Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2007., 21:37   #281
UROCI

Molio bih da mi se jave osobe koje imaju iskustva sa ovom temom i koje znaju pouzdane ljude koji se bave skidanjem uroka
sann12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 21:46   #282
Moram vam reći da su ljudi koji se bave time najobičnije varalice koje će vas opelješiti da nećete više znati kako se zovete. Najčešće to budu ciganke i traže od vas zlato i umjetnine. I dosta gotovine. Mnogo ljudi nasjedne, no nemojte vi biti jedni od njih. Ja vas upozoravam. Najbolje da odete na ispovijed, pomolite se Bogu i on će vas zaštititi od uroka i bilo kojih drugih nedaća. Samo budite iskreni, jer iskrenost je najvažnija. Ako niste iskreni, nemojte se ni obraćati Bogu.
 
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 22:30   #283
naravno da nisu svi varalice, isto kao što i svi znanstvenici nisu varalice.
Q?# is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 23:26   #284
svjestan sam da postoje varalice ali i ljudi koji ti uistinu mogu pomoći. Pa bih htjeo da mi se javi netko tko je bio kod takvih osoba pa da saznam informacije iz prve ruke.
sann12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 12:47   #285
Quote:
radost kaže: Pogledaj post
Nije točno da te ne mogu napasti zle sile ako si predani vjernik. To je isto kao da si rekla da te ne može zgaziti kamion na autoputu ako vjeruješ.

A da to nije tako pročitaj malo u životopisima svetaca (Padre Pio)
hm, postoji izreka: pazi što želiš da se ne ostvari...

Imamo jednu sposobnost koja može izazvati i sprotan efekt. Snaga volje i vizualizacija. Ako uvjerimo podsvijest (unutrašnje dijete Id-a) da smo npr. nespretni (pošto on nema sposobnost razlikovanja dobrog i lošeg), sigurno će nam priuštiti slamanje noge prilikom silaska sa kolnika. Ono što zbilja želimo, sliku koju o sebi nosimo s vremenom se ostvaruje. Međutim tu sposobnost možemo okrenuti u svoju korist, privlačeći pažnju ida, i postavljajući nove željene obrasce u podsvjest, dobivamo rezultate na fizičkoj razini.

jedna je žena vjerovala cijeli život da će joj se sin utopiti u rijeci (prorečeno joj je bilo godinama prije toga) i sin se utopio u rijeci u 33 godini života. Ona je uvjerila sebe i njega da će se to zbilja dogoditi, a podsvijes se pobrinula da se to ostvari....
plavasjenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 13:00   #286
Quote:
wumi kaže: Pogledaj post
Moram vam reći da su ljudi koji se bave time najobičnije varalice koje će vas opelješiti da nećete više znati kako se zovete. Najčešće to budu ciganke i traže od vas zlato i umjetnine. I dosta gotovine. Mnogo ljudi nasjedne, no nemojte vi biti jedni od njih. Ja vas upozoravam. Najbolje da odete na ispovijed, pomolite se Bogu i on će vas zaštititi od uroka i bilo kojih drugih nedaća. Samo budite iskreni, jer iskrenost je najvažnija. Ako niste iskreni, nemojte se ni obraćati Bogu.
Godinama sam radila na tarotu i odlična sam u tome. Time sam pomogla hrpi ljudi koji me još dan danas i nakon prekida tog posla rado kontaktiraju. Danas imam mogučnost raditi nešto drugo, a savjetovati besplatno. Nikad se zbog toga nisam osječala loše, jer nisam nikog prevarila, nego dapače pomagala. Danas koristim svo slobodno vrijeme za savjetovanje drugih, besplatno, jer me taj rad ispunjava.

