Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2013., 21:05   #21
Quote:
Sylart kaže: Pogledaj post
Svi samo seru bez veze, a nisu niti pogledali stranicu, prvo limit referala nije 100 vec 300 za standarde, golden 2000, ultimate nema limita i tak dalje...
Sve sto je ovaj lik gore rekao je krivo i nema pojma o stranici ocito...
Isto tako, jos jedna nova stvar su MiniJobsi, s kojima u jednom danu mozete doci do 5 ili 10 dolara u samo sat i pol, i odma kupiti referale ili cash outat... kako god netko zeli...
I da, na Adprize se dobije novac, od 0.25 pa sve do $50 dolara se moze dobit, ja sam dobio i $10, $50 i golden membership ($90) samo na adprize
jel ti to mene zajebavaš?
kad nestaje argumenata,služimo se uvredama

nije limit 300 nego 110!

http://oi48.tinypic.com/xd9rmt.jpg

znaš da možeš u jednom danu na mini jobs zaraditi 5$
uostalom i da možeš, za takvu vrstu zarade imaš microworkers.com koji ima stotinjak taskova i svi plaćaju minimalno 0.1$

a za adprize, ako si uistinu to sve dobio onda si ti stvarno sretan čovjek, trebao bi isprobati lutriju jer ja koliko sam klikao još kada sam počinjao s internet zaradom od silnih adprizeova sam zaradio samo par neobodova i to je sve

ja kao nisam pogledao stranicu a ti tvrdiš da su MiniJobs nova stvar

i još jedna stvar za njih, tvrdiš da u jednom danu možeš zaraditi 5$ na njima (što i nije puno)

a ovo su svi MiniJobovi koje sam pronašao na stranici a svi zajedno daju 0.31$, gdje je ostalih 4.69?

http://oi49.tinypic.com/103v3tj.jpg

s time da pola od navedenih ima 1 available, a za ispunjavanje svih tih bog zna koliko bi dugo trebalo

a da ne spominjem koliko su komplicirani taskovi, za 10 puta jednostavnije taskove na microworkersu zaradiš duplo više

Zadnje uređivanje Kiki114 : 14.03.2013. at 21:11.
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 21:12   #22
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
jel ti to mene zajebavaš?
kad nestaje argumenata,služimo se uvredama

nije limit 300 nego 110!

http://oi48.tinypic.com/xd9rmt.jpg

aj reci što sam krivo naveo?

znaš da možeš u jednom danu na mini jobs zaraditi 5$
uostalom i da možeš, za takvu vrstu zarade imaš microworkers.com koji ima stotinjak taskova i svi plaćaju minimalno 0.1$, a ovaj dio koji plaća 0.1$ je jako jednostavan tipa lajkaj ovu web-stranicu ili glasaj za ovaj bend

a za adprize, ako si uistinu to sve dobio onda si ti stvarno sretan čovjek, trebao bi isprobati lutriju jer ja koliko sam klikao još kada sam počinjao s internet zaradom od silnih adprizeova sam zaradio samo par neobodova i to je sve

ja kao nisam pogledao stranicu a ti tvrdiš da su MiniJobs nova stvar, daj molim te..

i još jedna stvar za njih, tvrdiš da u jednom danu možeš zaraditi 5$ na njima (što i nije puno)

a ovo su svi MiniJobovi koje sam pronašao na stranici a svi zajedno daju 0.31$, gdje je ostalih 4.69?

http://oi49.tinypic.com/103v3tj.jpg

a da ne spominjem koliko su komplicirani taskovi, za 10 puta jeftinije taskove na microworkersu zaradiš duplo više
Kiki, nisi u pravu sto se tice broja direktnih, on varira ovisno koliko si dugo na neobuxu, recimo meni je broj 235 limit...

A sto se tice taskova imas pravo microworkers su laksi i brzi...

Ali recimo imas zanimljivih vidio sam neka casina pa za one koji vole kockati su ok jer koliko ulozis toliko dobijes skoro i bonus na neobux...
ingbor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 21:15   #23
Quote:
ingbor kaže: Pogledaj post
Kiki, nisi u pravu sto se tice broja direktnih, on varira ovisno koliko si dugo na neobuxu, recimo meni je broj 235 limit...

A sto se tice taskova imas pravo microworkers su laksi i brzi...

