju đavle jedni iz drugih, dok psihijatri jedni druge "lječe"
(Ne)stabilni is offline  
Old 26.04.2008., 16:16   #20
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Sotonska muzika?
To ti je ovo.


Gle ga, ružan je. Znači da je vražje djelo.
čista komercijala, medijski trikovi za glupu djecu
memona is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.