Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2016., 13:13   #1
Vival Pro B

Pozdrav Forumaši.
Nov sam na forumu pa ako sam sve ovo pišem i šaljem na krivo mjesto...Jeb ga, sori.
Uglavnom trideset mi je i kusur godina i još prije par godina sam primjetio da mi se kosa prorijeđuje tj. bez okolišanja...ćelavim.
To me je zbilja smetalo pa sam se odlučio ošišati na nulu i bio takav dobre tri četiri godine, i sad pokušavam ponivo sa kosom (jeb ga, nedostaje mi jako).
I dalje je dosta rijetka i imam dosta velike zaliske (mada nije da sam potpuno ćelav, ima nešto kose, bit će za neku frizuricu kad naraste , al svejedno nisam baš zadovoljan).
Uglavno čačkao po internetu i tražio nešto šta će ili bi moglo pomoći, i naletio na taj Vival Pro B. Šampon, losion i maska. Nije nešto preskupo al nije ni džaba.
Napisali da je super, pomaže kod učvršćivanja kose, sprečava opadanje pa čak pomaže i kod izrasta nove kose, al tek nakon nekih mjesec dva korištenja se počne to primjećivat.
I eto koristim ga nakih dva tjedna i neznam šta reć...Neznam dal pomaže il ne jer ionako već godinama sam ošišan na nulu. Sad je prvi put zapravo puštam i perem sa Vival.
Zanima me dali je to neko koristio? Dali to valja šta ili prodavaju magu?
Hvala puno
Pozz
Lomel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 08:22   #2
Vival Pro B

Hm... Vidim da je jako puno Forumaša/ica pročitalo to šta pišem, međutim nitko ni riječi... Očito sam u krivi sandučić ubacio!
Nov sam na forumu pa zbilja neznam puno, di, šta, kako pisat... Ovo je kozmetika-kosa, pa sam pomislio da bih tu trebalo. Pa bih ako netko zna molio da mi kaže gdje pokrenuti ovu temu.
Hvala
Lomel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 11:28   #3
A ono, niko ti vjerojatno ne zna odgovorit... Prelistaj malo temu Opadanje kose, možda se unutra spominje (mislim da sam unutra vidla i postove dermatologinje ili nešt sl.)... I skokni na pdf Zdravlje, prelistaj malo dal bi takva slična tema mogla postojati. Nisam baš upoznata s koncepcijom pdf-a Zdravlje. Sretno!
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.