Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2015., 23:46   #10061
Quote:
Sonyy kaže: Pogledaj post
Ajmo netko neka odgovori, ne mogu doma više sjedit.
Meni receno nakon dva mj
andmare is offline  
Old 26.05.2015., 08:04   #10062
Molim vas da mi nesto kaze dali je normalno da se nakon dva tjedna sta sam imala operaciju nosa sastrane osjetim pod prstima osjetim kost(sa jedne strane)kod glumicica sam operirana;/
Angelale is offline  
Old 26.05.2015., 08:15   #10063
Quote:
Angelale kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi nesto kaze dali je normalno da se nakon dva tjedna sta sam imala operaciju nosa sastrane osjetim pod prstima osjetim kost(sa jedne strane)kod glumicica sam operirana;/
Ne nije normalno,naravno...to se dogodilo mojoj frendici koja dan danas ima tu neku kvrgu samo na dodir,nije vidljivo iz vana.
Mislim da je najbolje da ga kontaktiras i pitas...a šta ti je radio točno?
lolalita is offline  
Old 26.05.2015., 09:54   #10064
ej ljudi!
zadnjih par mjeseci intenzivno razmišljam o operaciji nosa. nije da imam neku nosinu, al imam grbicu koja me ful muči, pogotovo kad neko izvadi fotić, nema šanse da se slikam iz profila. mislim da bi polako htjela poduzet neke korake u svezi toga, al nemam pojma otkud krenuti. ima netko nekakvih preporuka, savjeta?
marinica88 is offline  
Old 26.05.2015., 14:08   #10065
Quote:
Angelale kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi nesto kaze dali je normalno da se nakon dva tjedna sta sam imala operaciju nosa sastrane osjetim pod prstima osjetim kost(sa jedne strane)kod glumicica sam operirana;/
Citala sam na ovom forumu a imas i na sajtu kod G. da je moguce da se to pojavi,to je kao neki oziljak,jer svakom drugacije zarasta kost.Za to preporucuje limfnu drenazu,nznm da li je tebi to preporucio.U svakom slucaju konsultuj se sa njim.
kucika is offline  
Old 26.05.2015., 14:56   #10066
Quote:
kucika kaže: Pogledaj post
Citala sam na ovom forumu a imas i na sajtu kod G. da je moguce da se to pojavi,to je kao neki oziljak,jer svakom drugacije zarasta kost.Za to preporucuje limfnu drenazu,nznm da li je tebi to preporucio.U svakom slucaju konsultuj se sa njim.
a ne znam baš kako može limfna drenaža pomoći jer se ona koristi kao što ime kaže da se otoci i hematomi smanje i koža sjedne na svoje mjesto. U slučaju stvaranja tih grbica prije da se radi o neizbježnom okoštavanju kosti što je kod nekih pojedinaca neminovno i jedino se kirurškim putem može odstraniti. ako se vdi, onda bi trebalo otići na jednu operaciju, a ako ne zanemariti
Evoquee is offline  
Old 26.05.2015., 16:26   #10067
Quote:
Evoquee kaže: Pogledaj post
a ne znam baš kako može limfna drenaža pomoći jer se ona koristi kao što ime kaže da se otoci i hematomi smanje i koža sjedne na svoje mjesto. U slučaju stvaranja tih grbica prije da se radi o neizbježnom okoštavanju kosti što je kod nekih pojedinaca neminovno i jedino se kirurškim putem može odstraniti. ako se vdi, onda bi trebalo otići na jednu operaciju, a ako ne zanemariti
U pravu si,ali mozda da je drenaza radjena bila bi manja mogucnost da se kvrga pojavi.
kucika is offline  
Old 26.05.2015., 17:17   #10068
Meni je glumicic Reka ni slučajno na drenažu zvala sam danas i idem 17.6 kod njega pa cu viditine vidi se Ali se osjeti
Angelale is offline  
Old 26.05.2015., 20:15   #10069
Ne znam jel off topic al jel to Donna Vekić op nos..i kod koga?Sad je glavna mačka
__________________
dramacrazy
mililica is offline  
Old 27.05.2015., 10:19   #10070
Quote:
Angelale kaže: Pogledaj post
Meni je glumicic Reka ni slučajno na drenažu zvala sam danas i idem 17.6 kod njega pa cu viditine vidi se Ali se osjeti
kak si zadovoljna sa glumicicem? on je jedan od najrazvikanijih kirurga, zato brijem da je i skup.
marinica88 is offline  
Old 27.05.2015., 17:14   #10071
Pa čuj, mojoj poznanici je glumičić doslovno "upropastio" nos, ako želim biti baš tako oštar riječima. Znam da je napravio puno lijepih nosića, ali da je imao i uvijek ima neželjene rezultate. To je upotponosti istina. samo što možda te osobe ne govore javno o tome na forumu više preko offline venues i privatnih poruka.

