Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2012., 04:47   #81
wowww
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 23:38   #82
Voljela bih vam ukazati na opasnost kod bavljenja new ageom..isto vijedi i za odlazak takvim ljudima.
odgajana sam kao katolkinja, mama mi je jako duhovna..sestra dipl. teolog pa ajmo reci u familiji imamo i znanstveno potkrepljenu nasu vjeru
Uglavnom bila sam na svjedocenju MOIRA NOONANe o new ageo i sl stvarima...
pa ako koga zanima moze procitati...ako cu potaknuti bar jednu osobu da razmisli ja sretna
http://www.glas-koncila.hr/index.php...&news_ID=19251
grdarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 23:46   #83
Quote:
grdarija kaže: Pogledaj post
Voljela bih vam ukazati na opasnost kod bavljenja new ageom..isto vijedi i za odlazak takvim ljudima.
odgajana sam kao katolkinja, mama mi je jako duhovna..sestra dipl. teolog pa ajmo reci u familiji imamo i znanstveno potkrepljenu nasu vjeru
Uglavnom bila sam na svjedocenju MOIRA NOONANe o new ageo i sl stvarima...
pa ako koga zanima moze procitati...ako cu potaknuti bar jednu osobu da razmisli ja sretna
http://www.glas-koncila.hr/index.php...&news_ID=19251
Svaki cigo svoga konaj hvali. A ljudi ne vole konkurenciju.

Našoj curi je ovaj šaman pomogao. I to se ne može osporiti. A taj šaman ionako ima slike svetaca po kući. A Isus je rekao: Pustite ga. Tko nije protiv mene, za mene je.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 23:52   #84
ja pročitala. a kakve to veze ima sa stjepanom vrbancem?!
mislim da ima već naslov teme "new age" pa ne znam zašto to tamo ne stavite?
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 23:53   #85
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Svaki cigo svoga konaj hvali. A ljudi ne vole konkurenciju.

Našoj curi je ovaj šaman pomogao. I to se ne može osporiti. A taj šaman ionako ima slike svetaca po kući. A Isus je rekao: Pustite ga. Tko nije protiv mene, za mene je.
?!?! Tko je "naša cura" ?
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 00:38   #86
naravno da je pomogao..i vrag ce pomoci..isusu je nudio cijeli svijet ako mu se pokloni...
i diler prvi sut nudi besplatno
nemojte biti naivni i cuvjate se..samo to hocu reci..a mislim da nisam nista lose rekla..ko voli nek izvoli
grdarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 00:46   #87
Imam jos primjer iz svakodnevnog zivota i ajmo rec da ima veze s temom i s ovim mojim sto sam gore napisala..
Mi zene se volimo suncati i to...Jel da kako koža ljepše izgleda kada se osunča? I mislis da ti je npr pomogla u tvom problemu, u pristicima...meni tako barem uvijek djeluje. I onda citas malo a i sam skuzis da ti zapravo sunce samo prikrije stanje...da bude jos i gore, nazalost...koza se osusi, prstici ne odu itd id...

e zasto sad pricam o ovom...pa taj vaš gospon Vrbanec je sunce u ovoj prici...
ko je shvatio shvatio je
grdarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 01:35   #88
Quote:
grdarija kaže: Pogledaj post
Imam jos primjer iz svakodnevnog zivota i ajmo rec da ima veze s temom i s ovim mojim sto sam gore napisala..
Mi zene se volimo suncati i to...Jel da kako koža ljepše izgleda kada se osunča? I mislis da ti je npr pomogla u tvom problemu, u pristicima...meni tako barem uvijek djeluje. I onda citas malo a i sam skuzis da ti zapravo sunce samo prikrije stanje...da bude jos i gore, nazalost...koza se osusi, prstici ne odu itd id...

