Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2011., 01:05   #2241
pocoyo, što tebe točno muči, kakvih problema sad imaš sa zdravljem?
Malfetica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 09:23   #2242
Malfetica

imunitet mi je opao jako..stezanja i probadanja u prsima oko srca i u maternici, neka mučnina i grč u tijelu , knedla u grlu, vrtoglavice, ruši mi se, stalni osjećaj napetosti i pritiska, glavobolje, zubobolje, jako mi se skvarili zubi i bole ful plus paradentoza, bol i zujanje u uhu mi se često javlja zadnje dane, jak iscjedak kojeg se ne mogu riješit, bolne menge ful, gljivice se očito razbujale, kosa mi dosta pada...
rekli su da su mi kao maloj navodno ošetitilinešto u uhu prilikom ispiranja uha kod upale i da od toga vrtoglavice kod naglih promjena temperatura i vremena
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 11:46   #2243
Quote:
frontalna kaže: Pogledaj post
Ukoliko ne postujes te zakone, Cosmos ce naci nacina kako uspostaviti ravnotezu, jer si nesto sto nisi trebao ucinio svjesno svojom odlukom.
Znaci, samim tim si i spreman snositi neke posljedice.
To su nepisani zakoni o kojima nasa visa svijest puno zna, tako se ponasa.
Ne vjerujem u boga koji prilagođava moral i pravdu svemira prema našim trenutnim potrebama. Ono što je moralno i pravedno danas ne mora biti u budućnosti niti je bilo u prošlosti. Po meni je to previše antropocentrično razmišljanje. Čovjek i njegov moral nisu centar Svemira.

Quote:
Sto kazes na neutrine?
Mislim je kako je to tek pocetak otkrivanja mnogih nama nepoznatih do sada stvari.
Mislim da znanost uvijek otkriva nove stvari.

Quote:
Sto kazes na telepatiju kod 2 ljudi koji se kuze pa znaju (osjete) kad se pomisli na njih (ili primaju energiju ovog drugog)?
Zavrsavaju recenice zajedno ili se nazovu u isti moment?

To su najbanalniji primjeri i ne, ne moze biti slucajno.
To su neotkrivene stvari koje nemaju nikakve veze sa onime o čemu pričam.

Quote:
Ljudi se radjaju i umiru. Da nije tako, prenapucili bi svijet. I tu vidim ravnotezu u Cosmosu zdravim okom i razumnim mozgom i ne umisljam si kako bih si smirila um
5-milijarditi = 1987
6-milijarditi = 1999
7-milijarditi = 2011

....nekako ti ta ravnoteža umiranja i rađanja ne drži vodu.

Quote:
Govoris o ocuvanju univerzalne energije. Kao da govoris o stednoj zarulji koju palis odredjen broj minuta dnevno.
Govorim o očuvanju energije u istom obliku.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 11:57   #2244
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem u boga koji prilagođava moral i pravdu svemira prema našim trenutnim potrebama. Ono što je moralno i pravedno danas ne mora biti u budućnosti niti je bilo u prošlosti. Po meni je to previše antropocentrično razmišljanje. Čovjek i njegov moral nisu centar Svemira.
Gdje si procitao da govorim o moralu?
Uciniti nekome lose je uciniti nekome lose, bez obzira koje godine kojeg stoljeca to napravio.

Quote:
Mislim da znanost uvijek otkriva nove stvari.
I sve nam jace i priblizava i povezuje do sad nepoznato.

Quote:
To su neotkrivene stvari koje nemaju nikakve veze sa onime o čemu pričam.
Imaju veze sa energijom, uzrokom - posljedicom, povezanosti, skladom, porukama, osjecajima, zajednistvu, univerzalnoj komunikaciji na visem nivou. Svijest.


Quote:
5-milijarditi = 1987
6-milijarditi = 1999
7-milijarditi = 2011

....nekako ti ta ravnoteža umiranja i rađanja ne drži vodu.
Jer se ne ratuje u tolikoj mjeri.
Zato brane kinezima imanje vise od jednog djeteta.
Jbga, sporiji proces.
Ljudi se pobiju u nesrecama, elementarnim nepogodama svih vrsta.
Ima nacina.

