Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2007., 22:50   #321
TWEETY,
sad ozbiljno: pitala sam glavnog HR egzorcista (jasno, katoličkog svećenika koji obnaša tu dužnost po nalogu biskupa) o tvom slučaju, sad žurim, daj mi se javi na pp
Ak ima još zainteresiranih napisat ću za koji dan sve ovdje

I ČUVAJTE SE SVIH MOGUĆIH MARICA IZ SISKA I OD SVUKUD!!!
Svih tih hiperpobožnih koje ližu oltare i prave "zaštite"!, za pare jasno, i SVAKI PUT KAD OPET DOĐU PROBLEMI opet idete njima po "savjet" i "zaštitu"!
Tazika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 23:47   #322
Koliko ja znam, muslimanski hodže su jedini "specijalisti" za skidanje uroka...
__________________
Volja iznad "sudbine"!
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 02:16   #323
Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
Hahaha, tak stara ipak nisam!!!
Kako da znam od čijeg su imena bježali prije više od 2000 godina
što će reći da pucaš u prazno, blefiraš - jedini pravi put onaj religijski. neznam, ali na ovim prostorima nikad nije bilo demona, sotona, lucifera itd. bilo ih je možda u judejskim pričama.

tkz. indoktrinacija.

Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
Indoktrinacija bi značila da me je netko indoktrinirao, pričajući me uvjerio u to.
Ja sam naglasila da govorim iz iskustva, ličnog/osobnog.
mhmm, naravno

Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
S obzirom na to da tu činjenicu nezna većina katolika, da to nećeš čuti od 99% svećenika i da o tome ne piše 99% katoličkih knjiga i štampe, neznam o kakvoj bi indoktrinaciji trebala biti riječ?
naravski, ne pokušavam indoktrinirati ali ako te nešto zapadne zovi svečenika - dovoljno rečeno.

želiš reći da se takvi entiteti javljaju samo kod katolika? zanimljivo, kod muslimana onda valjda džini itd. a što je s pravoslavcima, pentekostalcima ili budistima npr.?

Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
Al si me nasmijao
jasno
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 21:29   #324
e pa onda imam problem, posto nisan katolik, tj ateista san stoga to izgleda otpada.
sta se tice skidanja uroka, da i ja po onome sta znam, znam da hodje to rade, ali kako doc do njih, ni to bas jednostavno
a usto, ako mi je nabacija onaj ko mislim da je, onda je malo kompliciranije...
al nije normalno, od tada stalno sranja se desavaju i nikad stat,a ja san sve nemirnija...
__________________
KAD DODJE MOJIH 5 MIN MENI STANE SAT!
U CASU STANE 5 DECI PROSIPO TI, DOSIPO TI, TREBA ZNATI MJERU!!!
Tweetybird is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 21:30   #325
cula san da pravoslavni popi isto mogu pomoc tu.
al nekako nikako da odem u pravoslavnu crkvu, mislin da ce me cudno gledat, ili da nece bas pomoc a sta cu onda? ovako do kraja zivota???
__________________
KAD DODJE MOJIH 5 MIN MENI STANE SAT!
U CASU STANE 5 DECI PROSIPO TI, DOSIPO TI, TREBA ZNATI MJERU!!!
Tweetybird is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 09:47   #326
Evo o obicajima "juznih slavena" od Vladimira Ardalica !

Pjesnik, pripovjedač i etnolog.

