Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2006., 13:21   #1
Izrada kuhinja - ideje, nacrti, komentari

Znam, znam tema je vec bila ali ne vidjeh previse kvalitetnih informacija.
Ukratko molio bih preporuke ako poznajete nekoga odnosno neku firmu na Zg podrucju koja jako kvalitetno radi kuhinje.
Bas mi se ne daje LPanelu ili Scavoliniju 100 000 kuna, ali isto tako ne bih dao 40 000 nekomu tko nece kvalitetno odraditi posao.

Da cujem preporuke.
Feuerfuchs is offline  
Old 18.07.2006., 13:42   #2
Škugor kuhinje, duplić&duplić,Mesarić od onih koji rade gotove Themelia, Erceg interijeri, Zona moderna,PE-NI casa Veneta ili tako nešto. Ili jeftinij Lipa,Gorenje, Marles,Meblo ili najjeftinije Pavlos,Doma i većina onih na velesajmu.
BUFFET is offline  
Old 18.07.2006., 14:39   #3
Sta gorenje i marles stvarno spadaju u jeftinije? Jel to znaci i nekvalitetnije?
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Old 18.07.2006., 18:39   #4
http://www.aspecto.hr/

Preporučam.
Radili su moju kuhinju, i zadovoljna sam.
FridaS is offline  
Old 18.07.2006., 18:41   #5
Te Kuhinje su bez aparata u rangu cjene oko 7500 -15000 kn za otprilike 3m. Jeftinija je izrada sigurno nego Lipa ili Meblo a opet skuplja od ovih ddomaćih Pavlos,Doma...To ti je ko i auto neki u istom razredu su jeftiniji a neki skuplji a dli su najjeftiniji nužno i najnekvalitetniji neznam. Najviše ti ovisi o dizajnu ove novije su skuplje naravno moderne linije.. Dok kod ovih visokog cjenovnog ranga su ti svi materijali vrhunski,okovi patenti,mogučnosti ugradbenih aparata,izbora boja...Ili ovi koji izrađuju po mjeri ovisi o dogovoru i cijena i kvaliteta. Ali ako si iz zg Otiđi do velesajma pa pogledaj tamo i usporedi one u prizemlju gorenje,lipa,pavlos i one na katu themelia ili otiđi do soliduma. Uzmi metar pa mjeri debljine stranica,gledaj jačinu okova,završnu obradu,materijale......
BUFFET is offline  
Old 19.07.2006., 10:36   #6
http://www.novakuhinja.com/

Oni su radili moju: 10k - 3,5m (po mjeri i mojim crtkarijama - savršena je)

Prezadovoljna sam
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Old 24.07.2006., 14:31   #7
EVO MOJA JE JUČER DOŽIVJELA PREMJERU!! REĆI ĆU TI ISKRENO DA SE NE ISPLATI KUPOVATI PO DUČANIMA JER TE NAKRAJU ISPADNE ISTO KAO DA SI JE DALO RADITI, A IPAK JE BOLJE RADITI PO MJERI JER MOŽEŠ IZMIŠLJAT DO ZLA BOGA! EVO OVAK MENE JE MOJIH 2,5m SA PLEKSIJEM I ALU OKVIRIMA + JOŠ JEDAN ORMAR TAKOĐE PLEKSI I ALU OKVIRI IZAŠAO 12 000 kn. KUHINJA JE MRAAAAAAK AKO TE ZANIMA, POSLAT ĆU TI BROJ OD DEČKA!
bašbaš.. is offline  
Old 30.07.2006., 10:45   #8
Quote:
Scura kaže:
http://www.novakuhinja.com/

Oni su radili moju: 10k - 3,5m (po mjeri i mojim crtkarijama - savršena je)

Prezadovoljna sam

Jel mozes mozda poslat slike nekakve da vidimo kako je ispalo i o kakvom modelu se radi. Ili ako je imaju u svojoj fotogaleriji pa pokazi koja je.
hvala
dxer is offline  
Old 01.08.2006., 16:00   #9
Moj ti je savjet www.programn.com Ljudi su profesionalci, nisu razvikani, al rade svoj posao kak spada. Od 7 zaposlenih, 6 inžinjera drvne industrije... mislim da ti to sve govori, a i neće ti prodat kak se veli "muda pod bubrege".
e_ty is offline  
Old 01.08.2006., 16:20   #10
http://www.kuhinje-saric.hr/

svaku kuhinju možeš odabrati u 5 varijanti, o tome naravno ovisi i cijena

na stranici kaže ovako "tip kuhinje /ABS 0.5 mm/T194/ABS 2mm/pff/mdf"

