Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2007., 14:40   #1
zašto to radi????

iman prijateljicu već 14 godina i smatran je najboljon...ali ona svaki put meni radi sra**...kad san bila zaljubljena u jednog tipa upucavala mu se i on se zaljubija u nju...posli san se zaljubila u tipa kojeg san volila par godina i poljubila ga je u mojoj prisutnosti bez imalo grižnje savjesti...sad iman momka kojeg volin a i on kaže da mene voli ali se ona i njemu upucava...zašto to radi??????
kad je pitan razlog ona sve negira...a ima svog momka za kojeg kaže da ga obožava tako da mi nije jasno njeno ponašanje....dajte cure pomozite mi jer san cila u k***u...šta vi mislite zašto se tako ponaša????
__________________
biti lud to ti mogu pruziti to je lako sa tobom bas cemo se druziti...biti mlad e tu sam zakasnio..ti me vratis ponekad ko bi to objasnio...NEMIRNA...
ljubavi vojim te najvišee
Ceca_Raznatovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 15:36   #2
a jaka ti je frendica,nema sta,znam da moja sigurno vise ne bi bila
gaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 15:39   #3
zato što ti nije prijateljica,a još manje najbolja. a ne trebaju ti ni likovi koji se daju zavesti ako su s tobom,u tom slučaju su i oni krive osobe za tebe. skini si nju s vrata i nađi si neku normalnu frendicu koja ne liječi komplekse na tebi.
__________________

karmelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 16:38   #4
Zato jer si daš to raditi.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 17:06   #5
stvar je inače i u tome šta je mene jedan lik prozva guda debela a ona je ono nemogu reć da je zgodna ali ono ok izgleda...i pale se na nju a i ona je društveni tip dok ja volin sidit za kompon itd...
inače uvik privlači pažnju svojin glasnin smijanjen i tako tin stvarima...ko sestra mi je ali me nerira jer si dopušta takve stvari a kad ja nešto samo pričan sa njenin momkon odma se naljuti
__________________
biti lud to ti mogu pruziti to je lako sa tobom bas cemo se druziti...biti mlad e tu sam zakasnio..ti me vratis ponekad ko bi to objasnio...NEMIRNA...
ljubavi vojim te najvišee
Ceca_Raznatovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 18:29   #6
to što je ona zgodna i ovakva i onakva nema veze,nije fer i točka
__________________

karmelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 18:35   #7
Quote:
karmelica kaže: Pogledaj post
to što je ona zgodna i ovakva i onakva nema veze,nije fer i točka
znan da nije fer ali kad pokušan sa njon pričat ona sve poriče i govori mi kako je moj dragi ne zanima al mu se svejedno ISPRID MENE upucava
__________________
biti lud to ti mogu pruziti to je lako sa tobom bas cemo se druziti...biti mlad e tu sam zakasnio..ti me vratis ponekad ko bi to objasnio...NEMIRNA...
ljubavi vojim te najvišee
Ceca_Raznatovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 18:42   #8
Ajme koji nick...
konfiguracija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 18:50   #9
Ne, ne mogu vjerovat da si for real. Ako si for real to će tako poljuljati moju nadu u buduće generacije da se idem odmah samoubit
Marmelada4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 19:10   #10
Quote:
Ceca_Raznatovic kaže: Pogledaj post
znan da nije fer ali kad pokušan sa njon pričat ona sve poriče i govori mi kako je moj dragi ne zanima al mu se svejedno ISPRID MENE upucava
ženska je ljubomorna na tebe i želi sve što imaš i ti. vjerojatno je njoj drag njen dečko ali joj nije zanimljiv jer nije tebi zanimljiv. lipa moja, probaj ti njenog malo bariti pa će viti kako je to a ako nisi tip za to(ja nebi bila) argumentirajoj sve te stvari kad ti je dečke barila. pitaj je : jesi senilna ili što. nadam se da imaš još prijateljica jer ti ona to nije
roza* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 19:20   #11
ti si njoj rekla kako stoje stvari,ona kaže da nije tako,ali ti vidiš što vidiš. a nema se što tu više pričati,druži se s drugim ljudima,uzalud ti nju uvjeravati u nešto.
__________________

karmelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 19:53   #12
onda ti ona nije najbolja prijateljica!
STOVISE, nije ti uopce prijateljica...
Anaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 23:18   #13
ljudi fala na odgovorima ali ja nisan vas pitala jel mi prijateljica ili nije...zanima me samo vaše mišljenje zašto to radi? i bi li vi to ikad pokušale???
__________________
biti lud to ti mogu pruziti to je lako sa tobom bas cemo se druziti...biti mlad e tu sam zakasnio..ti me vratis ponekad ko bi to objasnio...NEMIRNA...
ljubavi vojim te najvišee
Ceca_Raznatovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 23:32   #14
znaš kaj steraj ju u rodni kraj i nađi si novu frendicu jer ta je kuja
Leanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 23:39   #15
mislim ono bas ti je frendica...
likica91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 23:44   #16
uz takve prijateljice,što će ti neprijateljice?
vanessa_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 00:15   #17
to mi ne znamo zašto,možemo samo pretpostaviti da štojaznam voli zavoditi svakoga da si dokaže da je super i najbolja i sve to. egoistična je,nije zrela,eto
__________________

karmelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 00:16   #18
Quote:
Ceca_Raznatovic kaže: Pogledaj post
ljudi fala na odgovorima ali ja nisan vas pitala jel mi prijateljica ili nije...zanima me samo vaše mišljenje zašto to radi? i bi li vi to ikad pokušale???

Ne bih nikada pokusala to napraviti prijateljici, pogotovo ne najboljoj, sto nas opet vraca na prvu konstataciju - da ti nije prijateljica. jesi zadovoljna?
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 00:21   #19
Quote:
Školjka kaže: Pogledaj post
Ne bih nikada pokusala to napraviti prijateljici, pogotovo ne najboljoj, sto nas opet vraca na prvu konstataciju - da ti nije prijateljica. jesi zadovoljna?
jesan zadovoljna san...fala
ne samo tebi nego svima fala....
__________________
biti lud to ti mogu pruziti to je lako sa tobom bas cemo se druziti...biti mlad e tu sam zakasnio..ti me vratis ponekad ko bi to objasnio...NEMIRNA...
ljubavi vojim te najvišee
Ceca_Raznatovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 14:27   #20
Zar kod zena ne postoji "Kodeks"?
__________________
Kako oblikovati potpise
iknezov7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.