Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 04:34   #141
Today at 03:30
You've won an AdPrize: $25.00 added to your Main Balance.

Evo ja sam veceras dobio u jednom kliku sto atina nije mogla u 3 mjeseca hahaha , uglavnom jucer 2x adprize i veceras ovo, stvarno me krenulo, mogao bi golden uskoro , inace ovo je na neobuxu!
ugodnu noc vam zelim
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 09:25   #142
Quote:
Kenchii kaže: Pogledaj post
Today at 03:30
You've won an AdPrize: $25.00 added to your Main Balance.

Evo ja sam veceras dobio u jednom kliku sto atina nije mogla u 3 mjeseca hahaha , uglavnom jucer 2x adprize i veceras ovo, stvarno me krenulo, mogao bi golden uskoro , inace ovo je na neobuxu!
ugodnu noc vam zelim
Joooj ja ne igram uopce adprize. Nikd nisam na tome dobio. . Al pocet cu nakon ovog posta...

BTW jel samo meni ide na q ovaj troll s faking nesposobnom Atinom?
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 10:43   #143
Kenchii svaka čast
Ja rjetko klikćem na Adprize, nešto nemam živaca, a vidim da griješim.

Ma meni žao Atine majke mi. Nasjela je na nečiju priču, vjerovatno previše očekivala. Radi takve propagande i mi sami po hiljadu puta moramo objašnjavati neke osnovne stvari vezano za mikrozadatke.

I onda dođe neko na forum i kaže, to što ti zaradiš 200$ mjesečno, to ne valja, to je glupost, to je prevara, eno ljudi kukaju. A ne pita se jel' Atina možda glupa ko q. Možda će u tom nekom kafiću biti u minusu, možda će ljudi piti pa bježati.
Dakle da sumiram, Atinino zlatno pravilo meni izbija lijepe pare iz džepa i neću ga se pridržavati. Davno sam skontao, nije zlato sve što sija, možda Atina još ne konta.

Meni ova priča neće pokvariti raspoloženje, jer za dva dana je prvi u mjesecu, vrijeme isplate s Paypal-a.

Pozdrav
logme is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 11:51   #144
Pazite decki vama niko ne zamera sto vi zaradjujete tako dobro ali ovo se odnosi na vecinu ljudi koji trazi slamku spasa pa se zalepi za to smece bux ptc sajtove pa i jos ulozi neku crkavicu koju je ostavila za kruh i na kraju znate kako se to zavrsi-zavrsi na listi LEGIT-SCAM A najcesce je SCAM -Malo je tako da kazem profesionalaca kao sto ste vi decki koji zaradjujete i koji mogu da namirisu SMECE-PTC -BUX -SAJTOVE i molim vas dozvolite da obicni ljudi daju svoj sud o tome neka se cuju razlicita misljenja PA KO VOLI NEK IZVOLI

Zadnje uređivanje TIMPM : 29.09.2014. at 12:09.
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 13:07   #145
Quote:
TIMPM kaže: Pogledaj post
Pazite decki vama niko ne zamera sto vi zaradjujete tako dobro ali ovo se odnosi na vecinu ljudi koji trazi slamku spasa pa se zalepi za to smece bux ptc sajtove pa i jos ulozi neku crkavicu koju je ostavila za kruh i na kraju znate kako se to zavrsi-zavrsi na listi LEGIT-SCAM A najcesce je SCAM -Malo je tako da kazem profesionalaca kao sto ste vi decki koji zaradjujete i koji mogu da namirisu SMECE-PTC -BUX -SAJTOVE i molim vas dozvolite da obicni ljudi daju svoj sud o tome neka se cuju razlicita misljenja PA KO VOLI NEK IZVOLI
Sa svakim postom koji napišeš sve više vidim da nemaš pojma o čemu pričaš. Malo ti dosadno pa došao ovdje da nas zezaš. Ostavila crkavicu za kruh pa uložila na scam sajt. Mogla je te pare baciti u Savu i očekivati da će joj se vratiti.
Prijatelju, iskreno sinusi su mi upaljeni već danima, ni ja ne mogu namirisati scam. Al' kliknem na google "imeSajta is scam". Ako za ovo trebaš biti profesionalac, onda jesam.
Ko traži slamku spasa nudim pomoć, vodiću ga do prvih 50$ zarade. Eno na blogu moja mail adresa, nek mi se slobodno javi.

