Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2008., 00:14   #41
Quote:
DJTalia kaže: Pogledaj post
Inače,nemam težih psihičkih smetnji kako su me okarakterizirali neki...slična sam svima vama i različita do društveno prihvatljive mjere.Imam divnog muža, koji ne švrlja okolo(kako nekolicina riželjkuje ne bi li valjda očuvali muški dignitet),volim ga,a i onOčito) voli mene.
Ti se ocito volis zajebavat po forumu imam muza 2 godine sterni u braku nesvrlja okolo ali me jos nije posexao..!!! Ovo je najjjjjjj stos sta sam procitao u svoih 38 godina zivota.... IMAM MUZA SRETNI SMO NESVRLJA JA NJEGA VOLIM ON MENE VOLI ZELIMO DJECU AL SE NE-SEXAMO!!! MOZDA CE RODA DONIJETI DIJETE CEKAJTE KAD STE TAKO SRETNI::!!!!!!!!!!
Moze jedno pitanje jel mu redovito drk...s kad je tako sretan i nesvrlja ili je impotentan..!!??
__________________
Covjek je najsavrsenije bice na svijetu a moze ga napravit svaka budala.!
vavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 10:13   #42
Quote:
DJTalia kaže: Pogledaj post
Pomoć tražim po hitnom postupku...Imam 25 godina i već sam dvije godine u braku.Ali,kako vidite u mom naslovu imam veeelikiiii problem.. Jako se bojim prvog spolnnog odnosa,...toliko ga se bojim iako imam divnog supruga(nadasve strpljivog).Uistinu želim rješiti taj problem,već smo ludi od frustracije...Ima li ko ili je imao sličnih problema?Molim vas pomozite...
Pomoc trazis po hitnom postpuku svesna da je trazis na forumu a ne dje treba kad je hitno? Ok. Nisi rekla zasto, mada shvatam da mogu postojati razlozi.

Upada mi u oci tvoj nick koji se nikako ne slaze sa onim sto pises.

Ako budes samo pisala cega se bojis a ne i "cemu se nadas" daleko ces stici ... stices u "p. m.". Posto si nam tako lepo rekla koliko se bojis toga odnosa, mozda je najbolje da kazes i koliko ga zelis. I cega se tacno bojis, dali je to materijalne ili duhovne prirode po tvojoj proceni, itd..
__________________
...pitacemo njega! On to zna, samo ne zna da zna-pa onda misli da nezna... :) (sijalica)
upadljivo_tih__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 14:10   #43
Quote:
smemy kaže: Pogledaj post
DJ ali tolike godine nisi trazila strucnu pomoc? da, kako je netko gore rekao, suprug ti je stvarno strpljiv.
ili im oboma treba stručna pomoć...

doduše i dobar trip ili bongas bi riješili ovaj problem mnogo jefitinije i ugodnije...
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 14:19   #44
Quote:
florine kaže: Pogledaj post
ili im oboma treba stručna pomoć...

doduše i dobar trip ili bongas bi riješili ovaj problem mnogo jefitinije i ugodnije...
Da, kad bi problem bio samo u tome bilo bi previse lako
__________________
...pitacemo njega! On to zna, samo ne zna da zna-pa onda misli da nezna... :) (sijalica)
upadljivo_tih__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 14:39   #45
Quote:
DJTalia kaže: Pogledaj post
Pomoć tražim po hitnom postupku...Imam 25 godina i već sam dvije godine u braku.Ali,kako vidite u mom naslovu imam veeelikiiii problem.. Jako se bojim prvog spolnnog odnosa,...toliko ga se bojim iako imam divnog supruga(nadasve strpljivog).Uistinu želim rješiti taj problem,već smo ludi od frustracije...Ima li ko ili je imao sličnih problema?Molim vas pomozite...
Fakat se vidi da ti je hitno ... samo dvije godine čekaš ili ostavljaš njega na čekanju (ne mogu se odlučiti koja formulacija bolje odgovara)
__________________
Generation X
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:00   #46
Quote:
upadljivo_tih__ kaže: Pogledaj post
Da, kad bi problem bio samo u tome bilo bi previse lako
ne kužim...općenito, kosi se sve sa zdravim razumom...nisi li se pitao:
biti vjenčan s osobom s kojim nisi sjedinjen...? - vao, za mene je to sam rub ludila,
jedino što u takvom slučaju mogu preporučiti dobar trip, psihoanaliza bi predugo
radila..s tripom bi se ta sranja preskočila.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:05   #47
Sta se kosi sa zdravim razumom?
Ne shvatam na sta se odnosi taj epitet.
__________________
...pitacemo njega! On to zna, samo ne zna da zna-pa onda misli da nezna... :) (sijalica)
upadljivo_tih__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:08   #48
Quote:
DJTalia kaže: Pogledaj post
Čak i ima problema poput moga podosta i još puno gorih;recimo ljudi u braku po 10 godina,a nisu imali spolni odnos.......


