Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2016., 14:26   #1
Question Ako postoje svemirci?

Zašto su onda tako ružni i deformirani, bezdušni kao kakvi demoni prema onome kako ih opisuju u navodnim bliskim susretima?
Ako su svemirci stvarnost evo njima njihove leteće kopanje ali ja ne želim evoulirati u jednu od tih spodoba.
.
Dakako da svemirci ne postoje, "znanstvenici" koji to tvrde i uzimaju tu mogućnost bili bi korisniji da rade kao stand up komičari.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 17:03   #2
Kako misliš svemirci ne postoje?
Zašto ne bi postojali.
Samo nije sve onako kako nam danas prezentiraju
filmovi, teorije zavjera, koji daju svoje vizije.
Najbolje ih je zamisliti kao čovjekolike,
samo naprednije.
Ne postoje pokemoni i slični, ali realno nazovimo ih supermani
ili nešto u takvom smislu je bi rekao
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 18:53   #3
Ako postoje vanzemaljci?
Nije pitanje ako...
Oni sigurno negdje obitavaju...

I kako izgledaju?
To je dobro pitanje...

Možda su oni stanje neke svijesti...
__________________
Zoroastrijanci i slobodni Elam.
Eneja iz Elama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 20:34   #4
Quote:
Eneja iz Elama kaže: Pogledaj post
Ako postoje vanzemaljci?
Nije pitanje ako...
Oni sigurno negdje obitavaju...

I kako izgledaju?
To je dobro pitanje...

Možda su oni stanje neke svijesti...
Nekad mogu biti samo stanje nečijeg psihičkog zdravlja

Ali stvarni su itekako. Ne bi ih zamišljao kao sive glavonje, zelene patuljke,
duge žirafaste sive, krokodilske, nego baš ljudskog oblika.
Ako su napredni mogu uzimati oblike, mogu koristiti avatare, holograme
i drugu tehnologiju.
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 16:37   #5
Ne "ako" nego gdje/na kojim planetama.
Od neznanog broja milijardi planeta moguće da na desetinama ili stotinama njih postoji inteligentni oblik żivota.

Moguće da postoje na njima slićni ljudima, a sigurno i koji se potpuno razlikuju -barem vanjskim izgledom.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 05:38   #6
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Zašto su onda tako ružni i deformirani, bezdušni kao kakvi demoni prema onome kako ih opisuju u navodnim bliskim susretima?
Ako su svemirci stvarnost evo njima njihove leteće kopanje ali ja ne želim evoulirati u jednu od tih spodoba.
.
Dakako da svemirci ne postoje, "znanstvenici" koji to tvrde i uzimaju tu mogućnost bili bi korisniji da rade kao stand up komičari.
razmisli o tome da u ocima aliena ljudi izgledaju jednako cudno kao i oni tebi
Svaki oblik zivota je prilagoden odredenoj okolini,pa tamo odakle oni dolaze covjek ne bi mozda prezivio te uvjete i klimu
u njihovom svijetu mozda udisu drugaciju smjesu plinova u zraku nego mi na zemlji 21% kisika i 79% dusika
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 10:13   #7
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
razmisli o tome da u ocima aliena ljudi izgledaju jednako cudno kao i oni tebi
Svaki oblik zivota je prilagoden odredenoj okolini,pa tamo odakle oni dolaze covjek ne bi mozda prezivio te uvjete i klimu
u njihovom svijetu mozda udisu drugaciju smjesu plinova u zraku nego mi na zemlji 21% kisika i 79% dusika

I na to dodaj gravitaciju, temperaturu, kemijski sastav tla, vrijeme proteklo od početka nastanka života (samo ako probamo zamisliti smjer evolucije, već je fijuu, možda su tamo glavni oblici ptice ili vodeni organizmi), prisutnost vode u određenoj količini... Previše varijabli.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 16:37   #8
Pretpostavljam da naslovno pitanje teme, postoji na forumima nekih drugih naseljenih planeta
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 19:54   #9
Pođi od sebe. Mi postojimo, zar ne? Pa i mi smo onda "svemirci" iz tuđe perspektive. Što ne bi bilo i onih drugih, gdje god, kad god i tko god oni bili?
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 20:40   #10
Ne znam śta da każem o sebi, kada sam iznimka medju pesekima -govorim

