Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2009., 15:10   #281
svoju jos cekam hehe al na svadbi od frendice muz je jedan bio toliko zbunjen da je kad su usli u crkvu trebali kod oltara sjest na stolice, pa to ide po redu kum, mladozenja, mladenka i kuma, al on je jadan dignuo stolicu i izvukao a to je svve popratila skripa. takodet na istoj svadbi, muzicari zovu na prvi ples mlada vec na podiju a dok se mladozenja izvukao sa stola proslo pola pjesme
lolita-25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 11:26   #282
a dok je dj pozvao na rezanje torte i odsvirao onu reprezentativnu pjesmu, tadaaaaaaaaaaam.......kod torte sam se nasla samo ja jer je ovaj moj bio na wc-u ......dakle drage cure, prethodno provjerite gdje vam je dragi......
superlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 10:11   #283
Quote:
superlight kaže: Pogledaj post
a dok je dj pozvao na rezanje torte i odsvirao onu reprezentativnu pjesmu, tadaaaaaaaaaaam.......kod torte sam se nasla samo ja jer je ovaj moj bio na wc-u ......dakle drage cure, prethodno provjerite gdje vam je dragi......
Hahaha, čudom se čudim što se meni nije ovo dogodilo, moj dragi ima tendenciju da u ključnom trenutku bude na wcu. Baš si me dobro nasmijala!
Lajavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 13:39   #284
Moj svečenik nam je pričao da su jedni mladenci čitali s papira, i mladoženja kaže doslovce ovako : Ja x uzimam tebe y!!!!
Leptiricazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 16:14   #285
Quote:
Leptiricazg kaže: Pogledaj post
Moj svečenik nam je pričao da su jedni mladenci čitali s papira, i mladoženja kaže doslovce ovako : Ja x uzimam tebe y!!!!
musko!!!
__________________
Padnem. Ustanem. Popravim krunu. Nikad ne odustanem!
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 16:02   #286
Quote:
Leptiricazg kaže: Pogledaj post
Moj svečenik nam je pričao da su jedni mladenci čitali s papira, i mladoženja kaže doslovce ovako : Ja x uzimam tebe y!!!!
dobro je dok X uzima Y, a ne X...ako ste me shvatili
superlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 18:43   #287
evo, drage nase friske gospodje, podizem vam ovu temu da podijelite s nama svoj najljepsi dan zivota, ali i da nam ovdje na jednom mjestu ishvalite svoje restorane, bendove, fotografe.. ili pokudite, naravno - kako se sve to ne bi izgubilo po ostalim temama

pisite nam. zeljno iscekujemo pricu o vasem vjencanju!!
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 23:22   #288
Quote:
Leptiricazg kaže: Pogledaj post
Moj svečenik nam je pričao da su jedni mladenci čitali s papira, i mladoženja kaže doslovce ovako : Ja x uzimam tebe y!!!!
ima i ja jedan takav slican
stavit cu druga imena

ja ivan,uzimam tebe ivana za svoga muza.....i nastavio on jadan dalje k'o da nist nije bilo
znate ono kad se moras smijat,puknit ces od smijeha,a nesmijes,e tak su u crkvi svi imali facu
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 13:27   #289
evo ja sam sinoc bila na vjencanju, dojmovi su jos friski...barbary su me opet iznova odushevili, definitivno cu ih uzet za svoju svadbu!!! fotografa nisam ni primjetila, malo sam zbunjena, cini mise da ga nije ni bilo samo sam kamermana vidila, dojmove javim kad vidim dvd, ne znam ka je snimao. sala bozesacuvaj, premala za toliko svita koliko je bilo ( svadba je bila u makraskoj), podij 2x2, al konobari su bili super, usluzni, stalno su minjali pepeljare (moglo se pushit ), donosili led, pica po narudzbi, a bili su neprimjetni
zgoda i nezgoda koliko hocete...al nemam sad vrimena sve opisivat. kao i uvik, nasao se jedan pijani rodjak koji je uveseljavao sve oko sebe, cirkus pravi! al bio je veseo i nije pravio skandale tako da nemam zamjerke.
__________________
Padnem. Ustanem. Popravim krunu. Nikad ne odustanem!
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 16:53   #290
eto i mog dojma sa svadbe 1.5. na kojoj sam bila kuma! od jutra sam sa frendicom prolazila razdoblja veselja,muke,napetosti,ali bilo nam je jako zabavno!
od jutarnje frizure,a jurnjava do šminkerice,pa brzo natrag obuci se i slikanje! nakon slikanja morale smo si malo cugnut kokteliće koje je radio moj dragi i odmah smo se bolje osječale! ubrzo je došao mladoženja po moju malu i sve je to ok prošlo! i crkva i povorka do sale..e onda smo čekali svečenika 30 min,a za to vrijeme smo mlada i ja skakale po krevetu u njihovom apartmanu,a mladenac i kum cugali..uglavnom umirali smo od smijeha i super se zabavljali! kad je konačno stigao svečenik-jer su oni htjeli da ih on uvede i bla,bla..super su otplesali prvi ples i sad mi idemo i hvala bogu sve super..ali krene druga pjesma i moj dragi tako zamahne nogom i lupi me u nokat da sam ja vidjela sve zvijezde i planete!!i pogledam ja svoju nogu a ono cijela cipela krvava i ode meni nokat na nogi!!!!mislila sam ga zadaviti,ali ni to mi ne bi pomoglo!
ali rekla sam ja pa neću ja sad sjediti cijelu noć,pa ipak sam kuma!
i tako ja zamotala prst,izula cipelu i skakala cijelu noć na jednoj nozi!!
sad neznam kako sam to preživjela jer doma ležim 4 dana i niš nemogu!
ali sretna sam da sam uspjela preživjet tu večer i bit najluđa što znam i šta je moja frendica zadovoljna samnom 100%!
noemi rea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 17:02   #291
i ja obećah pa evo