Rođen 9. novembra 1857. u Đevrskama (Dalmacija) gdje je završio osnovnu školu. Otac Gajo, pravoslavni sveštenik dao mu je prve upute u narodni život i običaje. Radio je kao službenik finansijske kontrole i sabirao arheološke spomenike. Pod njegovom kontrolom vršena su iskopavanja u okolini Bribira. Poslije 1896. proučava narodne običaje svoga zavičaja i radove objavljuje u Zborniku za narodni život i običaje južnih Slovena. Za vrijeme prvog svjetskog rata (1914) bio je kao veleizdajnik nekoliko mjeseci u zatvoru. U zadarskom Narodnom listu objavljivao pjesme, crtice i reportaže. Umro je u Đevrskama 25. novembra 1920.


http://www.rastko.org.yu/antropologi...ica/index.html

joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 12:33   #327
Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
Tweety,
ja ti savjetujem da odeš kod svećenika tvoje vjere, pretpostavljam da je katolički. Pa to je njihov posao!!! Da ne kopam sad po svom NZ, reći ću ti po sjećanju:
ZATO ISUS DOĐE NA ZEMLJU: DA RAZORI DJELA ĐAVOLSKA
i: ""Ovi znaci bit će uz sve koji uzvjeruju i krste se: polagat će ruke na ljude i ljudi će ozdravljati od bolesti, u moje ime izgonit će đavle..."

Dakle: SVATKO TKO UZVJERUJE, a pogotovo svećenici koji su pomazani!
Ja sam neke uroke i prokletstva maknula i sama U ISUSOVO IME kad nisam svećenika mogla dovuć u kuću, a slutila sam da je neko zlo u garaži i staroj kući. Donijela sam sol i vodu i svijeće u Crkvu na posvetu, u staroj kući i garaži zapalila svijeće, izmolila naglas i hrabro par molitava otklinjanja, stavila svetu sol u sv. vodu uz potrebne riječi-sve imaš na netu, npr. Tebe Tražim, odmah na naslovnoj stranici imaš egzorcizme za kućnu upotrebu.
DA, odmah je bilo bolje, a jednom se čulo kako je nešto puklo i neki kao jauk, i sve je otišlo.
Dakle: ako već nisi, ko što ti rekoh, bacila jaje u rijeku nizvodno, ili ga spalila i zakopala izvan dvorišta, sve uz molitve, hrabro to učini i posveti prostor: hrabro i s vjerom.
Jer ako netko S VJEROM kaže brdu da se pomakne, ono će se pomaknuti (nađi i to u NZ)

Neću protiv Marice iz Siska (ili otkud), ali ZNAMO što Biblija kaže o vračarama, uključujući i napose one što salijevaju olovo. Uostalom, ona cura što je bila kod nje kaže:

"Kažem meni je Marica pomogla jako puno u životu i kad imam problem savjetujem se sa njom"
Kakav PROBLEM? Otkad je Duh Božji sašao u mene, ja nemam problem osim onih za koje trebam pravnika ili ekonomista ili doktoricu ili kuharicu, nemam više duhovnih problema da bih npr. išla tražit vračaru da me savjetuje. Ako te oslobodila, zašto opet i opet ideš k njoj?
Ne želim vrijeđat, no hard feelings, ili po naški: najte kaj zamerit, ali ja nikom tko salijeva olovo (salijeva stravu, tak se to zove) nebih praga prekoračila, osim da mu idem pomoći...

Tweety, čuješ li me?
Tweety, tu sam zbog tebe!
Tweety, neboj se i učini to sve hitno-potraži svećenika voljnog da ti dođe posvetit kuću, ako nemožeš uradi to čista srca sama: ako si krštena katolkinja sve to možeš! Pogledaj molitve u Tebe Tražim, zaista djeluju.

Bog bio s tobom!


Kao prvo moj ti je savjet da se raspitaš šta to Marica iz siska radi pa da onda komentiraš. Jer ona nije nikakva vračara kako ti kažeš i ona ne salijeva stravu. I kako kažeš da nebi praga prekoračila ti ni neznaš kome si sve prag prekoračila jer to je u današnje vrijeme nemoguče znat. Jer današnj ljudi su zavidni i hrane se tuđom nesrećom. Jedino ako ti živiš pod staklenim zvonom i nemaš dodira sa vanjskim svijetom pa neznaš kako je to.
 
