Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 09:30   #841
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
To možeš kod ljudi koji su očajni i silno neispunjeni kao osobe , pa čekaju raznorazne prinčeve i princeze da ih "vole" jer oni sami sebe ne vole.
Kod ljudi koji su čisti sami sa sobom...treptanje okicama i pokoji kompliment definitivno nije dovoljan za zaljubljivanje i odlazak sa eurima
Pa tako je. Ali kad sam ja sugerirala autorici topica da malo preispita koje su krajnje namjere tog njenog 31-godisnjaka, smatrala je to glupim.
Blackheartgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 10:07   #842
Quote:
Blackheartgirl kaže: Pogledaj post
Pa tako je. Ali kad sam ja sugerirala autorici topica da malo preispita koje su krajnje namjere tog njenog 31-godisnjaka, smatrala je to glupim.
Ne treba prevelika filozofija što on želi. A uostalom bitno je sto autorica želi. Piše da voli muža pa onda valjda ne želi rastavu stoga nije potrebno da i taj ljubavnik želi nešto više s njom osim avanture.
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 10:30   #843
Quote:
Stegovnica kaže: Pogledaj post
Ne treba prevelika filozofija što on želi. A uostalom bitno je sto autorica želi. Piše da voli muža pa onda valjda ne želi rastavu stoga nije potrebno da i taj ljubavnik želi nešto više s njom osim avanture.
Koliko ja vidim ona je otvorila topik s naslovom da se zaljubila u njega. Navela je i da stalno razmislja o njemu. Nije dosla ovdje traziti savjet kako se najbolje upustiti u aferu bez da to muz sazna i u koj hotel najbolje ici.
Glava joj je u la la landu.
Blackheartgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 10:48   #844
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ma, ja ću ti danas reći iskreno (što većina neće, a tako misli)...život je jedan i ja ću sama odabrati kako ga proživjeti. Nitko nam neće dignuti spomenik za "žrtvovanja" u ime nečega za što ni sami nemamo ime.
Nije stvar u spomeniku, nego što ljudi griješe i upropaste si život glupim greškicama, koje nisu niti morali napraviti. Uz mrvicu razuma, ne žrtvovanja - se te greškice nisu trebale niti desiti.

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
To možeš kod ljudi koji su očajni i silno neispunjeni kao osobe , pa čekaju raznorazne prinčeve i princeze da ih "vole" jer oni sami sebe ne vole.
Kod ljudi koji su čisti sami sa sobom...treptanje okicama i pokoji kompliment definitivno nije dovoljan za zaljubljivanje i odlazak sa eurima
Hm, na kog mi to liči, da li na osobu u braku s djecom koju je 10-ak godina mlađi mlatimudan impresionirao prvi ili drugi (sad se ne sjećam) susret??

Post na koji odgovaraš jest malo karikiran, ali tvoj odgovor mi izgleda kao da tebi baš nikada nije prišla neka osoba koja ti izgleda (ne)stvarno privlačno, koja nečim zrači i rekla nekoliko "pravih stvari".
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:04   #845
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Nije stvar u spomeniku, nego što ljudi griješe i upropaste si život glupim greškicama, koje nisu niti morali napraviti. Uz mrvicu razuma, ne žrtvovanja - se te greškice nisu trebale niti desiti.


Hm, na kog mi to liči, da li na osobu u braku s djecom koju je 10-ak godina mlađi mlatimudan impresionirao prvi ili drugi (sad se ne sjećam) susret??

Post na koji odgovaraš jest malo karikiran, ali tvoj odgovor mi izgleda kao da tebi baš nikada nije prišla neka osoba koja ti izgleda (ne)stvarno privlačno, koja nečim zrači i rekla nekoliko "pravih stvari".
Zavisi što je kome greškica? Ponekad su to samo naši izbori u dato vrijeme i datom trenutku koje smo trebali. Zašto prošle veze i brakove smatrati neuspjelim samo zato jer nisu forever?

