Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2005., 20:26   #1
Kućna filmoteka

svi imate hrpetine filmova po diskovima, cedejima, devedejima. ono što mene zanima jest koji su to filmovi. radim si svoju filmoteku za po doma i skupljam filmove koji su mi okej. budući da je nekoliko ljudi pametnije i od ovakvog genijalca such as myself volio bih vidjeti vaše filmoteke, da se podsjetim kaj mi treba i koji su dobri filmovi. svoje filmove skupljam tako da odem u videoteku, pokupim par komada i zripam si ih, te kasnije spalim na DVD. a gledaju se na zidu, pomoću projektora - kada maknem sliku delfina afkors. evo trenutnog stanja:
  • predator (2 DVDa)
    high noon
    star trek: first contact
    bladerunner
    star wars episode IV
    star wars episode V
    star wars episode VI
    conan
    zatoichi
    the longest day
    the good, the bad and the ugly
    kill bill vol.1
    kill bill vol.2
    dirty dozen

avi i mpeg kodirane uopće neću nabrajati jer ni ne znam koliko ih uopće ima, a i nisu baš svi kvalitetno kodirani. brijem si zripat sve od Kubricka, a vidio sam da imaju i Top Gun . ajmo dalje s must have prijedlozima.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 21:31   #2
Filmovi koje imam u filmoteci i kojima se ponosim:
Carlitov nacin, Lice s oziljkom, Let iznad kukavicjeg gnijezda, Napustajuci Las vegas, Prirodno rodene ubojice, Kumovi, Pogresno skretanje, Memento, Zelena milja, Klub boraca, Misticna rijeka, itd.
OK su i ovi: Lopovi, ubojice i dvije nabijene puske, Snatch, Vrucina, Privedite osumnjicene, Donnie Brasco...
Chekaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 21:45   #3
Re: kućna filmoteka

Quote:
slafko kaže:
high noon
bladerunner
star wars episode IV
star wars episode V
star wars episode VI
conan
the longest day
the good, the bad and the ugly
dirty dozen
Gle, gle... Ove i ja imam, Zatoichija i Kill Billove moram jos nabaviti.
Indiana Jones ti fali.
I Casablanca.
Nemas ni Kuma ni Once Upon A Time In The West...
Ni Highlandera.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 22:09   #4
slafketz ima casablacu već odavno, nažalost samo na divXu... ..once upon a time in the west sam pogledao, ali nisam zripao jer onda još nisam imal dvd pržilicu. ali i to bu došlo na red kad-tad. "makebelieve it's nothing."

Chekaca, hoću let iznad kukavičjeg gnjezda!!!1
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 22:33   #5
evo ja imam ovo : thelma & louise, sixth sense, bowling for columbine, solaris, a nighmare on elm street 1, pulp fiction, lord of the rings (sva 3 extended), american beauty, bladerunner, alien-quadirlogy, triumph of the will, psycho, shrek 1, monsters inc., finding nemo, girl interrupted, boys don’t cry, delicatessen, the city of lost children, amelie, blue velvet, bad taste i sva 3 harry pottera za sad je to sve, al u planu je jos dost toga
__________________
Pain & suffering in various tempos
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 22:49   #6
Pa Slafko, fale ti definitivno Povratak u budućnost 1,2,3 kao i Jones kojeg su već spomenuli.

Svoje neću ni nabrajat....ima toga i previše, što DVDovi, što DivXi, što 'njave.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 23:08   #7
Quote:
slafko kaže:
Chekaca, hoću let iznad kukavičjeg gnjezda!!!1
A zato ti pitas... Uzicat, zripat, sprzit, imat...
Smrc, steta da nisam blize. Ja bih ti posudila da si presnimis, a za to bi mi dao Zatoichija.
Smrc. A imam jos svasta sto bi ti se svidjalo i bas bismo se mogli djorati ko sa slicicama Zivotnjskog...
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 08:27   #8
pa jebemu, ima da izvadim putovnicu i dođem u Vaterland.

nemam ni Apocalypse Now.. a ni Full Metal Jacket...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 09:16   #9
Citizen Kane, Casablanca, Third Man, Treasure Of Sierra Madre, Some Like It Hot, Battleship Potemkin, Rashomon, M, 2001:A Space Odyssey, Dr.Strangelove, Paths Of Glory, Pulp Fiction, Reservoir Dogs, Dead Man, Woody Allen 6 filmova...
Kolekcija 100-tinjak filmova.
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "
Ed Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 09:24   #10
Quote:
slafko kaže:
pa jebemu, ima da izvadim putovnicu i dođem u Vaterland.

