Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2003., 02:22   #41
Oprost

Probajte sa OPROSTOM.

JA OPRAŠTAM SEBI SVE VEZANO ZA TU I TU OSOBU, ITD.

Svaki puta kada oprostite, da li kroz izdah, mucnicu, bilo sto, ostaje praznina na tom mjestu .... NE ZABORAVITE... odmah to mjesto punite sa LJUBAVLJU, SNAGOM ČISTE LJUBAVI, BOŽJOM LJUBAVLJU ili već kakve vam pozitivne izjave padnu na pamet.

Ovim načinom odvajate sebe i svoj dio karme od osobe za koju ste vezani, čistite sebe, oslobadjate se ovisnosti, stvarate čistu energiju i osjecate se SLOBODNO.

OPRAŠTAJTE SEBI ZA SVE, ODMAH.

OPROSTITI, OTPUSTITI I ZABORAVITI.
Mustra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 02:27   #42
Pitanje o urocima?

Ako netko zna nešto! Zanima me dali postoje uopće uroci? Često pronalazim oko kuće neke čudne stvari kao jaja na čudnim mjestima, kosti i što ti ja znam što sve ne?
Loppiano is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 09:28   #43
A čuj...ako imaš doma kokoške i pse, to što kažeš i nije tako čudno

A nakon domišljate upadice mogu samo reći da ja u uroke vjerujem kao i u postojanje pravih katolika.

Postoje ali nisu baš tako česti kao što ljudi to vole prikazati.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 12:10   #44
Pa nebi rekao da nije čudno ako nadjem u vrećici kokošje kosti, kruha ... i ostalih gluposti na tako glupom mjestu. Ili zakopano jaje u zemlju. To se ne može baš objasnit.
Loppiano is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 12:16   #45
Quote:
Loppiano kaže:
Pa nebi rekao da nije čudno ako nadjem u vrećici kokošje kosti, kruha ... i ostalih gluposti na tako glupom mjestu. Ili zakopano jaje u zemlju. To se ne može baš objasnit.
Što se tiče vrećie to je sasvim u redu. Osoba je ekološki osvještena i ne baca smeće.

No za jaje mi je malo čudno. Tako što bi se eventualno moglo odnositi na zaštitu od uroka a ne na bacanje uroka.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 12:16   #46
Quote:
Baphomet kaže:
A čuj...ako imaš doma kokoške i pse, to što kažeš i nije tako čudno

A nakon domišljate upadice mogu samo reći da ja u uroke vjerujem kao i u postojanje pravih katolika.

Postoje ali nisu baš tako česti kao što ljudi to vole prikazati.
upravo tako, i ništa više. (osim, naravno, što je strah jedan od najboljih čovjekovih neprijatelja, pa je vrlo lako utjecati na nekoga tako da ga uplašiš (staviš mu svoju kosu na primjer u dvorište ili nešto slično što će ga podsjetiti na nekakvu horor priču iz djetinjstva), a ostalo je sve u njegovoj glavi - izmislit će gomilu gluposti, postati paranoičan, možda na kraju i prolupati. i - nemojte se zavaravati - lako je ne željeti u nešto ne vjerovati, ali ono što vam je usađeno u glavu ponekad je usađeno puno dublje nego što mislite)
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 02:10   #47
Quote:
Baphomet kaže:

Postoje ali nisu baš tako česti kao što ljudi to vole prikazati.

Znači bez obzira što nisu česti- postoje veliš?
Pa možda je onda baš Loppiano jedan od tih rijetkih nesretnika?
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 03:44   #48
Uroci šmuroci. Ja ti prodam protu-urok, djeluje sto posto! Cijena? Sitnica!

Ne fakat ljudi, najbolja obrana protiv uroka jest da ih ignorirate. To vam je ta velika tajna.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 09:03   #49
Quote:
danaye kaže:
Znači bez obzira što nisu česti- postoje veliš?
Pa možda je onda baš Loppiano jedan od tih rijetkih nesretnika?
Moguće.

No morao bi prije toga reći šta mu se to strašno dešava a i rekoh da mi to više liči na zaštitu od uroka a ne na bacanje uroka.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 18:10   #50
Nisam puno razmišljala o tome ali rekla bih da postoje.