mdf je skuplji od ABS 0,5 oko 50%


kupio sam 2 kuhinje kod njih, sa obje sam zadovoljan

nerviralo me što sam obadva puta morao dodatno zvati da dobijem račun, pa je prvo došao račun za montažu pa ponovno zvanje za račun za kuhinju, a kada sam za prvu kuhinju pitao da li može bez PDV-a, i bez računa naravno, onda je frajer nešto počeo petljati
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Old 01.08.2006., 16:25   #11
ovaj gore što se klanja je ispao automatski

treba stajati"pf - dvotočka - sf"
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Old 04.08.2006., 11:19   #12
zelim svima zahvaliti na famoznim linkovima za kuhinje po mjeri.
cosmicmama158 is offline  
Old 04.08.2006., 16:34   #13
Mi smo u starom stanu imali Mesaricevu kuhinju. Ima je i moja mama. Savrseno napravljene, kvalitetne
I montirane za 1 dan a ne za mjesec i pol kao što je meni "stolar" radio.
Tijana is offline  
Old 13.08.2006., 23:36   #14
Lijepi pozdrav svima! Prvi put u zivotu nabavljam novu kuhinju, kako bih napokon zamijenila staru koju su roditelji nabavili prije 30 godina. Bila bih jako zahvalna ako bi mi netko mogao dati koristan savjet ili bilo sto da se lakse snadjem u svekolikoj ponudi raznih salona i proizvodjaca. Imam nekoliko nedoumica oko same kupovine: je li pametno potraziti obrtnika koji ce mi napraviti kuhinju po mjeri? Koliko je to pouzdano i mogu li vjerovati da cu dobiti kvalitetan proizvod za svoje novce? Kako i gdje ga izabrati? Ako pakodem u salon namjestaja, bojim se da ne naletim bas na onaj gdje ce mi podvaliti los proizvod. Ne bih zeljela uzeti kuhinju, pa da nakon par godina ustanovim kako je to bila losa investicija. Razmisljam o posjeti salonima namjestaja na Velesajmu gdje je na jednom mjestu veliki broj trgovina. Sto se cijene tice, mogu ici do maksimalno 2000 eura, za sto mislim da bih trebala dobiti sasvim pristojnu kuhinju. Lijepo molim komentare, savjete ili bilo sto korisno za moj 'pothvat', jer osjecam da je ovo jedna velika avantura s neizvjesnim zavrsetkom. Hvala!
__________________
Andautonia
andautonia is offline  
Old 25.10.2006., 14:38   #15
kaj nitko neće slikat svoju kuhinju pa reć. evo ovo sam napravio tu i tu po mjeri i koštalo me tolko i tolko?

ima li tko iskustva sa Euronam firmom?
__________________
Sjedi dva
yamadado is offline  
Old 25.10.2006., 16:45   #16
Quote:
e_ty kaže:
Moj ti je savjet www.programn.com Ljudi su profesionalci, nisu razvikani, al rade svoj posao kak spada. Od 7 zaposlenih, 6 inžinjera drvne industrije... mislim da ti to sve govori, a i neće ti prodat kak se veli "muda pod bubrege".
a imaš kakve slike ako si nešto uzimao kod njih i cijene?
__________________
Sjedi dva
yamadado is offline  
Old 30.10.2006., 17:21   #17
Po vašem mišljenju...12 500 KN za 3m iveral kuhinje na slici...

Puno love, realna cijena ili premalo?

Zadnje uređivanje brazilac 5 : 27.08.2008. at 15:27.
brazilac 5 is offline  
Old 30.10.2006., 18:03   #18
Ajde posalji vecu sliku, na ovoj se nista ne vidi. Bar 3x vecu sliku. I ako nije tajna tko ti je radio, kako dugo i sl.
dxer is offline  
Old 30.10.2006., 18:23   #19
Quote:
yamadado kaže:
ima li tko iskustva sa Euronam firmom?
imam ja, skroz pozitivna

(samo sto se nije radilo o kuhinji nego o spavacoj sobi)
zlocestoca is offline  
Old 31.10.2006., 10:40   #20
Quote:
dxer kaže:
Ajde posalji vecu sliku, na ovoj se nista ne vidi. Bar 3x vecu sliku. I ako nije tajna tko ti je radio, kako dugo i sl.
Ne može veća, ograničenje za upload postoji.
Radio mi jedan nepoznati stolar, gotova za 7 dana, iveral 100%, metabox stoperi, 2 x košare...
brazilac 5 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.