Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2007., 23:20   #21
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
cekajte malo, vi zbilja mislite da je tijesto od brasna, jaja (ponekad) i vode, suseno na laganoj vatri originalno hrvatsko jelo?
pa sad, sjeverozapadne Hrvatske svakako da (jer nema toga ni u Slavonaca ni u Banijaca, a ni Mađara, Štajeraca ili Korušaca Bog zna jel ovo zadnje dvoje ispravno .....al, to su samo najbliži susjedi "regije mlinaca") ...ako si s kamenjara , za mlince nisi ni čula dok te studij nije dopuhao u Zagreb
__________________
Normal human, skilled in art of stage magic and illusion; skilled in genuine magic
ja i bash ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:22   #22
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
eh a rožata, fritule, međimurska gibanica
!!! ne postoji Međimurska gibanica !!! to je izmišljotina šiptarskih pekarničara po Zagrebu koji si ipak misle da je Prekmurje, koje je u Sloveniji, slabi marketinški potez u današnjoj glupeštveno-političkoj situaciji
__________________
Normal human, skilled in art of stage magic and illusion; skilled in genuine magic
ja i bash ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:26   #23
ne žesti se odmah dakle prekmurska gibanica je?
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:35   #24
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
nitko nije rekao samo purica, svi su rekli purica s mlincima. nije ni jabuka austrijsko jelo ali strudel s jabukama jeste
jedno je jabuka, a drugo je strudl s jabukama.


mlinci se ne moraju jesti sa puricom. mogu se jest sa pecenim picekom,sa pohanim mesom, s mesom na naglo (bilo da se radi o piletini ili o svinjetini ), sa sojinim odrescima, pa i sa famoznom puricom,...,...,...dok se strudla s jabukama ne moze raditi sa npr. borovnicama, jer se onda ne bi zvala strudla s jabukama vec strudla s borovnicama.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:39   #25
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
ne žesti se odmah dakle prekmurska gibanica je?
ma OK, ne ljutim se na tebe, nego na to da neko negdje fabricira neki pojam koji dovoljnim brojem ponavljanja prelazi u povijest ...a zapravo je totalno krivo ...ja sam iz Međimurja, kod nas se to peče i kod nas se to zove pravim imenom


to bi bilo isto ko da se sad neki krčmar iz Bratislave sjeti u svojoj krčmi prodavati isklofani, panirani i u ulju prženi teleči šnicl, nazvati Pressburger Schnitzel , jer eto, od Wien-a je udaljen samo 30-tak km, pa ko bi skužil razliku
__________________
Normal human, skilled in art of stage magic and illusion; skilled in genuine magic
ja i bash ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:39   #26
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
jedno je jabuka, a drugo je strudl s jabukama.


mlinci se ne moraju jesti sa puricom. mogu se jest sa pecenim picekom,sa pohanim mesom, s mesom na naglo (bilo da se radi o piletini ili o svinjetini ), sa sojinim odrescima, pa i sa famoznom puricom,...,...,...dok se strudla s jabukama ne moze raditi sa npr. borovnicama, jer se onda ne bi zvala strudla s jabukama vec strudla s borovnicama.

pa jedno je puretina a drugo je purica s mlincima... zaista mozemo ovako unedogled

amo ovako- mlinci su 'hrvatsko jelo' a purica s mlincima najcesci i najsire prihvacen nacin na koji se isti konzumiraju i kao takvi cine zaokruzeno glavno jelo koje mozemo nazvati hrvatskim jelom.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:40   #27
palacinke
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:47   #28
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
palacinke
pretpostavljam da misliš na :
Palacsinta (egyszerű alaptészta)

Hozzávalók (2-8 személyre):
25 dkg liszt
3 tojás
3 dl tej
1 evőkanál porcukor
olaj vagy zsír
szódavíz


A felütött tojásokat keverd el a porcukorral, egy csipet sóval, a tejjel és a liszttel. Ha szükséges adj hozzá annyi szódavizet, hogy körülbelül tejszín sűrűségű, csomómentes tésztát kapj. A masszát pihentesd legalább fél órát, majd serpenyőben süsd pirosra a palacsinták mindkét oldalát. (A jelzett mennyiség 18-20 palacsintához elegendő.)

A sós palacsintatészta ugyanígy készül, csak a cukor kimarad belőle és esetleg egy picit több sót kap.
Ha nem teflonos edényt használsz, akkor az édes palacsintánál is célszerű elhagyni a cukrot, ugyanis attól a tészta hajlamosabb lesz a letapadásra, odaégésre.
Könnyebb tésztát kapsz, ha a jelzett tej fele helyett eleve szódavizet használsz.

__________________
Normal human, skilled in art of stage magic and illusion; skilled in genuine magic
ja i bash ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 00:01   #29
Pa sta cu se tu navlaciti s njima, kazem srednjeuropska kontinentalna kuhinja -
nema tu nesto tipicno "samo za nas."
A na obali - organska, mediteranska.