Pa na to sam i ciljao u svom zadnjem postu

Kako je netko za nas svemirac, tako smo mi za druge na njihovim planetama.
Kako su nama neki svemirci rużni ili bi mogli biti, tako je i s nama u njihovim oćima/razumu, itd da ne filozofiram.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 21:15   #11
Da, benny. Zapravo sam se obraćao otvaraču teme, ali u biti smo rekli isto na drugi način.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 21:39   #12
no problem
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 20:11   #13
Ovaj sliči svemircu a nije svemirac

Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:36   #14
Quote:
Kavaboza kaže: Pogledaj post
Ovaj sliči svemircu a nije svemirac

Kakva retardirana glupost.
To koriste tenkisti.
Rijesenje je problema ovo, svemirci su glupi i ruzni zato jer su previse drugaciji, takvi moraju biti da bi bili svemirci.
Ali to je glupost jer bice koje moze spoznati Boga ne moze izgledati tako debilno jer Bog to ne bi stvorio.
Zato svemirci izgledaju tako glupo jer su to bezbozna bica iz maste i demonska opsjena.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 10:36   #15
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Kakva retardirana glupost.
....
Ali to je glupost jer bice koje moze spoznati Boga ne moze izgledati tako debilno jer Bog to ne bi stvorio.
Zato svemirci izgledaju tako glupo jer su to bezbozna bica iz maste i demonska opsjena.
Znači po tebi ne vrijedi da su sva živa bića "božja"? Opaa!!
Počeli smo tumačiti i Bibliju... Ispada da ako nije "na sliku Božju" to Bog ne bi stvorio... e pa malo si se prevario. Arijevci su priča jedne druge ekipe.

Vidi "božje djelo" i uživaj.








monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 13:08   #16
Ovog insekta često zovu alien. To je ipak samo čudna životinja.

Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 15:49   #17
Ili ova?

Let the force be with you!!

Volio bi čuti što "kreacionisti" misle o ovim oblicima.. ?
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 21:08   #18
To su zivotinje, kao da ste naglo postali vrlo glupi.
Govorio sam o bicima sposobnim razumjeti pojam Boga.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 21:53   #19
pa psa ako npr lupiś u jaja vidjeti će njega i sve svece

naravno samo teoretski lupiti
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:10   #20
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
To su zivotinje, kao da ste naglo postali vrlo glupi.
Govorio sam o bicima sposobnim razumjeti pojam Boga.
Ja ti stalno govorim da ti je pdf religija nešto više gore na početnom ekranu.

Mnoge životinje imaju više mozga i više razuma nego neki ljudi. To je činjenica. Čak i biološka. Obična, nekima "bezumna" hobotnica bi prema komparativnim testovima inteligencije pokazivala stupanj 12 godišnjeg djeteta. A gdje je više od toga..orke, lignje... usporedbe su katkad poražavajuće za čovjeka.

A i da, ako tako gledaš, Bog jeste stvorio sva živa bića, ali samo ako tako vjeruješ. Inače, ako ne vjeruješ iu to, onda se okani "božjeg djela" i prihvati teoriju evolucije i da zatvorimo raspravu. Samo tebi nije ni jedna od opcija prihvatljiva, očito.

A inače..zanima me samo odakle onda ovo: Svojstven samo čovjeku je duh, no dušu imaju sva živa bića na ovom svijetu na sebi svojstven način. Mačke, psi, papige, biljke itd. imaju duše na stupnju njima shodnom na način koji ih čini upravo onim što jesu, mačkama, psima i papigama. ???

Knjiga Mudrosti: Sve divlje i pitome životinje, blagoslivljajte Gospoda: hvalite i uzvisujte ga dovijeka!
Psalmi:
"ta moje su sve životinje šumske, tisuće zvjeradi u gorama mojim."

Dakle..upppsss. I ajde dosta o religiji ovdje. Ovo je NRZ i tema o dinosaurima.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.