udala se ja 25.04.
zadnju noć sam prespavala kod svojih, u svome krevetiću, svojoj sobi...
legla oko 24 h i nekako mi bilo lijepo u toj mojoj sobici, pogledala stare uspomene, slike, pjesme..onda sam legla i u polumraku razmišljala... sa krovnog prozora nasred moje sobe u potkrovlju visila je moja vjenčanica i sva se nekako sjajila na mjesečini.. bio mi lijep osjećaj pomislit: ovo je moja haljina i ja se sutra u njoj udajem. (znam... zvuči tako treshi da bi čovjek pomislio da sam izvukla iz nekog ljubića )

uglavnom, svanulo je jutro, buđenje u 6 h, naručena na frizuru u 7 h. Silazeći iz potkrovlja onako u piđami bacim pogled kroz balkonska vrata a vani...sunceeeee....
Pomislih: cccc, naravno da je sunce, pa ipak je ovo ljubić a u ljubiću na weddingday ne pada kiša...
na brzinu mama, kava, tuširanje i tata me već vozi na frizuru naručenu u 7 h.

nastavak kasnije
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 18:07   #292
Moje vjenčanje je meni i mom dragom bila savrsena, nikakvih ispada nismo imali, nismo se previše prije tog dana uzbuđivali kako,što i kada....jednostavno je sve išlo svojim tokom!

Najbolji trenutak na svadbi je bio kad je muzičar pozvao moju sadašnju svekrvu i pitao dal je upoznata da sada po novom svekrva prenosi mladu preko praga!?! Ona naravno u čudu pogleda, a on ju pita zna li zašto? Ona odgovori- ne, a on joj na to : PA ZATO DA NE MOŽETE POSLIJE REĆI- KOJI TE VRAG U MOJU KUĆU DONIO????!!!!!!??????
klaraou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 19:00   #293
Quote:
klaraou kaže: Pogledaj post
Najbolji trenutak na svadbi je bio kad je muzičar pozvao moju sadašnju svekrvu i pitao dal je upoznata da sada po novom svekrva prenosi mladu preko praga!?! Ona naravno u čudu pogleda, a on ju pita zna li zašto? Ona odgovori- ne, a on joj na to : PA ZATO DA NE MOŽETE POSLIJE REĆI- KOJI TE VRAG U MOJU KUĆU DONIO????!!!!!!??????
rearview is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 19:04   #294
mi smo nekidan bili kod matičara prijavit vjenčanje i u masi pitanja bilo je i "dovoljno dugo se poznajete?" na što je moj budući rekao "pa dovoljno, preko 10 godina" a matičar: "ooooooo pa vi ste već za razvod!"
rearview is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 10:11   #295
evo nastavka

na frizuri od 7-9 h , opuštena, jedem si banane i pijem kavicu, druge cure frizerke me fotkaju, sve tete koje dolaze na friz gledaju u mene jer ja imam veo i sve znaju da sam ja mladenka

dolazi kuma na friz, a njen mužek me preuzima gotovu i vozi kući. sada se već susrećem sa svojim vjenčanim buketom kojeg je kuma donjela (moram ga imati za slikanje) jer ga je ona večer prije radila i to sva pod stresom...ne znam zašto , koda sam ja zahtjevna u vezi cvjeća, cccc...
vozimo se kući, u civilki sam, imam frizuru i veo, imam teglicu krastavaca sa vjenčanim buketom u ruci (lakši transport)...prolazimo kraj tramvaja, ljudi se smiju, mašu mi- mašem i ja njima...

10 h, doma sam u svojoj tavanskoj sobi i šminka me sestrična vizažista, tu su i sve ostale sestrične, sestra, mama...pravi babinjak...