Ali recimo imas zanimljivih vidio sam neka casina pa za one koji vole kockati su ok jer koliko ulozis toliko dobijes skoro i bonus na neobux...
al to je stvarno sitno a taskovi su užasno komplicirani, s time da na sve ove "1 available" se dobije poruka

Finished!
Sorry, there is no more work available on this job at this time. Please check back again in the future. We are always adding new jobs and would love to have your help. Please return to the list of available tasks and find another one you would like to try.
You can find more tasks by going back to the list of available tasks.

a ovi ostali su više ankete nego taskovi, tako da je bolje otić na ipsos puls ili marketagent ako ste tu zbog toga
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 21:22   #24
Quote:
ingbor kaže: Pogledaj post
- instaliranje neobux toolbara i tada se ne morate stalno ulogiravati i imate indikaciju koliko i kakvih reklama imate trenutno za klikanje ( na taj nacin necete imati samo reklame po 0.001 $ vec i nekoliko njih po 0.005 i 0.01 a ponekad zaleti i od 0.02 $ i to na dnevnoj bazi )
znam za neobux toolbar i svejedno se morate ulogirati par puta dnevno ako želite odklikati sve reklame, nevidim svrhu ovoga što ste napisali

Quote:
ingbor kaže: Pogledaj post
- druga stvar klikom na svaku reklamu dobivate 1 neopoints bod, a te bodove mozete i preko raznih zadataka zaraditi. Te bodove iskoristite kasnije za ili recikliranje neaktivnih referala ili njihovo produzivanje i na taj nacin ne trosite zaradjeni novac.
unatoč neobodovima, ako niste golden rentanje se svejedno neisplati, znam jer sam uplatio 10$ na stranicu i digao 8 s time da sam klikao sve reklame i redovno reciklirao i produživao referrale

Quote:
ingbor kaže: Pogledaj post
Za svaki ulog koji vas direktni referal ulozi u neobux vi dobivate 10 % tako da samo na taj način mozete u najgorem slucaju zaraditi mjesecno nekoliko dolara ne radeci apsolutno nista - poklonjeni novac...
po kojoj logici je to nerađenje ničega? hoće se referrali sami naći?
ako vam je do takve vrste zarade, bolje si napravite account na Stiforpu ili bilo kojem drugom MLM-u jer će te tamo zasigurno imati veći postotak od uplata
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 21:57   #25
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
znam za neobux toolbar i svejedno se morate ulogirati par puta dnevno ako želite odklikati sve reklame, nevidim svrhu ovoga što ste napisali


unatoč neobodovima, ako niste golden rentanje se svejedno neisplati, znam jer sam uplatio 10$ na stranicu i digao 8 s time da sam klikao sve reklame i redovno reciklirao i produživao referrale


po kojoj logici je to nerađenje ničega? hoće se referrali sami naći?
ako vam je do takve vrste zarade, bolje si napravite account na Stiforpu ili bilo kojem drugom MLM-u jer će te tamo zasigurno imati veći postotak od uplata
Ja sam svojim postovima samo htio dočarati da ima neobux i nekih prednosti, ali je sve bilo puno bolje dok su imali svi klikove po 0.01 i otkada su smanjili sve se raspalo...

Ne volim mlm jer zahtjevaju veca ulaganja dok na neobuxu su ipak puno manja.

Neobux nisam napustio jer imam neke benificije ali ima puno boljih stranica a za one koji zele uloziti preporucam bolje online kladionice jer daju 100 % bonus i ako imate imalo znanja vratiti ce te barem duplo...

Toliko od mene za sada na ovoj temi...
ingbor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 22:01   #26
Quote:
ingbor kaže: Pogledaj post
Ja sam svojim postovima samo htio dočarati da ima neobux i nekih prednosti, ali je sve bilo puno bolje dok su imali svi klikove po 0.01 i otkada su smanjili sve se raspalo...

Ne volim mlm jer zahtjevaju veca ulaganja dok na neobuxu su ipak puno manja.

Neobux nisam napustio jer imam neke benificije ali ima puno boljih stranica a za one koji zele uloziti preporucam bolje online kladionice jer daju 100 % bonus i ako imate imalo znanja vratiti ce te barem duplo...