e zasto sad pricam o ovom...pa taj vaš gospon Vrbanec je sunce u ovoj prici...
ko je shvatio shvatio je
grdarija, jesi li kad kontaktirala dotičnog gospodina?
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 10:59   #89
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
?!?! Tko je "naša cura" ?
Svi koji su na forumu su "naši"

Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
grdarija, jesi li kad kontaktirala dotičnog gospodina?
Ne mora naša velika vjernica ništa kontaktirati. Ona mora samo slušati "glasnogovornika" svoje Katoličke crkve
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 13:59   #90
zalosno

zalosno da se pojedini usude bilo sta napisat u vezi njega,da bar nije nitko muku imao,da ga bar zli ljudi nisu nikad dirali,njegov zivot,ti grdarija,ime avatara ti sve govori,grda si,brines se za sve okolo,pa i za one koji koriste analni sex,dali idu na pregleda,mislis da mi ne citamo tvoje hodocasce po forumu...neznam tko se krije iza,mozda djecak ili djevojcica,koja jos ne kuzi dosta toga,pa lako donese zakljucak,da je sve to vrazija posla sto se zove,ja ti zelim sve najbolje i dabogda nikad ne bila u situaciji da moras da zoves za pomoc ove vrste,gos Stjepanu svaka cast,zelim mu jos puno god zdravlja ,da dugo pozivi jos,jer nije sarlatan,a na kraju ga se pljuje ni kriv ni duzan...
__________________
čekam
lulicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 15:40   #91
Quote:
lulicca kaže: Pogledaj post
zalosno da se pojedini usude bilo sta napisat u vezi njega,da bar nije nitko muku imao,da ga bar zli ljudi nisu nikad dirali,njegov zivot,ti grdarija,ime avatara ti sve govori,grda si,brines se za sve okolo,pa i za one koji koriste analni sex,dali idu na pregleda,mislis da mi ne citamo tvoje hodocasce po forumu...neznam tko se krije iza,mozda djecak ili djevojcica,koja jos ne kuzi dosta toga,pa lako donese zakljucak,da je sve to vrazija posla sto se zove,ja ti zelim sve najbolje i dabogda nikad ne bila u situaciji da moras da zoves za pomoc ove vrste,gos Stjepanu svaka cast,zelim mu jos puno god zdravlja ,da dugo pozivi jos,jer nije sarlatan,a na kraju ga se pljuje ni kriv ni duzan...
lulicca jeste li vi to bili kod njega?!?! ajde drago mi je čut još jedno pozitivno mišljenje o njemu
čovjek je zbilja super i svaka mu čast. kad sam ga ja kontaktirala iznio mi je taaako nevjerojatne detalje o meni i ljudima za koje sam pitala da je to da čovjek ne povjeruje, zbilja
i slažem se s ovim riječima koje ste uputili @grdariji
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 16:20   #92
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
lulicca jeste li vi to bili kod njega?!?! ajde drago mi je čut još jedno pozitivno mišljenje o njemu
čovjek je zbilja super i svaka mu čast. kad sam ga ja kontaktirala iznio mi je taaako nevjerojatne detalje o meni i ljudima za koje sam pitala da je to da čovjek ne povjeruje, zbilja
i slažem se s ovim riječima koje ste uputili @grdariji
nisam jos isla kod njega,ali moram ic,nemoze preko telefona,sto sam cula u uho kad smo pricali bilo mi je dovoljno da mu vjerujem,sve sto je rekao istina je,ja osobno cu ici jer nemogu ovako dalje,radi se o problemu koji me moze dokrajcit a to nezelim,pisat cu naravno kako je bilo,nezgodno mi je sto radi samo dva dana u tj,pa zbog posla nemogu tada,ali idem u dogledno vrijeme,odlucila sam..........Bog mu dao zdravlja,i jos dugo da pozivi.....
__________________
čekam
lulicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 16:26   #93
Quote:
lulicca kaže: Pogledaj post
nisam jos isla kod njega,ali moram ic,nemoze preko telefona,sto sam cula u uho kad smo pricali bilo mi je dovoljno da mu vjerujem,sve sto je rekao istina je,ja osobno cu ici jer nemogu ovako dalje,radi se o problemu koji me moze dokrajcit a to nezelim,pisat cu naravno kako je bilo,nezgodno mi je sto radi samo dva dana u tj,pa zbog posla nemogu tada,ali idem u dogledno vrijeme,odlucila sam..........Bog mu dao zdravlja,i jos dugo da pozivi.....
slažem se!
sve zna
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 16:41   #94
Quote:
grdarija kaže: Pogledaj post
Voljela bih vam ukazati na opasnost kod bavljenja new ageom..isto vijedi i za odlazak takvim ljudima.
odgajana sam kao katolkinja, mama mi je jako duhovna..sestra dipl. teolog pa ajmo reci u familiji imamo i znanstveno potkrepljenu nasu vjeru
Uglavnom bila sam na svjedocenju MOIRA NOONANe o new ageo i sl stvarima...
pa ako koga zanima moze procitati...ako cu potaknuti bar jednu osobu da razmisli ja sretna
http://www.glas-koncila.hr/index.php...&news_ID=19251
Dali želiš da ti se pomogne da se oslobodiš zabluda i mraka koji ti se od rođenja nameće od bliskih osoba?
Zašto ima toliko pedofila među svećenicima kad se predaju isusu i bogu?
Nije li to dokaz da vrag upravlja katoličkom crkvom i vjerom?
Javi se za pomoć....
__________________
Gdje god pođeš uvjek si tu..........
tuvok is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 16:55   #95
@lulica i svi ostali..ja sam rekla svoje misljenje a vase je pravo, kao sto i sama Katolicka vjera a vjerujem i druge priznate vjere kazu da mozes odluciti i SAM izabrati put..
ja samo upozoravam da odlazak bioenergeticarima je petljanje sa zlim dusima...i vjerujte mi da znam o tome vise nego sto vam se mozda cini..jer iz mog nicka, kao doticna zakljucujete neke stvari...'grdarija'
Kao grda sam..lol samo zelim evo i na ovom primjeru reci kako plitko zakljucujete....nije vam alo napamet da nick ima veze s imenom darija? ili sa sasvim necim trecim...nego odmah na prvu....sigurno si grda
ako odlazite bioenergeticarima, pa bilo bi dobro cuti i lose strane o tome i kako se toga treba cuvati i izbjegavati.
vasi odgovori i spustanje meni i argumenti da vrag upravlja crkvom zbog nekih pedofila svecenika govori o vama na kakvom stupnju inteligencije se nalazite..pa ne bih ulazila u dublju raspravu.
jako mi naivno djelujete citajuci vase postove..iskreno zalim takve ljude. treba se duboko preispitati zasto se zlo dogadja BAS vama..i ne igra li vasa naivnost tu kakvu ulogu...