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 00:41   #328
TWEETY,
mislim da nema veze što si nekrst, ako pripadaš pravoslavcima odi u pravoslavnu crkvu. SPC (Srpska pravoslavna crkva) u Zagrebu bi ti sigurno pomogla, iako nisi krštena, to im je uostalom i dužnost, a mislim da imaju i egzorcistu. U svakom slučaju znaju svoj posao. Ti si negdje na moru, neznam gdje vam je tamo SPC, ali ak su ovi u Zagrebu tak dobri sumnjam da su dole kod tebe bezveznjaci. Samo odi do njih i reci im pošteno o čemu se radi.

Ne obaziri se na ove što ti se smiju: ateista koji je uvidio da postoje uroci/demoni/zlodusi je bliže Bogu od krštenog "vjernika" koji ide u crkvu a ne vjeruje u duhovna bića-demone, dakle ne vjeruje ni u anđele, ni u raj ni u pakao dakle ni u Boga.

O MARICI IZ SISKA i svim takvim osobama koje pružaju zaštitu od zlih sila, i zašto ju ne tražit od njih, pisat ću sutra, sad žurim! I DA, ja živim pod staklenim zvonom, ili od čega je neznam, i tako može živjet svatko ako svjesno živi sa Bogom.
A ureknutu kuću može očistiti svatko, nemora bit svećenik, ali samo ako je jak u vjeri, a to kod Tweety nije slučaj. Zato tražim načina da Tweety izvuče, brzo i potpuno, na njen način.

THOR:
činiš mi se ok sugovornik, ali negdje smo se poskliznuli u komunikaciji, tvoja peckanja me ne pogađaju (a možda ni tebe moja?)
Rekao si:
"želiš reći da se takvi entiteti javljaju samo kod katolika? zanimljivo, kod muslimana onda valjda džini itd. a što je s pravoslavcima, pentekostalcima ili budistima npr.?" -NE, oni se javljaju kod SVIH, kao što vidiš i kod ateista! Ako ne vjeruješ da je vatra vruća, ne znači da te neće opeći! Pravoslavci imaju vrhunske egzorciste, ali trenutno u svijetu u borbi protiv zlih entiteta su vodeći upravo pentekostalci, kod njih svaki laik i laikica idu u borbu protiv zloduha, ne samo svećenici. Uostalom svi uče iz iste Knjige nad knjigama, zar ne?
Muslimani isto rade taj posao, ali ja nebih savjetovala kršćanima da traže pomoć kod njih, zašto kad imamo našu službu?
Pogledaj po cijelom svijetu, koliko ima vjera toliko ima borbi sa zlodusima (ili kooperacije s njima): WOO-DOO i Crnačke vjere, Indijanci, Šamani svih naroda, vješci i vještice, magi i čarobnjaci: svi oni PRIZNAJU postojanje bestjelesnih entiteta koji utiču na ljude, njihovo postojanje je neupitno, samo način komunikacije i utjecaja je raznolik. Ja se opredjeljujem za borbu protiv njih, za život (i svoj i npr. Tweetyin) BEZ njih.
"Ne pucam u prazno"-moja iskustva su sasvim u skladu sa svime što čitam, a vjeruj mi otkad sam ih imala natudirala sam tematiku; ne samo da su potpuno u skladu sa Biblijom, nego i sa magijskim tekstovima, npr. sa Aliesterom Crowleyem i takvim tipovima, sve što oni pišu je također točno samo ja sam im sa druge strane.
Tazika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 02:34   #329
Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
NE, oni se javljaju kod SVIH, kao što vidiš i kod ateista! Ako ne vjeruješ da je vatra vruća, ne znači da te neće opeći!
Mazika:
to su takozvani ateisti po htjenju a ne uvjerenju. ja nisam niti prvo niti drugo niti treće (jbg, nisam megaloman).

Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
ali trenutno u svijetu u borbi protiv zlih entiteta su vodeći upravo pentekostalci, kod njih svaki laik i laikica idu u borbu protiv zloduha, ne samo svećenici.
super, i onda dobiju po tamburi? pentekostalci se, čini se, najviše bore sa samim sobom i sa datumom isusova silaska.

Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
Uostalom svi uče iz iste Knjige nad knjigama, zar ne?
ne.

Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
Muslimani isto rade taj posao, ali ja nebih savjetovala kršćanima da traže pomoć kod njih, zašto kad imamo našu službu?
da se ne prekste? ja sam ipak čuo da su muslimanski hođe najbolji za taj posao.

Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
Pogledaj po cijelom svijetu, koliko ima vjera toliko ima borbi sa zlodusima (ili kooperacije s njima): WOO-DOO i Crnačke vjere, Indijanci, Šamani svih naroda, vješci i vještice, magi i čarobnjaci: svi oni PRIZNAJU postojanje bestjelesnih entiteta koji utiču na ljude, njihovo postojanje je neupitno, samo način komunikacije i utjecaja je raznolik.
da, ali ono što nisi odgovorila je pitanje na čije je ime zlo prije bježalo. jer, ako je bježalo, sasvim je bespotrebno služiti se indoktrinirajućim, religijskim metodama kada imamo one tako prastare korjene u kojima stanuju zlodusi ali ne i kršćansko-judejske sotone, anđeli itd.

Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
"Ne pucam u prazno"-moja iskustva su sasvim u skladu sa svime što čitam, a vjeruj mi otkad sam ih imala natudirala sam tematiku; ne samo da su potpuno u skladu sa Biblijom, nego i sa magijskim tekstovima, npr. sa Aliesterom Crowleyem i takvim tipovima, sve što oni pišu je također točno samo ja sam im sa druge strane.
da bolje shvatiš što ti želim reći poslužit ću se tvojim citatom...

Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
ateista koji je uvidio da postoje uroci/demoni/zlodusi je bliže Bogu od krštenog "vjernika" koji ide u crkvu a ne vjeruje u duhovna bića-demone, dakle ne vjeruje ni u anđele, ni u raj ni u pakao dakle ni u Boga.
hmm, ponovio sam ovo već masu puta, ali još jednaput...

vidiš ovo gore podcrtano? stvar je vrlo jednostalna. zlo u našem folkloru postoji od iskona, zlodusi, vragovi, đavli itd. ali ne i ono što si ti nabrojala, demoni, anđeli, raj itd. ti elementi ne postoji u slavenskom indo-europskom folkloru., nikad ni nisu. ti sotone i demoni su judejski korjeni i izvori koje naš stari folklor ne poznaje. "bog" nije kršćanski element nego praslavenski, sankrtski bagha, stvoritelj, nebeski svod. u judeo-kršćanskom folkloru postoji entitet po imenu jahve (jhvh, adonaj itd.) a to nije "bog". zato, korelacija bog-sotona ili raj-pakao nikako nije ispravna, jer i npr. pakao je praslavenski korjen i judeizam ga ne poznaje. kako je došlo do opće konfuzije? sistematskom indoktrinacijom u religijske dogme i učenja i nasilnim izmjenjivanjem značenja starijih vrijednosti, ali eto, još uvijek bezuspješno.

stari duh možeš uvijek omirisat jer nikada nije nestao, samo je prividno pokriven celofanom esperanta koječega. i stvar koju uvijek volim ponoviti: a ako ga želiš omirisati da se uvjeriš da je tu, oko tebe, omirisat ćeš ga kad ćeš za par dana saditi pšenicu