nemam ni Apocalypse Now.. a ni Full Metal Jacket...
Apocalypsu uopce necu. Ne volim taj film.
A FMJ... Snimi mi Zatoichija i Kill Bill 1 (DVD, ne Divx ili nekaj drugo) i poklonim ti ga.
Ima cak i hrvatski titl ako ti treba.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 09:44   #11
Kazete nemam, sve dvd.

Indiana Jones 1,2,3
Matrix 1,2,3
Fast and furious 1,2 (ovo nije za pohvalu, ali bili su na rasprodaji)
Highlander
Planet tame + par nemoralnih

Uskoro dolaze Povratak u budućnost trilogija, oba Predatora i Alieni x 4.

James Bondovi su u pripremi.

Star warse nebi imao ni da mi ih neko da badava.
__________________
Nemoj se igrati sa srcem žene, ono je samo jedno. Rađe se igraj sa sisama, njih su dvije...
dr_jekyll is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 09:46   #12
Pulp Fiction, Shawshank Redemption, Blade Runner, Full Metal Jacket, Clockwork Orange, Braveheart, Alien 1&2, LOTR 1&2, Matrix 1&2, Hable Con Ella, 21 Gram, Amores Perros, Kill Bill vol. 1, Legends of the Fall, Interview with Vampire, Blade, Snatch, Apocalypse Now, Carne Tremula, Dogville, Dogma, Lost in Translation, Amelie.
salemef1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 10:45   #13
Quote:
slafko kaže:


Chekaca, hoću let iznad kukavičjeg gnjezda!!!1
Nemrem ti tu pomoc, probaj naci u nekoj videoteci gdje imaju stare filmove, pa si sprzi, a neces pozalit ako nabavis i ostale koje sam naveo, mogu ih pogledat mjesecno jednom pa da opet budem odusevljen
Chekaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 13:04   #14
filmovi (značajniji): 24 hour party people, donnie darko, 2001 odiseja, apocalypse now, lost in translation, 21 gram, the hours, fine mrtve djevojke. ima ih još, ali nemrem se napamet sjetiti sad.

serije: bo'selecta (1. sezona), phoenix nights (1. sezona), the office (1. i 2. sezona + xmas special)
__________________
Glupačo! Kako ću zgužvan u svatove ijako se ne ženim ja!!!
michael_jackass is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 18:28   #15
The Hours,

Lord of The Rings 3

,Doggville

,Love Actually

,25th hour

, Persona (Bergman)

,Shaun of the Dead

,Kako je Propao R&R,

the quite American

,Big Fish

,Kubrics Primer

,Once upon a time in Mexico,

Konjanik

, 2 disca Ali G-Borat serijala,

Merchant of Venice,

Short film about Love/killing,
Cijeli serijal BBC Seriaj Blue Planet i Life of Birds

Good bye Lenin,

Brešanovi Svjedoci,

Život je čudo Kusturica,

Full Metal Jacket,

Jarmushs Cofffee and cigarrettes

Cijeli Serijal 6 ft under hrpa diskova
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 18:33   #16
e da

Citizen Kane

Ground Hog Day

Insomnia

Brazil

Shrek 2

Svi Kumovi,

Sjećaš li se Doli bel

Kajmak I marmelada,

Fine mrve djevojke

Catch me if you can
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 20:23   #17
ja sam ponosan na

spaceballs
the wall
this is spinal tap
akira
ghost in the shell

plus pedesetak epizoda Mistery Science Teather 3000
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 21:12   #18
Ne da mi se baš sada nabrajat posebno, uglavnom Almodovara - mislim i nadam se da cijeli opus , W.Allena, itd...oko 50 tak filmova, ali ono na kaj sam posebno ponosna su 3 original DVD-a GUSZTAVA.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 21:17   #19
Quote:
paučko kaže:
spaceballs
AAAAAA najjača parodija EVER!!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 21:20   #20
Quote:
slafko kaže:
AAAAAA najjača parodija EVER!!
ma ok je, "originalna", koliko to jedna parodija može bit. navodno mel radi na drugom dijelu...
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.