Ok ti si vjernik. Savjet je odličan za vjernike i to poštujem. Ti i trebaš zagovarati svoja uvjerenja, ali zato ga ne trebaš nametati drugima koji to nisu.
plavasjenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 13:11   #287
Quote:
sann12 kaže: Pogledaj post
Molio bih da mi se jave osobe koje imaju iskustva sa ovom temom i koje znaju pouzdane ljude koji se bave skidanjem uroka
Prakticiram magiju dugo godina i mogu ti pouzdano reći da urok kao urok ne postoji.
Pojam urok osmišljen je od strane religije (neću imenovat koje), a oni koji zbilja znaju upravljat energijama i silama mogu potvrditi da urok ne postoji. Postoji negativni rezultat proizveden najčešće našom podsvjesti ili snagom volje drugih ljudi. Ne moraš prakticirati magiju da bi nekome naudio, najčešće to učine ljudi koji nisu upoznati sa magijom, ali imaju u sebi žarku želju da naude drugima. Psiha, spiritualno i fizičko je povezano s koje god grane/religije/nauke gledaš. Tako su želje i misli povezane sa fizičkim, i u određenim uvjetima se fizički manifestiraju. Po mom svatko od nas trebao bi ovladati vještinom upravljanja energijom i na taj način zaštititi sebe i bližnje bez obzira na vjeru i religiju. Ta sposobnost nam je urođena (dakle prirodna je) i zašto je ne iskoristiti?
plavasjenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 13:54   #288
Quote:
daki25 kaže: Pogledaj post
Molim Vas ako netko ima podatke (broj telefona ili adresu) od provjerenih osoba koji skidaju uroke; ako je netko već bio kod njih ili je čuo da uspješno skidaju uroke.
Najbolje je da osoba sama skine uroke i negativnu energiju sa tijela i iz životnog prostora. Postoje kratke i jednostavne metode za koje je potrebno malo dobr volje da se izvedu i otklone negativne utjecaje raznih izvora te rituali kojima se čovjek zaštiti od takvih stvari...Ili ti ga jednostavno izbjegne posljedice...
plavasjenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 13:58   #289
Javi se na privat dat ću ti upute. Na kraju krajeva najbolje se možeš pouzdati u sebe, a ne u neku babu Darinku koja grabi hrpu love na naivnim ljudima i veli im da na glavu stave mrtvog zeca i drže ga na glavi mjesec dana...
To se i događa jer ljudi ne vjeruju u jednostavne metode... A one su najčešće i najdjelotvornije.
plavasjenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 18:13   #290
Quote:
plavasjenka kaže: Pogledaj post
Najbolje je da osoba sama skine uroke i negativnu energiju sa tijela i iz životnog prostora.
Postoje kratke i jednostavne metode za koje je potrebno malo dobr volje da se izvedu i otklone negativne utjecaje raznih izvora te rituali kojima se čovjek zaštiti od takvih stvari...Ili ti ga jednostavno izbjegne posljedice...
vidis oko toga da je najbolje da osoba sama skine uroke sa sebe - se slazem...
Ali to isto lijepo zvuci u teoriji...
treba imati ili ''snagu'' za reprogramiranje...ili ''biti poducen tehnikama''

KOje tehnike koristis? (moze i na pm)
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 12:51   #291
Evo isla pogledat molitvu za uklanjanje zlog utjecaja na tvom blogu... da, ali vidim da se u tvom primjeru ova molitva koristila u cijelom obredu...
Problem je u tome sto vecina ljudi - se ne usudi uci u ikakve obrede. Jos ako vjeruju da je netko bacio urok na njih...jos se vise plase ..npr ko u slucaju tvoje wicce , stati u krug ...sa svijecama (pogotovo ako jedna crna...)itd itd...a to sve djeluje na njih da se jos vise - uplase...Zato mislim da je stvar bolja da sve to ponekad ucini netko drugi (objektivniji i bez straha)...ili kad idu svom popu iz maticne vjere...
STo se tice samo molitve bez obreda...meni je samo 2 put uspjelo srediti ''entitet'' sa slicnom '' molitvom''. I da iskreno priznam, vise je zvucala ko neprikosnovena naredba. I da jos iskrenije priznam - dok je ''odlazilo'' dogadale su se odvratno interesantne fizicke nuspojave o kojima mi mucno govorit ...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 19:28   #292
Ima puno drugih načina gdje nije potrebno otvarati krug, ako s njim netko nije upoznat... Recimo spaljivanje određenog bilja može dati isto vrlo jaku zaštitu. Zato uvijek napominjem da se napravi zaštita i da se radi minimalno na mjesečnoj bazi što će onemogućiti povratak protjeranih entiteta/energija.
plavasjenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 00:41   #293
Quote:
plavasjenka kaže: Pogledaj post
Ima puno drugih načina gdje nije potrebno otvarati krug, ako s njim netko nije upoznat... Recimo spaljivanje određenog bilja može dati isto vrlo jaku zaštitu.
Ako se može pitati,o kojem se bilju radi?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 14:19   #294
Naravno. Za čišćenje prostora i zaštitu najbolja je mješavina tamjana, mirte, ružmarina, sandalovine, i cimeta...U posudici se zapali ugljen i užareni prospe osušenim biljem...
plavasjenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 00:41   #295
Quote:
plavasjenka kaže: Pogledaj post
Naravno. Za čišćenje prostora i zaštitu najbolja je mješavina tamjana, mirte, ružmarina, sandalovine, i cimeta...U posudici se zapali ugljen i užareni prospe osušenim biljem...
Čekaj,misliš na ulja ili na biljke- spomenula si sandalovinu,pa zato pitam?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 11:11   #296
može spaljivanje biljaka, može spaljivanje ulja - ulje se nanese na svijeću od vrha prema sredini i od dna prema sredini (važno!)... ili može kombinacija bilja uz dodatak eteričnih ulja...ista stvar
plavasjenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 14:07   #297
Quote:
Derviš kaže: Pogledaj post
Tekija u mjestu Kaćuni pored Busovače, BiH. To su provjereni muslimanski, za kršćanske ne znam. Inače, liječe sve vrste duhovnih bolesti i uroka bez obzira na vjeru i naciju. Izuzetno su ljubazni i fini ljudi.
Toliko od mene. Pozdrav.