znam, klišej, ponavljam se (koliko god puta se približimo iskrivljenici, toliko se puta ponovim)
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 16:24   #330
Quote:
Aidy kaže: Pogledaj post
Niz vrlo cudnih dogadaja koji naprosto upravljaju mojim zivotom i odvode ga u smijeru suprotno od onog gdje ja zelim, naveli su me da pomislim kako to nije puka slucajnost, vec da iza tog stoji nesto vrlo neobicno i nesvakidasnje. Igrom slucaja (ili mozda ne?!?) dosla sam do broja neke zene is Siska koja topi olovo, salijeva ili kako se to vec kaze, koja mi je rekla da doista imam uroke.
Zna li netko nesto vise o salijevanju olova, da li olovo doista uklanja uroke i je li itko ikad cuo za Maricu iz Siska koja se tim bavi? Ako itko ima bilo kakve informacije molim vas javite se, jer ja ne znam nista o tome
Evo draga Aidy da ti odgovorim na pitanje da li je netko čuo za Maricu iz Siska. Čula sam ja, pa da ti odgovorim na tvoj upit. Osoba sam kojoj je u životu išlo sve kako je htjela. Nisam imala većih životnih problema sem uobičajenih. Udala sam se, rodila sina i bila sretna žena. Odjednom mi je sve krenulo naopako. Izgubila sam supruga u prometnoj nesreći, pa nakon toga lavina nesreća se srušila na mene. Ni život, ni financije ni posao ništa mi nije htjelo naprijed. Radila sam jedan korak naprijed a pet nazad. Dolazila sam na strašne pomisli. Zvala osobe koje gledaju karte, odlazila kod razno raznih osoba po pomoć i ništa. Tonula sam sve dublje i dublje. Igrom slučaja dobila sam broj 098/216675 i rečeno mi je da mi ta osoba može pomoći. Nisam više vjerovala u ničiju pomoć ali odlučih da pokušam još to. Kada sam nazvala gospođu rekla mi je da je Marica i da živi u Sisku. Sve šta mi je kroz razgovor rekla osjećala sam se kao da me pozna. Dogovorile smo susret i prebacila mi je olovo, govoreći da će mi ono pomoći pročistiti moje puteve, kao i to da ću doći do saznanja tko mi je sve to uradio. Nije sve krenulo odmah pošto je zlo bilo prilično staro, no nakon nekog vremena moj život se okrenuo. Spoznala sam tko je osoba koja mi je, mogu tako reći radila o glavi, i 95% mi se već ostvarilo od toga što mi je gospođa Marica rekla. Zahvalna sam Bogu i na Marici i na olovu, naravno i na mom životu njezinom zaslugom vraćenom u normalu.
 
Odgovori s citatom
Old 31.12.2007., 03:18   #331
Quote:
dpoz kaže: Pogledaj post
Evo draga Aidy da ti odgovorim na pitanje da li je netko čuo za Maricu iz Siska. Čula sam ja, pa da ti odgovorim na tvoj upit. Osoba sam kojoj je u životu išlo sve kako je htjela. Nisam imala većih životnih problema sem uobičajenih. Udala sam se, rodila sina i bila sretna žena. Odjednom mi je sve krenulo naopako. Izgubila sam supruga u prometnoj nesreći, pa nakon toga lavina nesreća se srušila na mene. Ni život, ni financije ni posao ništa mi nije htjelo naprijed. Radila sam jedan korak naprijed a pet nazad. Dolazila sam na strašne pomisli. Zvala osobe koje gledaju karte, odlazila kod razno raznih osoba po pomoć i ništa. Tonula sam sve dublje i dublje. Igrom slučaja dobila sam broj 098/216675 i rečeno mi je da mi ta osoba može pomoći. Nisam više vjerovala u ničiju pomoć ali odlučih da pokušam još to. Kada sam nazvala gospođu rekla mi je da je Marica i da živi u Sisku. Sve šta mi je kroz razgovor rekla osjećala sam se kao da me pozna. Dogovorile smo susret i prebacila mi je olovo, govoreći da će mi ono pomoći pročistiti moje puteve, kao i to da ću doći do saznanja tko mi je sve to uradio. Nije sve krenulo odmah pošto je zlo bilo prilično staro, no nakon nekog vremena moj život se okrenuo. Spoznala sam tko je osoba koja mi je, mogu tako reći radila o glavi, i 95% mi se već ostvarilo od toga što mi je gospođa Marica rekla. Zahvalna sam Bogu i na Marici i na olovu, naravno i na mom životu njezinom zaslugom vraćenom u normalu.