Dao si svoj sud već nekoliko puta, iskreno, zlatna ti je svaka koju ne napišeš, jednako zlatna kao Atinino zlatno pravilo.

Pozdrav
logme is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 13:09   #146
Ma neobux je najpouzadnija PTC stranica koja trenutno postoji definitivno, instant payment, dugotrajnost, ima puno mogucnosti za zaradu, sta vise treba? ja da zaradim od mikrozadataka 30$ mjesecno meni je to odlicno jer ne potrosim vise od pola sata-sat vremena dnevno na neobux.. To sto se neki misle da ce se obogatiti od ovakvih sajtova grijese, jako puno grijese. Ovi sajtovi su tu cisto radi internet marketinga, i da ljude koji uloze malo vremena nagrade naravno sa nekim novcem.
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:12   #147
Quote:
logme kaže: Pogledaj post
Sa svakim postom koji napišeš sve više vidim da nemaš pojma o čemu pričaš. Malo ti dosadno pa došao ovdje da nas zezaš. Ostavila crkavicu za kruh pa uložila na scam sajt. Mogla je te pare baciti u Savu i očekivati da će joj se vratiti.
Prijatelju, iskreno sinusi su mi upaljeni već danima, ni ja ne mogu namirisati scam. Al' kliknem na google "imeSajta is scam". Ako za ovo trebaš biti profesionalac, onda jesam.
Ko traži slamku spasa nudim pomoć, vodiću ga do prvih 50$ zarade. Eno na blogu moja mail adresa, nek mi se slobodno javi.

Dao si svoj sud već nekoliko puta, iskreno, zlatna ti je svaka koju ne napišeš, jednako zlatna kao Atinino zlatno pravilo.

Pozdrav
Tebe i ostale koji ste nervozni i stalno tupite kako silne pare zaradjujete nastavite a ja cu pokusati da pokazem i ukazem na drugu stranu medalje ZA SCAM-BUX-PTC-DJUBRE a sad sto si ti nervozan i bolestan imas lekic pa se leci-a sto se tice scam sajtova nisu svi scam sajtovi bili-neki su postali posle jedne dve godine a neki posle mesec dana tako da tu i cika GUGL ne pomaze i da ISKRENO ZLATNA JE SVAKA KOJU NAPISEM I DODAM ATININO ZLATNO PRAVILO.PS.BESMISLENO JE NASTAVLJATI DOBRONAMERNU PREPISKU S POJEDINIM NERVOZNIM LIKOVIMA KOJI SU U STANJU DA I DEVOJKE- ZENE OMALOVAZAVAJU I VREDJAJU-STAVLJENI STE NA IGNOR LISTU

Zadnje uređivanje TIMPM : 29.09.2014. at 16:58.
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:23   #148
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Joooj ja ne igram uopce adprize. Nikd nisam na tome dobio. . Al pocet cu nakon ovog posta...

BTW jel samo meni ide na q ovaj troll s faking nesposobnom Atinom?
Eee pocni i LOTO da igras upravo je neko DOBIO -pocni posle ovog ti SPOSOBNI f....g zaleks COVJECE

Zadnje uređivanje TIMPM : 29.09.2014. at 17:00.
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:57   #149
Hoce li ovaj lik biti konačno baniran zbog trollanja? I zato jer piše pod caps lockom?
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 20:43   #150
Ma samo na ignore. Njemu je osnovna misija ovdje da nekoga isprovocira i da neko dobije ban zbog njega.

On topic
U srijedu je isplata pa sam se potrudio da svu zaradu prebacim na Paypal. U principu, planirao sam zaraditi oko 200$ i tu sam negdje. Ovaj mjesec sam na Clixsensu uzeo premium članstvo i produžio 18 RR na Neobuxu na dva mjeseca, naravno od zarađenih para na tim sajtovima. Ostalo sam prebacio na račun.
https://imagizer.imageshack.us/v2/95...743/LY0X7d.png
Dobra stvar je da je supuga zaradila 83$. Idući mjesec imamo cilj da zaradimo zajedno 300$, mislim da nije nemoguća misija.

