Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Networking

Networking Mreže i sve oko njih. Žično, bežično, protokoli, servisi, administriranje mreža, serveri, ...

Pogledaj rezultate ankete: Ukinimo podforum networking?
da 44 31.65%
ne 95 68.35%
Glasovatelji: 139. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2009., 14:53   #41
Mislim da smo već rješili sve ovo sa prebacivanjem na helpdesk, pa nek se tamo kupe dobročinitelji i slične spodobe .

Fokusirajmo se na bitno kako izbacit takve postove sa programiranja
Stvarno mi je debilana kad vidim samo ona školska pitanja, bed mi nešto uopće i postat ozbiljno, znam da će se izgubit brzo u toni smeća.
__________________
Our best hope is that the enemy kills so many of us that they become slightly depressed.
leafar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 15:09   #42
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
A "dva racunala na internet istovremeno" je informacijski tok - u jednom smjeru, gdje jedan samo daje, a drugi samo uzima - a ne razmjena informacija.
Cuj, taj netko tko treba dva kompa na internet isto tako mozda upravo pomaze nekome na temi "Kako okreciti zid sobe" jer je 20 godina farbao i sad je odvojio malo slobodnog vremena da pomogne nekome u osnovama, dakle ofarbati zid sobe. Nemoj biti pesimist.
Ma nebitna rasprava uopce, zakljucak je da treba pomagati, ali i poducavati ljude da daju nesto natrag. Npr. kad se netko uspije spojiti neka odgovara na ta osnovna pitanja za koja do malo prije nije znao rjesenje. Ne treba ukidati ovaj podforum, sve je sada cisto, NNJ donesi animirani lokot i ajmo svi na Hennessy.

2leafar> Imas problem sto je programiranje percipirano kao napredno, tako da bi i u pdfu "napredno programiranje" isto dobivao upite o osnovama, kad su i osnove napredne nekome tko ih ne zna... Mislim da bi bilo bolje otvoriti sticky temu "Za napredne" jer ce uvijek biti vise pitanja o osnovama. Vodstvo pdfa bi mogli prosiriti dodatnim ljudima iz struke da pospremaju.

Zadnje uređivanje TommyZG : 09.03.2009. at 15:14.
TommyZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 15:20   #43
Quote:
TommyZG kaže: Pogledaj post
2leafar> Imas problem sto je programiranje percipirano kao napredno, tako da bi i u pdfu "napredno programiranje" isto dobivao upite o osnovama, kad su i osnove napredne nekome tko ih ne zna... Mislim da bi bilo bolje otvoriti sticky temu "Za napredne" jer ce uvijek biti vise pitanja o osnovama. Vodstvo pdfa bi mogli prosiriti dodatnim ljudima iz struke da pospremaju.
Pa ja sam pod dojmom da je ljudima bed pisat na PDF-u Napredni korisnici jer su početnici, zato je bolje dodat još jedan PDF "Za početnike" "za sve one koji žele postati napredni korisnici".
Malo je kontradiktorno sa "Naprednim korisnicima" ali opet dovoljno jasno.
A moglo bi bit tema i iz *nix-a i sličnih koje inače nebi rekao da spadaju tamo itd.
__________________
Our best hope is that the enemy kills so many of us that they become slightly depressed.
leafar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 15:32   #44
ajde to malo suvislije sastavite pa da pošaljem adminici
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 15:49   #45
Dobar dan svima...ja bi htio spojiti dva kompjutora tako da ovaj jedan vidi ovog drugoga, pa da se onda medjusobno mogu gledati!?
E sad..problem je u tome sto izmedju ta dva kompjutora stoji arimirano-betonski zid debljine 30cm+5cm izoloacije+0.5cm zbuke...koja se tu i tamo zna ovlaziti.
Koji protokol trebam staviti?
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 15:49   #46
grogo: Impliciraš li da su naši postovi nesuvisli
__________________
Our best hope is that the enemy kills so many of us that they become slightly depressed.
leafar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 15:56   #47
aha