Koliko te placa da ju reklamises kome si zahvalna Olovu sta se prosipa po forumu hajde da se ja i ti sastanemo pa da odemo do marice da olovo sipamo hehehe koja marica kje pizdarije....
Sve ti se ostvarilo jesi i muza nasla jer mislim da nije marica u stanju nekoga ozivjeti...
kocnice u auta otkazale i sada kada si kod marice bila netreba auto na tehnicki pregled vozit olovo ga cuva,...!!!!!!!!
__________________
Covjek je najsavrsenije bice na svijetu a moze ga napravit svaka budala.!
vavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 17:27   #332
bok svima; ovako imam jedno pitanje za plavosjenku prvo piše da uroci ne postoje a već u sljedećem odg. piše za skidanje uroka treba to i to...
Pa jel onda za tebe postoje ili ne???
Mata Hari is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 23:39   #333
Quote:
vavi kaže: Pogledaj post
Koliko te placa da ju reklamises kome si zahvalna Olovu sta se prosipa po forumu hajde da se ja i ti sastanemo pa da odemo do marice da olovo sipamo hehehe koja marica kje pizdarije....
Sve ti se ostvarilo jesi i muza nasla jer mislim da nije marica u stanju nekoga ozivjeti...
kocnice u auta otkazale i sada kada si kod marice bila netreba auto na tehnicki pregled vozit olovo ga cuva,...!!!!!!!!
Vavi mislim da nije korektno da se ismijavaš iz nečije nesreće. Neznam šta bih ti rekla: "Nedao Bog da doživiš tako nešto ili obrnuto".Nitko mene ne plaća za nikakve reklame, ja sam samo odgovorila na upit o Marici iz Siska. Nije lijepo da se smiješ iz tuđe nesreće pošto se nikad nezna šta nosi dan a šta noć.Nebih htjela da ti se ikada dogodi ovako nešto, pa da se sjetiš ovog svog ismijavanja koje bi te moglo dovesti do kajanja. Ja osobno neznam tko si, ali želim ti, sve najbolje u životu i da nikada ničiju pomoć netrebaš. Samo te molim ne ismijavaj ljude koji u svom zlu traže pomoć drugih. Ja sam gospođi Marici zahvalna osuđivala ti to ili ne.
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 15:56   #334
Quote:
bona soror kaže: Pogledaj post
Vjeruju li ozbiljni duhovnjaci u kletve i uroke?
Ili se tim područjem bave samo šarlatani?
Možete li preporučiti kakvu literaturu o toj temi?
mislim da je to kurac od ovce šta se imaš čeg bojat ako dnevno posvetiš dio vremena na unutrašnji dijalog, neko tamo udubljivanje u tišinu, duhovnu literatur...i sl. tako ti i "istinsko sebstvo" može doć do zraka a istinsko sebstvo (maštatoznačilo) je samo po sebi nezakačeno od ikakvih začkuljica. pogotovo od tih niskih vibracija, frekvencija, emocija kojima se bave sjebanci. dobro, mora da sam naivan. ko zna kakvih sve zločestih misli ima u eteru
ontheedge is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 00:53   #335
adriatic

Quote:
adriatic kaže: Pogledaj post
Da Wat, to je to!

Zlato mi ne treba, ni krokodil mi ne treba, ni crna magija mi ne treba, ni zaštita od nje mi ne treba.

