Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2004., 01:20   #1
Thumbs up Imate li koga u zdravstvu za pohvaliti?

citam samo neka negativna iskustva, podmicivanje, nesposobnost lijecnika..a i cula sam dosta toga negativnoga..
ima li netko neko pozitivno iskustvo, malo za promjenu?
evo, ja prva: jednom je moj muz dobil napadaje bubreznih kamenaca i morali smo ici na hitnu u dom zdravlja, medjutim, hitna jos nije bila "otvorena", pa su nas poslali kod doktora opce prakse..moram priznati, da su svi bili super, odmah su ga primili, iako nije bil prijavljen u tom mjestu, odnosno, imal je karton negdje drugdje.
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 02:51   #2
Ja o svojima samo naj-naj....
Previse je za napisati sto tocno, ali samo pohvale i ja njih jako lolim
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 11:39   #3
Quote:
citam samo neka negativna iskustva, podmicivanje, nesposobnost lijecnika..a i cula sam dosta toga negativnoga..

Ovako, pošto ne znam da li se misle na i liječnike opće prakse, a pošto nemam iskustva u bolnicama, ja mogu pohvaliti samo svoga liječnika opće prakse, jer se pokazao dobrim dijagnostičarem. Takvih liječnika nam treba više.
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 14:49   #4
Ja bih mogla napisati puno pozitivnih iskustava sa hrvatskim lijecnicima. Cula sam puno prica o korupciji u zdravstvu, no na srecu nisam je nikad iskusila na sebi.

Dva puta sam zavrsila u bonici kao hitan slucaj nakon prometnih nesreca i zaista mogu napisti samo pohvale na racun osoblja dviju zagrebackih bolnica.
mirta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 16:59   #5
Ja sam veoma zadovoljan sa lijecnicima kao i specijalistima ,uzivam oko 150 posjeta godisnje izmedju , pshykajatrista, neurologista, urologista,plucnog specijalista,
fizio, CT scans, MRI & normal x-ray, kliniku za bolove i 30 tableta na dan.I to je samo 32 godine.

Najvise pomaze sta mislim realisticki...tako misle i specijalisti.
A valjda oni znadu najbolje...a sta bi bilo tek da sam pozitivan!!!!!





__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 22:14   #6
ja bih pohvalila moju cro zubaricu, najbolju na svijetu od koje i dalje idem kad sam doma, tak me sredi da mi ovdje nis ne treba

I pohvalila bi moju njemacku ginekologicu - zena je zakon

Koliko pozitivne energije, smijeha i duhovitosti nju bi trebalo klonirati
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 22:54   #7
Lani sam bila na operaciji u Petrovoj bolnici, i imam samo riječi pohvale za sve - i sestre, i doktore, i čistoću i urednost odjela - ma sve. Doktor koji me operirao bio je izrazito susretljiv, i prije i nakon operacije sve mi je objasnio, primio je i mog muža na razgovor i njemu je objasnio sve o mojoj operaciji.

Jako mi se svidjela jedna stvar - na dan kad sam primljena u bolnicu jedna cura iz moje sobe trebala je biti operirana, no doktor je imao nekoliko hitnih operacija i nije je stigao operirati taj dan. Došao joj se osobno ispričati, i rekao joj je da je slijedeći dan odmah prva na redu za operaciju - i tako je i bilo.

Sad sam trudna i radi komplicirane trudnoće krenula sam u bolnicu u kojoj mislim roditi na preglede - doktor kod kojeg sam bila na pregledu je izuzetno simpatičan, mogla sam mu postaviti sto pitanja na koja je strpljivo odgovarao, i jako me umirio u vezi trudnoće.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 23:05   #8
Naravno, dok sam jos bila doma, pedijatar dr. Weiss najbolji dijagnosticar na svijetu, steta sto je u penziji.

Jedan mladi doktor na neurologiji u Zadru stvarno ima takta, super covijek, zal mi je kaj mu se nemogu sjetiti imena i ovom prilikom bih ga pozdravila Bok doktore!

I jos jedan, doktor Sprem (uho,grlo,nos) super je!

Predlazem da napravimo top listu doktora po specijalizaciji i po gradu (sa kratkim objasnjenjem) tako da svatko ima sanse dobiti/traziti ono naj najbolje??? Ha kaj velite?
Sanja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 23:45   #9
Doktori i sestre u Klaićevoj , doduše, srela sam samo dva doca i tri sestre ali svi su
Moja zubarica i moja opće prakse
Ostali ferpis.

Da moram napisat koga trebate izbjegavati, popis bi bio duži
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 23:52   #10
ekipa s djecjeg odjela sa zarazne
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 20:57   #11
Thumbs up Imate li koga u zdravstvu za pohvaliti

Ja moram pohvaliti Dr.Filipovića s Rebra,on je u jedinici za neonatologiju. Jako dobar čovjek, i kao doktor i kao osoba. Imam samo najbolje riječi za njega,pa sam to morala podijeliti s vama. Naravno tu je i njegov tim ,i svima sam skupa jako zahvalna što je sve završilo kako je završilo!
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 21:01   #12
Napokon netko nakon toliko dugo vremena hvali liječnika!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 22:08   #13
Ja imam za pohvaliti podosta liječnika i zbog toga mi je silno drago jer vraća vjeru u ljude i zdravstveni sistem općenito. Isto tako, nažalost imam i dosta liječnika na svojoj listi za koje smatram da je kriminal što se bave pozivom kojim se bave jer samo štete ljudima svojim neznanjem i nezainteresiranošću. No, tako je u svakom poslu, a mi obično mislimo da liječnici nisu ljudi i da bi trebali biti nepogrešivi baš zato što se bave pozivom kojim se bave.
Zita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 06:40   #14
Quote:
Piggy kaže:
Napokon netko nakon toliko dugo vremena hvali liječnika!
Kad se ima za pohvaliti onda zašto se ne bi pohvalilo! Nije to sramota
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 12:45   #15
Znam puno izvrsnih liječnika i medicinskih sestara, uglavnom svi liječnici kod kojih idem su izvrsni. Imala sam i loših iskustava, no danas kada pacijenti mogu birati liječnike stvarno ne vidim svrhu da netko trpi nestručno ili neljubazno medicinsko osoblje, iako je nekim ljudima neugodno promijeniti liječnika, pa onda blate sve, što nije pošteno prema ljudima koji su svoj život posvetili pomaganju drugima.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 13:32   #16
Imam za pohvaliti cijeli interni odjel na Rebru skupa s liječnicima i sestrama. Kad sam zbog kolitisa ležala tamo stvarno su bili ljubazni i pristupačni.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 17:23   #17
od svih doktora/ica koje sam sreo samo jedan je bio normalan na odlu uho grlo nos na klinici sv. duh ostali svi puknuti bogami. doktorica opće prakse nema pojma o ničem samo zna reć za temp. i grlobolju pij puno čaja i c vitamina i miruj, a za sve ostalo nema pojma.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 18:34   #18
malo mi je bed navoditi imena doktora bez njihova pristanka...
slazem se u potpunosti s martinkom...

inace puna sam pohvala za svoju naaajdrazu doktoricu opće prakse sa kruga, pa najnajboljeg zubara iz šarengradske, svi s kožnog odjela na šalati posebno sestre i tehničari

i da top top za neurologe s rebra
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 19:07   #19
Quote:
emergence kaže:
malo mi je bed navoditi imena doktora bez njihova pristanka...
Pa ja mislim da nebi imali ništa protiv ako su riječi hvale!
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 19:30   #20
Quote:
vanili kaže:
Pa ja mislim da nebi imali ništa protiv ako su riječi hvale!
hm...pa ja bas ne bi voljela da se moje ime i prezime povlači po internetu radilo se o dobrim ili lošim riječima
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.