Imala je malu nezgodu kod koje se nos sasvim malo iskrivio, stvorila se iz poluprofila kvržica na hrskavici nosa, kao mala grbica.
Kasnije joj je Glumičić objasnio neka nikako ne dopusti da netko samo pobrusi tu kvržicu (jer je ona htjela samo to, jer bila je zadovoljna nosom od naprijed i u globalu), jer se to tako ne radi i upropastit će mi nos- nos se cijeli treba mijenjati (od korijena do nosa), on će mi napraviti jako malu promjenu s kojom ću biti zadovoljna, drugi to neće niti skužiti. Kasnije se ispostavilo da to baš nije točno, jer kirurzi vani ne mijenjaju nužno cijeli nos, iako treba u tome biti spretan. Rezultat- ružniji nos u profilu, od naprijed previše podignut i ženskast nos, što se njoj ne sviđa, maknuto previše hrskavice, kvržice na samom vrhu nosa. Znači, profil izgleda kao skakaonica, skraćen na vrhu- iz poluprofila. U redu nije ju sada osakatio, ali u globau nos izgleda lošije nego prije i nitko ne bibio zadovoljan tim krajnjim rezultatom.

ne želim nikoga tu plašiti ili odvlačiti, nego samo kažem da nitko od naših kirurga ne može garantirati upotpunosti da ćete biti zadovoljni, i da će ispasti baš onako kako želite. Kod operacije nosa puno je toga nepredvidivo, od cjeljenja, zarastanja unutrašnjih struktura i hrskavica, tokom i nakon operacije. Kod Glumičića morate sve detaljno dogovoriti, da ne bi ispalo da vam sreže nos iz profila, pa da dobijete tobogan od nosa. A bilo je tih noseva dosta, nekima možda i stoje, a nekima definitivno ne.
Soundy is offline  
Old 27.05.2015., 17:19   #10072
Ja sam danas bila na konzultacijama kod Glumičića i u 8 mje je operacija popravak nosa i cice jedva čekam:-D
lolalita is offline  
Old 27.05.2015., 19:12   #10073
Pozz svima.

Da prenesem svoje iskustvo. Operirala nos kod Glumicica prije 3 tj.
Profil mi je bio ocajan, bas solidna grba, od naprijed je cak bio ok ali profil uzas.

Uglavnom rekla sam mu kakav nos zelim, ne onaj preumjetni skakonica nos, vec da izravna tu grbu i da ga suzi onaprijed i podigne. Operacija, sve proslo super, stvarno nije tako koma kako pricaju, on simpa, sarmantan, uglavnom sve super.

I tako ja nakon 6 dana skinem kalup, nije mi nos bas sjeo na prvu, bio mi ogroman sok, sad odjednom imam mali lijepi ravni nosic, ali dobro ubrzo mi se svidio. Dva dana sam nosila flasterice one, i kad sam skinula njih nos je poceo oticati. Bas ocigledno i samo ide na gore. Evo 3 tj je proslo, nos nema veze s onim malim slatkim
Nosicem vec vise lici onom koji je bio prije operacije. Uzas. Jeli ikome bilo tako?

Bila kod nj na pregledu prosli tjedan i on mi je rekao da je to normalno, da je to oteklina,da ce splasnuti i da moram
Biti strpljiva. Meni nije jasno kako je to normalno, ovaj nos vise nema veze s onim kakav je bio nakon skidanja kalupa ima li itko slicnih iskustava?
ivona2004 is offline  
Old 27.05.2015., 20:51   #10074
Quote:
ivona2004 kaže: Pogledaj post
Pozz svima.

Da prenesem svoje iskustvo. Operirala nos kod Glumicica prije 3 tj.
Profil mi je bio ocajan, bas solidna grba, od naprijed je cak bio ok ali profil uzas.

Uglavnom rekla sam mu kakav nos zelim, ne onaj preumjetni skakonica nos, vec da izravna tu grbu i da ga suzi onaprijed i podigne. Operacija, sve proslo super, stvarno nije tako koma kako pricaju, on simpa, sarmantan, uglavnom sve super.

I tako ja nakon 6 dana skinem kalup, nije mi nos bas sjeo na prvu, bio mi ogroman sok, sad odjednom imam mali lijepi ravni nosic, ali dobro ubrzo mi se svidio. Dva dana sam nosila flasterice one, i kad sam skinula njih nos je poceo oticati. Bas ocigledno i samo ide na gore. Evo 3 tj je proslo, nos nema veze s onim malim slatkim
Nosicem vec vise lici onom koji je bio prije operacije. Uzas. Jeli ikome bilo tako?

Bila kod nj na pregledu prosli tjedan i on mi je rekao da je to normalno, da je to oteklina,da ce splasnuti i da moram
Biti strpljiva. Meni nije jasno kako je to normalno, ovaj nos vise nema veze s onim kakav je bio nakon skidanja kalupa ima li itko slicnih iskustava?
Ivona To je normalno meni je 6 mje bio natečen i pogotovo vrh nosa,svaki dan ce se mjenjat,ujutro je najgori pa splasne i tako...uglavnom ono što si vidjela kad si skinula kalup tako bi trebao biti i nakon par mjeseci.Ovisi kako kod koga ali sigurno 3-6 mje ne očekuj rezultate.
lolalita is offline  
Old 28.05.2015., 11:00   #10075
Quote:
Soundy kaže: Pogledaj post
Pa čuj, mojoj poznanici je glumičić doslovno "upropastio" nos, ako želim biti baš tako oštar riječima. Znam da je napravio puno lijepih nosića, ali da je imao i uvijek ima neželjene rezultate. To je upotponosti istina. samo što možda te osobe ne govore javno o tome na forumu više preko offline venues i privatnih poruka.