@ drugo...prišli su naravno....i okrenuli se na peti ili bili toliko dugo koliko su trebali
Mlađe mlatimudane kao autorica posta...ne doživljavam...moja domena su uvijek malkoc stariji i zreliji...veći su mi izazov
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:11   #846
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
znam,tema je stara otkad je i svijeta.no meni je nova,pa molim pomoć.
dakle...s mužem sam 20god,volim ga,imamo dvoje prekrasne djece,i život mi je otprilike savršen.no dogodio se on.dogodilo se spontano.zbog posla smo u kontaktu preko god dana i eto zaljubili smo se.već pri prvom susretu je nastala kemija,a nakon bezbroj fb prepiski....no,stopirala sam to na vrijeme i sad ga izbjegavam gdje god mogu.nisam prešla granicu,pa je sve još ostalo na platonskoj razini.osim jednog žnjaranja,sexa nije bilo...mada smo oboje gladni jedno drugog.budući prilika čini lopova,svjesna sam toga da mi se ukaže prilika(a vjerojatno hoće zbog prirode posla)ne bih mogla reći ne.lik je totalno poseban,prezgodan,prepametan,prezabavan i zaljubljen u mene(mada se i sama čudim tome.mislim nisam loša,al ono,može imat koju hoće).muža bi prevarila s možda 2 osobe na planeti.s christian bale-om i s njim.
svaki konstruktivan komentar je dobrodošao
normalna pojava.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:11   #847
Pa duge bračne veze i nisu dio prirodnog poretka. Više su nekakav romantični mit. Današnji brakovi traju kao i nekad, samo što su oni prije završavali smrću, a današnji razvodom. I nisi imao potrebu za razvojem vještina koje bi braku zajamčile stabilnost.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:13   #848
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa duge bračne veze i nisu dio prirodnog poretka. Više su nekakav romantični mit. Današnji brakovi traju kao i nekad, samo što su oni prije završavali smrću, a današnji razvodom. I nisi imao potrebu za razvojem vještina koje bi braku zajamčile stabilnost.
Pa baš
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:17   #849
Samo ću ti još citirat G.B.Showa

Brak nastaje kad se dvoje ljudi nalaze pod utjecajem najnasilnije, najluđe, najvarljivije i najprolaznije strasti. Od njih se zahtjeva da se zavjetuju kako će ostati u tom uzbuđenom, abnormalnom i iscrpljujućem stanju trajno.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:20   #850
Quote:
Blackheartgirl kaže: Pogledaj post
Glava joj je u la la landu.
Genialno !

La La Land

lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:23   #851
Moj savjet autorici:

Ako se radi samo o potrebi za razbijanjem jednoličnosti i manjku uzbuđenja, onda je flert je puno bolja opcija nego konkretizacija veze. Slađe je, dulje tralje, ostaje u domeni mašte, nema granica ni razočaranja, a vjerojatno neće ni ružno završiti.

Ako razmišljaš u pravcu da zbog nove simpatije možda čak i prekineš brak, onda se tu najvjerojatnije ne radi tolko o novoj simpatiji, koliko o staroj vezi. U tom slučaju, stavi mladca sa strane i ozbiljno si proanaliziraj svoj brak.
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:23   #852
A kakva je ovo tema, mislim cemu to, autorica je navodno zaljubljena u drugoga, i prevarila bi muza, citiram - sa mozda jos dva muskarca na svijetu.

Ok, aj bok. Nista suvislije se tu nema za reci nego to.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:30   #853
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Zavisi što je kome greškica? Ponekad su to samo naši izbori u dato vrijeme i datom trenutku koje smo trebali.
Sad romantiziraš. Izbor "koji smo trebali" - odmah impliciraš da je taj izbor donio pozitivne promjene.

Quote:
Zašto prošle veze i brakove smatrati neuspjelim samo zato jer nisu forever?
Uopće nije riječ o tome. Postoje loše veze i brakovi (koji ne bi ni postojali da su ljudi malo pametniji, ali kako samo 16% ljudske populacije ima IQ preko 115....) za koje je dobro da se prekinu. A ima i onih - pazi sad - za kojima su ljudi poslije žalili. A zbog "greškica" koje se nisu morale napraviti. O tome ja pišem.
Quote:
@ drugo...prišli su naravno....i okrenuli se na peti ili bili toliko dugo koliko su trebali
Aha.
Quote:
Mlađe mlatimudane kao autorica posta...ne doživljavam...moja domena su uvijek malkoc stariji i zreliji...veći su mi izazov
Kog briga za tvoju domenu, a i nema veze s temom.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:33   #854
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ma, ja ću ti danas reći iskreno (što većina neće, a tako misli)...život je jedan i ja ću sama odabrati kako ga proživjeti. Nitko nam neće dignuti spomenik za "žrtvovanja" u ime nečega za što ni sami nemamo ime.
Je, slažem se.
Postoji dio ljudi koji misli da se "žrtvuje", ali često su te "žrtve" sa određenom računicom. Realno jako je malo onih iskrenih ljudi, ne pred drugim ljudima, nego pred samim sobom. Tu su mogućnosti za muljanje samog sebe ogromne na neki prvi pogled, ali realno nema dugoročnog zavaravanja.

Osim kad si jako glup. A ima i takvih
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:34   #855
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Samo ću ti još citirat G.B.Showa

Brak nastaje kad se dvoje ljudi nalaze pod utjecajem najnasilnije, najluđe, najvarljivije i najprolaznije strasti. Od njih se zahtjeva da se zavjetuju kako će ostati u tom uzbuđenom, abnormalnom i iscrpljujućem stanju trajno.
Je'l' to iz 19 ili s početka 20. st??
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:37   #856
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post

Kog briga za tvoju domenu, a i nema veze s temom.
Ima . Zasto ne bi iznijela svoje misljenje ? Licno ni ja ne bih izasao sa balavicom pa bila ona iz sna . Mislim da se mnogo ljepse osjecam u drustvu zene koja je bliza meni nego da perem guzicu jednoj balavici . Imao bih osjecaj da sam u drustvu svoga djeteta .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:41   #857
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ima . Zasto ne bi iznijela svoje misljenje ? Licno ni ja ne bih izasao sa balavicom pa bila ona iz sna . Mislim da se mnogo ljepse osjecam u drustvu zene koja je bliza meni nego da perem guzicu jednoj balavici . Imao bih osjecaj da sam u drustvu svoga djeteta .
Znači, ako sada ovim svojim upisom ne impliciraš da autorica teme ne bi trebala ništa s jednim balavcem - kao što je taj njen, ne znam zašto uopće pišeš.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:48   #858
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Znači, ako sada ovim svojim upisom ne impliciraš da autorica teme ne bi trebala ništa s jednim balavcem - kao što je taj njen, ne znam zašto uopće pišeš.
Pa napisao sam na pocetku teme da radi sta hoce . Medjutim , skeptican sam na sve to . Pisao sam takodjer da prvi seks sa bilo kim moze biti los .
Ne znam kakv je njen i sta ju je privuklo kod njega ,mene je privukao fizici izgled i pao sam na to iza toga izgleda sam se susreo sa najvecom prazninom koju nikada do tada nisam osjetio .
Nemam nista protiv da ljudi iskuse neke stvari na svojoj kozi . Bez personalnog iskustva , nikada ne prihvacas savjete drugih misleci da uvjek znas bolje od drugih sta tebi treba .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:51   #859
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Sad romantiziraš. Izbor "koji smo trebali" - odmah impliciraš da je taj izbor donio pozitivne promjene.


Uopće nije riječ o tome. Postoje loše veze i brakovi (koji ne bi ni postojali da su ljudi malo pametniji, ali kako samo 16% ljudske populacije ima IQ preko 115....) za koje je dobro da se prekinu. A ima i onih - pazi sad - za kojima su ljudi poslije žalili. A zbog "greškica" koje se nisu morale napraviti. O tome ja pišem.

Aha.

Kog briga za tvoju domenu, a i nema veze s temom.
Pa ne romantiziram....pričam iz iskustva. Mislim da je to najbolje, a ona neka izvuče od naših "savjeta" ono što joj treba.
Ovo drugo neću ni komentirati...očito tvoja razina ne raspoznaje moju
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 12:02   #860
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Pa ne romantiziram....pričam iz iskustva. Mislim da je to najbolje, a ona neka izvuče od naših "savjeta" ono što joj treba.
Ovo drugo neću ni komentirati...očito tvoja razina ne raspoznaje moju
A iz tvog iskustva je "sve se dešava s nekim razlogom", "nikada nisam zažalila zbog nekih odluka", "što nas ne uništi, učini nas jačim" i "ponovila bih sve svoje greške"....

A "razine" ne želim komentirati, ne vrijedi kartona...
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.