Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2013., 22:42   #621
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Kao i Borana, ubila me Sila u pojam u toj 6.epizodi. Sve se bojim kakve ću komentare pročitati o njemu nakon sutrašnje epizode.
večeras su zaista bili kao mala djeca,kao kad se djeca prepiru pa rasprava tko je prvi počeo,tko je kriv i naravno da se dure, ko dječja igra "gluhi telefon"
al se vidi da se vole

bojim se da će sutra biti drvlje i kamenje po agi

baš me zanimaju tvoji dojmovi na tu scenu,jesi li pažljivo pratila sve što je predhodilo toj sceni?
tina01 is offline  
Old 07.01.2013., 22:44   #622
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
ostala mi je scena kad je dzelil isao upucati Silu,pa ipak nije,pa se bacio s osta placuci. kakav skop moras imati u glavi,da zivis prema obicajima a patis u sebi. bem ti takav zivot.
Meni je Đelil postao drag ono kad su došli Sili rođendan čestitat, kad je pričao onako o njoj i kad je počeo plakat...i ja sam tu plakala iako ga nisam razumjela ni riječ, ali mi to bilo pretužno....i tu sam prestala gledati na njega kao na nekog negativca...već samo kao nekog tko mora živjeti po tim "pravilima" ...a to kad on dođe sa namjerom da upuca Silu i kad naravno ne napravi to već se baci sa mosta...onda mi je još draži...vidjelo se koliko pati što ne može ništa učiniti, mora živjeti prema tome i patiti u sebi...jer ako se pobuniš, progutat će te zemlja!

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Kao i Borana, ubila me Sila u pojam u toj 6.epizodi. Sve se bojim kakve ću komentare pročitati o njemu nakon sutrašnje epizode.
O da! Točno to...već znam odprilike koje će osobe kako reagirat...mislim da sutra poslije epke neću ni komentirat tamo na temi...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 07.01.2013., 22:45   #623
Gdje mogu naci pjesmu koja je ide u 11 ep. nakon njihove vecere kada ona ostane sama u sobi i place ?
Dida02 is offline  
Old 07.01.2013., 22:50   #624
Quote:
Dida02 kaže: Pogledaj post
Gdje mogu naci pjesmu koja je ide u 11 ep. nakon njihove vecere kada ona ostane sama u sobi i place ?
http://www.youtube.com/watch?v=Hvp5kr8edwA

ta?
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 07.01.2013., 22:52   #625
Quote:
dimanado kaže: Pogledaj post
Evo me rastuzi ova 12 epizoda, jako sam ljuta na Silu kad vidim koliko Boran-aga tuguje.
Jel' jako tužan? Jel' to ona epizoda kad plače na kiši?

I kad kreće za Istanbul?

Quote:
tina01 kaže: Pogledaj post
večeras su zaista bili kao mala djeca,kao kad se djeca prepiru pa rasprava tko je prvi počeo,tko je kriv i naravno da se dure, ko dječja igra "gluhi telefon"
al se vidi da se vole

bojim se da će sutra biti drvlje i kamenje po agi

baš me zanimaju tvoji dojmovi na tu scenu,jesi li pažljivo pratila sve što je predhodilo toj sceni?
Je, baš su me izludili s tim povuci-potegni. Čak i on, što s onime kad nije htio razgovarati s njom, što na kraju s alkoholom. Ali ga razumijem. Tu je valjda i snaga te serije, što ih oboje možeš razumjeti.

Hoće, sigurno.

Jesam. I neću reći da opravdam, ali mogu reći da razumijem. Testira ga već nekoliko epizoda, on ni sam neće prihvatiti da se zaljubio i da je ljubomoran i onda bam, kava s Emreom. Kažem, ne opravdavam, ali mogu razumjeti. I ždere me sad i to što mogu reći da tako nešto razumijem, ali kad mogu, nije crno-bijeli potez, dapače. U biti, ono što hoću reći je da nijedno ne smatram ni krivim ni nedužnim u tome. Bah, užas. Sreća pa brzo krenu scene kakve krenu.


Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
O da! Točno to...već znam odprilike koje će osobe kako reagirat...mislim da sutra poslije epke neću ni komentirat tamo na temi...
Ja ne želim sutra komentirati na temi, ali imam neki neobjašnjiv poriv da ga u svakoj situaciji "branim" i već vidim da će tako biti i sutra.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 07.01.2013., 22:54   #626
da spomenem još rođe gnjusa ženu. to je najveća jadnica u seriji. čim joj se gnjus počne približavat, meni želudac u čvor. majketi,mlati ju unaprijed, ako slučajno šta bude skrivila taj dan, da joj ne bude dužan a što je najstrašnije, takvih muževa ima svuda po svijetu .... odoh gledat dalje
Cobanica is offline  
Old 07.01.2013., 22:54   #627
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Meni je Đelil postao drag ono kad su došli Sili rođendan čestitat, kad je pričao onako o njoj i kad je počeo plakat...i ja sam tu plakala iako ga nisam razumjela ni riječ, ali mi to bilo pretužno....
joj i meni, ta scena mi je divna a kako ju boran gleda dok ovi to pricaju ...
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 07.01.2013., 22:55   #628
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
Quote:
Dida02 kaže: Pogledaj post
Gdje mogu naci pjesmu koja je ide u 11 ep. nakon njihove vecere kada ona ostane sama u sobi i place ?
http://www.youtube.com/watch?v=Hvp5kr8edwA

