Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2016., 23:43   #2681
nema beda nemouzagrebu, prvi put imao sam i sam problerm s keyshotom dok nisam pohvatao sistem.sad ga nebih mjenjao za drugi renderer. materijale pak dodajes u keyshotu, ne importiras ih s modelom. no nije vazno sad. ove dvije s pozadinom su mi malo tamne inace je okej.
a evo i update kojna.zavrsna faza





alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 00:00   #2682




Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 11:13   #2683
kojn update, model zavrsen

alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 11:00   #2684
__________________
https://www.instagram.com/dark_indigox
Staplen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 13:47   #2685
Quote:
Staplen kaže: Pogledaj post
not bad staplen..ali..
imas jaki izvor svjetla zelene boje u pozadini a na skeletonu recimo nema na ledjima tog svjetla.. trebalo bi biti..kako na ledjima tako na rogovima na lubanji a i na drvecu, znas sto mislim..vidi se da imas potencijala ali zanemarujes sitnice koje dosta znace plus ona zena u drugom planu je u sjeni skeletona i nemoze biti jednako eksponirana kao ova u prvom planu a cini mi se cak i jace
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 10:05   #2686
i mozda ce te zanimati staplen, vrlo dobar online program Kineman za poziranje skeletona koji ako jedsnostavno "save page as - web page complete" mozes koristiti offline, buduci vidim imas cesto tu tematiku, a konacno kad postavis pozu skeleta onda imas referencu i za ljude, mozda bi ti programcic mogao koristiti. KineMan.com
(par screenshots)





alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 12:36   #2687
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 12:47   #2688
malo sam se pozabavio tvojim radom i ustanovio kao i ranije da ti fali perspektiva, odnosno velicine u perspektivi. nemoj me krivo shvatiti ali kad se vec vidi da imas potencijal a i volju za ove stvari steta je da ne korigiras pogreske a ako te netko samo hvali nikada neces napredovati.pa ako te zanima mogu ti preporuciti jedan vrlo dobar video o perspektivi plus premium account da si to skines. a sad ovako.. ispalo je da je tvoj kostur cca 5.5 do 6 metara visok ako analiziramo omjer zene ispred njega ( koristio sam kao sto vidis KineMan).neznam da li je to namjerno ali ne vjerujem.Neznam ni tvoje ciljeve u zivotu ali ako se namjeravas baviti grafikom shvati ovo kao dobru namjeru.
ps
nemoj biti ko metal, njemu kad vidis jedan rad vidio si kompletan opus

alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 13:23   #2689
i pocetak novog modela, mrav (lightwave)


Zadnje uređivanje alpha55 : 13.08.2016. at 14:43.
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 14:47   #2690
@Alpha, ja se odvaljujem na ove tvoje radove. Zanima me da li ti to program sam pretvori po skicama u nekakav 3D model koji samo onda dorađuješ ili moraš modelirati skroz od početka?
Pennelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 15:32   #2691
Quote:
Pennelopa kaže: Pogledaj post
@Alpha, ja se odvaljujem na ove tvoje radove. Zanima me da li ti to program sam pretvori po skicama u nekakav 3D model koji samo onda dorađuješ ili moraš modelirati skroz od početka?
servus pennelopa, svi modeli su from scratch sto bi se reklo, ovaj mrav recimo zapoceo je zivot kao obicna kocka u lightwave i onda dalje razvlacenjem kopiranjem podjelom i bla bla poligona modeliran dalje, kojn je rhinoceros model kao i spaceship takodjer modelirani od nicega, malo reference fotke, malo masta i vlastiti crtezi i tako to..meni je to hobi koji nema neku komercijalnu svrhu i koji me strasno opusta sto na poslu sto u slobodno vrijeme i volim to raditi pa onda si dam i truda.. jesam spor ali cesto razmisljam i o tome koliko je model vjerodostojan i moguc i pokusavam naci nekakav kmpromis maste i stvarnosti..primjedbe su dobrodosle uvijek ali ponavljam..radim to iz ciste zabave

proces mozes pogledati ovdje.. ustvari je vrlo jednostavno

https://www.youtube.com/watch?v=OnEWGQCIZOM

Zadnje uređivanje alpha55 : 13.08.2016. at 15:42.
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 15:53   #2692
Baš zanimljivo, pogledala sam napreskokce video. Je, izgleda jednostavno, ali ipak treba imati talenta da se to napravi. Meni bi vjerojatno ispalo nešto sličnije krumpiru nego licu.

Ti naravno znaš da od toga možeš i zarađivati, pretpostavljam i dosta dobro?
Pennelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 16:00   #2693
pennelopa ja imam relativno dobar posao koji za sada zadovoljava moje potrebe i realno.. ako pretvoris hobi u posao to ti je ostalo?? obaveze i deadline?? ne hvala.. sto ce me onda opustati?? caj s limunom?? mislim da vrijeme koje provedem modelirajuci je nenaplativo.. ne radi novca, nego radi mene samog..
ps
ja radim ovo vec dosta dugo i prakse imam dovoljno.. naravno je u pocetku bilo kao i kod tebe.. bit ce krompir a ne lice ali s vremenom udjes u stos i naravno uvijek kad se pojavi kakav novi video ili magazin o temi rado pogledam i ustvari uvijek naucis ponesto novo, software se razvija i moras ici s tim
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 16:19   #2694
Quote:
alpha55 kaže: Pogledaj post
pennelopa ja imam relativno dobar posao koji za sada zadovoljava moje potrebe i realno.. ako pretvoris hobi u posao to ti je ostalo?? obaveze i deadline?? ne hvala.. sto ce me onda opustati?? caj s limunom?? mislim da vrijeme koje provedem modelirajuci je nenaplativo.. ne radi novca, nego radi mene samog..
A dobro, microstock je dosta dobar u tom slučaju, pogotovo ako ti nije stalo do novaca. Nema ni klijenata, obaveza, ni deadlinova, a opet ima i nekog smisla to što radiš, osim što samo stoji na hardu... ali kužim skroz o čemu pričaš, neću te nagovarati.

Quote:
ja radim ovo vec dosta dugo i prakse imam dovoljno.. naravno je u pocetku bilo kao i kod tebe.. bit ce krompir a ne lice ali s vremenom udjes u stos i naravno uvijek kad se pojavi kakav novi video ili magazin o temi rado pogledam i ustvari uvijek naucis ponesto novo, software se razvija i moras ici s tim
Hvala ti, baš me inspiriraju tvoji radovi da nešto takvo opet probam raditi. Kad i ako stignem, naravno.
Pennelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 16:22   #2695
ako zapne ,ako trebas resource, software ili takvo sto slobodno se javi
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 16:35   #2696
Quote:
alpha55 kaže: Pogledaj post
ako zapne ,ako trebas resource, software ili takvo sto slobodno se javi
Super, moguće da i budem, hvala!
Pennelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 18:47   #2697
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 21:53   #2698
Preuređenje okvira kupljenog na buvljaku. Koristio: akrilne boje, umjetno cvijeće i mahovina, fimo masa, konac.



Nonsterile is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 10:45   #2699
__________________
https://www.instagram.com/dark_indigox
Staplen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 15:27   #2700
Imam dvije pozivnice za Dribbble, pa ako netko želi neka mi se javi u inboks.
Javim se kroz par dana ako ima zainteresiranih. Pozdrav!
__________________
Extra Croatiam non est vita, sed est vita, non est ita.
Medosaur Rex - prirodni vladar i tiran među zvijerima od četvrt mikrometra. Strah i trepet nanosvijeta.
nadzakbaba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.