Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2015., 14:12   #5181
nisam uopće vidio u katalogu od ESP tjedna

Nego, zaletio se sad do obližnjeg lidla, ''mjerio'' malo te tave. čine se čvrste i solidne, ali su užasno loše zapakirane, samo komadić kartona po sredini tave, i okolni dijelovi su već zagrebani vjerojatno jer su tave bez puno pažnje nabacane jedna na drugu, ili su oštećene u transportu. plus, nekako sam imao feeling da je veća po slici.


Vjerojatno ću uzeti jer su fakat dobra kupnja za te novce, ali ću otići u neki drugi lidl probat nać neku koja je u boljem stanju.
MisterNo007 is online now  
Old 30.08.2015., 16:35   #5182
Rijetko posjećujem te akcije, ali zanima me, ako netko zna, ima li u ponudi za vrijeme portugalskog tjedna, Sagres i Super Bock piva?
Ruzinavibrod is offline  
Old 30.08.2015., 17:25   #5183
Pa jesi li pogledao u katalogu imaju li ih u ponudi?
tweetee is offline  
Old 01.09.2015., 10:20   #5184
kupim jucer muzu onaj orasasto vocni mix a unutra dlaka palo mi je na pamet ic reklamirat al cemu, jos ce rec da sam ja stavila. ugl odvratno
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Old 01.09.2015., 13:00   #5185
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Pa jesi li pogledao u katalogu imaju li ih u ponudi?
Njet! Ovako mi je lakše Ali hoću ako se niko ne javi.
Ruzinavibrod is offline  
Old 01.09.2015., 17:12   #5186
Quote:
Ruzinavibrod kaže: Pogledaj post
Rijetko posjećujem te akcije, ali zanima me, ako netko zna, ima li u ponudi za vrijeme portugalskog tjedna, Sagres i Super Bock piva?
ne sjećam se tih piva (a piva se uvijek sjećam ) a bome se ne sjećam ni da je ikad bio portugalski tjedan
Krkimir is offline  
Old 01.09.2015., 20:09   #5187
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ne sjećam se tih piva (a piva se uvijek sjećam ) a bome se ne sjećam ni da je ikad bio portugalski tjedan
A uvijek mi negdje izbaci da su španjolski i portugalski tjedan u kombinaciji. A ovo su 2 portugalska najkomercijalnija piva, pa...
Ruzinavibrod is offline  
Old 01.09.2015., 22:28   #5188
... ako se radi o običnim svijetlim lagerima onda baš i nema razlike u odnosu na naša piva, sve je to tu negdje a možda čak i lošije od naših
Krkimir is offline  
Old 02.09.2015., 22:43   #5189
Vrtim se ki mačak oko onog japanskog stolnog roštilja. Ima li tko kakva iskustva sa istim?
Čini se jevtin
grogo bolger is offline  
Old 02.09.2015., 23:04   #5190
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Vrtim se ki mačak oko onog japanskog stolnog roštilja. Ima li tko kakva iskustva sa istim?
Čini se jevtin
Ja kupila lani. Pekla par puta srdele na njemu i par puta povrće. Za meso nije baš dobar. Preslab je.

Stoji mi duboko u ormaru pa ga se rijetko sjetim. Za povrće mi se pokazao najboljim i dobro si me podsjetio da nabacim koju tikvicu i balancanu na njega dok ih još ima.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Old 02.09.2015., 23:14   #5191
@coffe tnx.
grogo bolger is offline  
Old 07.09.2015., 21:13   #5192
Ima li još neđe u Zagrebu dimljenog lososa XXL?

Hvala
medicamed is offline  
Old 09.09.2015., 00:09   #5193
aaaa, i ja sam pogresno palila tavu po uputi na njoj, sutra popravni
rosemary505 is offline  
Old 10.09.2015., 12:30   #5194
Ti si iznimka.

Nego, kakve su te keramičke tave? Ima nekakva u ponedjeljak, a ja s tim nemam nikakvih iskustava.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 10.09.2015., 12:44   #5195
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ti si iznimka.

Nego, kakve su te keramičke tave? Ima nekakva u ponedjeljak, a ja s tim nemam nikakvih iskustava.
Ni za kurac, IMHO... Dolazila mi neka ekipa na vikendicu, ja uzeo jednu da mogu przit slaninu i jaja u vecim kolicinama za dorucke... Na kraju przio u zeljeznoj Lidlusi, a ovu mi zao bacit pa mi zauzima mjesto... Prvih par przenja ok, nakon toga pocela lijepit....
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Old 10.09.2015., 13:53   #5196
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
... Prvih par przenja ok, nakon toga pocela lijepit....
meni su trajale godinama za jajca i meso
a onda je došao dan kad sam počela raditi karamel u njima
što vjerojatno ne bi bilo pogubno da nisam tu i tamo zaboravila na akciju u njima
polly is offline  
Old 10.09.2015., 14:11   #5197
Moje je iskustvo da keramičke tave vrijede koliko koštaju: skupe su +/- ok, jeftine su potpuno smeće.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 10.09.2015., 14:15   #5198
a valjda isto kao i teflon
polly is offline  
Old 10.09.2015., 16:52   #5199
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Moje je iskustvo da keramičke tave vrijede koliko koštaju: skupe su +/- ok, jeftine su potpuno smeće.
Moze biti, iako zadnjih desetljeca to pravilo bas i nije univerzalno... Precesto izrigas lovu a dobijes kitu... A mos se slikat a ne unaprijed vidjeti kvalitetu keramicke tave....
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Old 10.09.2015., 20:04   #5200
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
meni su trajale godinama za jajca i meso
a onda je došao dan kad sam počela raditi karamel u njima


meni keramička već dosta dugo traje. mislim da je lidluša, uglavnom ništa fensi. i ok mi je kad ne želim paziti da se nešto ne bi prilijepilo, ali nekako mi na njima izostane efekt prženja, tj. famozne maillardove reakcije, pa je sve što izađe iz njih nekako sterilno
x-type is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.