ta?
Mislim da nije, ovo je pjesma kad oni plesu a ova ide iza nje

Zadnje uređivanje Bhea : 07.01.2013. at 23:17. Reason: korekcija citata
Dida02 is offline  
Old 07.01.2013., 22:57   #629
I ja sam došla do prevedenih 11. ep. a na TV je večeras 6. Serija je dobra ali ne toliko dobra da bi se sad vratila na prvu ili da bi obavezno gledala večeras opet 6. Stalno se vrte u krugu gdje su nam pokazali onu goru stranu njihovog načina života i poštivanje ¨zakona¨...neznam šta će biti dalje ali serija bi sad trebala početi s nekom radnjom....
Čitajući vas nimalo me neprivlači serija. Istina je da su ljubavne scene malo nepovezane i kratke ali to se može opravdati njenim zatočeništvom. A s druge strane ona mlada, neiskusna....a prilično izaziva. To mi je najčudnije ponašanje. Scenari mi tu nije dobro odrađen.
I još nešto serija mi jako gubi na vrjednost to što mu je glas posuđen i što se to čuje i vidi. Boran nosi cijelu seriju i on je razlog zašto ću je pogledati do kraja. Odavno nisam vidjela ovako zgodnog, privlačnog, izazovnog, lijepog, prefinjenog muškarca u sirijama koje nam turska ita sa svih strana.....
ISKRA1819 is offline  
Old 07.01.2013., 22:59   #630
Jedva čekam pogledati 12. epizodu da vidim njegovu reakciju kad skuži da je pobjegla. Gledala sam dalje na turskom, ali tu epizodu nisam uspjela nikako pogledati.
Nakon današnje epizode na novoj, mrzim onu sutrašnju. I scenaristice koje su ubacile to silovanje.
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.
blondie27 is offline  
Old 07.01.2013., 23:01   #631
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post

Ja ne želim sutra komentirati na temi, ali imam neki neobjašnjiv poriv da ga u svakoj situaciji "branim" i već vidim da će tako biti i sutra.
I ja opravdavam svaki njegov postupak. Od njega se ocekuje da bude skoro pa svetac. Svaku njegovu rijec i postupak svi gledaju i ocekuju da svima bude kako treba i da je po obicaju. A on nije bas osoba koja 100% vjeruje u obicaje. Sam je par puta rekao da ih nije on pisao. I da napusti mjesto age doce drugi gori. On bar pokusava nekako uklopit obicaj i odluku da zadovolji pravdu. Sve oci su u njega stalno uprte. Ne moze sebi dozvoliti da drugi vide da je slab na nekoga, da je tuzan ili bilo kakvu emociju. Sve sto kaze jer mora ubija ga. Ja mislim da je njemu najteze. Sila kaze sve sto joj je volja izbaci bijes iz sebe. Svi okolo placu, smiju se, iskazuju neke emocije, ljutnu, radost sta god da je. On sve drzi u sebi jer je aga. Ma mora i on puci nekad.
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 07.01.2013., 23:03   #632
Quote:
Dida02 kaže: Pogledaj post
Gdje mogu naci pjesmu koja je ide u 11 ep. nakon njihove vecere kada ona ostane sama u sobi i place ?
Jel mozda ova http://www.youtube.com/watch?v=86SRxbaXVR0
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 07.01.2013., 23:03   #633
Quote:
ISKRA1819 kaže: Pogledaj post
Odavno nisam vidjela ovako zgodnog, privlačnog, izazovnog, lijepog, prefinjenog muškarca u sirijama koje nam turska ita sa svih strana.....

Ovo ću ti potpisati od A do Ž.