10.45 h- dolaze foto i video poslikati moje detalje, ispričavaju se što kasne, upali su na krivu svadbu niže u mojoj ulici (koja koincidencija) i malo poslikali kad su skužili da tu ipak neš ne štima...

slik, smijeh...oblačim se u roku 5 minuta i ispadam van... jurim žurim sa šogorom vozačem rally po gradu, u gundulićevoj spuštam sjedalo u ležeći položaj, nemrem dihat kak su me stegnule u korzetu... opet ljudi iz tramvaja mašu...
stiže poruka-dragi je. piše: " kum i ja pijemo kavicu tu gore, sunčane, Jutarnji..." hebe se njemu

dolazim na gornji grad, ispadam iz auta, u damskoj maniri popravljam gaće koje su mi ušle u guzu i sva onako lijepa krećem prema kuli Lotršćak

u tom trenu osjećam se super...dan je prekrasan, ja imam balsku haljinu, na starom sam gradu, imam cvijeće, torbicu i...
ugledam njega...
stoji kod dede s gitarom i plača mu da svira Volim te budalo mala od Frane Lasića...
vrijeme je stalo...smijem se...on se okreće i zanijemi... malo suza, zagrljaj, smijeh, malo plešemo...
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 11:05   #296
predivno lizianthus....čestitam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 11:15   #297
lizi, skoro si me uspjela rasplakat
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 14:37   #298
lizi, meni je suza potekla.....ah, kako sam ja pekmezasta. samo da ne plačem na mom vjenčanju....već se vidim kako gutam knedle da zaridam
natali_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 15:47   #299
ima i nastavak no. 3 al se forum malo malo zbrejka
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 15:55   #300
slijedi slikanje/snimanje... pa malo ljubi, grli, skači, privini se... huuuh izmoriše nas...
svako svojoj kući i u pola 4 se vidimo, dolazi po mene!

15.30 h...Njega nema :
15:40 h...čuju se trube, kolona, evo ih...strka zbrka..kad ne, nisu to moji...to je svadba u ulici niže . svi nazad u kuću....
16:00 h... sad već pada zahebancija tipa "odbjegli mladoženja"
16:05.... trube, kolona, evo ih- moji su. znam jer u koloni dolazi i cijeli autobus njegovih iz Slavonije.
Moja baka stoji pored mene i križa se: " U ime Oca, još po nijednu mladu nisu došli autobusom... "

formira se kolona njegovih "napadača"- Otvor ženo kapiju, malo moje obrane na kapiji al brzo mi nešto moji posustaju...
Već je u dvorištu i stoji ispod balkona, tamburaši sviraju Otvori draga prozor i ja izlazim na balkon i bacam mu ružu koju on dolje ulovi. Kako treshi...

Ulazi u kuću...slijedi red jela, red pića, red plesa.
Zaplesalo se fest jer moramo krenuti prema crkvi ali ne...oni će još jednu za kuma, pa još jednu za priju...ubit će nas velečasni...

Kolona prema crkvi, kumu crkava auto, vozimo se skupa on i ja, na cd-u nam pušta Tajči...
govorim mu: zapamti ovaj trenutak...budi ga svjestan...još malo smo muž i žena.
Dolazimo pred crkvu minutu prije roka... velečasni je već ljutit...
Tu su ljudi koji nisu došli do mene doma, tu je moja Franceska... Kao da si sestru vidim...ona sve zna, sve detalje o ovom danu koje smo prolazile skupa...
Dolazi do mene- plače...Ne smiješ plakati, jer ću onda i ja!!!!!!!!

Ulazim u crkvu, tata me vodi, sviraju violine flower duet...ne sječam se puno toga, prolazi mi kroz glavu: Koliko pobogu ima ovih faking mašni na klupama? kao u nekoj jeftinoj sapunici...
U sekundi smo već kod oltara...
Crkva je obasjana suncem koje se probija kroz vrata, obred je lijep, pjesme su lijepe... srce udara i meni a i njemu i hvala Bogu da je onaj trenutak kad se izgovaraju One riječi dovoljno daleko da se čovjek proba skulirat do tad.
Izgovaramo riječi...gleda me u oči, tako je sladak i pažljiv, pazi da kamenčić na prstenu bude pravilno okrenut prema gore dok mi ga stavlja na prst...
Prvi poljubac...stišće me koda ću uteći
Gotovo je...
Zbor svira moju najdražu pjesmu i treba ići se potpisat na oltar... meni cure suze...baš mi je lijepo...pjevam i gledam kako je lijepa crkva i koliko to ima mojih zboraša na koru...
Izlazimo van, latice padaju...jupiiiiii

Dolazimo u salu, u sali je bajka, masa cvijeća i svijeća... stoljnjaci su baš te boje koju želim...
Prvi ples... uživam, naučio je sve korake, tako me lijepo vodi, haljina se vrti za mnom kao princezi, naginje me nakraju...plješću ljudi, ja ga zaljubljeno ljubim...moj galantni labud

red jela, red plesa- više plesa nego jela.
U jednom trenutku iznenađenje za mladu...bratić izlazi na binu i s bendom pjeva Everything od Michael Bublea...ja od sreće trčim na plesni podij s dragim i pjevam s bratićem na mikrofon dragome riječi pjesme... Ma super, super trenutak...
Ujutro me ne prenosi preko praga...sretna sam da može sebe prenjeti od umora
Prenosi me drugi dan zato. dvaput.

Ostalo je povijest...

The end

Zadnje uređivanje lizianthus : 06.05.2009. at 16:16.
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.