Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2007., 11:33   #1
Zasto muskarci ne zele sex - pogled iz zenskog kutka

Bas me zanima kakvi ce se sve razlozi pojaviti...

A povod zbog kojeg ovo pitam je, recimo, osobne prirode -
moj muz vec 2 mjeseca nije raspolozen.
Nije da nismo , ali sve na moje inzistiranje.
No, pitam se trebam li ga ostaviti da sam dodje k sebi

Jer:
promijenio je posao prije 3 mjeseca, ima viska 20 kg, sav je u "svom filmu" i uzmimo da je istinita tvrdnja da nema nikog sa strane ( u koju vjerujem - zasad barem ) i da sam mu privlacna
Mali dvogodisnjak nam oduzima veliku vecinu slobodnog vremena, a on nikada nije bio za sex u sitne sate ... i sve se nakupilo pa proizaslo da sam ja jedina koja zeli sex. Dobijem ga na kraju , ali --> koliko ce ovo trajati

Evo, tako je kod nas.
U ovoj fazi.

Zene u dugim vezama - kako je kod vas?
Murphy Brown is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 11:45   #2
Cuj, nemoj se previše uzbuđivat oko toga. Nije svima svaki dan idealan.
Možda ga nešto muci pa porazgovaraj s njim.
Ako nije to, umjesto da forsiraš taj seks,nemoj. Strpi se malo
čekaj da njega uhvati želja za tobom.
Nepotrebno je odma sumnjati da te vara i slično.
Možda je malo zasićen svega ili ga nešto drugo muci.
Manje forsiraj na seksu a poradi na drugim stvarima. Nije seks jedini iskaz ljubavi.

I kažem, pričekaj. Umjesto da spava s tobom jer ti to hoćeš, čekaj da to uradi jer ON to hoće. Pa možeš se strpit malo a?
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 03:55   #3
Quote:
Miss Poison A. kaže:
Nije seks jedini iskaz ljubavi.
istina,
postoji još milijun drugih stvari!
pokušaj pronaći nešto što će ga oraspoložiti i vratiti ga u staro stanje!
ti ga najbolje poznaješ
 
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 11:46   #4
Quote:
Murphy Brown kaže:
Bas me zanima kakvi ce se sve razlozi pojaviti...

A povod zbog kojeg ovo pitam je, recimo, osobne prirode -
moj muz vec 2 mjeseca nije raspolozen.
Nije da nismo , ali sve na moje inzistiranje.
No, pitam se trebam li ga ostaviti da sam dodje k sebi

Jer:
promijenio je posao prije 3 mjeseca, ima viska 20 kg, sav je u "svom filmu" i uzmimo da je istinita tvrdnja da nema nikog sa strane ( u koju vjerujem - zasad barem ) i da sam mu privlacna
Mali dvogodisnjak nam oduzima veliku vecinu slobodnog vremena, a on nikada nije bio za sex u sitne sate ... i sve se nakupilo pa proizaslo da sam ja jedina koja zeli sex. Dobijem ga na kraju , ali --> koliko ce ovo trajati

Evo, tako je kod nas.
U ovoj fazi.

Zene u dugim vezama - kako je kod vas?

Pretpostavljam da ste razgovarali o 'problematici'. Što on kaže?
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:27   #5
Quote:
proVINCI'jalka kaže:
Pretpostavljam da ste razgovarali o 'problematici'. Što on kaže?

To sto napisah
Visak kg, nove okolnosti na poslu i odgovornoj poziciji + stizanje rokova


Malicka, sve je ostalo ko prije, osim sto je postao "alergican" na moje komentare, u smislu da sta god ja rekla on misli da ga podhebavam

Definitivno prolazi kroz neku kriznu fazu - da nije kriza srednjih godina - postoji li to?

