Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2016., 17:23   #4301
Quote:
John Humble kaže: Pogledaj post
Sta govoris?
Govorim da je Miškovićeva ostavka na stolu i da smo toliko jaki da će zbog nas HNS doživjet nešto šta smo svi zajedno samo sanjali cijelo ovo vrijeme Zapamtite početak prosinca 2016. godine, to je početak konkretnih ostvarenja ciljeva udruga Naš Hajduk (barem pro forma), ZZD, svih normalnih pratitelja hrvatskog nogometa koji imaju zdravi razum. Sve inicijativom NK Rijeke i njenog predsjednika koji je izbjegao klasične hrvatske šuplje priče i demagogiju i žestoko pritisnuo mafiju konstruktivnim i isključivim zahtjevima koji ruše sistem kojeg ste stvorili i godinama ga podržavali To govorim. A ti i tebi slični ćete se nastavit rugat dok mi čistimo vaša govna. Da nam ta govna ne smetaju toliko i ne iritiraju nas, nebi ih nikad očistili, već bi vas ostavili da se zadavite u njima. Ali pošto smo u istoj državi i pošto igramo istu ligu, sve ćemo počistit i zajedno ćemo izgradit ono šta svi skupa želimo
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 05.12.2016., 17:33   #4302
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Govorim da je Miškovićeva ostavka na stolu i da smo toliko jaki da će zbog nas HNS doživjet nešto šta smo svi zajedno samo sanjali cijelo ovo vrijeme Zapamtite početak prosinca 2016. godine, to je početak konkretnih ostvarenja ciljeva udruga Naš Hajduk (barem pro forma), ZZD, svih normalnih pratitelja hrvatskog nogometa koji imaju zdravi razum. Sve inicijativom NK Rijeke i njenog predsjednika koji je izbjegao klasične hrvatske šuplje priče i demagogiju i žestoko pritisnuo mafiju konstruktivnim i isključivim zahtjevima koji ruše sistem kojeg ste stvorili i godinama ga podržavali To govorim. A ti i tebi slični ćete se nastavit rugat dok mi čistimo vaša govna. Da nam ta govna ne smetaju toliko i ne iritiraju nas, nebi ih nikad očistili, već bi vas ostavili da se zadavite u njima. Ali pošto smo u istoj državi i pošto igramo istu ligu, sve ćemo počistit i zajedno ćemo izgradit ono šta svi skupa želimo
Prestani im govoriti istinu... Ugušit će ih
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 05.12.2016., 17:35   #4303
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post
Prestani im govoriti istinu... Ugušit će ih
Iskreno,gusim se cilo popodne.Kao i uvijek,upravu si
JWR is offline  
Old 05.12.2016., 17:49   #4304
Quote:
JWR kaže: Pogledaj post
Iskreno,gusim se cilo popodne.Kao i uvijek,upravu si
Zanimljivo da si se ti javio... Zato jer sam se baš sjetio da smo zadnji put vodili ja i ti imali razgovor... I neš je bila tvoja spika, zaš Miško ne napravi neš ako ga koče bla bla... Odgovor moj je bio, da do sada koliko toliko je sve išlo kako je planirao, ali kad na svojoj koži osjeti guranje Dinama, šta su ovdje ljudi osjećali desetljećima prije, ćemo vidjet kako će postupit... I frajer dođe odjednom paf, daje uvjet ostavke i traži reorganizaciju jednog od najvećih problema u hrvatskom nogometu javno i ovdje opet neko zlo... Znači jučer si urlao da ša sad kenja, ša se usrao, ša ne napravi neš ili pokuša... A danas potpuno druga priča hahaha Daj ajde ljudi Božji, pa odite radit neš korisno u životu, ša ste poludjeli Ne ide toliko tebe, ti si još i prilično realan za svu tu šizo ekipu
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 05.12.2016., 18:02   #4305
Quote:
Fiumelibre kaže: Pogledaj post
Kakav Nigerijski klosar je to pa to je prestrasno...mislim od pocetka sam bio siguran da nece dat ostavku al jbg...tocno se znalo da ce mu obecat šatro postenije suđenje i to jer nije ni sukeru a ni ostalim govnima cilj zaratit sa Miskom ko sa tovarima al ovo je strasno...Misko u maniri Nigerijske sobarice posere se sebi u usta i svima koji vole ovaj gtrad i ovaj klub...jadno