evo citiram sa prve strane mislim:
Quote:
najviše me fasciniralo što je gađao tako neke nevjerojatne detalje: znao je da je moja mama imala prvo žensko dijete, dečko za kojeg sam pitala je znao koga od braće i sestara ima, meni je spominjao neke uroke i rekao mi da "skinem taj crni grudnjak sa sebe koji imam" (na sebi sam ga imala)...rekao mi da ne smijem nositi crni veš i da mi je sranja radio dečko u kojeg sam bila zaljubljena
covjek koji govori doticnoj da ne smije nositi crni veš? vi koda ste na glavu pali


svako zlo koje leti na vas..vjerujte..nije do vaseg crnog veša...vec su tu ipak malo dublje stvari...ali zbog vase plitkosti zadovoljavate se i objasnjenima kao sto je crni ves ...
grdarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 17:01   #96
donekle razumijem što grdarija želi reći.... ja sam isto protiv odlaska bioenergetičarima jer vjerujem da jedno liječe, drugo truju (tj.izliječiš glavobolje, izbije ti na reumu npr.). i vjerujem da ima šarlatana u toj oblasti jaaaako jako puno, a ovo što si ti napisala je upravo to - preopćenito.
ovdje se ne raspravlja općenito o odlasku bioenergetičarima i sličnima nego o STJEPANU VRBANCU
pogledaj malo pažljivije intervju s njim pa ćeš shvatit da on nije baš bilo tko, a najmanje ikakvo zlo