Uopće neprijatelji mi ne trebaju ( a možeš ih imat koliko god poželiš), a čak mi ni Nobelova nagrada ne treba i tako
PROBLEMA NEMA.
To, prijatelju! Biti svoj i u sebi se učvrstiti, poznavati sebe jako, jako dobro - je najbolje. I ne ovisiti o nikome, ne trebati "štake" i onda ... prohodaš! Moći biti sam i sa svima! Punina u tebi (gdje Bog stoluje!) je najbolja zaštita protiv svih mračnjaka, majstora Kabale koji su izgubili etiku, luđaka i luđakinja, crnomagijaša, forumaša koji iznose laži o drugima da prikriju sebe i svoje smeće (ah, ima takvih, nažalost!) ... Tko ne dosegne Puninu u sebi, bavi se tuđim životima, čini drugima zlo, koristi uroke i ostale gadosti. Jadno.
__________________
Nije uvijek onako kako se čini ...
Shakti08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 15:43   #336
Quote:
dpoz kaže: Pogledaj post
Vavi mislim da nije korektno da se ismijavaš iz nečije nesreće. Neznam šta bih ti rekla: "Nedao Bog da doživiš tako nešto ili obrnuto".Nitko mene ne plaća za nikakve reklame, ja sam samo odgovorila na upit o Marici iz Siska. Nije lijepo da se smiješ iz tuđe nesreće pošto se nikad nezna šta nosi dan a šta noć.Nebih htjela da ti se ikada dogodi ovako nešto, pa da se sjetiš ovog svog ismijavanja koje bi te moglo dovesti do kajanja. Ja osobno neznam tko si, ali želim ti, sve najbolje u životu i da nikada ničiju pomoć netrebaš. Samo te molim ne ismijavaj ljude koji u svom zlu traže pomoć drugih. Ja sam gospođi Marici zahvalna osuđivala ti to ili ne.

Tko te ismijava u nevolji i tko ima bez problema ali Marica iz Siska i njeno Olovo proturjece zdravu razumu a i vjernicima zdravu vjerovanju...
To ti samo mislis da te olovo pomoglo uz Maricu i moj savjet okani se te marice i olova ako si vjernica pomoli se Bogu ako nisi razmisljaj trezveno ne-cini zla i nastoj da budes stabilna osoba u najj tezim trenutcima ako neide psiholog moze bolje nego olovo i marica da covjeku pomogne da cvrsce stoi na svoim nogama i bude samopouzdaniji a ne da misli ako ima neki problem i ako kocnice nerade u auta da je urok na njemu...
Nema ismijavanja samo logicno razmisljanje..!!!
__________________
Covjek je najsavrsenije bice na svijetu a moze ga napravit svaka budala.!
vavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 18:30   #337
Kaže se da je najveća pobjeda vraga uvjeriti ljude da nepostoji......
sve to stoji....molitva.....i okrenit se Bogu.....ali kad te zlo snađe rjetko tko se može čupat iz toga sam.moja baba je salijevala strajne dok je bila živa......ništa nije naplaćivala..danas nažalost svi traže kako da zarade....... a da ti je potrebna pomoć iscjelitelja mogo si vidit i na tv-u da postoje svećenici koji se time bave...... samo što medicina i mnogi fratri to nepriznaju i ne žele se stime baviti... i nimalo ti nestoji teza budi dobar pa te neće ništa loše snać...to objesi mačku o rep.i Isus je činio dobro pa je bio kušan od vraga.......
MATEA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 17:47   #338
Unhappy Kletve i uroci

