Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2017., 00:50   #301
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Di ćeš boljeg psihologa od prijatelja koji te dobro zna, ali opet ti stvari objektivno kaže bez bojazni da će te povrijediti?
Temeljito pogrešna rečenica.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 00:50   #302
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Di ćeš boljeg psihologa od prijatelja koji te dobro zna, ali opet ti stvari objektivno kaže bez bojazni da će te povrijediti? Imam ja takve frendice, a i ja sam sama takva da neću ljudima reći što žele čuti nego ono što im može pomoći. Zato mi se neke i obrate s riječima: Flyene, šta ti misliš o ovome? Znam da ćeš ti to objektivno izanalizirati." Pa im saspem sve što ih ide. A tako i one meni. I ponekad me njihove riječi žacnu i ne složim se s njima ali ih poslušam. Nakon nekog vremena jer se mora napraviti odmak da se stvari sagledaju iz drugog kuta, skužim da su bile u pravu. Ma kakvi psiholozi... nemam ja niš protiv njih, ali dok su tu frendice neću nikom da plaćam.
flyene, onda jos koliko sutra na konzultacije kod frendice, i naprijed..
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 18:51   #303
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Samo mi je žao da neću imati svoje dijete.
Možemo se dogovoriti ak si dovoljno visoka oko toga. Mjesec kod tebe. Mjesec kod mene.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 19:19   #304
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
dtomas, svija mi se kako razmišljaš. Ti moreš bit moj glasnogovornik kad bude zatrebalo.
piše ti: "Don't wait for the perfect moment. Take a moment and make it perfect."

Umjesto da zoveš na kavu, ti nudiš hipotetsko glasnogovorničko radno mjesto

ps Tko se druži s ljudima i ima želju, taj ima velike šanse tu želju ostvariti. Tko želi, svaki moment je bliži želji.
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 20:10   #305
dali je flyene danas isla kod frendice
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 21:04   #306
Quote:
djordje5 kaže: Pogledaj post
dali je flyene danas isla kod frendice
Nisam išla kod frendice. Išla sam s frendicom na kavu i gušterala se na suncu.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 21:21   #307
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Nisam išla kod frendice. Išla sam s frendicom na kavu i gušterala se na suncu.

Nije ni to lose, nego ja se mislim o necem drugom. Vidis, ti bi trebala sada nastupiti, pokrenuti se. Kad si vec bila s frendicom, trebala si pokrenuti svoju temu i dobila bi odgovore i podrsku. I kreces se, nastupas. Nemas sta cekati.
Vidis, ja sam danas u toku dana pomislio jedanput dali ce ona danas ici kod frendice ma mora se konacno pokrenuti, a ti si bila, e sad..trebalo je jos nesto.
Kad ces?
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 21:54   #308
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
...
Baš je lijepo kada je netko zbunjen. Obično ljudi mlataraju s visokom sebespoznajom, prepoznatim željama, beskompromisnim stavovima... Uvijek ja, ja, ja...

Lijepa prostodušnost. Za promjenu.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 21:55   #309
Quote:
djordje5 kaže: Pogledaj post
Nije ni to lose, nego ja se mislim o necem drugom. Vidis, ti bi trebala sada nastupiti, pokrenuti se. Kad si vec bila s frendicom, trebala si pokrenuti svoju temu i dobila bi odgovore i podrsku. I kreces se, nastupas. Nemas sta cekati.
Vidis, ja sam danas u toku dana pomislio jedanput dali ce ona danas ici kod frendice ma mora se konacno pokrenuti, a ti si bila, e sad..trebalo je jos nesto.
Kad ces?
Ta tema je već obrađena 100 puta među prijateljicama. Neke od frendica su u istoj priči i nismo došle do nekih odgovora. Malo sam i umorna od razgovora o muško-ženskim odnosima. Danas smo ta frendica i ja imale neke druge, zanimljive, malo dublje teme i baš sam uživala.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:17   #310
hmmm..slabo je ona obradjena..
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:19   #311
Quote:
djordje5 kaže: Pogledaj post
hmmm..slabo je ona obradjena..
Ma ne vrijedi tu puno pričati. Nema niš od priče.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 18:07   #312
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Ma ne vrijedi tu puno pričati. Nema niš od priče.
Onda kreni u akciju
Prijavi se na neku dejting stranicu, otidji u neki klub i sl gdje muskarci imaju obicaj da prilaze zenama itd
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 11:04   #313
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Onda kreni u akciju
Prijavi se na neku dejting stranicu, otidji u neki klub i sl gdje muskarci imaju obicaj da prilaze zenama itd
Ne bih na dating stranice, hvala. 80% tipova je u vezi pa im je malo dosadno i traže nekoga tko će ih malo zabaviti, 10% tipova ima problema s komunikacijom uživo, od onih preostalih 10% puno njih traži mlađu. Tako da...thank you, but no, thank you.
Evo, bila sam jučer u jednom klubu. Nije mi nitko prišao, ali bilo mi je .
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 15:01   #314
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Ne bih na dating stranice, hvala. 80% tipova je u vezi pa im je malo dosadno i traže nekoga tko će ih malo zabaviti, 10% tipova ima problema s komunikacijom uživo, od onih preostalih 10% puno njih traži mlađu. Tako da...thank you, but no, thank you.
Evo, bila sam jučer u jednom klubu. Nije mi nitko prišao, ali bilo mi je .
Sorry,ali ja ne vidim u čemu je tvoj problem

Ako se dobro sjećam,imaš 40 godina.Čak si na početku imala problema s rastavljenim

Osoba nešto mlađa,ili par godina starija koja se posvetila karijeri nekako sumnjam da će odabrati baš tebe.

