Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2012., 23:56   #381
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
Meni najljepše plaže:
1. Slanica na Murteru- takvu boju još nigdje nisam vidjela
2. Port el Kantaoui- Tunis

Bila sam prošle godine na "Kraljičinoj plaži" u Ninu i to je ..., neki žuti riječni pijesak, mutna voda, hodaš po travi u vodi....
U Makarskoj mi se sviđa što ima puno borova (hlada), ali more mi je koma, napraviš 3 koraka i voda ti je do grla, ko da sam na Čiču (umjetnom jezeru u Velikoj Gorici).+ šljunak....Čiče, Čiče!
Slanica je odlicna, ali previse ljudi je tamo.

Zarace Hvar, Lucica Lastovo, Sakarun Dugi Otok, Maslinica Solta, Krknjasi Drvenik, Kava Ciovo, Labadusa Ciovo, Stiniva Vis, Stiniva Hvar, Murvica Brac, Pupnatska Luka Korcula, Proizd Korcula, Lumbarda Korcula...
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 08:21   #382
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
U Makarskoj mi se sviđa što ima puno borova (hlada), ali more mi je koma, napraviš 3 koraka i voda ti je do grla, ko da sam na Čiču (umjetnom jezeru u Velikoj Gorici).+ šljunak....Čiče, Čiče!
Uspoređivati Makarsku s Čičem
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 18:05   #383
Quote:
eric the king kaže: Pogledaj post
ovisi kakve volis, pinizule i plovanije su dosta slicne plaze, znaci kamencici.
debeljak izvana plaza bezveze, unutra pijesak, stvoreno za djecu
za mene uz plovanije i pinizule najljepsi sami rt i škare, nikako al nikako nemojte ne posjetit safari bar koij je na samoj spici...
ukoliko zelite skakat tu su velika i mala kolumbarica

dodao bi jos plazu njive, koja je slicna pinizulama i plovanijama, al po meni previse al fakat previse djece...
naravno postoje i jos dosta skrivenih uvala do kojih nije bas lako doc a i nemoze se autom
Evo Kamenjak je koliko toliko obavljen! Puno toga sam ostavila za neki drugi put,najbolje u proljeće jer po ovim uvjetima je fakat nemoguće sve obići.
Ono što me najviše iživciralo je prašnjava cesta Od te silne prašine čovjek ne može ni normalno disati!
Po meni na Kamenjak ne bi trebalo uopće puštati aute, već organizirati koja dva vlakića te ispred ulaza iznajmljivati bicikle. Stvarno šteta da se Kamenjak ovako devastira. Mnogim gotovanima nije dovoljno ostavit auto na predviđenom parkingu 100-200 m od plaže već se moraju parkat doslovno uz samo more! Nešto prestrašno! I to bi trebao biti zaštićeni park?!
No nisam sad htjela o tome,ponijelo me, htjela sam opisat dojmove samih plaža i uvala na Kamenjaku. Općenito more je prekrasno i čisto te jako slano
Plan je bio obići što više, no međutim s klincima i s pesom to nije bilo moguće.
Bili smo na Pinižulama,Debeljaku,Velike i Male Kolombarice, od Dražica do uvale Škokovica,Plovanije i Njive koje su me posebno oduševile.
Naročito podmorje! Roniti na Njivama je bio veliki užitak
Samo mi je bilo žao što nisam imala podvodni fotić. Toliko raznoraznih riba,morskog svijeta i prekrasnog plavetnila u samo jednoj uvali; neopisivo!
A Safari bar je posebna priča-vrlo neobičan doživljaj. Klincima se najviše dopao zbog tobogana i drugih igrajućih naprava
*darcy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 22:38   #384
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
Meni najljepše plaže:
1. Slanica na Murteru- takvu boju još nigdje nisam vidjela
2. Port el Kantaoui- Tunis

Bila sam prošle godine na "Kraljičinoj plaži" u Ninu i to je ..., neki žuti riječni pijesak, mutna voda, hodaš po travi u vodi....
U Makarskoj mi se sviđa što ima puno borova (hlada), ali more mi je koma, napraviš 3 koraka i voda ti je do grla, ko da sam na Čiču (umjetnom jezeru u Velikoj Gorici).+ šljunak....Čiče, Čiče!
Uvrijedila je moju Makarsku! Pa kojeg vraga sam ja onda išla 4 godine u Makarsku kad sam imala na 10 km Čiče!

Makarska je za plivače. Nije za picigin i igre. Ali prekrasne plaže duž cijele uvale i rivijere, jedinstven kraj. I nekoliko skrivenih uvalica ili daljih plaža koje nisu u gužvi. Njam, predivno.

**********
Ove godine sam bila ponovno u Medulinu. To mi se ne može mjerit. Kao prvo, opekla me meduza jer je more bilo toplo ka pišalina. Ali super za picigin, kad se malo oladilo poslije vjetra.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 00:30   #385
Sjeverna strana otoka Paga
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 11:27   #386
Može preporuke za plaže između Zadra i Šibenika (mi u Pirovcu) i neke oko Splita?
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 20:54   #387
Ne tražim najljepšu plažu nego preporuku gdje oko Brodarice ima osamljenih plaža. Gdje pas neće nikome smetati i može se kupati gologuz

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Coco_Nut is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 21:32   #388
Navajo - Zakynthos.zivim na moru i nagledalasam se mora i plaza putujuci mediteranom.ovo je pak nesto nestvarno.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 23:11   #389
Coconut, ima mali mol uz borovu sumu, ispod onog mosta (most je na magistrali od brodarice prema jugu)..ja se tamo kupala kad sam bila smjestena u Brodarici
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 06:40   #390
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Coconut, ima mali mol uz borovu sumu, ispod onog mosta (most je na magistrali od brodarice prema jugu)..ja se tamo kupala kad sam bila smjestena u Brodarici
Znam na koji most misliš. Hvala.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Coco_Nut is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 16:08   #391
Meni najljepše plaže
- sve ista kategorija prelijepa priroda , bez gužve i bez previše nasađenih kafića , fast foodova i sl

1. Uvala Vučina , Žuljana , Pelješac - definitivni broj jedan , pogotovo početak 9 mj kad je skoro prazna
2. Sakarun Dugi Otok
3. Mljet - Veliko i Malo jezero
Whales is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 02:01   #392
Podstrana, Dugi Rat, Rogoznica
missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 18:01   #393
Podvrške, Murter
Silba (cijela)
danpoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 18:59   #394
Pozdrav, mene zanima ima li tko za preporuciti lijepu plažu s hladovinom, a da se nalazi u Španjolskoj ili Portugalu recimo?
Čini mi se da oni nemaju baš takvih plaža. Koliko sam uspjela vidjeti.
Išli bi ove godine u inozemstvo negdje... no plaža nam mora imati hlad jer smo oboje svijetli tipovi.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 00:35   #395
Preporuke plaža pogodnih za djecu..
Negdje gdje ima dosta hlada..ili pješčane..pliće more?
Nešto od svega toga..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 21:55   #396
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Preporuke plaža pogodnih za djecu..
Negdje gdje ima dosta hlada..ili pješčane..pliće more?
Nešto od svega toga..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Na prvu mi na pamet pada samo uvala Mina (Jelsa, Hvar).
Puno hladovine, desni dio plaže plićak i pijesak idealan za klince, a s lijeve strane dublje i za plivače. A može se i autom do tamo.
hyacinthblue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.