Quote:
MATEA kaže: Pogledaj post
Kaže se da je najveća pobjeda vraga uvjeriti ljude da nepostoji......
sve to stoji....molitva.....i okrenit se Bogu.....ali kad te zlo snađe rjetko tko se može čupat iz toga sam.moja baba je salijevala strajne dok je bila živa......ništa nije naplaćivala..danas nažalost svi traže kako da zarade....... a da ti je potrebna pomoć iscjelitelja mogo si vidit i na tv-u da postoje svećenici koji se time bave...... samo što medicina i mnogi fratri to nepriznaju i ne žele se stime baviti... i nimalo ti nestoji teza budi dobar pa te neće ništa loše snać...to objesi mačku o rep.i Isus je činio dobro pa je bio kušan od vraga.......
Draga Matea, poprilično si u pravu... Zli ljudi čine zlo tražeći poticaj i "razlog" za to , samo da bi zlo činili. To im je hrana! Time su zaokupljeni. Obično okrivljuju druge i njima "prišivaju" vlastitu zloču, čak razrađuju u detalje! I ovdje na forumu ima jedna, koja opisuje drugu osobu kao zlu , a zapravo to je njen vlastiti opis. Nevjerojatno! Zato oprez ! Kada netko nekoga ovdje ( ili bilo gdje ) ocrnjuje na sav glas, zapravo i pred sobom i pred drugima mahnito pokušava prikriti zlo u sebi!
__________________
Nije uvijek onako kako se čini ...
Shakti08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 19:35   #339
Quote:
vavi kaže: Pogledaj post
Tko te ismijava u nevolji i tko ima bez problema ali Marica iz Siska i njeno Olovo proturjece zdravu razumu a i vjernicima zdravu vjerovanju...
To ti samo mislis da te olovo pomoglo uz Maricu i moj savjet okani se te marice i olova ako si vjernica pomoli se Bogu ako nisi razmisljaj trezveno ne-cini zla i nastoj da budes stabilna osoba u najj tezim trenutcima ako neide psiholog moze bolje nego olovo i marica da covjeku pomogne da cvrsce stoi na svoim nogama i bude samopouzdaniji a ne da misli ako ima neki problem i ako kocnice nerade u auta da je urok na njemu...
Nema ismijavanja samo logicno razmisljanje..!!!
Vavi uporna si kroz svoju zloću. Kod mene se nije radilo o problematičnim kočnicama, i nije vozio niti moj suprug niti ja već drugi, no ni oni niti njihove kočnice nisu bili problematični, nego netko tko je na zavoju skrenuo na našu stranu i dogodio se direktan sudar. Nisam osoba koja svaki dan kleči u crkvi ali sam osoba koja štuje Boga i nikada nikome nisam željela zlo u životu. Tebi se draga moja Vavi vjerovatno dogodilo neko zlo pa se nisi usudila nigdje tražiti pomoć iz razloga šta si svjesna da te kroz sveto Olovo svatko može pročitati kakva si u duši, ili je to možda kazna za neku tvoju zloću koju si nekome učinila. Izvini ako griješim ili loše prosuđujem ove tvoje riječi. Ja znam da sam pred Bogom čista pa se nisam bojala tražiti pomoć, igrom slučaja to je bila Marica iz Siska pošto sam o njoj imala priliku čuti sve pozitivno, no da sam u tim trenutcima čula i za neku drugu osobu da salijeva Olovo vjerojatno bi otišla tamo. No ja i danas tvrdim, da sam zahvalna tom istom Bogu koga više nego štujem što me je preko nekih osoba uputio upravo Marici, iako ne potcijenjujem vrijednosti drugih osoba koje se sa tim bave. Moj ti je savjet ako imaš problema a vjerojatno imaš jer na ovim stranicama Foruma nisi iz čiste dosade pokušaj se i ti obratiti se za pomoć MARICI. Vjeruj mi osjećat ćeš se puno bolje.
 
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 23:50   #340
ja sam u zadnje vrijeme počela slutit da nešto nije ok.bolest na bolest....al ono danas me boli išijaz......ujtru on proše al me rastura glava...ona prođe drugi dan boli me opet želudac....nisam mogla podnosit ljude u svojoj okolini,gušilo me,trnilo mi je tjelo,i neki ludi neopravdani strah od svega...pa čak i biti sama....i još dosta toga...histerični ispadi....i dreka....igrom slučaja sam doznala za ženu koja saliva strajne,.......nisam joj rekla apsolutno ništa zašto sam došla a ona mi je i prije salijevanja olova rekla sve simptome koji me muče......i da je to ipak nešto što mi je učinjeno........od tad sam bolje...da zo ne čuje....prijatelja nam je odjednom puna kuća,....ja sam drugačija....smirenija......a obišla sam doktore koji su mi rekli da imam aneksioznost.....a evo od tad nisam više popila tablete a mislila sam da ću poluditi......što nije ni bilo daleko od istine.......zato put pod noge i tražite nekoga da vam pomogne
MATEA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.