Barca, mislim da cu poslusati tvoj savjet u cjelosti
Murphy Brown is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 16:05   #6
Quote:
Murphy Brown kaže:
To sto napisah
Visak kg, nove okolnosti na poslu i odgovornoj poziciji + stizanje rokova


Malicka, sve je ostalo ko prije, osim sto je postao "alergican" na moje komentare, u smislu da sta god ja rekla on misli da ga podhebavam

Definitivno prolazi kroz neku kriznu fazu - da nije kriza srednjih godina - postoji li to?

Barca, mislim da cu poslusati tvoj savjet u cjelosti
ja baš mislim da je to kontraproduktivno (pričat o tome)
opteretit ćeš ga, i na kraju će zbog opterećenja i pritiska biti još rjeđe.
moj savjet - daj mu povjerenje i pusti ga neko vrijeme.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:09   #7
definitivno razgovarajte.. pitaj ga sta ga muci, dal ima kakvih problema.. i nemoj forsirati na sexu, ako njemu nije do toga nego rade poradi na tome da skuzis u cemu je problem..
masa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:28   #8
A kakav je inace prema tebi? Jel opcenito promijenio odnos iči je stvar samo u seksu?
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:41   #9
Moguce je da ima veze s viskom kilograma, oni znaju biti jaaaako osjetljivi na to ( koliko god sutili o tome )...
Nemoj inzistirati, to zna biti kontraefekt - ono muski ego, ovo ono.
Kuhaj laganiju hranu, budi puna ljubavi i njeznosti i budi sexi i valjda ce se vratiti na svoje
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:33   #10
Budi opustena, radi sve kao i do sada, ali nemoj mu davati neke dvosmislene komentare koje bi mogao iskoristiti za svadju i nemoj inzistirati na seksu. Budi uz njega ako mu je tesko pa ces vidjeti hoce li takvo ponasanje donijeti kakve promjene...
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 14:25   #11
Nema na cemu

Iz iskustva znam da su kad imaju frigidnu fazu dodatno turbo osjetljivi na sve komentare i osjecaju veliki pritisak - to je taj odgoj koji kaze da se njima mora i na vjetar dizati a nas smije "boliti glava"

Nije ni muskarcima lako...
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 18:39   #12
Ja se ne bih previše zabrinjavala, iako se svi zezamo da muškarci stalno misle o seksu, to i nije baš tako kod svih muškaraca i oni znaju imati faze kada im nije do toga. Ja ne bih previše paničarila za sada oko toga. Svaka veza prolazi kroz faze s više i manje seksa.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 18:49   #13
[QUOTE=Murphy Brown]Bas me zanima kakvi ce se sve razlozi pojaviti...

A povod zbog kojeg ovo pitam je, recimo, osobne prirode -
moj muz vec 2 mjeseca nije raspolozen.
Nije da nismo , ali sve na moje inzistiranje.
No, pitam se trebam li ga ostaviti da sam dodje k sebi

Jer:
promijenio je posao prije 3 mjeseca, ima viska 20 kg, sav je u "svom filmu" i uzmimo da je istinita tvrdnja da nema nikog sa strane ( u koju vjerujem - zasad barem ) i da sam mu privlacna
Mali dvogodisnjak nam oduzima veliku vecinu slobodnog vremena, a on nikada nije bio za sex u sitne sate ... i sve se nakupilo pa proizaslo da sam ja jedina koja zeli sex. Dobijem ga na kraju , ali --> koliko ce ovo trajati


lipo razmišljaš žensko drago.
Vidin da imaš brigu za svog Čovika..
Ima on velikih problema... biće, zato sidi i razgovaraj s njime.

i viruj u Gospu...biće dobro
RAMBO IZ ZAGORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 18:50   #14
Quote:
Murphy Brown kaže:
promijenio je posao prije 3 mjeseca, ima viska 20 kg, sav je u "svom filmu" i uzmimo da je istinita tvrdnja da nema nikog sa strane ( u koju vjerujem - zasad barem ) i da sam mu privlacna
Mali dvogodisnjak nam oduzima veliku vecinu slobodnog vremena, a on nikada nije bio za sex u sitne sate ...
o boze, pa ohrabri malo svog slatkog medu
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 03:18   #15
Quote:
Murphy Brown kaže:
Bas me zanima kakvi ce se sve razlozi pojaviti...

