Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2006., 23:46   #41
Quote:
qwertz kaže:
Da kažem nešto ozbiljno, ak vama ženskama ne smetaju dlake
u vrijeme kad me nitko nije viđao golu, cimerica mi se smijala kolko često čuje moj aparatić. smrt dlakama sloboda narodu!

da ne smetaju, šta ne smetaju, polit benzinom i zapalit :2up:


__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 30.10.2006., 09:09   #42
Dlake su genetski određene neki bi muški trebali plačati milijune kozmetičaru i stalno se kositi svaki dan a neki su ćosavi u PM

Ja mislim da je to stvar ženskog pomodarstva i ukusa. Dlake imaju svoju funkciju ili su barem prije imale svoju funkciju, ženske su u biti manje dlakavije osim izuzetaka (bradate i brkate žene, poljubiti bradatu ženu je bila atrakcija u cirkusu)
Lupež is offline  
Old 30.10.2006., 10:49   #43
Quote:
Lupež kaže:
Dlake su genetski određene neki bi muški trebali plačati milijune kozmetičaru i stalno se kositi svaki dan a neki su ćosavi u PM

Ja mislim da je to stvar ženskog pomodarstva i ukusa. Dlake imaju svoju funkciju ili su barem prije imale svoju funkciju, ženske su u biti manje dlakavije osim izuzetaka (bradate i brkate žene, poljubiti bradatu ženu je bila atrakcija u cirkusu)
muškarac po meni mora biti bar malo dlakav
tadukepa is offline  
Old 30.10.2006., 11:34   #44
Quote:
tadukepa kaže:
muškarac po meni mora biti bar malo dlakav
ne ko Andro Knego
Lupež is offline  
Old 30.10.2006., 11:49   #45
Hormoni, hormoni! Maljavost po tijelu je u funkciji muškog hormona testosterona, koji povećava želju za sexom izmeđuostalog, kao i libido. Žene koje su maljave su vatrenije ljubavnice baš zbog viška tog testosterona. Isti taj hormon kod muškaraca osim maljavosti utiče na opadanje kose.
Znači, po tome, idealna muška sexi životinja će biti maljava sa manjkom kose, u kombinaciji sa navijačkom strašću - piva i daljinski u ruci, i potkošulja sa flekom od jučerašnje meze.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 30.10.2006., 14:27   #46
ne može se to uspoređivati, jer muškarci jesu po prirodi dlakavi (uglavnom), žene bitno manje. dlakavost u žena je povezana s prisutnošću muških hormona, tj. ako žena npr ima brčiće to je sigurno vezano uz muške hormone. stoga možemo govoriti da je neki ideal muževnosti dlakavi muškarac, a ideal ženstvenosti žena s vrlo malo dlaka...

...sve ostalo je moda i osobni ukus
zed_alive is offline  
Old 30.10.2006., 14:40   #47
O tome i pričam ... u starom Japanu po tradiciji glava kuće je brijala pola ćele da se zna ko je jebač u kući, i kada bi sin nasljeđivao oca a ovaj išao u penziju, puštao bi kosu, a sinak brijao. I danas se u Japanu i Kini čuva svaka dlaka na jajima, prsima, rukama i bradi kod muškaraca kao znak muževnosti, a Japanke lude za runđavim leđima i buđavim štodužim dlakama ispod pazuha.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 30.10.2006., 14:45   #48
Quote:
Ramzes kaže:
O tome i pričam ... u starom Japanu po tradiciji glava kuće je brijala pola ćele da se zna ko je jebač u kući, i kada bi sin nasljeđivao oca a ovaj išao u penziju, puštao bi kosu, a sinak brijao. I danas se u Japanu i Kini čuva svaka dlaka na jajima, prsima, rukama i bradi kod muškaraca kao znak muževnosti, a Japanke lude za runđavim leđima i buđavim štodužim dlakama ispod pazuha.
Ja bi onda mogo otić u Japan kao turist. SAM!!!
qwertz is offline  
Old 30.10.2006., 14:56   #49
Quote:
qwertz kaže:
Ja bi onda mogo otić u Japan kao turist. SAM!!!
Ne zaboravi da su kod njih još u modi svilene košulje sa velikom kragnom raskopčane do pupka.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 30.10.2006., 18:53   #50
Quote:
a Japanke lude za runđavim leđima i buđavim štodužim dlakama ispod pazuha.

FEMMEFATALE is offline  
Old 30.10.2006., 18:57   #51
Femme, ja ne znam koji je tebi... Ili si ti ćosava pa hoćeš takve momke ili si ko gorilka pa ti je to neki komplex i zato pljuješ po dlakavim muškarcima.