Toliko od mene za sada na ovoj temi...
cijenim vaše mišljenje ali ovih 10% što ste naveli traži uplatu a da se pretpostaviti da od vaših referrala od svih vrsta uplata najviše očekujete nadogradnju na golden membership što je 90$ i nikako nije manje od onog što nude MLM-ovi, iako se ni ja ne bavim njima (više)
ah, klik se plaćao 0.01$ još u prapovijesti
a za kladionice, to nikada nije sigurno, samo za one koji znaju znanje i imaju viška love za odvojiti
ja ako uplatim koji listić tu i tamo to je radi zabave a ne zarade
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 20:41   #27
Quote:
pargo12 kaže: Pogledaj post
Gledaj ovo, 0,5$ po kliku i nema referala. Evo link

Scam definitivno. Bježi od toga...
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 21:23   #28
Ako netko od vas se bavi takvim nacinom zarade, klikajuci reklame, neka se javi.. jedan drugome mozemo bit referal... ja se ovim "rekreativno" bavim nekih tri mjeseca do sada... i imam zaradjenih, na bankovni racun prebacenih, nesto vise od 50e... nije nesto puno, ali jos smo u razvojnoj fazi.. ako netko misli da se od ovoga moze obogatiti preko noci, bolje da niti ne pokusava..
Jocco is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 15:51   #29
Quote:
Nibs kaže: Pogledaj post
O čemu ti to?
Svaki mjesec imam min 150€ od google Adsense dobiješ poštom ček unovčiš i tako svaki mjesec. Nije mi ovo svakako stalni posao, ali kao dodatna zarada odlično dođe.
samo prijatelju ako te ne zablokiruju imas non stop zaradu a dok te zablokiraju onda si opet nezaposlena osoba
MEDIMURJE3119 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 09:43   #30
Quote:
MEDIMURJE3119 kaže: Pogledaj post
samo prijatelju ako te ne zablokiruju imas non stop zaradu a dok te zablokiraju onda si opet nezaposlena osoba
Prijatelju 2.500 eura zam ja zaradivao preko adsensa imam kodove da mores dobre pare zaraditi a drugo 6 mj sam bio u adsens programu onda su me zablokirali i izgubio sam 400 eura samo tako prvo ti zablokiraju web lokaciju a onda sljedeči mijesec izgubiš sav zaradeni mijesec ,
a drugo novci i njihove isplate su sigurne osim dok vas ne zablokiraju onda gubiš sve a sad pajdo vidi sam ja nevolim LAGAT govorim SAMO ISTINU
MEDIMURJE3119 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 09:44   #31
Quote:
Nibs kaže: Pogledaj post
O čemu ti to?
Svaki mjesec imam min 150€ od google Adsense dobiješ poštom ček unovčiš i tako svaki mjesec. Nije mi ovo svakako stalni posao, ali kao dodatna zarada odlično dođe.



Prijatelju 2.500 eura zam ja zaradivao preko adsensa imam kodove da mores dobre pare zaraditi a drugo 6 mj sam bio u adsens programu onda su me zablokirali i izgubio sam 400 eura samo tako prvo ti zablokiraju web lokaciju a onda sljedeči mijesec izgubiš sav zaradeni mijesec ,
a drugo novci i njihove isplate su sigurne osim dok vas ne zablokiraju onda gubiš sve a sad pajdo vidi sam ja nevolim LAGAT govorim SAMO ISTINU
MEDIMURJE3119 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 09:50   #32
Quote:
MEDIMURJE3119 kaže: Pogledaj post
Prijatelju 2.500 eura zam ja zaradivao preko adsensa imam kodove da mores dobre pare zaraditi a drugo 6 mj sam bio u adsens programu onda su me zablokirali i izgubio sam 400 eura samo tako prvo ti zablokiraju web lokaciju a onda sljedeči mijesec izgubiš sav zaradeni mijesec ,
a drugo novci i njihove isplate su sigurne osim dok vas ne zablokiraju onda gubiš sve a sad pajdo vidi sam ja nevolim LAGAT govorim SAMO ISTINU

i uzmi si plačanje preko westen uniona neuzimaju ti porez ništa nemoraš čekati i dok dobiješ kodove odeš na poštu i dižeš lowu eto ja sam svoju stvar objasnio a sad vi vidite sami a drugo imam dokaze isplate odreske od westein uniona isplate tako da mi netko nemože reči da LAŽEM a pajdo 150e je mala para
MEDIMURJE3119 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.