A povod zbog kojeg ovo pitam je, recimo, osobne prirode -
moj muz vec 2 mjeseca nije raspolozen.
Nije da nismo , ali sve na moje inzistiranje.
No, pitam se trebam li ga ostaviti da sam dodje k sebi

Jer:
promijenio je posao prije 3 mjeseca, ima viska 20 kg, sav je u "svom filmu" i uzmimo da je istinita tvrdnja da nema nikog sa strane ( u koju vjerujem - zasad barem ) i da sam mu privlacna
Mali dvogodisnjak nam oduzima veliku vecinu slobodnog vremena, a on nikada nije bio za sex u sitne sate ... i sve se nakupilo pa proizaslo da sam ja jedina koja zeli sex. Dobijem ga na kraju , ali --> koliko ce ovo trajati

Evo, tako je kod nas.
U ovoj fazi.

Zene u dugim vezama - kako je kod vas?
ja samo kazem jedno-zajebi umor i ostala govna kao razlog.zapamti-kad muskarac nece sex-postoji pravi razlog koji mi obicno negiramo cuti.
licno,nisam imala te probleme,za sada, ali da sam ta koja navaljuje stalno a njemu se nece-ne dolazi u obzir.zene nekad tako nisko padaju..umjesto da igraju istu igru kao i oni...rajc najvise boli.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 04:16   #16
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ja samo kazem jedno-zajebi umor i ostala govna kao razlog.zapamti-kad muskarac nece sex-postoji pravi razlog koji mi obicno negiramo cuti.
licno,nisam imala te probleme,za sada, ali da sam ta koja navaljuje stalno a njemu se nece-ne dolazi u obzir.zene nekad tako nisko padaju..umjesto da igraju istu igru kao i oni...rajc najvise boli.
daj afro jesi ti kad bila u vezi dužoj od dvi godine? Mislim stvarno. STVARNO!!
Murphy..dobro su ti cure napisale, kuhaj laganiju hranu, budi seksi, ohrabri ga, vratit će se on na svoje
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 04:24   #17
Quote:
lilla kaže:
daj afro jesi ti kad bila u vezi dužoj od dvi godine? Mislim stvarno. STVARNO!!
Murphy..dobro su ti cure napisale, kuhaj laganiju hranu, budi seksi, ohrabri ga, vratit će se on na svoje
i to sam rekla puno puno puta-zene se zapuste.mozda neznaju da se zapuste ali decki,muzevi su ti koji prvi primjete.ja sam od onih kojoj se to nikada nije desilo i svaku svoju frendicu savjetujem po tom pitanju bas iz razloga jer mi je ta strast u vezi-dugoj,trajala do zadnjeg trena.pa i nakon toga.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 13:23   #18
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ja samo kazem jedno-zajebi umor i ostala govna kao razlog.zapamti-kad muskarac nece sex-postoji pravi razlog koji mi obicno negiramo cuti.
slazem se
obicno grizna savjesti
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 04:10   #19
nije iskaz ljubavi ali nije ni normalno ako ga fali a zaljubljeni ste.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 04:22   #20
jesam.10 god.i dvoje djece.hvala na pitanju.sex je bio u zadnjoj godini isti kao na samom pocetku-lud,strastven,skoro pa da bi mogla reci-svaki dan.ok,ne dva tri puta na dan kao prvih dve god...ali svaki dan manje vise.nazalost to je jedino sto nas je vezalo.da nije bilo sexualne strasti s obje strane-davno bi se razisli...ali znali smo oboje da nas to drzi.a to nije dobro.osim ako nisi u nekoj ljubavnickoj vezi.
medutim,ljubomora je unistila vezu.njegova.a ja sam malo popizdila i otisla.zaokupiralo me nesto drugo...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.