Radje bi da me kradu cjelo proljece i da i Dinamo bude prvak nego da ovako uzmemo prvenstvo...jebalo vas prvenstvo ovako...a tebi Misko jebem mater u usta
Znaci ima vas i normalnih....steta sto ste u manjini.
19_____86 is offline  
Old 05.12.2016., 18:04   #4306
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post
Zanimljivo da si se ti javio... Zato jer sam se baš sjetio da smo zadnji put vodili ja i ti imali razgovor... I neš je bila tvoja spika, zaš Miško ne napravi neš ako ga koče bla bla... Odgovor moj je bio, da do sada koliko toliko je sve išlo kako je planirao, ali kad na svojoj koži osjeti guranje Dinama, šta su ovdje ljudi osjećali desetljećima prije, ćemo vidjet kako će postupit... I frajer dođe odjednom paf, daje uvjet ostavke i traži reorganizaciju jednog od najvećih problema u hrvatskom nogometu javno i ovdje opet neko zlo... Znači jučer si urlao da ša sad kenja, ša se usrao, ša ne napravi neš ili pokuša... A danas potpuno druga priča hahaha Daj ajde ljudi Božji, pa odite radit neš korisno u životu, ša ste poludjeli Ne ide toliko tebe, ti si još i prilično realan za svu tu šizo ekipu
Aj nek ste napokon to osjetili.
Zazelia bi vam neki poraz od Lokomotive da i to napokon osjeti al ne valja pretjerivat.Za 3-4 godine
JWR is offline  
Old 05.12.2016., 18:08   #4307
Quote:
JWR kaže: Pogledaj post
Aj nek ste napokon to osjetili.
Zazelia bi vam neki poraz od Lokomotive da i to napokon osjeti al ne valja pretjerivat.Za 3-4 godine
Dobra
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 05.12.2016., 18:21   #4308
Quote:
19_____86 kaže: Pogledaj post
Znaci ima vas i normalnih....steta sto ste u manjini.
Nema, odakle ti to?
Samo ste normalni, a pogotovo čisti i časni vi i tovari.
otrovnik ljuti is offline  
Old 05.12.2016., 18:23   #4309
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Nema, odakle ti to?
Samo ste normalni, a pogotovo čisti i časni vi i tovari.
Ne trebaš bit čist i častan već trebaš imat malo mozga i morala za shvatit i priznat da podržavaš kriminalca.

I da očito vas ima normalnih ali pored debila ne dolaze do izražaja...
19_____86 is offline  
Old 05.12.2016., 18:23   #4310
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Mišković ponio ostavku na sve funkcije u HNS-u.
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Napokon..
Quote:
ROGY kaže: Pogledaj post
Quote:
KKPB kaže: Pogledaj post
Krenulo je! Doček na Rujevicu dečki!
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Prodavači pepela trljaju ruke, bit će velika potražnja
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Svaka čast Miško, odličan potez samo što je to trebalo i prije napraviti....
Tko sa Mamićem tikve sadi.....
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
Već sam vam napisao par stranica prije, pravo gušenje vam tek slijedi
Ovako je bilo nedavno
DelmatST is offline  
Old 05.12.2016., 18:29   #4311
krešimir- is offline  
Old 05.12.2016., 18:29   #4312
Ima jedna stara Balaševićeva pjesma koja ide nekako ovako :
"Vi ste jedan običan MIŠ(ko),
jedan mali preplašen stvor..."
ULICA ULICE is offline  
Old 05.12.2016., 18:41   #4313
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Ovako je bilo nedavno
A danas... Od vašeg kmečanja, "usrao se i ošao Miško u Nigeriju haha"... Uvjetuje promjene
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 05.12.2016., 18:47   #4314
Ovaj se stvarno naguzija nakon svega ovoga

Ugusilo pobunu za dan i po
Ronnie147 is offline  
Old 05.12.2016., 18:48   #4315
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post
A danas... Od vašeg kmečanja, "usrao se i ošao Miško u Nigeriju haha"... Uvjetuje promjene

Kakve promjene bi vas zadovoljile i u kojen vremenskon roku? Nije da očekujen jednoznačan odgovor, ali vridi pokušat pa da van opet zalipin kad ne bude tako.
DelmatST is offline  
Old 05.12.2016., 18:52   #4316
Quote:
19_____86 kaže: Pogledaj post
Ne trebaš bit čist i častan već trebaš imat malo mozga i morala za shvatit i priznat da podržavaš kriminalca.

I da očito vas ima normalnih ali pored debila ne dolaze do izražaja...
Podržavam moju Rijeku. Uz mater, oca, brata, bicikl, Klub i Grad Rijeka su moja jedina uporišta i vrijednosti koje posjedujem, i do kojih držim.
Damir Mišković je nula, hrvatski beskičmenjak, kmet koji me ne zanima. Niti ću ga opravdavat niti ću ga branit od vas navijača drugih klubova. Sudite mu po njegovim postupcima. Ali da ću ići kontra svog kluba, nikad.