P.S. Ono što Nemruth piše- ljudi koji se bave takvim stvarima- treba gledati njihovu pobožnost, ako su vjernici ne boj se, mogu ti samo pomoći.
Jos jedna potvrda preporuke od Dervisa i upozorenja od Nemruth. Asik licno zna osobe koje su se lijecile i koje su izlijecene u Kacunima i eno ih Allahovom dz.s. kaderom zivi i zdravi i na pravi se put okrenuli. Ali to nije ispiranje mozgova i neke predrasude da ce ti vjeru propagirati i prevesti te sebi NE i po tisicu puta NE. Nije bitna vjera ljudi svesrdno pomazu i pomoci ce samo treba otici. Jer brate dragi to su DERVISI!

Dervis biti znaci biti hrpa zemlje prosijane,
sa malo vode po njoj poprskane!
To znaci biti ono sto tabane ne ranjava,
niti prasnjave tragove iza sebe ostavlja!


Malo je asik od teme odlutao, sta ces tako je to kada se braca razumiju i vole!
__________________

BEZ DEDA NEMA REDA
ašik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 15:49   #298
Quote:
plavasjenka kaže: Pogledaj post
Ima puno drugih načina gdje nije potrebno otvarati krug, ako s njim netko nije upoznat... Recimo spaljivanje određenog bilja može dati isto vrlo jaku zaštitu. Zato uvijek napominjem da se napravi zaštita i da se radi minimalno na mjesečnoj bazi što će onemogućiti povratak protjeranih entiteta/energija.

To ti iz iskustva?
ovo nabrojano bilje...ja bi to podjelila ovisno o kojem polju se radi...npr cimet venerin...LJubavni urok...
ali ovaj tamjan...e to je jedini miris koji ne podnosim...otjeralo bi i entitet i mene...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 16:00   #299
Dal je moguce baciti sihire kroz "kolutic"(neki orugao predmet sa rupom)?
__________________
Alergican na bibliotekarsku prasinu..!
kokobill is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 10:12   #300
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
To ti iz iskustva?
ovo nabrojano bilje...ja bi to podjelila ovisno o kojem polju se radi...npr cimet venerin...LJubavni urok...
ali ovaj tamjan...e to je jedini miris koji ne podnosim...otjeralo bi i entitet i mene...
Sve to bilje jest za pročiščenje prostora. Cimet se koristi i za privlačenje novca i za privlačenje ljubavi - djeluje i kao afrodiziak - biljka za sve namjene... Osobno je najviše koristim u kombinaciji sa uljem klinčića za privlačenje novca. Može se mala količina cimeta i klinčića staviti u čaj od mente - nezamjenjiva kombinacija prije rituala za privlačenje novca. Ako ne podnosiš tamjan zamjeni ga nekom drugom biljkom - oko 30 vrsta biljaka korespondira čišćenju negativnih energija. Dovoljna je jedna, poželjno više. Herbalistika je vrlo jednostavna a učinkovita grana magije - preporučujem je uvijek početnicima, jer se s njom ne mogu napraviti pogreške. + magija svijećama - idealna za svakog početnika.
plavasjenka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.