Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2017., 11:25   #21
Draga moja

Moj iskren savjet je da živiš život po svom jer budeš li živjela po njegovom ,nećeš biti sretna.
Bolje je imati vlastiti put u životu koji te čini zadovoljnim ,nego provoditi tuđi plan i program, čija je jedina svrha da "shvatiš gdje ti je mjesto i da je on svijet za tebe izmislio "

Nisam nešto super genijalna., ali meni je ovo prilično očigledno.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 08:07   #22
Obzirom da se radi o zarucnicima koji vec sada ne mogu pronaci zajednicki jezik i ne slazu se...bolje to rijesiti sada. Sto ce biti kad se pojave ozbiljniji problemi...kad budu imali djecu? Muskarac zeni kao i zena muskarcu bi trebali biti podrska u svemu. Ponekad se desi i neka svađa...to je sastavni dio zivota ali ako je vec sada tako...mislim da je sve jasno. Zivot nosi previse problema...barem ovakvi se mogu eliminirati odmah u startu.
suhi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 08:39   #23
Quote:
slatkasol kaže: Pogledaj post
Začarani krug i ja u njemu.
Zaručnik mi se bavi politikom i na višoj je funkciji. Ja imam samo srednju i to gimnaziju. Znam što ćete pomislit“ uh s gimnazijom si nitko ni ništa“ što slušam već duže vrijeme i kipim. Nisam bila u novčanoj mogućnosti ići dalje. Nisam ni razmišljala što bi. Otišla sam radit u sezonu posao kao posao bitno da se zaradi. I onda sam upoznala gospodina dotičnog. Nije bitno imaš li diplome bitno je koliko si stekao u životu­-rekao je. Rekao je i ne moraš ti ić radit imam ja dovoljno za nas oboje. Rata za kredit koja iznosi kao nečija minimalna plaća, skupe stvari i luksuz a ja bi sad trebala ići odjednom radit vjerojatno da platim režije jel smo se preselili k njemu doma. U sezonu me ne pusti jel je ljubomoran do bola a tamo me čeka posao. I mene je strah da nas udaljnost ne razdvoji ali tamo za razliku od ovdje imam posao i neće mi nitko kvocat kako ne radim. Pukla sam jučer kad mi je izjavio da ću ako neću ić na razgovor za posao u drugi grad onda ić kopat duhan. Znači nije htio ni čut moje razloge. Znači on bi mene najradije tamo stavio? Niti sam tražila njegove veze niti sam od njega tražila da me zapošljava. Žao mi je što me stvrstava u koš s drugima a ja bi mu trebala u listopadu pred oltarom reći da.
Iskreno,mislim da previše razmišljaš i da zbog toga nisi za njega.Nikad nisam volio forum zbog ovih stvari,da ljudi ovako lako savjetuju ostale da prekinu i sl,ali ću si dati za pravo pa to reći.

Formula je jednostavna:moraš biti kao on.Recimo pogledaj onu seriju,mislim da se zove Kula od karata,pa vidi kakva treba biti žena nekog boljeg političara.

Sam sam u višem privatnom biznisu,ima tog lažnog smijanja,uvlačenja i svega ostaloga,ali politika je posebna stvar i da budeš uspješniji trebaš biti smeće od osobe,nažalost ili nasreću :P
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 09:55   #24
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Iskreno,mislim da previše razmišljaš i da zbog toga nisi za njega.Nikad nisam volio forum zbog ovih stvari,da ljudi ovako lako savjetuju ostale da prekinu i sl,ali ću si dati za pravo pa to reći.

Formula je jednostavna:moraš biti kao on.Recimo pogledaj onu seriju,mislim da se zove Kula od karata,pa vidi kakva treba biti žena nekog boljeg političara.

Sam sam u višem privatnom biznisu,ima tog lažnog smijanja,uvlačenja i svega ostaloga,ali politika je posebna stvar i da budeš uspješniji trebaš biti smeće od osobe,nažalost ili nasreću :P
Ima smisla to sto si napisao, ali da bi ona ona bila zadovoljna takvim zivotom, treba se odreci mnogih stvari i biti svjesna u sto ulazi.
Sve dok sama sa sobom nije na cisto zeli li ovo ili ono i koliko je spremna sebe dati u takav nacin zivota, nece biti sretna.
Iako, i takve zene znaju biti itekako aktivne i umjesto da cmrlje doma i proklinju sudbinu i gutaju antidepresive, vode aktivan zivot unutar tih granica koje su joj zadane.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 10:17   #25
Mislim da puno analiziraš.
Tek nakon što se oženite ćeš zapravo vidjeti jeste li, ili niste jedno za drugo.
To ne vrijedi samo za tebe, nego za sve.

Mala šala. Pogledaj si par epizoda, da se privikneš na politiku
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 10:54   #26
i šta poslije sezone? jesi, s gimnazijom si u maloj sredini ništa. meni je jasno da mu je tvoj plan bulšit, nema smisla, i to ne zbog liga, nema toga. nemoj bit glupa, nek te zaposli normalno, a onda paralelno završi nešto. ako to odbija, imaš krkanski problem i bježi. inače se udaj, samo pričekajte s djecom dok se ti ne središ.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:14   #27
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ima smisla to sto si napisao, ali da bi ona ona bila zadovoljna takvim zivotom, treba se odreci mnogih stvari i biti svjesna u sto ulazi.
Sve dok sama sa sobom nije na cisto zeli li ovo ili ono i koliko je spremna sebe dati u takav nacin zivota, nece biti sretna.
Iako, i takve zene znaju biti itekako aktivne i umjesto da cmrlje doma i proklinju sudbinu i gutaju antidepresive, vode aktivan zivot unutar tih granica koje su joj zadane.
Nisam mislio nužno na aktivnost,nego na jedan poseban stil života.Jedna užasna dvoličnost,gdje uvijek trebaš imati dva lica.To za mnoge zna biti jako iscrpljujući način života.

Ali tko voli,nek izvoli
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:46   #28
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Nisam mislio nužno na aktivnost,nego na jedan poseban stil života.Jedna užasna dvoličnost,gdje uvijek trebaš imati dva lica.To za mnoge zna biti jako iscrpljujući način života.

Ali tko voli,nek izvoli
Hmm...to bas i ne zvuci jako primamljivo...
To je onda vise izbor za neku sponzorusicu nego za ozbiljnu curu ili zenu...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 13:06   #29
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Hmm...to bas i ne zvuci jako primamljivo...
To je onda vise izbor za neku sponzorusicu nego za ozbiljnu curu ili zenu...
Ne treba biti,može ona imati svoju karijeru i raditi nešto.Ali govorim,kao osoba da mora glumiti puno puta nešto što nije.

Banalni primjer,kaj misliš da dvoje ljudi koji zarađuju (legalno) pristojne plaće malo bolje se obuku ili voze jako bolji auto.Odmah manji broj glasova,manje popularnosti....
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 13:08   #30
Jel se možda radi o kerumu? Jesam pogodila?
Starfighter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 13:09   #31
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Ne treba biti,može ona imati svoju karijeru i raditi nešto.Ali govorim,kao osoba da mora glumiti puno puta nešto što nije.

Banalni primjer,kaj misliš da dvoje ljudi koji zarađuju (legalno) pristojne plaće malo bolje se obuku ili voze jako bolji auto.Odmah manji broj glasova,manje popularnosti....
Vec sam dobila opomenu za iznosenje svojih politickih stavova i misljenje o njima
Bolje da ti ne odgovorim na ovo ono sto stvarno zelim i mislim
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:26   #32
Quote:
Starfighter kaže: Pogledaj post
Jel se možda radi o kerumu? Jesam pogodila?
Onda je ona i s gimnazijom,ako ćemo gledati školovanje,viša liga

Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Vec sam dobila opomenu za iznosenje svojih politickih stavova i misljenje o njima
Bolje da ti ne odgovorim na ovo ono sto stvarno zelim i mislim
Ma nebitno,ta politička "elita" je svuda na svijetu ista i tko ima želudac za to,lijepo od njega.
Ono u što se od početka moje može sažeti:trebaš mu biti potpora da budeš spremna na apsolutno sve,da bi imali love i moć.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 03:26   #33
Nije lako biti sponza. S jedne strane lik te zeli kontrolirati a s druge strane lik ima perja. Koja jebena dilema....
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.