Također, njihova moguća realizacija ionako ovisi o ljudskoj sugestibilnosti

Dobro kaže Gaudrath, treba ih ignorirati.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 02:54   #51
Quote:
Baphomet kaže:


No morao bi prije toga reći šta mu se to strašno dešava a i rekoh da mi to više liči na zaštitu od uroka a ne na bacanje uroka.
Pitat ćemo ga.

Daj napiši ,ako ti se da, nešto više o urocima(vidim da znaš) bilo u općenitom smislu ili u praktičnom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 01:28   #52
Bbske price o urocima ja sam danas saznala da je moja mati stavila bratu ispod jogija,makaze i na njima naboden bjeli luk sa jedne i sa druge strane i stala sam i umrla od smjeha i pitala sam je daj o cemu ti zeno?Koja lujka stvarno me zna nasmijati,luda skroz po mnei uroci mozda postoje ali sta da se uradi protiv njih ignorisati ih kao da ne postoje i te sline price nemoj ovo nemoj ono desice ti se to to je bezveze.Neko ima ko u to vjeruje alit o je sve uzalud i glupo.
 
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 01:42   #53
Napisaću ja nešto o urocima i principima po kojima djeluju, jer sam se dosta bavio formuliranjem magijske zaštite pa sam naravno proučio cijeli spektar tog sistema. Al sutra, danas mi se neda i umoran sam.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 01:45   #54
postoje i deluju.....


__________________
AMOR VINCIT OMNIA
Tanja art is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 02:45   #55
Quote:
Tanja art kaže:
postoje i deluju.....
i uopće ne znam što je tu upitno..?
ako se bojite/plašite, ili ne želite razmišljati o tome ili vam je asurda i pomisao da to je istina, to je vaša stvar i vaš problem..
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 04:10   #56
Quote:
Elysium kaže:
i uopće ne znam što je tu upitno..?
ako se bojite/plašite, ili ne želite razmišljati o tome ili vam je asurda i pomisao da to je istina, to je vaša stvar i vaš problem..
ni ja, to je smo konstatacija da postoje......
ali onaj ko je postavio temu pita o tome pa mi pokusavamo dati odgovor......
A nek odgovori onaj koji zna kako funkcionise....



__________________
AMOR VINCIT OMNIA
Tanja art is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 04:38   #57
Quote:
Baphomet kaže:
Moguće.
No morao bi prije toga reći šta mu se to strašno dešava a i rekoh da mi to više liči na zaštitu od uroka a ne na bacanje uroka.
A zar to nije jedno te isto......
u duhovnom smislu????

__________________
AMOR VINCIT OMNIA
Tanja art is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 09:14   #58
Quote:
Elysium kaže:
i uopće ne znam što je tu upitno..?
a kako to tvoje vjerovanje u uroke ide sa tvojim katoličanstvom? naime, pitam te to jer mi ljudi uvijek kažu (katolici) da ne vjeruju u astrologiju, numerologiju, tarot i takve stvari...
TAnja, molim te, objasni kako djeluje urok.
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 10:04   #59
Quote:
danaye kaže:
Daj napiši ,ako ti se da, nešto više o urocima(vidim da znaš) bilo u općenitom smislu ili u praktičnom.
Neznam ti ja tu skoro ništa osim par osnovnih stvari. Nešto sam čitao a nešto sam i osobno vidio.

Osnova jest da jaje koristi za skupljanje negativne energije. Nakon toga se mora adekvatno uništiti. Ima jako puno varijacija na tu temu.

Druga stvar je da se uroci ne mogu baciti bez da "bacač" nema dio tijela (kosa, nokti, krv....) osobe na koje baca urok. Taj se dio tijela poveže sa nekim ne baš ugodnim materijalom i stvar je gotova.

Bitno je znati osnovne stvari a ostalo prepuštam mašti. Jaje već spomenuh, onda se efikasno može koristiti mokraća (npr. za vještičju bocu), pa zemlja sa groba, križanja, vode tekućice....

Eto toliko, malo nepovezano ali bit je objašnjena.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 10:07   #60
Quote:
Tanja art kaže:
A zar to nije jedno te isto......
u duhovnom smislu????

Isto je.

Al' čovjek ima pravo na obranu.

Sve bih ja te uroko-bacače na lomaču stavio.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.