Čovjek s godinama,htjeli mi to priznati ili ne,mora raditi kompromise,a ti to baš ne poznaješ.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 18:21   #315
Gle, pusti sve kvragu i uživaj u životu, sada odi si uplati doček nove godine negdje, Beč, Rim.... i uživaj. Imaš frendice povedi i njih.

To da razbijaš glavu jer nemaš nikoga, nije dobro i ne vodi nikuda. U stvari ti nitko ne treba da bi živijela lijepi i ispunjeni život.

Zadnje uređivanje Johny100 : 28.10.2017. at 19:13.
Johny100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 19:37   #316
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Sorry,ali ja ne vidim u čemu je tvoj problem

Ako se dobro sjećam,imaš 40 godina.Čak si na početku imala problema s rastavljenim

Osoba nešto mlađa,ili par godina starija koja se posvetila karijeri nekako sumnjam da će odabrati baš tebe.

Čovjek s godinama,htjeli mi to priznati ili ne,mora raditi kompromise,a ti to baš ne poznaješ.
Otkud sad u ovoj priči osobe koje su se posvetile karijeri? Ako se netko posvetio karijeri i to mu je na prvom mjestu i čini ga sretnim, podržavam...
I otkud to da ne radim kompromise? Na temelju čega si to zaključio? Ne očekujem da stvari u bilo kojem odnosu ili u bilo kojoj sferi života budu baš kako ja želim. Malo si me izgubio u ovim zaključcima...
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 19:39   #317
Quote:
Johny100 kaže: Pogledaj post
Gle, pusti sve kvragu i uživaj u životu, sada odi si uplati doček nove godine negdje, Beč, Rim.... i uživaj. Imaš frendice povedi i njih.

To da razbijaš glavu jer nemaš nikoga, nije dobro i ne vodi nikuda. U stvari ti nitko ne treba da bi živijela lijepi i ispunjeni život.
Da, u pravu si. Samo eto...mislim da bi taj život bio malčice ispunjeniji i bogatiji da ga dijelim s nekim. Ali sad sam u dobroj fazi pa se ne žalim.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 19:50   #318
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Otkud sad u ovoj priči osobe koje su se posvetile karijeri? Ako se netko posvetio karijeri i to mu je na prvom mjestu i čini ga sretnim, podržavam...
I otkud to da ne radim kompromise? Na temelju čega si to zaključio? Ne očekujem da stvari u bilo kojem odnosu ili u bilo kojoj sferi života budu baš kako ja želim. Malo si me izgubio u ovim zaključcima...
Pa na početku si spominjala da ti nisu poželjni niti rastavljeni.

Postaviš si jednostavno pitanje,što je osoba nekih tvojih godina čekala do svoje 42 npr.

U tom kontekstu sam spomenuo karijeru,da npr.osoba koja je gradila karijeru (poznajem par takvih ljudi) oni brzo dođu do 40.-te,a nemaju bivše žene,djecu i sl.

Gle,ako si samostalna,imaš neki izgrađeni život i možeš si priuštiti malo više uživanje i kvalitetno trošenje slobodnog vremena-uživaj sama
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 19:58   #319
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Pa na početku si spominjala da ti nisu poželjni niti rastavljeni.

Postaviš si jednostavno pitanje,što je osoba nekih tvojih godina čekala do svoje 42 npr.

U tom kontekstu sam spomenuo karijeru,da npr.osoba koja je gradila karijeru (poznajem par takvih ljudi) oni brzo dođu do 40.-te,a nemaju bivše žene,djecu i sl.

Gle,ako si samostalna,imaš neki izgrađeni život i možeš si priuštiti malo više uživanje i kvalitetno trošenje slobodnog vremena-uživaj sama
A moj život nije bio po nekoj ravnoj crti pa sam morala posložiti neke stvari u tridesetima, a onda mi se jednostavno nije desilo da upoznam tog nekog uz kojeg bih se skrasila.

Ma uživam Samo, kako ono ide... Ide mi, u životu ide mi, ali mi samo fali...
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 20:12   #320
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
A moj život nije bio po nekoj ravnoj crti pa sam morala posložiti neke stvari u tridesetima, a onda mi se jednostavno nije desilo da upoznam tog nekog uz kojeg bih se skrasila.

Ma uživam Samo, kako ono ide... Ide mi, u životu ide mi, ali mi samo fali...
Razumijem.Teško je biti pametan i nema univerzalne formule,ipak svi imamo neke svoje puteve.A vrijeme se vratiti ne može.

Dosta sam mlađi od tebe,ali prepostavljam da je to ipak vrijeme kad prijatelji imaju puno manje vremena zbog svoga života,djece i ostaloga,a s druge strane osoba treba nekoga da pomogne oko samoće.Nažalost,svi smo mi društvena bića
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.