Quote:
Govorim o očuvanju energije u istom obliku.
Govorim o tome kako energija cijelo vrijeme cirkulira i kako s epraznis, tako se punis. Onda tu nema potrebe za ocuvanjem.
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 14:08   #2245
pocoyo,

jesi probala s alternativnom medicinom? reiki?
Malfetica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 17:25   #2246
Quote:
Malfetica kaže: Pogledaj post
pocoyo,

jesi probala s alternativnom medicinom? reiki?
nisam..kontam dal otić na jednu masažu sad kad su ovi Kinezi u Opt..i o shiatsu sam razmišljala
ti si probala reiki?

danas sam koma..takav osjećaj gušenja u grlu i stezanja oko srca..i bol dole ful ful..muka mi je već od svega...nikako da se riješim tog iscjetka i bola dole
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 18:50   #2247
Vis da, cuo sam da ima TCM lijecnik u Opatiji, to u onom welnes centru, ne?

To bi mogla biti zgodna ideja, samo sto nerjetko nisu stvari koje ce se rjesit jednom masazom vec prije nesto sto ce se eventualno tek dugorocnom terapijom uspjeti staviti pod kontrolu.

Ono "duboko potisnoto" sugerira psihicki uzrok? Pa onda bi bilo logicno da se referira nekom psihoterapeutu?
Ne znam, ja bih isao ako medicina nema rjesenja prvo sa tom kombinacijom tradicionalne medicine (nemam neka iskustva sa kineskom, imam OK sa indijskom) i psihoterapije, vjerojatno neke dubinski, a ne bihevioralno usmjerene.
Samo sto je sve to lagano preskupo.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 19:21   #2248
neznam više šta..ali ne funkcioniram nikako.plačem često.mjenjam naglo raspoloženja i ful potonem...iscrpljena sam...a ne uspijevam si pomoć

skupo je da..
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 21:11   #2249
jednostavno mi se desi da potonem..kao da to nisam ja..neprepoznatljiva..zadnje vrijeme mi se dešava često štucanje, zijevam stalno...nikad umornija...jako brzo se umaram..jedem a mršava -nikad nisam ovako bila mršava.jest da i nemam baš apetita al trudim se a i kako kad..užasne glavobolje, zujanje i bol u ušima naizmjence lijevo i desno uho..jedan pakao u sebi..polu život..kao neki san..tako sam iscrpljena..pa me drmaju promjene temperature tijela nagle.plave mi nokti i usne...a nalazi ok..

nemam volje ni za sredit se ni kupit si novu garderobu..odustala od traženja posla sad jer nikako da nešto nadjem....ovo traje dugo već..i nisam niš bolje..svakodnevno funkcioniranje mi je prava muka..nisam nikakvo društvo s obzirom na te promjene raspoloženja i moja stanja i faze...
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 00:36   #2250
Cudno ...

Evo ovako,mene zanima jedna stvar sto sam primjetio , cini mi se da imam neku cudnu "moc" pa imam par primera
dok sam jos bio klinac igrao sam igru Counter Strike (dobro to nije bitno)
I sad , posto sam bio klinac onako zjbavo sam se i sve ,a oni koji su jos igrali kao na tom communityu(skup servera i njihov forum) i bili su glavni su bili stalno protiv mene iako sam znao da sam u pravu bla bla bla
I jednog dana ja njih proklijem na forum i odem i sta sam primetio 2 meseca kasnije serveri su im poceli raspadati (nije bilo novaca da ih drze) a forum je prodan.
Ok to nebi bilo nista cudno,mozda slucajnost,ali sad druga stvar se dogodila nedavno : Isao sam kod prijatelja koji ima psa, i kad sam dosao kod prijatelja sve je bilo u redu i odjednom,5 minuta kasnije kad sam pricao nesto pas me ugrize za nogu a ja onaku gnjevno promrmljam "proklet bio" i 1 mj kasnije kaze on meni da mu je pas bio jako lose i da su ga uspavali,pa sam se malo zapitao jel to stvarno neko "prokletstvo" koje posjedujem ili puka slucajnost (btw pas je imao 2 god Border Collie) I recite ako je jjos tko zamjetio takvo nesto
ExPerT_prOgraM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 21:57   #2251
pozdrav, zna li netko kako se zaštiti od psihotičkih napada koji kako sam čitala su dio crne magije??
LittleRedHood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 22:20   #2252
Evo, po ko zna koji put

U svakom slučaju prvo preporučujem odlazak liječniku. I obavezno potražiti i drugo mišljenje. Mislim da u Hrvatskoj to nije praksa
ali radi se o našem zdravlju i trebali bi se prema tome ozbiljno ponašati. Nakon što su isključeni svi fizički uvjeti a problem je ostao onda preporučujem odlazak psihologu.