btw ovo sa crnim vešom si također krivo shvatila pa si se nakačil: mene je fasciniralo kako on zna da sam ja u tom trenu baš imala crni grudnjak na sebi i to sa žicom???! tako kako vidi!
a ove druge podatke koje sam navela da zna - to nema šanse da je slučano jer se ne radi ni o čeme općenitome, već su konkretne stvari u pitanju
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 19:52   #97
eh

drago mi je Darija,drago mi je da postojis,da si ovde svratila,da nam pomognes...zasto samo negativan stav imas o svemu....sta je tebe briga sta cu ja da vjerujem ili necu...odakle ti pravo da se tako ponasas i stvarno zelis da ti akzemo da imas pravo,nemas draga moja,nemas,jer tvoje pisanje se svodi da upozoravas samo...ma tko si ti da to radis,sta je tebe briga sta ce tko da jede pije vjeruje,pogledaj da si stvarno pretjerala te gore vec napisano od jedne osobe,izvuces covjeku zivce da mora da pominje pedofile i crkvu,zar ti netko mora crtat hebemu.....ja sam katolicke vjeroispovjesti i ne stidim se sto sam zvala Stjepana,zar cu njima da polazem racune,necu draga,jer ne mislim da sam pogrijesila,nek me ne diraju i sve pet..
__________________
čekam
lulicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 14:57   #98
pozdrav ljudi.
Ja sam osoba koja stvarno ima sreće u životu, skoro sve šta sam ikada "baš poželio" mi se je ostvarilo, ali otkada sam prekino s jednom curom ima već par godina ja nemam sreće u ljubavi.
ja sam dobra osoba ljudi koji me znaju kažu da sam duša od čovjeka, nikada u životu nisam prevario curu, i sve bi učinio za nju-možda sam i predobar, ne se ja hvalim i ja imam mana ko i svaki čovijek nitko nije savršen.
Svaki puta kada udem u vezu, i kada se zaljubim cura me ostavi, trenutno imam curu i opet mi se počinje to dešavat ja se zaljubljujem a ona se povlači i na neki način me izbjegava.

Učlanio sam se na ovaj forum prije par dana iz razloga da vidim šta ljudi pišu misle o ljudima kao navedeni Stjepan, jer sam za takove ljude čuo prije i gatare i slično, samo nikada nisam htio ić na takova mjesta, zbog ajmo to nazvat straha.
sada ovdje vidim da je nekim ljudima zbilja pomogao-barem oni tako tvrde, i odlučio sam se da ga nazovem naravno sutra jer piše da ga se može dobit samo utorkom i četvrtkom, pa ču vidjet šta će mi reć, vidjet ću šta će se desit i podjelit ću ovdje s vama da vidim dali je to sve tako kako i vi pišete.
Ja bi volio da je to istina i da mi može pomoć
Ispričavam se ako sam skrenuo s teme ali čujemo se nakon razgovora
Pozz
tomy812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 15:17   #99
weeeeee, nisi skrenuo s teme!
jedva čekamo dojmove
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 23:56   #100
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
weeeeee, nisi skrenuo s teme!
jedva čekamo dojmove
ej,čitala sam tvoje postove...ja sam isto čula za njega, ali nekako se bojim obratiti mu...imam dosta loših iskustva kako idem u nadi za pomoći, pa ništa od toga.. pa i ne vejrujem baš, pa neznam dali je potrebno povjerenje u njega da mi pomogne? nakon razočaranja sa drugima nekako sam skeptična...
tincyy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.