Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 22:08   #41
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
e hvala hvala
ovo je Internet biznis a niko o tome nece da prica

sta fali i SFI ovcima vredno rade svoj posao

da se razumemo ja to ne radim

svaki online posao je ok ako je legalan i ako ga se ume raditi...
ako se ima dobar tim tu je tajna
Josephinee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 00:35   #42
evo ovdje je moja zarada u karatbarsu od proslog mjeseca
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	3500.jpg‎
Views:	168
Size:	9.6 KB
ID:	13924  
stefic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 14:47   #43
Evo malo i moje zarade:

Sa sharecasha (nije ovo mjesečna zarada..nego za cijelo vrijeme ):

SLIKA

Fileice:

SLIKA

MgCash:

SLIKA

Kasnije ću postaviti zarade sa još nekih stranica
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 15:13   #44
Evo kao što sam rekao,zarada sa još nekih stranica

Tubecamgirl:

http://s3.postimg.org/pyfo5pctv/Clipboard0.jpg

Cleanfiles:

http://s30.postimg.org/5x8zpfhkh/Clipboard01.jpg

Zadnje uređivanje maxpayne : 19.10.2014. at 15:21.
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 15:18   #45
Jel ti se da mozda da objasnis svaku od tih stranica pomalo, ono u jednu dvije recenice o cemu se radi? I da li je tesko ili nije/zahtjeva li neki skill i tako to
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 15:22   #46
Quote:
Kenchii kaže: Pogledaj post
Jel ti se da mozda da objasnis svaku od tih stranica pomalo, ono u jednu dvije recenice o cemu se radi? I da li je tesko ili nije/zahtjeva li neki skill i tako to
Pa nema su šta posebno objašnjavati ,sve su to PPD stranice,gdje zaključavaš fajlove,a ljudi moraju popuniti anketu da bi pristupili fajlu (osim ove tubecamgirl,to je adult stranica)
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 15:28   #47
Hmm jel mi mozes na PP malo objasniti kako se i sta radi, zanima me jako jer i zarada se cini pristojna, volio bih se informisati malo vise a i mogu ti postati referal na nekoj od tih ako i postoji taj sistem. poz druze
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 17:43   #48
Pozdrav društvo

Studentica sam i normalno kako bi olakšala roditeljima troškove htjela sam naći neki posao, ali uz fakultet to je bilo teško uskladivo pa sam pomislila kako bi bilo super raditi nešto online gdje si mogu sama kreirati radno vrijeme.
S tim da to ne zahtjeva neko veliko informatičko znanje.
Normalno naletila sam na svašta na internetu i većinom se razočarala, ali evo već mj dana radim nešto što se zapravo i isplatilo, uz malo ulaganje od 25$ koje se je već davno vratilo. Ako je netko zainteresiran neka se slobodno javi za detaljnije informacije.

Kakva su vaša iskustva? Jeste li našli nešto isplativo?
Gulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 18:46   #49
Nije lagano zaraditi na internetu!

Velika većina poslova se svodi na uvlačenje novih ljudi u neki sistem, a ako to ne uspijete ništa od zarade - ponzi sistem.

E sad postoje stranice gdje ipak možete nešto zaraditi jer ste prvenstveno plaćeni za svoj rad.

Većina na internetu govori o ptc stranicama i naravno tu nema kruha osim za neke u početku koje privlače dosta članova i nudi kakvu takvu zaradu, tipa trafficmonsoon.

Inače radim taskove na clixsense i neobuxu pa se uspije nešto zaraditi.

Sad radim na projektima fileice i imagetwist pa se tu nadam malo ozbiljnijoj zaradi.

Inače ako netko treba izraditi lijep blog ili web stranicu ovih dana sam ušao u jedan zanimljiv free program pa neka se javi da mu pošaljem link.

Imaju jako puno dobrih alata i tutorijala... ( još proučavam... )

Baš me jedan forumaš u to uveo i super stvar je što je doista dosta toga besplatno a i super je ekipa...

