Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2010., 16:32   #181
Quote:
blushing flower kaže: Pogledaj post
Ne kužim samo..ono ulje koje ide kao baza i s kojim su super pigmentirani i razmatljivi-jel artdeco baza dostojna zamjena?
Ne - dakle to nije ulje koje služi kao baza kao Artdecoova tipa da ti dulje traje sjenilo (primer) već baza s kojom se miješaju pigmenti da ih možeš nanositi "na mokro" ili da ih koristiš recimo kao pigment za nešto drugo osim za sjenilo - primjerice dodaš u maskaru ili napraviš sama svoju nijasnu ruža i slično Ili da ih prešaš
Takvu stvarčicu ima i MAC ali je ovo identično skoro a 5 puta jeftinije iako si i sama možeš napraviti tu bazu od kombinacije alkohola i glicerina

On topic - ja se svaki dan mackam sa svojim prelijepim sleek sjajilom a danas imam i ljučibasto sjenilo i svi su me u firmi pitali (cure naravno) kaj mi je to če-če na očima
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 17:11   #182
aaa, tako dakle! dakle trebam hvala ti sad mi još samo treba posao, dakle, cure, što čekate, blush-fond-to-track je open for biznis
blushing flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 18:25   #183
@blushing flower - je, je, ja sam bila ujutro tamo, swatchala sam sjenila i još neke proizvode

I naravno, kupila sam si paletu sa 10 okruglih sjenila - 376kn.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 18:36   #184
, pa tebe su tamo zarobili
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 19:35   #185
ja sam bila popodne, kupila paletu od 5 okruglih sjenila, ruž u teglici i lak ..poslikam sutra preko dana jer mi sad boje ne ispadaju realno
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:08   #186
Da, mogu potvrditi da se Elektra tamo već udomaćila Btw, ja sam ona koja ti je slučajno skoro popalila maramice za skidanje šminke. Howdy, hau do ju doo?
p.s. očekujem fotke paletice
mislim da ću sanjati certain ljučibasti pigment.. i kremasti ruž..i zašto ja ne pišem diplomski...
blushing flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:17   #187
isuse, elektra koliko ruku ti imaš
sad ti preostaje da nam swatchneš i ostalo
baš me zanima kako se tamo dobije posao. čak ne mora biti ni plaćen.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:20   #188
Quote:
blushing flower kaže: Pogledaj post
Da, mogu potvrditi da se Elektra tamo već udomaćila Btw, ja sam ona koja ti je slučajno skoro popalila maramice za skidanje šminke. Howdy, hau do ju doo?
p.s. očekujem fotke paletice
mislim da ću sanjati certain ljučibasti pigment.. i kremasti ruž..i zašto ja ne pišem diplomski...
A to si ti? Drago mi je

Sutra ću uslikat paleticu, mislim kako sam si složila krasna sjenila i zaista sam uzela ona koja nemam u ikakvom obliku

A evo i link na swatcheve svih sjenila što sam ih jutros poslikala: swatchevi svih sjenila
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:21   #189
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
isuse, elektra koliko ruku ti imaš
sad ti preostaje da nam swatchneš i ostalo
baš me zanima kako se tamo dobije posao. čak ne mora biti ni plaćen.
Pa, u swatchanju mi koristi samo jedna s obzirom da sam dešnjak i ne mogu fotkat sa lijevom rukom iako bi bilo zgodno da mogu

A poslikala sam i rumenila sva i još one debele olovke (jednu si kupujem obavezno!) Stavit ću to na blog večeras/sutra ujutro
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:27   #190
Elektra svaka ti čast, hvala na trudu. Sjenila izgledaju fenomenalno. Kakva su im kremasta rumenila?
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:29   #191
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Elektra svaka ti čast, hvala na trudu. Sjenila izgledaju fenomenalno. Kakva su im kremasta rumenila?
nisam elektra ali eto kupila sam 2 kremasta rumenila i stvarno se lako nanose i jako dugo traju. ja sam jako zadovoljna
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:30   #192
Elektra..tebi bi Inglot kao promotorici trebao pokloniti jednu paleticu od 10 sjenila-i to kockastih ..A vidim na fejsu da si i na fotkama sa otvorenja
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:35   #193
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Elektra svaka ti čast, hvala na trudu. Sjenila izgledaju fenomenalno. Kakva su im kremasta rumenila?
Nema na čemu, meni je to baš gušt
A što se rumenila tiče, nisam ih isprobala na licu ali su mi savršena na ruci I obavezno kupujem sigurno 2 nijanse. Prekrasne su, lijepo se mažu i zaista su pigmentirana
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:52   #194
Tuševi mi predivno izgledaju http://inglotcosmetics.com/liquid.ey...oducts/146/167 .
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 21:13   #195
imaju li i ovu duo paleticu kod nas? http://inglotcosmetics.com/2.eye.sha...oducts/657/671
piromankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 21:17   #196
^ To su senke iz freedom sistema, znaci sama ih odaberes i stavis u paletu (2 kockaste)
atina27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 21:20   #197
Hvala vichy, Elektra. Morat ću pogledati sutra, samo da se uspijem obuzdati... Boje su mi prekrasne. Znate li cijenu otprilike?
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 21:22   #198
joj, krivo se izrazih , znam da se slažu i dio su tog freedom sistema , ali me zanimalo jel ima i tih malih paletica od za složiti kod nas...
piromankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 21:22   #199
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Hvala vichy, Elektra. Morat ću pogledati sutra, samo da se uspijem obuzdati... Boje su mi prekrasne. Znate li cijenu otprilike?
Ako se dobro sjećam, 75kn
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 23:24   #200
elektra ja bi da nam svocas ruzeve u teglici i obicne i rumenila!
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.