Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2008., 19:57   #41
kakve bajke ja ti govorim o realnoj situaciji nikakva bajka papiri cisti i sve i ako je lizu dubrovnika tolika ti je cijena osobito uz more to je realnost. meni samo ide na zivce sto svi pljuvaju kako je skupo. ja mrzim izraz skupo je. meni kada je nesto skupo ja to ne kupujem ne idemo okolo plakati i govoriti ljdima skupo je skupo je. cijena je tolika i isto zasto hrvati iz unutrasnjosti pljuvaju po obali govore da su cijene visoke i tako dalje. ako vam je skupo nemojte dolaziti i to je to prestanite plakati. kada pode netko iz zagreba u veneciju i popije kavu na trgu sv. marko i plati za dvije kave 10 € sto je jos i dobro ne kaze da je skupo nego se hvali kako je on bio. a kada dode u dubrovnik na stradun onda je skupo.
__________________
Do zadnjeg koraka, do zadnjeg daha, do kraja, do pobjede ili smrti jer predaja nije opcija
osmicadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 23:26   #42
Quote:
osmicadu kaže: Pogledaj post
kakve bajke ja ti govorim o realnoj situaciji nikakva bajka papiri cisti i sve i ako je lizu dubrovnika tolika ti je cijena osobito uz more to je realnost. meni samo ide na zivce sto svi pljuvaju kako je skupo. ja mrzim izraz skupo je. meni kada je nesto skupo ja to ne kupujem ne idemo okolo plakati i govoriti ljdima skupo je skupo je. cijena je tolika i isto zasto hrvati iz unutrasnjosti pljuvaju po obali govore da su cijene visoke i tako dalje. ako vam je skupo nemojte dolaziti i to je to prestanite plakati. kada pode netko iz zagreba u veneciju i popije kavu na trgu sv. marko i plati za dvije kave 10 € sto je jos i dobro ne kaze da je skupo nego se hvali kako je on bio. a kada dode u dubrovnik na stradun onda je skupo.
Ti ocito imas namjere tamo prodati zemljiste ....pa branis......
Ocigledno je da su cijene na nasem moru drasticne,ponuda uzasna i lopovska.....a sto se tice Venecije i popiti kavu...to je iznimka(odes li 1 km dalje od centra) cijene su manje nego u HR na moru.Osim toga koliki je prosjecni dohodak u Italiji a koliki je kod nas
U novinama i na internetu pise" stranci odlaze sa mora,cijena nekretnina pada i agencije idu u stecaj(jadni oni sa tim cijenama)"
kajbuvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 18:10   #43
jel zna netko kolika je najmanja povrsina placa za gradnju kuce u sukosanima?! jel dovoljno 385kvadrata!!!?
cro_md is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 18:36   #44
Quote:
cro_md kaže: Pogledaj post
jel zna netko kolika je najmanja povrsina placa za gradnju kuce u sukosanima?! jel dovoljno 385kvadrata!!!?
Uff.....najebo si.Ona gamad i uredu za gradjevinske dozvole u Zadru su katastrofalno neljubazni:Meni na telefon nisu htjeli nista reci,moras podnjeti zahtjev ili cekati u redu(rade 3 dana u tjednu jer imaju previse posla),da dobijes usmeni odgovor...probaj svoju srecu pa nazovi na tel:

023/254 774,781,770

Zadnje uređivanje kajbuvac : 25.08.2008. at 18:48. Reason: pravopis
kajbuvac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:05.