Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2011., 18:05   #21
Quote:
korzeta kaže: Pogledaj post
vjeruj mi da imam, al sam taj tip da me svako malo neka briga zaokupira malo više
stoga ti savjetujem da je otvoreno pitaš čemu te slike, vrlo jednostavno
dont ask is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:06   #22
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
ali, to je onda tvoj problem.
a zasto curu ne pitas zasto nema u profilnim slikama niti jednu na kojoj nije 'skockana'?
nisam pitao jer sam mislio da će možda nekad i staviti takvu, ali sad kad vidim da svako malo promijeni u neku u izazovnim haljinama, sad ću ju pitat da mi kaže. Jer već sam rekao da mislim da je uredu da želiš fino izgledati zato joj nisam ništa govorio, ali sada zar mora baš svaku novu stavljati na fejs da joj se svi dive?
korzeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 19:11   #23
Ja sam stavilasasvim običnu sliku ali je problem što uživo izgledam bolje nego na slikama, ali nisu tu samo moje slike,tu mi je muž, sin nečaci .Inače se baš ne volim slikati ali neki put moraš.
mala ptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 19:34   #24
Ojoj ne gnjavi curu. Pa kakve bi slike trebala stavljat nego one di je uređena..
Dok god se ne slika polugola u kupaonici posebno za tu priliku dobro je!
Hypnotic Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 20:45   #25
Čekaj, tebi smeta što za profilnu sliku na Facebooku stavlja sređene slike? Kakve bi trebala staviti?
Više bi ti se sviđalo da izgleda grozno na tim slikama?
__________________
Put that cookie down!
SwayOdd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 21:44   #26
Hm, zaista problema - a kaj je s onima poput mene sto ili stavim fotku na kojoj uopce nisam ja nego nesto drugo ili stavim doslovno najcesce fotku u zaflekanim polukratkim hlacama od trenirke ili gdje je silterica na glavi, ili sl. ne stavljam uopce neke sa stiklama i haljinicama
Mozda zato kaj takvih i nemam jer se tak ne oblacim
__________________
Where hawe you are been? Where are you a going to? I what to know what is new! I whant to go with you!
MaGoKaDoLa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 21:50   #27
Ni meni nije simpatično pecanje komplimenata, a još mi je manje simpatičan Facebook. Ali to sam ja.

Ako ti smeta što je to stavila, reci joj da ti smeta. Vjerojatno će ti reć da ima pravo stavit slike koje želi i bit će u pravu.

Rješenje, ili se pomiri s tim ili nađi novu djevojku...
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 22:31   #28
Očito ti cura ima problema sa samopouzdanjem i na ovaj način liječi komplekse, a ti si ljubomoran i to bezrazložno. Pusti curu na miru, s vremenom će i ona zavoljet samu sebe takvu kakva je, a za to joj je potreban (između ostalog) muškarac koji će je voljeti takvu kakva je i davati joj to redovito do znanja. Godine i iskustvo rade svoje.
diastro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 23:30   #29
Quote:
korzeta kaže: Pogledaj post
Jer već sam rekao da mislim da je uredu da želiš fino izgledati zato joj nisam ništa govorio, ali sada zar mora baš svaku novu stavljati na fejs da joj se svi dive?
pa sto je lose u tome da se svi dive tvojoj curi?
umjesto da si ponosan sto imas zgodnu curu koja dobiva pohvale od drugih kad se sredi, ti pizdis jer nije obicna, svakodnevna i neprimjetna

mozes si naci i takvu, pa biti sretan sto je nitko ne primjecuje
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 08:31   #30
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
pa sto je lose u tome da se svi dive tvojoj curi?
umjesto da si ponosan sto imas zgodnu curu koja dobiva pohvale od drugih kad se sredi, ti pizdis jer nije obicna, svakodnevna i neprimjetna

mozes si naci i takvu, pa biti sretan sto je nitko ne primjecuje
dobro receno svrhe zbog kojih stavlja sve te slike su zanemarive,nestavlja neke polugole,da stavlja onda bi imao razloga intervenirati. sta se bojis da ti izabranica malo gluplja ili sta? trazit mane u partneru umjesto suprotno definitivno nije dobar potez za tvoju vezu. moglo bi te kostat iste,onda ces otvarat teme kak si sjebo tra la la,pitaj ju za razlog ako te bas toliko zanima razlog,al govorit ti joj sta da radi i nije neka mudrost inace i nebi bilo lose da nabijes oklop samopouzdanja za svoju vezu,lakrdaski ovdje ispada kad se lomi oko ovakvih stvari
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 09:04   #31
zašto sam dojma da autor topica i njegova cura zajedno imaju godina otprilike kao ja sama?! a ja nemam 50, tek koju preko 30.

a sada autoru:
pa dobro, u čemu je tvoj problem? pa nije ona ta kojoj fali samopouzdanja, nego ti.
šta bi ti? sad kad je "tvoja", da se više ni ne šminka, ni ne sređuje. štoviše, najrađe bi joj to zabranio! jer šta se ona ima sređivati kad ima dečka, jel?

ili ti smeta što ne stavlja slike na kojima si i ti s njom?