Eliminirati izvore stresa iz svoje okoline. Ako je to muž/žena/partner onda je rješenje razvod/prekid, ako su to roditelji onda je rješenje selidba, ako je posao onda promjeniti posao...neke stvari se rješavaju na jednostavan način. Ako ne osoba ne voli sebe i ne želi promjenu onda neka se i dalje "ubija" u takvom okruženju.

Fizička aktivnost jako puno pomaže. Meditacija. Muzika. Sve što donosi mir.

Time smo eliminirali 99.99% uzroka naših problema.

Nakon toga ide magijsko/mistični dio

Ovdje su ti osnove, ako znaš engleski :

http://www.astraldynamics.com/home/countermeasures.html

P.S. Nego mdoeratori, koliko ima tih upita za zaštitu mogli bi posložiti neke upute i staviti ih kao top temu?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 22:42   #2253
Quote:
pocoyo1 kaže: Pogledaj post
Malfetica

imunitet mi je opao jako..stezanja i probadanja u prsima oko srca i u maternici, neka mučnina i grč u tijelu , knedla u grlu, vrtoglavice, ruši mi se, stalni osjećaj napetosti i pritiska, glavobolje, zubobolje, jako mi se skvarili zubi i bole ful plus paradentoza, bol i zujanje u uhu mi se često javlja zadnje dane, jak iscjedak kojeg se ne mogu riješit, bolne menge ful, gljivice se očito razbujale, kosa mi dosta pada...
rekli su da su mi kao maloj navodno ošetitilinešto u uhu prilikom ispiranja uha kod upale i da od toga vrtoglavice kod naglih promjena temperatura i vremena
Ono boldano, iscjedak ili infekcije se znaju pojaviti prilikom naglog pada imuniteta, sto je ocigledno kod tebe. Sve ostalo kao: bol u prsima, mucnine, grc u zeludcu ... to je sve na psihickoj bazi (moze biti stres, moze biti depresija, moze biti nekakvo tvoje nezadovoljstvo....)

Moje misljenje je da magije ne postoje, odnosno da ako u necemu ne vjerujes, onda ti se to i ne moze desiti (odnosno ne mogu ljudi na tebe sugestivno djelovat)...
__________________
Kako oblikovati potpise
dostavapoklona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 23:02   #2254
Wink

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Evo, po ko zna koji put

U svakom slučaju prvo preporučujem odlazak liječniku. I obavezno potražiti i drugo mišljenje. Mislim da u Hrvatskoj to nije praksa
ali radi se o našem zdravlju i trebali bi se prema tome ozbiljno ponašati. Nakon što su isključeni svi fizički uvjeti a problem je ostao onda preporučujem odlazak psihologu.

Eliminirati izvore stresa iz svoje okoline. Ako je to muž/žena/partner onda je rješenje razvod/prekid, ako su to roditelji onda je rješenje selidba, ako je posao onda promjeniti posao...neke stvari se rješavaju na jednostavan način. Ako ne osoba ne voli sebe i ne želi promjenu onda neka se i dalje "ubija" u takvom okruženju.

Fizička aktivnost jako puno pomaže. Meditacija. Muzika. Sve što donosi mir.

Time smo eliminirali 99.99% uzroka naših problema.

Nakon toga ide magijsko/mistični dio

Ovdje su ti osnove, ako znaš engleski :