Ajme, sto je ovo, dobra zajebancija.
Ti znaci s dvije godine nesexa si jos dobro.
Po hitnom postupku kod psihologa.
Zasto ja u ovu pricu ne vjerujem
Sta vi radite dvije godine u braku?
Kakavu intimu imate?
Fragolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:10   #49
U braku su cisto formalno. @autorka Sta za tebe znaci brak devojko? I zasto si stupila u njega, reci razloge...
__________________
...pitacemo njega! On to zna, samo ne zna da zna-pa onda misli da nezna... :) (sijalica)
upadljivo_tih__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:21   #50
Quote:
upadljivo_tih__ kaže: Pogledaj post
Sta se kosi sa zdravim razumom?
Ne shvatam na sta se odnosi taj epitet.
pa biti u braku uopće ako ga nisi u stanju konzumirati..ne znam, meni je to
suludo.

djevica u braku - ne zvuči li to krajnje apsurndo? i još dvije godine k tome...
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:24   #51
Quote:
Fragolica kaže: Pogledaj post
Kakavu intimu imate?
po meni je intima nešto drugo, doli sexa..
meni osobno initmu predstavlja intuitivna duhovna povezanost, ali me iznenađuje
da se osoba od 25 godina boji seksa, to mi je teško shvatljivo
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:30   #52
Quote:
florine kaže: Pogledaj post
po meni je intima nešto drugo, doli sexa..
meni osobno initmu predstavlja intuitivna duhovna povezanost, ali me iznenađuje
da se osoba od 25 godina boji seksa, to mi je teško shvatljivo
ja sam mislila sex=intima
znaci u smislu fizickog kontakta.
intimni odnos

A ni ja ne shvacam, zna se sto je brak i sto sadrzava, sex takodjer.
Mogu shvatiti da autorica ima taj problem al je hitno ne za forum nego psiho pomoc.
I ne razumijem da postoji osoba koja taj problem tolerira, njen muz bez da se jos davno nije trazila pomoc.
Fragolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:33   #53
Žena pati od vaginizma i sigurna sam da su joj to i doktori rekli, ali ne znam zašto se tu više ne javlja. A i, kako kaže, s doktorima je prekinula kontakt.

Vaginizam je najčešće psihološki uzrokovan, žena nesvjesno tako stegne vaginalne mišiće da je seksualni odnos (tj. penetracija) nemoguć. Obično se savjetuje nešto za umirenje prije odnosa što ujedno opušta i mišiće (recimo apaurin).

Drugo pitanje je da li je uopće muž dovoljno seksualno uzbuđuje da bi njene psihološke kočnice popustile . (jer i takve žene koje pate od vaginizma vješt ljubavnik može napokon opustiti!)... Pitanje je kako i zašto on toliko dugotrajno (godinama) pristaje na takav odnos i život, bez da potakne ženu da konačno odu kod doktora, psihologa, psihijatra, whatever, i napokon riješe problem.

