Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2010., 13:38   #341
Quote:
chmichak kaže: Pogledaj post
Pa ona je sva njihova sjenila swatchala ako se ne varam ako nisi tamo našla onda ni nemaju to što tražiš
Znam da je sva sjenila swatchala , ali ono, možda sam malo ćorava, možda netko ima neko ljubičasto I. sjenilo koje je baš . Ma filozofiram , našla sam si, 439P . Bilo bi lakše da mogu otići tamo, pa si naći, ovako je malo nezgodno .
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 14:34   #342
Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post
Pogledala sam to upravo zato sam došla ovdje pitati, jer na elektrinim swatchevima nisam našla nijansu koju bi htjela .
Inglot nema takvu intenzivnu ljubičastu nijansu. Ima par ljubičastih, ali ništa nije tako intenzivno. Mislim kako je najsličnije tome MUFE #92, ali ni toga nema kod nas
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 14:58   #343
Luciferia, Sugarpill ljubičastu, tu iz palete koju si stavila gore, možeš kupiti i pojedinačno na njihovom sajtu, cena je $12, a shipping $6.
Evo link :
http://www.sugarpillshop.com/product...ssed-eyeshadow

EDIT:Sorry sad sam videla da je već napisano.

Onda bih mogla da dodam nek utiske što se Inglota tiče .
Imala sam priliku da probam bazu za puder i ona mi se jako svidela, baš lepo legne puder preko nje.
Takođe sam probala i YSM puder, ali mi on nije bio ništa posebno, bar na mojoj koži. Na drugom forumu ga devojke dosta hvale.

Zadnje uređivanje HaylieNS : 28.11.2010. at 15:05.
HaylieNS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 17:42   #344
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Inglot nema takvu intenzivnu ljubičastu nijansu. Ima par ljubičastih, ali ništa nije tako intenzivno. Mislim kako je najsličnije tome MUFE #92, ali ni toga nema kod nas
šteta... A imaju ogroman izbor :/.
Quote:
HaylieNS kaže: Pogledaj post
Luciferia, Sugarpill ljubičastu, tu iz palete koju si stavila gore, možeš kupiti i pojedinačno na njihovom sajtu, cena je $12, a shipping $6.
Evo link :
http://www.sugarpillshop.com/product...ssed-eyeshadow

EDIT:Sorry sad sam videla da je već napisano.

Onda bih mogla da dodam nek utiske što se Inglota tiče .
Imala sam priliku da probam bazu za puder i ona mi se jako svidela, baš lepo legne puder preko nje.
Takođe sam probala i YSM puder, ali mi on nije bio ništa posebno, bar na mojoj koži. Na drugom forumu ga devojke dosta hvale.
Hvala svejedno .. Wou, ova nijansa je baš .
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 21:44   #345
curke, pogubila sam se u svim ovim postovima. kod nas nema inglot , niti će uskoro biti . taman nam se otvorio CC1, ali ništa. jedina prilika da ga se dočepam je na kakvom proputovanju . treba mi brzinski info - po kom principu se kupuju ona sjenila, npr. okrugla? da li se posebno plaća ona kutijica u koju se slažu, kao kod art decoa? koja je cijena? hvala
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 21:49   #346
Kutijica se posebno plaća, a cijena ovisi o tome koliko sjenila uzimaš - 2, 3, 5 ili 10
A imaš i mono sjenila koja su po 65kn (s time da su ona AMC sjenila nešto skuplja)
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:39   #347
Znači ja mogu odabrat kakvu kutijicu hoću, dal hoću s poklopcem ili s magnetom? Pretpostavljam da su ove s magnetom malo skuplje?
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:43   #348
Čini mi se da su ove veće palete s magnetom, a manje su obične crne s poklopce. Ali samo mi se čini, nisam sigurna Znam da je ova velika za 10 okruglih sjenila 70kn (s magnetom).
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:46   #349
Ma gledala sam slike na netu i vidim da neki imaju 2 ili 3 sjenila s poklopcem, neki imaju 2 sjenila s magnetom, pa zato pitam. Jako su mi fora ti poklopci s magnetima, al vjerojatno bih stalno imala fobiju da mi se to ne razbije ili otvori u torbi ako bih furala sa sobom.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:48   #350
Ti magneti su ti super, kutija je jako čvrsta i nema šanse da se tako lako razbije. Može slobodno poslužit za samoobranu u slučaju da zatreba
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:51   #351
već vidim naslove: pretukla lopova inglot paletom paleta neoštećena, lopov završio na hitnoj
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:54   #352


Ja polako skupljam novce za jednu malu od 3 sjenila, za početak. Jedino ako sutra ispadne da bude kaj od posla e onda idem u šoping po jednu veću. Ili jednu manju i jedan gel liner. Ili jedan ruž, ovi mat su . Okej, sad sam već zemlji snova, bolje da stanem.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:56   #353
držim fige da dobiješ posao, sretno
ja skupljam za mob ali lako se to pretvori u inglot
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:59   #354
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post


Ja polako skupljam novce za jednu malu od 3 sjenila, za početak. Jedino ako sutra ispadne da bude kaj od posla e onda idem u šoping po jednu veću. Ili jednu manju i jedan gel liner. Ili jedan ruž, ovi mat su . Okej, sad sam već zemlji snova, bolje da stanem.
najmanja okrugla sa 3 je 124kn. ja kad sam kupovala nije bila s dva kockasta
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:59   #355
Hvala. Bolje da ne velim kolka mi je Inglot wish lista. Doduše, mislim da je 5rich sa svojom Inglot listom daleko ispred nas. (bar mislim da je ona u pitanju, idem provjerit )

edit: jesam luda ili kaj, al nema teme s wish listama
Hvala mladac. To je skroz okej cijena za paletu i 3 sjenila.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 00:50   #356
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Hvala. : ) Bolje da ne velim kolka mi je Inglot wish lista. :v isi: Doduše, mislim da je 5rich sa svojom Inglot listom daleko ispred nas. :zu bo: (bar mislim da je ona u pitanju, idem provjerit )

edit: jesam luda ili kaj, al nema teme s wish listama :mi sli:
Hvala mladac. : ) To je skroz okej cijena za paletu i 3 sjenila.

5rich je iskopirala wish listu i uručila jednu mami,jednu dečecu,jednu prijateljicama,čak i baka je dobila jednu
nu,neke stvari sam eliminirala..tj.određena rumenila prehladna su za mene žutu ponadala sam se da ono što neću dobit za božić ću namolit dečeca,koji ide u prag za doček,ali u pragu nema inglot store ali sam se sjetila da mu budem uručila MAC wish listu

nu, od onih svih roza rumenila koja su mi se sviđala ispada da jedino 34 odgovara mojoj koži a ostala su krasna,pogotovo 80...
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 00:52   #357
Mene najviše sjenila privlače, naravno. Nakon toga gel lineri, lakovi, ruževi, pogotovo ovi mat i ovi u teglicama... Da ne pričam dalje...
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 00:57   #358
mene isto sjenila, pa onda lajneri pa pigmenti, ruževi u teglicama, hm pa puder, rumenilo koje i taak
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 01:01   #359
Na pigmente sam zaboravila. Damn you kaj si ih spomenula.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 01:05   #360
i ja sam ih skoro zaboravila tukla bi se da sam ih zaboravila
ali sam zato zaboravila kistiće
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:07.