Ja sam dlakav, pa šta?? Bar u zimi mogu ić u kratkim rukavima
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Old 30.10.2006., 19:00   #52
Ha ha, uzeo si mi riječ iz usta!
qwertz is offline  
Old 30.10.2006., 23:17   #53
Neke stvari ne muškima gledam, a neke ne... dlake ne gledam... nekako mi to nije važno... naviknem se ako čovjek ima dlaka, naviknem se ako nema.
__________________
The Ninja devised an ingenious method of telling time by using a cat's eyes. Since a cat has such sensitive eyes, they adjust frequently as the sun passes through the sky.
brain_cell is offline  
Old 30.10.2006., 23:45   #54
Quote:
FEMMEFATALE kaže:
dali normalni muskarci vole dlakave zene?
kad kazem dlakave mislim na dlake po nogama, ispod pazuha, po straznjici, brkove...

ako ne, zasto se onda cude sto i mi zene nevolimo dlake???
Zato što još uvek metroseksualci nisu postali rasprostranjeni u velikom broju, a nedlakavost muškaraca popularna. No, to će se još malo pa promeniti, pa će se uskoro čitav ljudski rod zgražavati nad sopstvenom dlakavošću i truditi na sve moguće načine da je uništi.
Enchantress is offline  
Old 31.10.2006., 00:05   #55
Wink

Quote:
Enchantress kaže:
Zato što još uvek metroseksualci nisu postali rasprostranjeni u velikom broju, a nedlakavost muškaraca popularna. No, to će se još malo pa promeniti, pa će se uskoro čitav ljudski rod zgražavati nad sopstvenom dlakavošću i truditi na sve moguće načine da je uništi.
Jao, savršeno!
E bolju stvar još nisam pročitao

Satirično-ironična istina- još malo pa ćemo se sramiti što smo ljudi uopće!
Kako to da sam ja jedan tako običan čovjek?!

Za sve je kriva jebena propaganda...
Ali neće tako zauvijek biti.
Dok je kapitalizam, biti će tako. Kada jednog dana toga svega prestane, a morat će, dlake će biti najmanja stvar koju ćemo primjećivati...
Sve češće ćemo primjećivati ljubičastu kožu na licu (nastale od UV zračenja radi manjka O2 i O3 u atmosferi), zelenu kosu (radi teških metala zatrovane vode), par prstiju viška će također biti stvar za ismijavanje po forumima (vidjela sam jučer jednu, ima 7 prstiju na ruci- čisto jer je sasvim slučajno neki virus završio van laboratorija)... I tako... da... Neke tako prirodne stvari, poput maljavosti, će ponovo ostati tako neprimjetne, da se ne morate živcirati oko toga... A u svakom slučaju- da li ste znali da dlake i nokti rastu čak i kada umrete?! Tako da će vas kad-tad vaše tako zle i odvratne dlake prestići, da ćete se u grobu okretati od strave....
__________________
ništa nije tako jednostavno kao što izgleda...
demian_von_hesse is offline  
Old 31.10.2006., 09:46   #56
Quote:
brain_cell kaže:
Neke stvari ne muškima gledam, a neke ne... dlake ne gledam... nekako mi to nije važno... naviknem se ako čovjek ima dlaka, naviknem se ako nema.
Ko i ova mačka u tvom avataru heheheheheh (šalim se ihihihihii)
Lupež is offline  
Old 31.10.2006., 10:00   #57
ja volim barem malo dlakave muškarce,to mi je ipak muževnije
tadukepa is offline  
Old 31.10.2006., 10:04   #58
Moj stari je ćosav da mu svaka žena pozavidi, gladak k'o očerupana kokoš, srećom po mene pa sam se bacio na materinu stranu ... nekako mi je fuj kad frajer nije bar malo dlakav.
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 31.10.2006., 10:14   #59
Quote:
FEMMEFATALE kaže:
dali normalni muskarci vole dlakave zene?
kad kazem dlakave mislim na dlake po nogama, ispod pazuha, po straznjici, brkove...

ako ne, zasto se onda cude sto i mi zene nevolimo dlake???
Da li se pise odvojeno
Ja kao muskarac NE volim dlakave zene i pohvalno je da i zene ne vole dlakave muskarce
__________________
The Future Looks Good
Plastiša is offline  
Old 31.10.2006., 10:20   #60
Quote:
Plastiša kaže:
Da li se pise odvojeno
Ja kao muskarac NE volim dlakave zene i pohvalno je da i zene ne vole dlakave muskarce
Pohvalno u k..... !!! Sve žene treba da se bacaju na rutave frajere jer sam i ja takav, a ćosave ima ko da voli ... zna se ko voli glatku mušku guzu ...
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger