Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2006., 00:34   #161
Quote:
*_spike kaže:
Naravno da uroci postoje

Uostalom, ne postoji niti jedan drugi objektivni razlog zašto bi odjednom razvila alergiju na amborziju, slomila ruku ili bilo što sa zdravljem osim uroka.
Izgleda da ti ne vjeruješ u "karmičku ostavštinu" iz prošlog/prošlih života.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 22:13   #162
Ja mislim da sam trudan... da li je to urok?
Ovo kaj se tebi dešava je normalno jer stariš i autmastki dobiaš i boleštine koje prije nisi imala...
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 01:07   #163
uroci su ništa drugo nego "igranje" s prirodnim silama...snažna želja za nekim uspjehom, u ovom slučaju zloupotreba energije protiv nekog, ali onaj tko se time bavi našteti drugom al mu se 3 puta više vrati. Poznajem ženu koja se bavila urocima, tj. koja ih je bacala na druge....bolje da ne znate u kakvom je sada stanju i kroz što prolazi...to ne želim ni najvećem neprijatelju
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 01:16   #164
Da li osoba koja je urečena nužno mora znati da je urečena da bi urok bio efikasan?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 02:52   #165
Onaj na koga je bačen urok uopće ne zna za njega, jer postoji i skidanje uroka. Malo me to plaši (a ne želim vjerovati) jer sam čula nekoliko slučajeva iz bliže okoline u kojima su se nalazili preokrenuti križevi ispod kuće i sl. stvari. Teško je i objasniti kako su u mojoj obitelji odnosno, maminoj poumirali prvo otac, zatim godinu dana kasnije njegov jedan sin i godinu dana kasnije drugi sin. Tog dana kada je on umro je crna ptica odletjela s kuće i smrti su prestale.
Slučajnost? Tko zna
Laurita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 13:40   #166
Quote:
danaye kaže:
Da li osoba koja je urečena nužno mora znati da je urečena da bi urok bio efikasan?
takva osoba ne mora znati da je na nju bačen urok, ali će se drugačije osjećati. Jedan od dokaza je kada vidite da neka osoba stavlja ruke na stomak dok sjedi ili nešto radi, a da je stomak ne boli...Ako je osoba sretna i živi u miru teško je na nju baciti uroke, lakše je sa osobama koje su deprimirane i imaju jako lošu auru.
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2006., 13:42   #167
Ne valja se igrati s tim. Tu su umješane velike energije koje mogu "rasprsnuti" materijalno tijelo ako se ne zna raditi s njima, a malo je onih koji znaju i mogu
 
Odgovori s citatom
Old 21.05.2006., 00:16   #168
Ja znam curu kojoj je bio napravljen neki zapis i stavljen u njezin stan. Ona ga je slučajno našla. To je dokaz da se ljudi time bave, a da li to ima efekta - ne znam. Znam da je nakon što je to, uz pomoć, uništila puno togla krenulo na bolje. Od toga da se je konačno uspjela otići od frajera koji ju je mlatio do promjena i uspjeha u poslu. Slučajnost? Ne znam....
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 05:13   #169
Uroci postoje.

Ali, postoji i podsvijest. Tvoja podsvijest moze micati tvoje reakcije, bez da tvoja svijest ista zna o tome. Ako si si nabila u podsvijest da je netko stavio uroke na tebe, tvoja ce ti podsvijest raditi stetu, bez da znas ista o tome.
__________________
"Molite krunicu svaki dan" poruka Kraljice krunice u Fatimi i Akiti
Marijancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 05:18   #170
Quote:
wannabenot kaže:
Ako ne postoje trebalo bi ih izmisliti. Tak iz fore. Ko horoskop. Za ubit vrijeme. Nema smisla da se sapunice samo gledaju. Treba istražit mogućnost dal se one mogu primijeniti u stvarnom životu.
Gluposti.
__________________
"Molite krunicu svaki dan" poruka Kraljice krunice u Fatimi i Akiti
Marijancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 08:17   #171
Primjer koji sam ja navela je taj da je cura imala urok i dogadjale su joj se loše stvari, a da ona nije ZNALA da ima taj urok. To je našla slučajno. Znači da nije mogla podsvjesno utjecati, kad na to nije niti pomišljala...
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 10:01   #172
Quote:
imago2007 kaže:
Primjer koji sam ja navela je taj da je cura imala urok i dogadjale su joj se loše stvari, a da ona nije ZNALA da ima taj urok. To je našla slučajno. Znači da nije mogla podsvjesno utjecati, kad na to nije niti pomišljala...
Mene zanima kako je ona uspjela slucajno naci urok.
Help, please
simonne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 12:22   #173
Quote:
Ona007 kaže:
..
Sto vi kazete?
Postoje li te mracne sile i uroci?
Jeste li imali s tim iskustva?
ili je to samo losh kishni period zhivota koji treba pretrpit pa onda dodje sunce?
...postoje...''Bit uroka se sastoji u pogledu sa divljenjem pomjesanim sa zaviscu osobe pokvarene duse koji stetno djeluje na onoga kome je upucen.''
__________________
All those moments ... will be lost ... in time ... like tears in rain.
Occultist is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 12:31   #174
Urok obično ima neki "zapis" ili neku stvar ili nešto što se smućka i sl. i to obično mora biti u blizini ureknute osobe - npr. u kući, dvorištu i sl.