(da ne pomisle dalmatinke na forumu da ih zapostavljam )
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 00:04   #30
Quote:
ja i bash ja kaže: Pogledaj post
pa sad, sjeverozapadne Hrvatske svakako da (jer nema toga ni u Slavonaca ni u Banijaca, a ni Mađara, Štajeraca ili Korušaca Bog zna jel ovo zadnje dvoje ispravno .....al, to su samo najbliži susjedi "regije mlinaca") ...ako si s kamenjara , za mlince nisi ni čula dok te studij nije dopuhao u Zagreb
Mlince im pak opisujem kao vrlo primitivnu, ali ukusnu pastu.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 00:05   #31
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
cekajte malo, vi zbilja mislite da je tijesto od brasna, jaja (ponekad) i vode, suseno na laganoj vatri originalno hrvatsko jelo?
e nemoj tako, trebalo se toga sjetit!
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 00:09   #32
Škampi na buzaru. Ovako kako se kod nas jedu, ne rade se u Italiji. Pa razne popare od riba, koje se jedu na otocima. Viška jela. Riba sa slanutkom, npr. Istarska kuhinja. U sjevernoj Hrvatskoj bi se isto moglo naći autohtonih jela.

A sad, ako ćemo gledati sastojak po sastojak, onda nitko nema autohtono jelo, osim valjda Australaca.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 00:09   #33
rozata iliti budin je jelo sa sicilije
doslo je u dalmaciju
nije iskonsko dalmatinsko
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 00:27   #34
Quote:
bigblue2010 kaže: Pogledaj post
. U sjevernoj Hrvatskoj bi se isto moglo naći autohtonih jela.
To su jela koja su i za mene, s tih podrucja egzoticna.
Mislim i u Louisiani neki ljudi jedu vjeverice, ali daleko od toga da je to odlika cajun kuhinje.
To je samo neka varijacija nastala iz objesti, dosade, potrebe....
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 00:31   #35
ja mislim da nijedna kuhinja nije potpuno autohtona već je kombinacija različitih utjecaja. Pa sad ako Afro misli što se jede isključivo kod nas- odgovor ne znam. No ako je ljudi pitaju što su naša domaća jela, u smislu - kuhamo ih od davnina, onda su to sva koja ste gore nabrojali.
Ja ovdje u danskoj često kuham "naše večere" za danske frendove. Uglavnom je to ono što se spremalo kod mene doma: škampi, palenta, pašticada, pašta s pomidorima, slanutak ..... Također iz hr često donesem pršut, kulen, slane srdele....
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 00:38   #36
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
pa jedno je puretina a drugo je purica s mlincima... zaista mozemo ovako unedogled

amo ovako- mlinci su 'hrvatsko jelo' a purica s mlincima najcesci i najsire prihvacen nacin na koji se isti konzumiraju i kao takvi cine zaokruzeno glavno jelo koje mozemo nazvati hrvatskim jelom.

pita te amerikanac - a koje je vase jelo?
ti - purica s mlincima.
amerikanac - aaaaa, purica..... pa puricu i mi jedemo...
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 02:04   #37
Ja bih svakako navela ono što je najdalje od onoga što oni (ti koji pitaju) jedu
Mlince ne bih ni navodila , da ih ne bih tribalo skuvat i pozvat na večeru
(Ni sama ih ,vjerojatno,nisam jela, niti me privlače)

Ono što volimo i jedemo doma, mi u jednom kraju HR se ohoho razlikuje od drugih krajeva:
recimo da im ne bih naručila pizzu
nego napravila soparnik, rožatu, kroštule, fritule,
(pretpostavljam talijansko, pa Talijanima ne bih, nego kulen i sl.)
pršut, sir iz mišine i bezbroj varijacija na temu povrća (bob, blitva, čičvarde, artičok), dinstanog na panceti i kapuli s maslinovim uljem...
to je i mojim cimama iz Slavonije bilo egzotika, ko meni oni njihovi paprikaši...tko će se bavit zrncologijom svakog sastojka
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 08:29   #38
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ja fakat neznam kaj da velim amerima ili bilo kojem strancu koji je totalno ne upoznat sa hrvatskom,kad me pita-a koje je vase jelo???jel imate kaj specijano kaj samo vi spravljate???

covjek bi reko sarma-to mi nekak prvo padne na pamet ali mi nismo jedini koji rade sarmu.a jedemo manje vise sve mjesano..kaj bi vi izdvojili a da je bas specijalno vezano za hr?
To je i meni isto problem. Nemamo neko nacionalno jelo, imam kuharicu koja ima sva hrvatska jela i djeli se na Zagreb i okolicu, Slavoniju, Istru, Dalmaciju...

Bas smo raznoliki sto se tice hrane
NyChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 09:18   #39
zagerebački odrezak,
pašticada s njokima,
mlinci
štrukli
orehnjača
__________________
"i tako,više od tri tisuće godina vjetar tka veliki pokrov nad ovom prijestolnicom kratkog vijeka koja je bila sramotna ljaga egipatskog carstva....i taj pokrov se zvao Zaborav, Napuštenost Praznina,Usamljenost."
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 10:42   #40
Zlevanka
Pjukanci s tartufima
imotska torta ( nešto prefino )
krpice sa zeljem
sekeli-gulaš
budžola
kulin..mmmm
to mi pada napamet....to bi i ja sad jela
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.