Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2009., 00:16   #1
Peugeot 407?

Kako vam se cini ova ponuda?

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert427533.html

pise: kupljen novi i TM vozila (PEUGEOT zastupnik)

Cijena mi se cini OK ali vise me zanima iskustvo vlasnika 407-ice. Vidim dize se peticija po netu protiv Peugeot Hrv. (otkako je Decko.. otvorio svoju temu) mada to nema previse veze sa kvalitetom istoimene marke.

Model mi se jos uvijek svidja izvana, pomalo razocarava iznutra ali tu je tih 136KS koje oraspoloze covjeka

Zadnje uređivanje STINGer : 30.05.2009. at 04:14.
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 01:34   #2
Peugeot 407 Coupe 2.9 ==>kod mene jedino ovaj pežo dolazi u obzir
__________________
pijan
kukuriza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 08:00   #3
Moj šef ima jednog, kupljen novi prije 4,5 godine, sad ima cca 200.000 km, od prvog dana i stalno problemi sa elektronikom, senzorima, nepravilnim radom motora itd. Naravno uvijek održavan u ovlaštenim servisima bez štednje. Ja ne bi.
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 10:16   #4
hvala adminu sto je moje pitanje stavio pod temu ove zapustene naslovnice!
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 10:21   #5
mene zanima 5-vratni model. Dakle, koristit ce ga moji roditelji, a povremeno i ja(kad navrsim 18).
Mnogi ce mi, kad procitaju da mi je 17, zavidjeti. (salu na stranu)
Trenutni auto koristimo vec 14godinu za redom tako da ovo ne rjesavamo zbog toga da bi se ja vozio u maminom i tatinom autu nego je stvar potrebe. Nije lako podnosit ove ljetne vrucine u sauni=autu/kad mokar i izljepljen za ona sjedala izlazis van. Ali da nas je sluzio, jest!

Uglavnom novi, tj. polovni auto bi trebao past krajem ove ili pocetkom sljedece godine, neodlucni smo; svidja nam se ta 407-ica(iako se spominju losi komentari), Passat s tim da on za sada ispada iz kruga zbog djecjih bolesti pocetnih modela i balkanskih cijena ako razumijete na sto mislim.

Sto biste vi izabrali do 12500€(ne iskljucujem ni kompakt) a da ima 100-140KS, ima klimu i normalno trosi?
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 10:55   #6
meni je taj auto jedan od najljepših u klasi..a ovaj motor 2.0 hdi ide i vise nego dobro ..frend mi je napravio 110000 i nikad nikakvih problema..potrošnja oko 7.5 sto je ok
marinho25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 10:59   #7
http://www.auti.hr/automobili/showAdvert446775.html

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert386693.html

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert440056.html -- ovaj mi se sviđa...

da se naći dobar auto za 12.500e...
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 11:49   #8
auto se čini ok,al vlasnik je polupismen,da ne kažem nepismen
pionir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 11:49   #9
za 12.500€ se zbilja nađe lijep auto rabljeni, a onaj gore peugeot što je kolega spominjo je prodan već sigurno odavcvno, oglas je pogledan 1700 puta, a ponuda za taj auto je i više nego odlična (bila )
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 12:35   #10
Quote:
home edition kaže: Pogledaj post
za 12.500€ se zbilja nađe lijep auto rabljeni, a onaj gore peugeot što je kolega spominjo je prodan već sigurno odavcvno, oglas je pogledan 1700 puta, a ponuda za taj auto je i više nego odlična (bila )
da, s tim da bi se preko firme dao rijesit i jeftiniji primjerak.
Dva puta sam vec ponovio, pa cu i treci, da mi je dida kupio 307sw redizajn, 110ks, 80 000km za 8 500€ tako da ce se ta 407-ica vjerujem naci i do 11 000€..samo sto su neki spominjali da nikad nebi uzimali auto od firme, ali zasto NE; redovito servisiran, odlicna cijena, super kilometraza(do 90 000)..pa ljudi auti se mijenjaju svake 3godine

Zaboravio sam napomenit da auto siba, ta 307-ica i da nije imao problema s njim. Dizajn je malo ugly al zato se preispitujem za 407-icu
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 12:51   #11
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
..pa ljudi auti se mijenjaju svake 3godine
e moj mali, kad bu'š ti imao svoje novce i kad ćeš ti vozit svoj auto i imao svoju ženu i obitelj onda ću vidjet kak ćeš mjenjat aute svake tri godine...
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 13:10   #12
Quote:
home edition kaže: Pogledaj post
e moj mali, kad bu'š ti imao svoje novce i kad ćeš ti vozit svoj auto i imao svoju ženu i obitelj onda ću vidjet kak ćeš mjenjat aute svake tri godine...
HAHAHha da
ja nisam rekao da ljudi mijenjaju auto svake tri godine nego da se auti, novi modeli mijenjaju svake naredne tri godine od izlaska modela! Nadam se da je sad jasnije
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 13:23   #13
ispričavam se, nisam ni mislio vrijeđati nego je to bio sarkazam...
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 13:38   #14
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
mene zanima 5-vratni model. Dakle, koristit ce ga moji roditelji, a povremeno i ja(kad navrsim 18).
Mnogi ce mi, kad procitaju da mi je 17, zavidjeti. (salu na stranu)
Trenutni auto koristimo vec 14godinu za redom tako da ovo ne rjesavamo zbog toga da bi se ja vozio u maminom i tatinom autu nego je stvar potrebe.
jesam dobro shvatio, 17 ti je godina. ili šta?
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 13:52   #15
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
HAHAHha da
ja nisam rekao da ljudi mijenjaju auto svake tri godine nego da se auti, novi modeli mijenjaju svake naredne tri godine od izlaska modela! Nadam se da je sad jasnije


Mislim da ni to nije tocno
OT:dosta losih komentara za peougeot opcenito na ovom forumu.407-je lijep i elegantan izvana, a iznutra mi djeluje jeftino
Jack07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 14:07   #16
Quote:
girling kaže: Pogledaj post
jesam dobro shvatio, 17 ti je godina. ili šta?
da upravo tako, al moze se protumacit i drugacije..zato sam namjerno napisao (salu na stranu)
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 14:12   #17
Quote:
Jack07 kaže: Pogledaj post
[/B]
Mislim da ni to nije tocno
OT:dosta losih komentara za peougeot opcenito na ovom forumu.407-je lijep i elegantan izvana, a iznutra mi djeluje jeftino
u potpunosti se slazem
btw to sam vec i napisao.
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 14:18   #18
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
da upravo tako, al moze se protumacit i drugacije..zato sam namjerno napisao (salu na stranu)
ako je tome tako, čuo si za zakonsku odredbu o limitu snage vozila za mlade vozače?
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 14:35   #19
Quote:
girling kaže: Pogledaj post
ako je tome tako, čuo si za zakonsku odredbu o limitu snage vozila za mlade vozače?
da, znam ali mislim da nebi trebalo bit problema. Nisam osoba koja bi se zeljela dokazati pred drugima, pa tako ni u brzini...pa nebi trebalo bit problema s policijom. Ako budem koristit cu ga po gradu kad mi zatreba i na putu do Zg(kao suvozaca imat cu jednog od svojih roditelja)

O tom potom...
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 14:56   #20
evo još jednoga koji misli da su zakoni pisani za neke druge.
girling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.