Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2013., 02:46   #121
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
jel i tebi forum stalno šteka?
Forum šteka jer je server pogonjen free-energy motorom
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 02:52   #122
Quote:
Gedeon kaže: Pogledaj post
Forum šteka jer je server pogonjen free-energy motorom
... ili toplinskom pumpom iz zemlje



al će nas Bat sutra brisati...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 06:33   #123
kakvi free energy motori, krsi zakone fizike, nemoguce i tocka, prvo treba teoriju naucit a onda ic nesto radit

po meni jedina "free" energija je nuklearna, imamo "beskonacno" goriva na zemlji za nuklearne reakcije pa bi se trebalo tome posvetit, ostavit se gluposti koje krse zakone fizike
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 01:08   #124
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
kakvi free energy motori, krsi zakone fizike, nemoguce i tocka, prvo treba teoriju naucit a onda ic nesto radit

po meni jedina "free" energija je nuklearna, imamo "beskonacno" goriva na zemlji za nuklearne reakcije pa bi se trebalo tome posvetit, ostavit se gluposti koje krse zakone fizike
Da, sam kaj adekvatno rješavanje otpada nije nimalo "free"

Nesmeš ga napucat u svemir, ostaje ti jedino opcija duboko ga zakopat, a to je skupo ko đavol. Sve ostalo je ekološka vremenska bomba.
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 05:50   #125
Quote:
Gedeon kaže: Pogledaj post
Da, sam kaj adekvatno rješavanje otpada nije nimalo "free"

Nesmeš ga napucat u svemir, ostaje ti jedino opcija duboko ga zakopat, a to je skupo ko đavol. Sve ostalo je ekološka vremenska bomba.
to se moze bez po beda rijesiti s novim tipovima reaktora i koristenjem fast neutron reaktora, PWR i BWR reaktori su zbilja zastarjeli dizajn ako mene pitas

a u buducnosti ce se moci u svemir slat bez po beda mass driverima i slicnim tehnologijama

a ionako ako zazivi fuzija, a to ce do kraja stoljeca se dogoditi onda imamo "beskonacnu" energiju prakticki uz malo otpada
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 06:46   #126
... a tek ako je ovo istina, gdje će nam biti kraj
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 20:43   #127
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... a tek ako je ovo istina, gdje će nam biti kraj
uuu

to bi ovi koristili za ove useless motore
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 15:57   #128
to bi ovi koristili za ove useless motore [/QUOTE]

Eh dok god ima ovakvih koji se pozivaju na teoriju tehnološko zaostalog društva nema slobodne energije. Rothschieldu i kompaniji plačaš za to što tvrdiš nešto što nije zasnovano na experimentiranju i dozvoljavanju šire slike.
Baš kao što ti tvrdiš da nešto nije moguće tako su i znanstvenici koji nisu bili usmjereni znanstveni fachidioti, proglašeni LUDIMA kad su rekli da je zemlja okrugla i da se vrti oko svoje osi.

Ovdje vidim da jako puno ljudi brka "perpetuum mobile" koji bi u teoriji trebao stvarati VIŠE energije od inicijalno uložene i "motora koji koriste energiju nulte točke"

Znanstvenici se u strahu od marginaliziranja društva drže do sad priznatih zakonitosti i teorija i svako širenje horizonta znanosti kritiziraju i osuđuju ćim se dotaknemo do sad ne priznatih teorija ili teza. Nema napretka bez utemeljenog experimentiranja. Isto tako volio bih čuti mišljenje svih onih koji govore da motori pogonjeni energijom nulte točke nisu korisni! Zašto bi motor koji koristi energiju (nulte točke) za svoj pogon bio besmislica?
__________________
Evo cenzurirali su mi potpis!
blueeye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:01.