Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2011., 14:50   #21
Quote:
Fra Ante kaže: Pogledaj post
Drago mi je. Ako se sretnemo gdje u kafiću gdje zalazimo mi 23-godišnjaci, nadam se da mi nećeš uvaliti normabel u pivu .

Sretno, malena.
nadaj se ziva sam.....jupiii
__________________
Životna je ironija kada ti cijeli život sole pamet a umreš od šećera.
Nina =) is offline  
Old 03.01.2011., 21:50   #22
Quote:
Nina =) kaže: Pogledaj post
da ne duljim previše, popila sam oko 30 normabela od 5mg, da ne spominjem da sam prije toga unijela u sebe litre alkohola... ne hvala ne treba mi psihijatar,nisam psihički bolesna i slično a ni vrapče mi ne treba jer te tamo još više izlude.to je bio trenutak pucanja živaca....bolje rečeno sloma. odspavala sam 28 sati u komadu s tim da sam se probudila par puta i opet nastavila spavati. ne hvala ne želim na hitnu ni ispumpavanje, samo sam mamurna i nemogu normalno pričat ni hodat. ne pomažu ni hladan tuš, pojela sam nešto sitno, uglavnom ne mogu funkcionirat normalno. samo bi htjela otklonit proklete simptome. prije nego što netko krene pljuvat po meni nemojte jer ponavljam nakon svega što mi se desilo napravila sam to što sam napravila. ne, nemam suicidalne misli samo sam htjela odspavat ovu prokletu novu godinu i ne mislit na ništa. unaprijed hvala.
1. Ako ti do sad nije ništa bilo, ni neće. Iako si imala i ludu sreću da nakon 150mg diazepama nisi prestala disat.
2. Nakon gutanja tolikih tableta imbecilno je za sebe tvrditi kako si si baš cool i slične trice.
3. Inače su "tableta-samoubojice" teški fejkeri koji samo prave teatar oko sebe.
3. Poprilično sam siguran da ćeš ovakve eskapade imati i u budućnosti ukoliko samu sebe ne shvatiš ozbiljno.
4. Treba ti psihijatar.
5. Zatvoreno.
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.