Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2011., 23:18   #1
Alergija na licu

Pozdrav

Imam problem (za sada postavljam pitanje/temu na forumu) do ponedjeljka kada cu otic kod doktora. Al od jada ne znam sto da drugo napravim nego da tu postavim pitanje

Od kozmetike koristim samo kremu Nivea i puder Manhattan (sto koristim onak vec godinama). Dakle nista novoga.

Prehrana je jednaka kao i svih ovih godina.

Prije 2mj sam prestala piti pilule.
Prije 3tjedna sam pocela piti Daily Formula od Universal Naturals (vitamine u tableticama).

Inace imam perfektan ten....i sad... po obrazima mi se pojavilo crvenilo, peckanje, kvrge, osjecaj zarenja, pa mrlje smeckaste ispocetka da bi sad prerasle u mrlje velcine 2cm koje su crvenkaste, sjajna mi koza lica na obrazima kao da je utegnuta.
To je od prije 2 dana tako jako izrazeno, a kad razmislim u zadnja 2tjedna mi se "pokvario" ten.
Dakle samo po obrazima, nos, brada i celo su u super stanju bez icega.

Trazim po internetu to za Daily Formulu vitamine dal ima nuspojava - pise da nema...pije ih prijateljica - ona nuspojava nema.
Pa Vas sad pitam sto bi to moglo biti kad pogledate sliku.

Ispricavam se unaprijed ak je glupa tema il nes...al fakat sam sva u komi pa zato postavljam ovdje pitanje.

Evo i link na sliku na sta sad mi ten lici
http://img218.imageshack.us/i/dsc00076us.jpg/

Hvala
__________________
prodajem bubreg tream keš, a ak nema keša onda ga prodajem za porciju čevapa s lukom
slatkoprase is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 00:59   #2
ovako je meni odjednom poiskakalo sto čuda...ali po leđima

na kraju se ispostavilo da je alergija na svježe orahe

Ako su ti do sada neki proizvodi odgovarali, ne mora značiti da će tako biti zauvijek...

Frendica je sa 23godine otkrila da je alergična na jagode, breskve,višnje,šljive..itd.,
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 15:06   #3
pa da onak ... samo odjednom iz cista mira

jucer napravila malo kamilice i tapkala po licu malo pa se smirilo mrvicu.
a danas mi lice sve suho i grbavo.
smrc....

da morat cu otici da vidim koji kiki je, alergija na neku hranu ili sto.
__________________
prodajem bubreg tream keš, a ak nema keša onda ga prodajem za porciju čevapa s lukom
slatkoprase is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 10:23   #4
Za početak , prestani piti te dodatke prehrani!
Možda si alergična na neki sastojak koje sadrže.
zdenka27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:26.