bojiš se da će njoj toliko laskati tuđi komplimenti pa će tebe ostaviti i otići s nekim tko joj je lajkao fotku i rekao kako je komad?
Konkubina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 09:32   #32
Quote:
Konkubina kaže: Pogledaj post
a sada autoru:
pa dobro, u čemu je tvoj problem? pa nije ona ta kojoj fali samopouzdanja, nego ti.
+1

također, pusti ju na miru. cura ne radi ništa loše a ti fiksiraš na to što zamisli ona se usuđuje pokazati svoje noge umjesto da rješavaš svoje stvarne probleme.
Evil Cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 09:55   #33
Meni profilna slika apsolutno služi za privlačenje muških ljudi!
Tako sam svojevremeno profilnom slikom naglasila svoj majčinski, a opet liberalni neosuđujući duh, plus krasna boja perja, i pridobila najseksi i najpametnijeg frajera u svemiru i bližoj okolici na slanje poruke u kojoj je pisalo "užasno ti je seksi slika"
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 11:08   #34
Quote:
Evil Cookie kaže: Pogledaj post
+1

također, pusti ju na miru. cura ne radi ništa loše a ti fiksiraš na to što zamisli ona se usuđuje pokazati svoje noge umjesto da rješavaš svoje stvarne probleme.
najbolje da kad se probudi ujutro nek ju uslika i stavi na fejs,pa cemo vidjet ko ima problema sa samopouzdanjem..a čeg se to ona tako boji...čuj izbjegavat stavit običnu sliku na fejs hahahah
Zzbunjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 12:08   #35
Quote:
Zzbunjeni kaže: Pogledaj post
najbolje da kad se probudi ujutro nek ju uslika i stavi na fejs,pa cemo vidjet ko ima problema sa samopouzdanjem..a čeg se to ona tako boji...čuj izbjegavat stavit običnu sliku na fejs hahahah
a čuj, ljudi su tašta stvorenja, posebno u nekim nježni(ji)m godinama. neke to prođe kad se pomire sami sa sobom, a neke ne prođe nikad.
ovi prvi bez problema mogu staviti i sliku na kojoj su čupavi i krmeljivi i da im živo puca za to kako će ih drugi doživjeti.

a stavljanje tuđih slika igdje bez pristanka te osobe je .... pa, hm, nešto što ja nebi htjela da mi netko radi. bez obzira jesam li na fotki u najboljem ili najgorem izdanju.
Konkubina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 12:14   #36
pa zezam se no..samo sam na taj nacin htio objasnit da i ona ima onak vjerovatno problema sa smopouzdanjem dok vidim da vas tu dosta autora teme optužuje

ja bi bio ponosan da ju svi tak hvale stajaznam...a da je naprimjer s nekom ružnom opet mu ne bi valjalo pa bi otvorio temu "cura mi se skockala a nitko nece lajkat "
Zzbunjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 12:52   #37
Da nešto definiramo...Facebook jest prezentacijski punkt. Tu se svi slažemo, pretpostavljam.
Tvoja djevojka prezentira sebe na način na koji sama sebe vidi. A vidi se kao komad mesa, očito.
Znači, tvoj problem nije Facebook već površna ženska. To možeš prihvatiti ili ne. Treću opciju nemaš.


Hehe....a vjerojatno se vrijeđa kad ju se tretira kao komad mesa...I m not a whore, I m just wearing whore s uniform.
__________________
Svatko ima pravo na moje mišljenje.
danzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 13:11   #38
Quote:
danzza kaže: Pogledaj post
Da nešto definiramo...Facebook jest prezentacijski punkt. Tu se svi slažemo, pretpostavljam.
Tvoja djevojka prezentira sebe na način na koji sama sebe vidi. A vidi se kao komad mesa, očito.
Znači, tvoj problem nije Facebook već površna ženska. To možeš prihvatiti ili ne. Treću opciju nemaš.


Hehe....a vjerojatno se vrijeđa kad ju se tretira kao komad mesa...I m not a whore, I m just wearing whore s uniform.
Tako je, ona želi biti tretirana kao komad mesa. Da si s nekom vegetarijankom sve bi bilo drugačije jer bi se ona tretirala kao komad blitve, a blitva je zdrava i fina.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:07   #39
Quote:
danzza kaže: Pogledaj post
Da nešto definiramo...Facebook jest prezentacijski punkt. Tu se svi slažemo, pretpostavljam.
Tvoja djevojka prezentira sebe na način na koji sama sebe vidi. A vidi se kao komad mesa, očito.
Znači, tvoj problem nije Facebook već površna ženska. To možeš prihvatiti ili ne. Treću opciju nemaš.


Hehe....a vjerojatno se vrijeđa kad ju se tretira kao komad mesa...I m not a whore, I m just wearing whore s uniform.
Svaka cast!
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:29   #40
Quote:
diastro kaže: Pogledaj post
Očito ti cura ima problema sa samopouzdanjem i na ovaj način liječi komplekse, a ti si ljubomoran i to bezrazložno.

Nije ona nego on.
On je ljubomoran jer ima problema sa samopouzdanjem, nesiguran je u sebe, a i nju.

ona je cura koja nema takvih problema.

a i nekako mislim da svi imamo svoje načine za pumpanje ega
svatko si nađe onaj koji njemu odgovara
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.