http://www.astraldynamics.com/home/countermeasures.html

P.S. Nego mdoeratori, koliko ima tih upita za zaštitu mogli bi posložiti neke upute i staviti ih kao top temu?
hvala na svemu, ali jbg sve sam živo prošla, istina našli su mi neke bolesti,ali također smatram da netko vrši psihotički napad na mene, čakštoviše vjerojatno sam došla do tog zaključka jer su mi nagle promjene raspoloženja(imam okidač) što se prije nije dešavalo samnom, imam astralne snove koji nisu nimalo ugodni,u prošlosti sam vidjela dosta nadnaravnih stvari,i tako jedno godinu dana nisam ništa istraživala do danas, sinoć sam imala 2 astalna sna iz kojih sam jedva izašla, tokom 2. sna doslovno me bola igla u petu,kad sam se probudila bol je bila prisutna još neko vrijeme a onda je nestala, spavala sam 12 sati a probudila sam se ko da me kamion pregazio, samo me zanima kako se zaštititi od psihotičkih napadaja
LittleRedHood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 23:27   #2255
Quote:
dostavapoklona kaže: Pogledaj post
Ono boldano, iscjedak ili infekcije se znaju pojaviti prilikom naglog pada imuniteta, sto je ocigledno kod tebe. Sve ostalo kao: bol u prsima, mucnine, grc u zeludcu ... to je sve na psihickoj bazi (moze biti stres, moze biti depresija, moze biti nekakvo tvoje nezadovoljstvo....)

Moje misljenje je da magije ne postoje, odnosno da ako u necemu ne vjerujes, onda ti se to i ne moze desiti (odnosno ne mogu ljudi na tebe sugestivno djelovat)...
ali zašto mi se to dešava onda..da potonem..totalno kao da mi se zamrači um, pogled koji ubija..užas..bojim se sebe u tim trenucima-to potraje sat dva tri..nekad pola dana dan...mogu buljit cijeli dan u jednu točku...grozno..jednostavno gubim kontrolu nad sobom plus svi ti bolovi i simptomi

danas je baš bila emisija na HKR-u o tome..neznam točno koji su gosti bili...kao možeš vjerovat u to i ne moraš-nije bitno..ali nažalost ona svejedno djeluje..ja sam sve lošije unatoč što se trudim i bit dobro i pozitiva..ali gubim energiju, nerviram se stalno a bezveze u biti, zdravlje mi je koma...boli maternica, mjehur, stalno imam upale i bockanja dole..te probadanja oko srca, pa štucanja, zijevanja a o umoru da ne pričam-sve sam umornija i sve mi se više spava, užasno mi je teško jer vidim da i okolina oko mene pati...puna sam strahova i bola..neobjašnjivog....jako naglo potonem i promijenim raspoloženje..ne mogu proniknut u samu sebe..sve to jako izmuči i iscrpljuje
pocoyo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 23:53   #2256
Quote:
pocoyo1 kaže: Pogledaj post
ali zašto mi se to dešava onda..da potonem..totalno kao da mi se zamrači um, pogled koji ubija..užas..bojim se sebe u tim trenucima-to potraje sat dva tri..nekad pola dana dan...mogu buljit cijeli dan u jednu točku...grozno..jednostavno gubim kontrolu nad sobom plus svi ti bolovi i simptomi

danas je baš bila emisija na HKR-u o tome..neznam točno koji su gosti bili...kao možeš vjerovat u to i ne moraš-nije bitno..ali nažalost ona svejedno djeluje..ja sam sve lošije unatoč što se trudim i bit dobro i pozitiva..ali gubim energiju, nerviram se stalno a bezveze u biti, zdravlje mi je koma...boli maternica, mjehur, stalno imam upale i bockanja dole..te probadanja oko srca, pa štucanja, zijevanja a o umoru da ne pričam-sve sam umornija i sve mi se više spava, užasno mi je teško jer vidim da i okolina oko mene pati...puna sam strahova i bola..neobjašnjivog....jako naglo potonem i promijenim raspoloženje..ne mogu proniknut u samu sebe..sve to jako izmuči i iscrpljuje
sad cu ja ispast neka pametna,ali imam većinu bolova koje ti imaš, imam osjećaj da se raspadam, prvo su me liječnici slali psihiću koji kao i svi drugi psihići smatraju da je riječ o anksioznosti, nisam htjela piti ništa osim xanaxa 0.25 i to sam kad me obuzme napad panike, mjesecima sam živjela u bolovima na lijevoj strani torza, oko herca da ne pričam, naravno nalazi su uvijek bili u redu,od prvog dana kad je sve počelo tijelo mi je napeto kao puška, naviknuh se na to,i raspitah se kod liječnika dali je jedina opcija anksioznost, rekli su mi da je moguće da mi se to dešava od stersa, i da je moguće da mi je od stresa želudac ošao u bananu, i ja ih tražila uputnicu za gastroskopiju, bila na gastroskopiji,otkrili su mi kronični gastritis, heliobakteriju, i još mi sumnjaju na celiakiju(to bih trebala za koji dan ić na rebro vadit krv). Druga strana priče je da sam prije nekoliko godina vidjela dosta nadnaravnih stvari koje nisu tada utjecale na mene, nekoliko godina sanjam astralne snove, u zadnje vrijeme mi je ponašanje više da sam ljuta nego sretna, imam bol u prsima i smatram da vjerojatno netko kome ja ne pašem vrši psihotički napad na mene da me se riješi pa sam s toga odlučila potražiti pomoć nekoga tko skida uroke ili nešto slično, smatram da bi i ti trebala otići kod nekoga tko se time bavi,npr. kod Sudca, čula sam da on stvarno može pomoći!
LittleRedHood is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 00:57   #2257
Quote:
pocoyo1 kaže: Pogledaj post
ali zašto mi se to dešava onda..da potonem..totalno kao da mi se zamrači um, pogled koji ubija..užas..bojim se sebe u tim trenucima-to potraje sat dva tri..nekad pola dana dan...mogu buljit cijeli dan u jednu točku...grozno..jednostavno gubim kontrolu nad sobom plus svi ti bolovi i simptomi