Što se tiče zarade trenutno je u igri nekoliko desetaka dolara ali ok po malo bit će bolje...

Isplate: http://internetzaradabalkan.siterubi...aznoviblog.jpg
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 23:27   #50
Činjenica je da love na internetu ima, i to dosta. Vezano za ovu temu jako je puno skeptika.
Još više je scam sajtova. Ali treba dobro proguglati i vidjeti o čemu se radi.
Ja 13-14 mjeseci zarađujem uglavnom rješavanjem mikrozadataka. Zarada je sasvim solidna. Tu se mogu vidjeti moje isplate.
http://mikrozadaci.blog.hr/2014/08/1...e-isplate.html
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 00:03   #51
Ako nekome treba besplatni web hosting, mozete nam se obratiti na www.hostinger.hr a isto tako mozete preporuciti i za besplatne korisnicke racune dobiti sigurnu isplatu u iznosu 40 ili 750kn (mozete napraviti neograniceni broj isplata sa svojeg korisnickog racuna).
HFilip is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 09:24   #52
Quote:
mikrozadatak kaže: Pogledaj post
Činjenica je da love na internetu ima, i to dosta. Vezano za ovu temu jako je puno skeptika.
Još više je scam sajtova. Ali treba dobro proguglati i vidjeti o čemu se radi.
Ja 13-14 mjeseci zarađujem uglavnom rješavanjem mikrozadataka. Zarada je sasvim solidna. Tu se mogu vidjeti moje isplate.
http://mikrozadaci.blog.hr/2014/08/1...e-isplate.html
Lijepa zarada, ali teško se ovakvi iznosi mogu zaraditi samostalnim rješavanjem zadataka, tu referali imaju ključnu ulogu...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 12:19   #53
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Lijepa zarada, ali teško se ovakvi iznosi mogu zaraditi samostalnim rješavanjem zadataka, tu referali imaju ključnu ulogu...
Griješiš.
Referali naravno donose bonuse. Ali svako ko ima referale zna da to nije ni približno onome kako drugi misle. Jako je bitno skontati neke stvari vezano za pojedine taskove. Konkretno mislim na task "Test a web application". Radnim danom ih se može uraditi jako puno, a u skladu s tim i odlično zaraditi. Nećeš vjerovati, ali ne uzimaju previše vremena.
Možeš pogledati moje dnevne zarade samo od ovog taska
http://mikrozadaci.blog.hr/

Pozdrav
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 14:46   #54
Evo i moje zarade sa Ogmobi (PPI stranica)......

To je sve zarada za nekih mjesec i pol dana,znači za ovaj mjesec i pola prošlog mjeseca.Tada sam i počeo raditi na Ogmobi,prije sam koristio neke druge stranice.

