Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2008., 20:34   #201
mene zanima ide li neko na 4. i 5. godinu menadzmenta u sestrinstvu il na javno zdravstvo.. ?

kakva su vam iskustva itd ..?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 20:37   #202
i molim saljite odgovore na private...

jer vise na pamtim gdje sta pisem i gdje postavljam pitanja )
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 23:39   #203
kak saznat kad su upisi za vanredno i jel ih uopce ima??????????
na stranicama nis ne pise, slala mail niko ne odgovara.........
__________________
letjeti je lako kad si bezbrizan,ma dodaj malo boje u ovaj sivi dan,pogledaj u nebo,nisi vise sam.
leptirica85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 22:38   #204
Post

Ovako znaci...idem u 16gimn.zelim upisat studij na zv-u fizioterapija,primaju samo 70 od toga 40 bez placanja,kakva su to sranja... ak mi neko neke skripte moze poslat puno bi mi znacili ili prosle prijamne... aj saljite plzz na [email protected] fala
FranS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 04:29   #205
Da vam ja kažem svoja iskustva !!!! Prva sam godina visoke medicinske i to izvanredni student. Evo sada točne informacije iz prve ruke!!!!! Godina košta 9400 plača se na 4 rate. JaSAM ODMAH PLATILA, ALI ZNAM MNOGE KOJI SU TEK PLATILI PRVU RATU i nitko ih ništa ne pita. Istina je da nana izvanrednima godina traje dvije, tako da ja NE MOGU diplomirati prije 2013 godine. To je totalna katastrofa,jer u tih 6 god. netko završi medicinu,a ako padnem onda to nije 6 nego 8.Sa ostalim stvarima sam za SADA zadovoljnja, a dalje čemo vidjeti.
pucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 15:06   #206
molim vas, jel mi možete reći u kojim sve gradovima(u blizini zagreba) ima viša medicinska, tj.zdrvastveno veleučilište=?molim vas
sabra_cadabra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 16:12   #207
pozz svima!

Evo ja sam ove godine upisao na ZVU-u za sanitarnog inzinjera i zanima me kakav je faks, kakva su iskustva?


e da koliko kemije ima na faksu?
Jigga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 13:32   #208
Exclamation please

molim vas! fakat mi treba pomoć!
ove godine završavam srednju školu za fizioterapeuta!
htio bi se pripremat za fakultet fizioterapije u zagrebu!
dal netko zna što trebam pripremat za prijemni ispit!
neki kažu da trebam kemiju fiziku anatomiju neki da smo fiziku i anatmiju neki kemiju biologiju i fiziku!
neznam za što da se najviše pripremim itd.
i ako neko ima kakve skripte ili prijemni od prošle godine bio bih jako zahvalan.
Pozdrav svima
fizioterapeut14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:38   #209
Imam pitanje, a nadam se da netko ovdje ima odgovor. Kako se postaje anesteziološki tehničar? Tražih posvuda al nigdje nemrem naći. Dal se to može na zdravstvenom veleučilištu?
amoxil is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 11:20   #210
Quote:
fizioterapeut14 kaže: Pogledaj post
molim vas! fakat mi treba pomoć!
ove godine završavam srednju školu za fizioterapeuta!
htio bi se pripremat za fakultet fizioterapije u zagrebu!
dal netko zna što trebam pripremat za prijemni ispit!
neki kažu da trebam kemiju fiziku anatomiju neki da smo fiziku i anatmiju neki kemiju biologiju i fiziku!
neznam za što da se najviše pripremim itd.
i ako neko ima kakve skripte ili prijemni od prošle godine bio bih jako zahvalan.
Pozdrav svima
Anatomija i fiziologija, biologija, kemija i fizika. Sve to.
Pozdrav!
Katkad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 01:19   #211
hvala
fizioterapeut14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 17:05   #212
ei..
zanima me smjer laboratorijska medicina..
čula sam da dodiplomski traje 3 god..
ima još i koji diplomski vezan uz taj smjer?
dorchy_16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 00:54   #213
Quote:
amoxil kaže: Pogledaj post
Imam pitanje, a nadam se da netko ovdje ima odgovor. Kako se postaje anesteziološki tehničar? Tražih posvuda al nigdje nemrem naći. Dal se to može na zdravstvenom veleučilištu?
mislim da ti ne postoji nikakva formalna izobrazba za to. do toga se većinom stigne godinama rada, gledanja i učenja od drugih. isto kao i za instrumentarku.

u njemačkoj postoji specijalizacija za određene grane, npr intenzivna, anestezija, pedijatzrija i sl. što se nas tiče, mislima da toga nema
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 00:42   #214
imam i ja jedno pitanje... namjeravam se prijavit na natjecaj za javno zdravstvo. zavrsila sam sestrinstvo, nedavno diplomirala. zanima me jel trebam opet vadit domovnicu i rodni list ili mogu predati stare orginale koji su vec bili u tajnistvu zvu i koje su mi vratili kad sam diplomirala? jer u zakonu nigdje ne stoji da rodni list i domovnica moraju biti vadeni unutar 6mjeseci ako se podaci nisu mijenjali ali znam da neke ustanove imaju te glupe principe....

ima li tko da je upisao javno zdr i kako je tamo!???
malena01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 17:13   #215
Quote:
Katkad kaže: Pogledaj post
Anatomija i fiziologija, biologija, kemija i fizika. Sve to.
Pozdrav!
no ugl saznal sam da i kemija ne treba.. fiziku i biologiju krecem na pripreme a anatomiju i fiziologiju cu se sam pripremit.
tek tolko ako nekog zanima.
i još jednom hvala katkad
fizioterapeut14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 18:34   #216
alo

ja sam apsolventica na zdravstvenom veleučilištu studij sestrinstva..jeli tko mozda zna kakva su pitanja na komisji iz kirurske njege tj zdravstvene njege odraslih dva kod mr.kalauz....
sestrinstvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 14:08   #217
što nema kemije??? Ja sam pročitala da je na prijemnom! Btw...ako kome treba: našla sam knjigu koja je potrebna za prijemni iz anatomije i fiziologije : I.Andreas,P.Keros,M.Gamulin-Anatomija i fiziologija.
Za sada imam Andreis-a i Jalšoveca-udžbenik za učenike 1. razreda medicinske škole. Ima puno latinskih naziva,ali je zanimljivo. Eto,i ja planiram na fizioterapiju. Ako netko ima još koji prijedlog za literaturu,pleeeease....nek se javi ;D . (p.s. - zar veleučilišta nisu ukinuta,mal sam neinformirana o tome)
Lias7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 15:44   #218
zna neko lozinku od wirellesa na ZVU ? pokusavala sam se danas spojit sa laptopom...
malena01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 13:03   #219
Quote:
sanitarka kaže: Pogledaj post
UPISALA SAM 2002 DIPLOMIRALA 03.11.2006,POČELA RADITI U ZZJZ,16.11.06.(STAŽIRATI) I NAKON STAŽA DOBILA POSAO ZA STALNO.ZATO NE SLUŠAJ NIKOGA .
kako kad su nama rekli da nema staža??????????
*ciara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 00:24   #220
halllooo ima li iko na ovom postu da studira laboratorijsku medicinu, pricalo se o svim smjerovima, samo o labo-med NE , zna li itko nešto o tom studiju je li se teško upisati(inace idem u gim. prosjek 4,8) kakve su mogucnost zaposlenja itd sve o fax opcenito hvala
thenddd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.