danas je baš bila emisija na HKR-u o tome..neznam točno koji su gosti bili...kao možeš vjerovat u to i ne moraš-nije bitno..ali nažalost ona svejedno djeluje..ja sam sve lošije unatoč što se trudim i bit dobro i pozitiva..ali gubim energiju, nerviram se stalno a bezveze u biti, zdravlje mi je koma...boli maternica, mjehur, stalno imam upale i bockanja dole..te probadanja oko srca, pa štucanja, zijevanja a o umoru da ne pričam-sve sam umornija i sve mi se više spava, užasno mi je teško jer vidim da i okolina oko mene pati...puna sam strahova i bola..neobjašnjivog....jako naglo potonem i promijenim raspoloženje..ne mogu proniknut u samu sebe..sve to jako izmuči i iscrpljuje
I ponovno cu - djeluje, ako vijerujes.... nije stvar u tome, kao sto kazes "trudit se" biti pozitivac, stvar je u tome da budes pozitivac...
Evo nesto u tom kontekstu... moja mama je bila 20 god. pusac, zbog zdravstvenih problema moralaje pod hitno ostaviti cigarete, prijateljica joj je preporucila da proba bioenergijom, jer kao mnoge koje ona pozna su preko takvih terapija ostavili cigarete... (nemam nista protiv alternativne medicine sve dok god pomaze ljudima) prvi komentar bioenergeticara je bio da on na moju mamu ne moze uticati, jer jednostavno ona je "zatvorena" i da ona ima "prejaku" energiju i da ne vjeruje u alternativne metode, a buduci da ne vjeruje u to, on joj niti ne moze pomoci...
Nekoliko tjedana kasnije, moja mama je jednostavno rekla "ja od danas ne pusim" - i evo, 8 godina ona nezna za cigaretu....
Jednom mi je jedan moj prijatelj (inace pop) rekao: ne postoji bjela niti crna magajia, postoji samo pozitivna i negativna energija ... a na tebe ostaje na koju ces se prepustit...
Nadam se da me razumjes kaj ti pricam...
__________________
Kako oblikovati potpise
dostavapoklona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 01:21   #2258
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post

Fizička aktivnost jako puno pomaže. Meditacija. Muzika. Sve što donosi mir.

Time smo eliminirali 99.99% uzroka naših problema.

Nakon toga ide magijsko/mistični dio

Ovdje su ti osnove, ako znaš engleski :

http://www.astraldynamics.com/home/countermeasures.html

P.S. Nego mdoeratori, koliko ima tih upita za zaštitu mogli bi posložiti neke upute i staviti ih kao top temu?
Baphomet, potpuno se slažem s ovim što si napisao, nekako mi se čini zaista kao najbolji savjet.. Čovjek se često osjeća kao da si sam ne može baš ništa pomoći i očajnički traži neki izlaz, da mu netko drugi pomogne i otkrije neko čarobno rješenje. Slažem se da treba potražiti pomoć, ali i - baš ovako kako si ti napisao - puno čovjek može učiniti i sam za sebi. Potencijal je u nama, samo ga treba nekako otvoriti, razviti.