@mikrozadatak Što se tiče ovih microjobova,nije mi jasno kako ti to obavljaš,jer meni se nikada,znači doslovno nikada nisu pokazali nikakvi jobovi ni na neobuxu,niti na clixsense.Kada odem tamo gdje bi trebali biti ,piše mi samo "0 available jobs" i "24 potential jobs",i tako svaki dan
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Clipboard01.jpg‎
Views:	58
Size:	5.9 KB
ID:	15513  
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 15:17   #55
Kao početnik imaš level 0, zapravo u testnoj si fazi. Da bi dobio neki od levela moraš uraditi 100 taskova. Koji level ćeš dobiti ovisi o procentu tačnosti. Svaki level nosi više taskova, s tim da ja najviše novca zarađujem na tasku za koji je potreban level 1.
Kada odeš na listu taskova vidjećeš polje "Requirements". Tu je označeno koji level trebaš imati za taj task.
Problem je što najmanje taskova ima za level 0 i to je najdosadnija faza. Ali budi uporan, izguraj to, zarada dolazi s levelima. Od septembra najavljuju novi način za dobijanje prvog levela, navodno će se raditi samo ulazni test. Trebalo bi biti lakše.
Neki dobiju level 3 za 7 dana, a nekima treba mjesec za level 1. Nema pravila. Otvori Neobux i svakih pola sata udari refresh, kad vidis task probaj ga uraditi. Ako ti nije jasan idi na Give up da ne griješiš puno.
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 12:30   #56
Quote:
mikrozadatak kaže: Pogledaj post
Kao početnik imaš level 0, zapravo u testnoj si fazi. Da bi dobio neki od levela moraš uraditi 100 taskova. Koji level ćeš dobiti ovisi o procentu tačnosti. Svaki level nosi više taskova, s tim da ja najviše novca zarađujem na tasku za koji je potreban level 1.
Kada odeš na listu taskova vidjećeš polje "Requirements". Tu je označeno koji level trebaš imati za taj task.
Problem je što najmanje taskova ima za level 0 i to je najdosadnija faza. Ali budi uporan, izguraj to, zarada dolazi s levelima. Od septembra najavljuju novi način za dobijanje prvog levela, navodno će se raditi samo ulazni test. Trebalo bi biti lakše.
Neki dobiju level 3 za 7 dana, a nekima treba mjesec za level 1. Nema pravila. Otvori Neobux i svakih pola sata udari refresh, kad vidis task probaj ga uraditi. Ako ti nije jasan idi na Give up da ne griješiš puno.

Hvala na lijepom objašnjenju, ma znam ja sve to, ali prosjek taska barem što ih ja vidim a imam 2. level je kojih 5-10 centi pa za te iznose bi trebalo fakat puno taskova? Meni osobne je najgore što neke dobre taskove ograničavaju, tj nakon određenih brojeva taskova više ih ne daju da radiš...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 12:38   #57
Evo i moje prve isplate iz EuroSistema

SLIKA
tihomircek11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 13:59   #58
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Hvala na lijepom objašnjenju, ma znam ja sve to, ali prosjek taska barem što ih ja vidim a imam 2. level je kojih 5-10 centi pa za te iznose bi trebalo fakat puno taskova? Meni osobne je najgore što neke dobre taskove ograničavaju, tj nakon određenih brojeva taskova više ih ne daju da radiš...
Zato spominjem Test a web application. Svaki korak vrijedi od 3-4 centa (sam task vrijedi 1-2 centa), ali za svaki korak naknadno dobiješ bonus. Najviše je taskova od 7-8 koraka, ali sam znao dobiti i od 80 koraka. nemoj od ovoga tako lako odustati
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 14:17   #59
Quote:
mikrozadatak kaže: Pogledaj post
Zato spominjem Test a web application. Svaki korak vrijedi od 3-4 centa (sam task vrijedi 1-2 centa), ali za svaki korak naknadno dobiješ bonus. Najviše je taskova od 7-8 koraka, ali sam znao dobiti i od 80 koraka. nemoj od ovoga tako lako odustati
Rjesavao sam vec takve taskove, budem obratio pozornost, hvala.

Nikako neću odustati od taskova jer je tu najveća lova na ovakvoj vrsti zarade a i stranice neobux i clixsense su doista već uhodane budući da postoje već preko 7 godina.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 14:39   #60
Quote:
mikrozadatak kaže: Pogledaj post
Zato spominjem Test a web application. Svaki korak vrijedi od 3-4 centa (sam task vrijedi 1-2 centa), ali za svaki korak naknadno dobiješ bonus. Najviše je taskova od 7-8 koraka, ali sam znao dobiti i od 80 koraka. nemoj od ovoga tako lako odustati
Kako si ti prošao ono na početku,one zadatake "Is this an article or not".Jer s onim nešto nije u redu,ja sve ono riješim,pa kada kliknem na submit,oni mi izbace da sam imao praktički sve pogrešne odgovore ...a nisam.
Oni me "uvjeravaju" da sam kliknuo pogrešan odgovor,npr. piše "you clicked NO,but correct answer was YES",a ja znam da sam kliknuo na yes ,nisam lud...i tako više puta za redom
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.