Pozdrav svima i sretno
logme is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 22:40   #151
samo naprijed
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 10:35   #152
Što je s Probux-om? Jeste još uvijek tamo? Ja jesam al nisam još povlačio lovu.
d0mag0j is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 12:59   #153
Quote:
d0mag0j kaže: Pogledaj post
Što je s Probux-om? Jeste još uvijek tamo? Ja jesam al nisam još povlačio lovu.
SCAM

U zadnje vrijeme nitko nije dobio pare, još od 7. mjeseca
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 14:23   #154
Jucer sam dobio level 2 badge na CF-u sa 1100 uradjenih taskova, sad pitanje jel ima neki level 2 job koji je konstantan a ima neki fazon da se lagano i brzo radi? vjerujem da ima forumasa koji su iskusniji malo u tom podrucju pa ako moze neka se jave
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 14:50   #155
Quote:
d0mag0j kaže: Pogledaj post
Što je s Probux-om? Jeste još uvijek tamo? Ja jesam al nisam još povlačio lovu.
SCAM ja išao naplatiti, popušio. klonite se PROBUX-a.
bsulic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 20:08   #156
Quote:
Kenchii kaže: Pogledaj post
Jucer sam dobio level 2 badge na CF-u sa 1100 uradjenih taskova, sad pitanje jel ima neki level 2 job koji je konstantan a ima neki fazon da se lagano i brzo radi? vjerujem da ima forumasa koji su iskusniji malo u tom podrucju pa ako moze neka se jave
Probaj "Organization Relevance". Neki kažu da je lagan. Meni nije legao nikako. Ja volim zadatak "Find EXPLICIT CONTENT " za 2 centa na clixsensu. Brzo se radi, a odličan je za podizanje ukupnog procenta. Ali u zadnje vrijeme zeza, da ih vrlo malo, a nekad je bilo po 15.000 pa uradim po 130 u komadu. Ipak omiljeni mi je "Deal search Relevance" na clixu 3 centa, na neobuxu 4. Skoro svako veče oko 19.30. Upravo su ih ponudili na clixu.

Pozdrav

Zadnje uređivanje logme : 02.10.2014. at 20:48.
logme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 21:05   #157
Jel mozes objasniti malo bolje kako da radim dobro taj "deal search relevance" ?
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 21:26   #158
Quote:
Kenchii kaže: Pogledaj post
Jel mozes objasniti malo bolje kako da radim dobro taj "deal search relevance" ?
Ne mogu ga sad igrati, ispucao sam ovu seriju na neobuxu.
Treba da upariš grupon, npr. ponudi ti mini golf u pretrazi.
Dole kao rezultate, ako imaš mini golf to je good pair. Imaš i opširnije objašnjenje, al kad se ušteliš neće ti ni trebati.
Ne mogu sad da se sjetim izraza, ali je na principu search querry-ja. gore imaš food, ako ti je dole nešto oko hrane onda je naravno good pair (restoran, večera, suši...). Moraš obratiti pažnju ako je gore neki specifičan pojam (suši), da i dole tražiš isti. Ako je gore uopšteno, onda je super.
Radi ga polako, jer jedna serija ide po nekoliko dana.

Kako sam ga objasnio čisto sumnjam da ćeš me shvatiti
logme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 23:31   #159
Engleski znam veoma dobro pa sam procitao instrukcije i razumio sam ja sve, samo sam mislio ako ima nekih fazona da ne pogrijesim na nekim glupostima i to, uglavnom probacu poslije quiz mode pa cemo vidjeti kako cu proci, hvala uglavnom
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 09:55   #160
Evo nemam vremena baš za detaljan report pa evo ukratko:

CLIXSENSE
Isplaćeno: 65$
Na računu: 19$
Referali: 6

Prezadovoljan sam. U zadnja 2 dana zaradio 16$, zadataka hrpa i jednostavno fenomenalan servis.

NEOBUX
Na računu: 1.23$
Referala: 23

Sve ulažem u refove. Ako neko ima iskustva, koliko mi je ok da refovi imaju klikova. Gotovo svi mi imaju preko 1 klik, a oko desetak i preko 2 a par njih preko 3 klika. Ja mislim da je to super?

BUXVERTISE
Stanje računa: 0.40$
Referala: 6

Ide polako, sve mi ima logike i nadam se da je ova stranica legit.

CROCLIX
Stanje računa: 0.20$
Referala: 6

Ide polako, slabije nego na buxvertise ali ima logike i nadam se da je legit...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.