Btw, znate što me potpuno ubije? Kad joj dođe "seni çok seviyorum", kao ovdje na 2:18. Ajme meni.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 07.01.2013., 23:05   #634
Boran-aga u modernijoj obleki http://www.youtube.com/watch?v=3aqJGAqinoA

Zadnje uređivanje dimanado : 07.01.2013. at 23:24.
dimanado is offline  
Old 07.01.2013., 23:06   #635
Nicole_Lilly
Da to je ta epizoda ajm meni kako je cok cok guizel
dimanado is offline  
Old 07.01.2013., 23:07   #636
http://www.youtube.com/watch?v=tt6YE1Pbhfw


Ja se ubacujem s ovim klipom, nisam uspjela naci njih dvoje zajedno, ali glazba mi je predivna!!!
__________________
Kao da je sve prolistale grane u meni slomila. A druge već listaju dok ja još ne znam ni što bih sa slomljenima.
navlakuša365 is offline  
Old 07.01.2013., 23:08   #637
Quote:
DECAMERON_DIAZ kaže: Pogledaj post
I ja opravdavam svaki njegov postupak. Od njega se ocekuje da bude skoro pa svetac. Svaku njegovu rijec i postupak svi gledaju i ocekuju da svima bude kako treba i da je po obicaju. A on nije bas osoba koja 100% vjeruje u obicaje. Sam je par puta rekao da ih nije on pisao. I da napusti mjesto age doce drugi gori. On bar pokusava nekako uklopit obicaj i odluku da zadovolji pravdu. Sve oci su u njega stalno uprte. Ne moze sebi dozvoliti da drugi vide da je slab na nekoga, da je tuzan ili bilo kakvu emociju. Sve sto kaze jer mora ubija ga. Ja mislim da je njemu najteze. Sila kaze sve sto joj je volja izbaci bijes iz sebe. Svi okolo placu, smiju se, iskazuju neke emocije, ljutnu, radost sta god da je. On sve drzi u sebi jer je aga. Ma mora i on puci nekad.
Slažem se. U prvim nam je epizodama prezentiran kao da nema mane, a sada se polako otkriva da je i on čovjek od krvi i mesa i usto još i slomljena srca. Iz one vražje kuće svi ulaze i izlaze, čak mu i vlastita posluga stalno visi nad vratom i i njihove probleme rješava. Ja isto mislim da je njemu najteže. Ona je otvorena knjiga, nema zadrške, kad joj je teško - plače, viče, urla - i sve je to uglavnom usmjereno prema njemu. On joj želi pomoći jer zna u kakvoj se situaciji našla, a usto se zaljubio u nju. I sad ne zna što bi sa sobom. Dobro je rekla danas - u biti je on taj koji je zatočen.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 07.01.2013., 23:11   #638
Quote:
DECAMERON_DIAZ kaže: Pogledaj post
I ja opravdavam svaki njegov postupak. Od njega se ocekuje da bude skoro pa svetac. Svaku njegovu rijec i postupak svi gledaju i ocekuju da svima bude kako treba i da je po obicaju. A on nije bas osoba koja 100% vjeruje u obicaje. Sam je par puta rekao da ih nije on pisao. I da napusti mjesto age doce drugi gori. On bar pokusava nekako uklopit obicaj i odluku da zadovolji pravdu. Sve oci su u njega stalno uprte. Ne moze sebi dozvoliti da drugi vide da je slab na nekoga, da je tuzan ili bilo kakvu emociju. Sve sto kaze jer mora ubija ga. Ja mislim da je njemu najteze. Sila kaze sve sto joj je volja izbaci bijes iz sebe. Svi okolo placu, smiju se, iskazuju neke emocije, ljutnu, radost sta god da je. On sve drzi u sebi jer je aga. Ma mora i on puci nekad.

i ja ga nekako opravdavam, jer em mu je zbilja tesko, em taj nesretni alkohol, pa ljubomora, a ona mu se svida a i dugo je bez zene... i on je sam tada rekao 'oboje to zelimo', i vjerojatno ga je to i zavaralo (ok, ona se opirala ali... nekako kad ju je bacio ja krevet ja zamisljam da je ona samo umuknula i plakala, a on začeo sina da tako kazem i prevrnuo se na drugu stranu i zaspao).
jednostavno je puknuo pod silom prilika, jer takvo ponasanje uopce nije njegovo, kasnije je njezan da njezniji ne moze biti...

eto, drago mi je da postoji jos vas koje slicno mislite. ja donekle razumijem one koje ostro tvrde da je silovanje silovanje, ali mi je to promatranje izvan konteksta, a ovo bas treba smjestit u bas ovaj kontekst.
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 07.01.2013., 23:13   #639
Da li netko može da 13.epizodu prepriča .
dimanado is offline  
Old 07.01.2013., 23:15   #640
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ovo ću ti potpisati od A do Ž.

Btw, znate što me potpuno ubije? Kad joj dođe "seni çok seviyorum", kao ovdje na 2:18. Ajme meni.

ajme daaa
a meni i kad joj prvi puta kaze predivno, ajme ajmeee.... a sta bi mi tek da je to njegov glas... (ovak mi ubije 2% savrsenosti tog trenutka )

sad jos moram nju cuti, to nisam... jedva cekam tu epizodu.
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.