Podržavam i tvoj prijedlog moderatorima da se poslože neke upute, pa da netko kao ti tko se, čini mi se, prilično kuži u to, lijepo nešto posloži i napiše... a ostali koji nešto znaju da nešto dodaju. Mislim da bi mnogima koristilo, jer mnogi se konstantno baš za takve stvari raspituju. Recimo ovo na što si dao link da bude na hrvatskom, možda svi ne kuže engleski i još savjeta u tom stilu.

Hvala ti od srca na ovom postu i meni si puno pomogao. I sama sam puno o tome razmišljala u posljednje vrijeme, imala sam baš neki težak period, kao da je sve bilo upereno protiv mene. Ali nema druge, nekako sam spontano došla do ovakvog stava kao i ti. Drugi mogu pomoći, ali trenutno i na faze, ostalo je na nama.

Quote:
dostavapoklona kaže: Pogledaj post
Jednom mi je jedan moj prijatelj (inace pop) rekao: ne postoji bjela niti crna magajia, postoji samo pozitivna i negativna energija ... a na tebe ostaje na koju ces se prepustit...
Nadam se da me razumjes kaj ti pricam...
Ja vjerujem da je to tako.

A kad se upletemo u negativnu energiju, bilo svoju, bilo tuđu, a često to na žalost bude oboje, lako je povjerovati da je sve upereno protiv nas, da su to nekakvi uroci, nekakvo prokletstvo. A u stvari to je negativna energija u koju se uvaljuješ sve više i koja naravno da ne nosi ništa dobroga.

Baš su mi ova dva posta, Baphometov i tvoj, nekako pomogla, slične stvari mi se vrte po glavi zadnjih dana.

Quote:
dostavapoklona kaže: Pogledaj post
I ponovno cu - djeluje, ako vijerujes.... nije stvar u tome, kao sto kazes "trudit se" biti pozitivac, stvar je u tome da budes pozitivac...

Super je makar samo pročitati nešto ovak pozitivno.

Zadnje uređivanje Essy_ : 14.11.2011. at 01:28.
Essy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 02:06   #2259
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
P.S. Nego mdoeratori, koliko ima tih upita za zaštitu mogli bi posložiti neke upute i staviti ih kao top temu?
ja sam za, medjutim nitko od nas nije upucen u materiju pa predlazem da vi crni vragovi ( ) nes sastavite, a onda mozemo prikeljiti
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 02:16   #2260
Quote:
LittleRedHood kaže: Pogledaj post
hvala na svemu, ali jbg sve sam živo prošla, istina našli su mi neke bolesti,ali također smatram da netko vrši psihotički napad na mene, čakštoviše vjerojatno sam došla do tog zaključka jer su mi nagle promjene raspoloženja(imam okidač) što se prije nije dešavalo samnom, imam astralne snove koji nisu nimalo ugodni,u prošlosti sam vidjela dosta nadnaravnih stvari,i tako jedno godinu dana nisam ništa istraživala do danas, sinoć sam imala 2 astalna sna iz kojih sam jedva izašla, tokom 2. sna doslovno me bola igla u petu,kad sam se probudila bol je bila prisutna još neko vrijeme a onda je nestala, spavala sam 12 sati a probudila sam se ko da me kamion pregazio, samo me zanima kako se zaštititi od psihotičkih napadaja
jedna stvar u vezi boldanog koja je primjecena u hipnozi je da su tzv somnambuli, dakle ljudi koji izuzetno dobro i brzo reagiraju i lako upadaju u transeve vrlo cesto imali nadnaravna iskustva, a nerjetko i imaginarne ( ili "imaginarne"; pitanje tko kako to definira) prijatelje u djetinjstvu isl.

STo znaci da su sugestibilnost i osjetljivost na onostrano povezani, da su osjetljivi ljudi mozda po prirodi i sugestibilniji (kazem mozda jer ipak nagadjam), imaju slabije obrambene mehanizme i da lakse primaju impute iz okoline koji nisu nuzno magijski u pravom, svjesnom smislu ali ih nekad kao i u snovima um moze tako dramaticno interpretirati
Mislis da bi i to moglo biti moguce?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.