A ti, autorice, ako se ne zezaš, javi se malo i reci nešto o tome što si prošla i što su ti savjetovali.
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:42   #54
Autorica je i na drugom forumu postavila istu temu. Ni tamo se ne javlja, a mi se ovdje satiremo da joj pomognemo. Počinjem da stičem dojam koji sam imala na početku. Da se malo zeza po forumu, a nas pravi budalama. I ti njeni šturi podaci, možemo uzeti kristalnu kuglu pa gatati šta je ustvari njen problem.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:46   #55
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Autorica je i na drugom forumu postavila istu temu. Ni tamo se ne javlja, a mi se ovdje satiremo da joj pomognemo. Počinjem da stičem dojam koji sam imala na početku. Da se malo zeza po forumu, a nas pravi budalama. I ti njeni šturi podaci, možemo uzeti kristalnu kuglu pa gatati šta je ustvari njen problem.
Možda se ne zeza, nego se prepala da ne dobije neki savjet pa da riješi problem!
I pobjegla ponovo u svoju mišju rupu, mužiću koji je sretan bez ševe.
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:51   #56
Quote:
Blond_Fairy kaže: Pogledaj post
Možda se ne zeza, nego se prepala da ne dobije neki savjet pa da riješi problem!
I pobjegla ponovo u svoju mišju rupu, mužiću koji je sretan bez ševe.
Sve je moguće. Ali ja i dalje mislim da njoj treba stručna pomoć.
A naravno, on nju ne vara niti mu to pada napamet.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:54   #57
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Ali ja i dalje mislim da njoj treba stručna pomoć.
Pa naravno. Ali, imam dojam da ona bježi od nje.

Šta joj znači da nije bila zadovoljna s liječničkom pomoći zato što su liječnici u njoj samo gledali "izazov"? Pa nego šta nego da im je bio izazov konačno je razmrdati po tom pitanju.
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 16:02   #58
Quote:
Blond_Fairy kaže: Pogledaj post
Pa naravno. Ali, imam dojam da ona bježi od nje.

Šta joj znači da nije bila zadovoljna s liječničkom pomoći zato što su liječnici u njoj samo gledali "izazov"? Pa nego šta nego da im je bio izazov konačno je razmrdati po tom pitanju.
I ja imam isti dojam. Najlakše je očajavat, a ne suočiti se sa problemom - njen je nezavidan. Očigledno je povremeno izjeda, ali vrlo brzo sebe ubijedi da joj niko ne može pomoći (pa ni ona sama sebi) i opet što kažeš mišja rupa. Čak i da od ovih silnih odgovora nešto joj i može pomoći sumnjam da bi to primijenila.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 18:48   #59
Žao mi je ali ne razumim te (ako je ovo sve istina), ti imaš 25 godina?
Pa koliko puta do sada si se našla u situaciji u kojoj se jednostavno moraš suočiti s boli? Jesi ti kad vadila krv? Išla kod zubara (bojim se i pomisliti kakvi su ti zubi ako tako razmišljaš)?

Ne želim biti gruba, ali koliki ti je IQ? Zar bi se cijeli svijet jeb.. da to boli?
freckles is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 20:08   #60
Quote:
freckles kaže: Pogledaj post
Žao mi je ali ne razumim te (ako je ovo sve istina), ti imaš 25 godina?
Pa koliko puta do sada si se našla u situaciji u kojoj se jednostavno moraš suočiti s boli? Jesi ti kad vadila krv? Išla kod zubara (bojim se i pomisliti kakvi su ti zubi ako tako razmišljaš)?

Ne želim biti gruba, ali koliki ti je IQ? Zar bi se cijeli svijet jeb.. da to boli?

Al shvatite da se zajebaje autorica pa koi bi idiot zivio s-njom 2 godine a ne sexao se al kako je ona navela u sretnom braku uz zelju da imaju djecu..!!!!!!!!
P sve apsurd do apsurda koja bol znaci miliarda ljudi se sexa i svi uzivaju u toj boli samo ona ne... al ako ce o boli onda se treba postavit pitanje sta je bolnije prvi sex ili roditi dijete
__________________
Covjek je najsavrsenije bice na svijetu a moze ga napravit svaka budala.!
vavi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:22.