Ja tebe pitam, postoji li što nečasno zbog čega bih se ja trebao sramiti svog kluba? Postoji li netko oštećen Rijekom, statusom Rijeke, je li Rijeka do nečega došla na prevaru, otmicu, ugnjetavanjem nekog ili nečega?
Kad te ovo pitam, jasno kažem da proklinjem dan kad je DM ušao u ovaj i ovakav Savez, i kako ni jednim postupkom nije ni ukazao a kamo li učinio bilo što na uklanjanju malformacija u hrvatskom nogometu. Tim svojim činom prilijepio je ljagu na ovaj klub, grad i na masu ljudi koji su apsolutno pravedni, časni i čisti bili kroz ogroman dio svoje povijesti.

Što će biti, koliko ćemo mi "oštećeni" izaći iz svega ovoga, ne znam. Znam samo da ovo neće potrajati dovijeka; i ovo pitanje, i pitanje Kantride neuralgične su točke na kojima će se lomiti budućnost, i to daleka budućnost ovog kluba. O kojoj ćemo odlučiti Mi, Navijači Rijeke. I nitko drugi.

Vi navijači drugih klubova možete mirno spavati, tj. usmjerite se na svoje klubove. Vidim da ste puni ideja, znate sve što i kako bi trebalo. Blago klubovima vašim što vas imaju!
otrovnik ljuti is offline  
Old 05.12.2016., 19:01   #4317
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Govorim da je Miškovićeva ostavka na stolu i da smo toliko jaki da će zbog nas HNS doživjet nešto šta smo svi zajedno samo sanjali cijelo ovo vrijeme Zapamtite početak prosinca 2016. godine, to je početak konkretnih ostvarenja ciljeva udruga Naš Hajduk (barem pro forma), ZZD, svih normalnih pratitelja hrvatskog nogometa koji imaju zdravi razum. Sve inicijativom NK Rijeke i njenog predsjednika koji je izbjegao klasične hrvatske šuplje priče i demagogiju i žestoko pritisnuo mafiju konstruktivnim i isključivim zahtjevima koji ruše sistem kojeg ste stvorili i godinama ga podržavali To govorim. A ti i tebi slični ćete se nastavit rugat dok mi čistimo vaša govna. Da nam ta govna ne smetaju toliko i ne iritiraju nas, nebi ih nikad očistili, već bi vas ostavili da se zadavite u njima. Ali pošto smo u istoj državi i pošto igramo istu ligu, sve ćemo počistit i zajedno ćemo izgradit ono šta svi skupa želimo
mitch is offline  
Old 05.12.2016., 19:03   #4318
i tko je onda kome stavio kitu u ritu?
mladozenja is offline  
Old 05.12.2016., 19:03   #4319
Vozi Miško!!!!!
"Ja bi ovo radio Tatta.....
i Tatta bi sine ( Miško ).....

Jednim beskičmenjačkim potezom poništio si sve dobro što si napravio kao predsjednik NK Rijeke....
Sami protiv svih!!!! uz pomoć Mamića, Šukera i Vrbanovića.....ne znam kako će bilo koji pošteni navijač Rijeke nakon današnjeg dana moći izgovoriti tu slavnu izreku.....
ULICA ULICE is offline  
Old 05.12.2016., 19:08   #4320
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post

Kakve promjene bi vas zadovoljile i u kojen vremenskon roku? Nije da očekujen jednoznačan odgovor, ali vridi pokušat pa da van opet zalipin kad ne bude tako.
Ovako zdravo seljački bi me zadovoljilo da ne moram stalno na Kutku gledat vaše kmečanje na suđenje, a ja i moji da se ne moramo također grčiti na tekmama

Šta očekujem? Kriteriji kažnjavanja i ocjenjivanja da se korigiraju. Očekujem da razni kontrolori više ne budu razne interesne skupine, već neovisni i kompetentni ljudi, i da ti isti argumentirano postavljaju ili smijenjuju prema prikazanom. Da suci nisu nedodirljivi, da se tendeciozno i očito navlačenje na pojedinim tekmama strogo kažnjava, to onako ša mi pada napamet sad... Do kad očekujem neke zahtjeve i primjenu? Nemam pojma iskreno. Zadovoljio bi se da promjene koje se budu tražile javno kažu, da se te promjene ove sezone prihvate, a već druge počnu primjenjivati... Ukoliko ne bude tako, očekujem da Miško crno na bijelo kaže jeli uspio u naumu ili nije, i da mi neutralni promatrači možemo potvrditi ukoliko je... A ukoliko nije, tražiti jedino moguće, a to je da odjebe iz tih struktura i poduzme druge korake.
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.