Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2024., 21:57   #1
Gdje nabaviti kipove poganskih bogova?

Pozdrav! Poslije godina teorijskog proučavanja ezoterije i okultnih znanosti, odlučio sam prijeći na praksu. Izrađujem svoj oltar, neke stvari, poput athame, ne mogu trenutno nabaviti, a neke stvari koje su u ponudi preko web shopova su vrlo upitne kvalitete, čak i štetni za zdravlje.

Pregledao sam dosta ponude za ukrasne dekoracije i primjetio da su kipići uglavnom izrađeni od resina ili poliesterskog resina (smole), koji je zapravo kancerogen i time opasan za zdravlje.

Ima li netko savjet gdje kupiti kipiće, a da su napravljeni od nekog manje rizičnog materijala?
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2024., 23:56   #2
Nisam još odlučio želim li u potpunosti slijediti wiccansku praksu, ali zanima me nabava kipića Trostruke božice Mjeseca i Rogatog boga. Zasad ne mogu naći na neku ponudu koja bi uključivala izradu od materijala koji nisu štetni za zdravlje.

Također, isti problem imam i sa voštanim svijećama i mirisnim štapićima. I to su proizvodi koje treba koristiti s velikim oprezom, budući da također nisu pod velikom kontrolom inspekcije za sigurnost roba, a mnogi takvi proizvodi, posebice oni iz Kine, su poprilično zdravstveno škodljivi.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2024., 16:24   #3
Našao sam na internetu drvene kipiće i naručio.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.