Ona je na to nabasala slučajno u kući...
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 21:01   #175
Može li se biti imun na uroke?
Laurita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 10:04   #176
Kaj mene pitaš?

Ja brijem da se može jer je to, po nekom mom mišljenju, negativna psihička energija i da mi nitko ništa ne može, ako ja tako vjerujem.

Doduše, ljudi koje sam sretala a time su se bavili su govorili da to nije dosta, a da nije dosta niti molitva, već da moraš PLATITI njima da ti skinu ili PLAĆATI mise u crkvi. Doduše, ja mislim da je to više radi njihovog biznisa, nego nekih činjenica....
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 13:52   #177
Quote:
Laurita kaže:
Može li se biti imun na uroke?
može, ako se osoba zna zaštititi.........treba postaviti psihičku i duhovnu blokadu prema negativnim energijama.......najpodložnije su osobe koje je čak i podsvjesno strah uroka i tuđe kontrole nad njima samima, te nevjerovanje da postoji snaga jača od negative.........


@Ona

možda bi bilo najbolje da prvo kreneš od sebe same........možda postoji nešto u tvom životu čime nisi zadovoljna, nešto što te guši i koči.......život ima čudne načine pokazivati da nešto nije u redu........
takve su se gluposti i meni dešavale, ali problem je bio u meni, ne u urocima...
__________________
"Just say no" prevents teenage pregnancy the way 'Have a nice day' cures chronic depression.
Peek-a-Boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 18:51   #178
Zadnjih 2 mjeseca sam na svojoj kozi osjetila nesto slicno urocima. Naime, pocelo je tako sta bi mi se na putu za na posao u tramvaju pocelo srce preskakat ili cudno stezat. Jako cudan osjecaj, kao nekakvi mali srcani udarici. Onda se isto pocelo desavat i na poslu. Na kraju me u tom prostoru u kojem sam radila pocela prolazit strava, uzasan osjecaj. Nisam vise u tom prostoru mogla providit dan, kamoli da se vecer spusti. Sve je to rezultiralo napadom panike i ja sam mislila da sam obolila od anksioznosti. Mislim, svi simptomi su upucivali na to. Ispricala sam sve to prijateljici koja se malo vise razumije u sve to, a ima i bio energije i ljepo ona na meni obavi nekakav obed ciscenja i zastite i u roku od 2-3 tjedna stvari su kenule na bolje. E sad sta se po njoj desilo, osoba za koju sam radila ima problema sa svojom majkom koja je zeli maknut iz tog prostora u kojem smo radile da bi ga iznajmila za neke velike novce i izgleda da je nesto bacila, dali je to urok ili sta vec, ne znam. Uglavnom, ja sam dala otkaz (jednostavno sam se probudila jedan dan i skuzila da to moram napravit da se ocistim od njih - te mame i kcerke koja se takodjer pocela cudno ponasat u zadnje vrijeme), nasla drugi posao u roku od 4 dana i ne da mi je bolje, vec ljudi koji me znaju primjecuju da bolje izgledam.
A sta se sa ovom dalje desava nije me briga. Ja sam se toga rijesila
luna_lunatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 04:27   #179
Nije urok, nego paranoja.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 09:50   #180
Naravno da postoje no nisu tako rašireni kao što mnogi kažu.

U svakom životu postoje usponi i padovi. I nije svaki loši događaj prouzročen urokom.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:28.