Imala je malu nezgodu kod koje se nos sasvim malo iskrivio, stvorila se iz poluprofila kvržica na hrskavici nosa, kao mala grbica.
Kasnije joj je Glumičić objasnio neka nikako ne dopusti da netko samo pobrusi tu kvržicu (jer je ona htjela samo to, jer bila je zadovoljna nosom od naprijed i u globalu), jer se to tako ne radi i upropastit će mi nos- nos se cijeli treba mijenjati (od korijena do nosa), on će mi napraviti jako malu promjenu s kojom ću biti zadovoljna, drugi to neće niti skužiti. Kasnije se ispostavilo da to baš nije točno, jer kirurzi vani ne mijenjaju nužno cijeli nos, iako treba u tome biti spretan. Rezultat- ružniji nos u profilu, od naprijed previše podignut i ženskast nos, što se njoj ne sviđa, maknuto previše hrskavice, kvržice na samom vrhu nosa. Znači, profil izgleda kao skakaonica, skraćen na vrhu- iz poluprofila. U redu nije ju sada osakatio, ali u globau nos izgleda lošije nego prije i nitko ne bibio zadovoljan tim krajnjim rezultatom.

ne želim nikoga tu plašiti ili odvlačiti, nego samo kažem da nitko od naših kirurga ne može garantirati upotpunosti da ćete biti zadovoljni, i da će ispasti baš onako kako želite. Kod operacije nosa puno je toga nepredvidivo, od cjeljenja, zarastanja unutrašnjih struktura i hrskavica, tokom i nakon operacije. Kod Glumičića morate sve detaljno dogovoriti, da ne bi ispalo da vam sreže nos iz profila, pa da dobijete tobogan od nosa. A bilo je tih noseva dosta, nekima možda i stoje, a nekima definitivno ne.

a svi kažu da je on poznat po tome da radi skakaonice, to mi se nikako ne sviđa niti bi ja mijenjala cijeli nos. Imam samo tu grbicu koju bi voljela maknuti.
pričala mi je kolegica s posla da je njena seka išla kod tončića na nos i augmentaciju i da je jako zadovoljna sa rezultatima i ekipom. kolko sam vidjela na galeriji na njiihovom webu, ima dosta lijepih nosića. možda odem tamo na konzultacije....
marinica88 is offline  
Old 28.05.2015., 12:21   #10076
Meni jucer bila godina dana od operacije. Ne znam cime sam više oduševljena, disanjem na nos ili njegovim izgledom. Najbolja odluka koju sam u životu napravila!
naomi is offline  
Old 28.05.2015., 12:50   #10077
Quote:
naomi kaže: Pogledaj post
Meni jucer bila godina dana od operacije. Ne znam cime sam više oduševljena, disanjem na nos ili njegovim izgledom. Najbolja odluka koju sam u životu napravila!
Nakon koliko su ti splasnule otekline?
Angelale is offline  
Old 28.05.2015., 13:40   #10078
Quote:
naomi kaže: Pogledaj post
Meni jucer bila godina dana od operacije. Ne znam cime sam više oduševljena, disanjem na nos ili njegovim izgledom. Najbolja odluka koju sam u životu napravila!
Kod koga si operisala?
kucika is offline  
Old 28.05.2015., 16:12   #10079
Operirala sam se u Splitu, dr Lisec. Da ustedim daljnja pitanja evo glavni detalji: Prije toga nisam jako dugo disala na nos i imala sam blagu apneju u snu prije operacije. Osim devijacije septuma napravio mi je i rinoplastiku - izravnao luk na nosu, smanjio vrh i cijeli nos mi je prije isao u stranu pa ga je 'centrirao' na lice. Rekao mi je da je ovo zadnje najteže za ispravit. Nos je ispao predobro i dosta ljudi nisu ni skužili, šta mi je bilo jako čudno jer je promjena bila baš značajna, al dr mi je i prije operacije rekao da će biti nacin formiranja nosa takav da mi izgleda jako prirodno, da je to popularno u zadnjih 20 godina.

Osnovni oporavak je trajao 2 tjedna i bio je isti ko i vecini, ima dosta videa na tu temu na youtube-u. Jedino mi se plavilo jako dugo zadržalo, skoro 3-4 tjedna, pa bi me ljudi čudno gledali kad bi izašla iz stana. Otok je splasnuo tek nakon nekoliko mjeseci.
naomi is offline  
Old 04.06.2015., 18:28   #10080
Moderatorska obavijest

Kako je tema premašila limit od 10 000 upisa, prema naputku administracije otvara se nova tema. Link na novu temu.

Ova tema ostaje samo za čitanje.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Moderatori pdf-a Zdravlje
El Gato Félix is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.