ma ne

ono ima puno proze
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 22:28   #48
zdravo
jope sam tu
na vasu zalost osposobijo sam ultru 10 (fala grogicu), i pomalo citam vasa laprdanja

forum treba zatvoriti
cijeli
niste ga zasluzili
kako grogo rece, ako muslini ovako nastavi, neznam

aj malo za ozbac
idu mi na kurac pitanja zakaj delink ne dela i kako upogonit simensa, no i na ta pitanja treba odgovoriti stoga pozivam smodove i adminice da nam pomognu
otvorite temu sa adsl problemima na helpu ili bilo gdje, meni je zal ljudi sa tim problemima no nemam volje se bakcati sa njima
a onom koji spominje 40-godisnjake porucujem da mu ne dao bog da se mora boriti sa tim godinama
__________________
kada mi je loše, ja si smotan šita
pa citiran misli pricidnika tita
NNJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 16:18   #49
Neki adsl topic u koji bi se stavljali svi adsl problemi? i jedan wlan topic s istom svrhom... ?
Francisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 22:03   #50
Nebi mozda lose bilo otvoriti topic "Sumiti i konferencije"...blizi se i Cisco Expo u Cavtatu...pa mozda nebi bilo lose da imamo na jednom mjestu pregled zbivanja kako kod nas tako i vani...
ict technician is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 21:20   #51
Quote:
Francisco kaže: Pogledaj post
Neki adsl topic u koji bi se stavljali svi adsl problemi? i jedan wlan topic s istom svrhom... ?
da ali na helpdesku, a ne ovdje?
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 00:10   #52
ma di god... samo nek bude jedan za sve te silne topice!
Francisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 10:14   #53
ne ukdiati dat ću vam ja par tema sa mojim LAN-om koji me jebe na čelu sa linux-om imam ja materijala
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 19:44   #54
Quote:
Francisco kaže: Pogledaj post
Neki adsl topic u koji bi se stavljali svi adsl problemi? i jedan wlan topic s istom svrhom... ?

Ili, recimo, ban na tri dana za svaku novu temu o ADSL problemu i PM s brojevima korisnički podrški svih providera?

__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 20:48   #55
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ili, recimo, ban na tri dana za svaku novu temu o ADSL problemu i PM s brojevima korisnički podrški svih providera?

slažem se, radikalno sam orijentiran ovih dana
__________________
kada mi je loše, ja si smotan šita
pa citiran misli pricidnika tita
NNJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 11:48   #56
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ili, recimo, ban na tri dana za svaku novu temu o ADSL problemu i PM s brojevima korisnički podrški svih providera?

Ma da, kuću im treba zapaliti
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 12:30   #57
A žene i djecu u roblje.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 09:54   #58
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
A žene i djecu u roblje.
Slažem se, humanije ih je u roblje nego im forwardati portove!
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 03:48   #59
stvarno glup podforum...odma ukinit...

e al da ne bi prestravili korisnike naviknute na dosadasnji izgled podforuma, umisto ovoga koji i onako ne sluzi nicemu, ubacit onaj o bazama podataka, koji je prosjecnom pocetniku nezanimljiviji a samim time i manje podlozan glupim temama...

a da ne govorin da je narasta interes...evo cak dvi nove teme na programiranju... jest da su pocetnicke, al imaju potencijala...il je to samo meni brzina zanimljiva...
__________________
stvarnost je samo iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola
heheh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 00:27   #60
Neko vrijeme su se vodile zanimljive rasprave o protokolima, ciscu, routerima, switchevima...i zanimljivi ljudi su pisali na tu temu. Zašto su te teme nestale i zašto se ne pokreću nove rasprave ne znam. A nije da se baš nema o čemu raspravljati...
__________________
tu tu tu tu tututututu
Clash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.