Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2017., 20:40   #1
On i njegovi umijesani u sve

Bok ljudi! Trebam vase misljenje da vidim dali sam ja stvarno luda ili sta...naime,prica je slijedeca; dala sam otkaz prije 5 mjeseci radi mobinga na poslu..u braku s njim sam 4 mjeseca i nemamo djece. Zivimo kod njegovih,ali imamo svoj stan u prizemlju. Od prvog dana su se njegovi mijesali u moju odluku,komentirali meni iza leda kako on jadan hoda u staroh robi bla bla jer radi mene nemamo novaca(kao da je meni super bilo). Jucer sam dobila poziv da sam konacno dobila posao. Dvije minute nakon sto sam rekla to suprugu on mi govori da zna da sam primljena vec 5 dana ali mi nije htio rec od straha da se ne razocaram u slucaju da se ipak nesto izjalovi. Saznao je od njegove sestre,jer je moj šogor u firmi u kojoj radi slučajno saznao preko neke cure koja je radila prije tamo. Ja sam suprugu jucer rekla da ne govori nikome nista jos,jer sam danas trebala dobit odgovor od druge firme koja mi je bila prioritet pa sam htjela pricekat prije nego kazem ista. Sad je ispalo da je moj sogor isao pitat ti curu neka se raspita sta je s tim,i onda je njegova sestra danas poludila na mog supruga jer kao kako smo im mogli lagati bla bla. On mene sad napada da se morao svadati s njom zbog mene. Sad vi meni recite tko je tu lud?? Otkud im pravo da se uopce mijesaju kad ih nitko nije nista pitao..i valjda ja imam pravo donijet odluku kad cu i kome sta rec..kao da sam ja mogla znat da ce on ista ici pitat..oni meni skrivaju 5 dana,i jos sam ja kriva sad jer sam sutila punih 24 h?? Molim vas za misljenje..kako se postaviti,nemogu vise podnijeti bilo kakvo opravdavanje njima...dosta mi je!
Monxi1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 20:45   #2
Beznačajna stvar, zaboravi, nasmij se, ne pravi dramu.

Sretno na novom poslu.
Brusina75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 21:04   #3
Sve ih posjedni i reci im da je tvoja privatnost samo tvoja i neka je ovo poslijednji puta da su gurali nos u tvoj krevet ,posao ili brak
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 21:31   #4
Teško će autorica to napraviti - žive u kući njegovih roditelja. To je prva greška.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 21:33   #5
Ovo sta lara79 kaze. Nek se skuliraju, tvoj posao tvoja stvar, nemoj se slucajno oko takvih stvari opravdavat, tako im u njihovim glavama dajes za pravo takvo ponasanje prema tebi. S muzem isto popricaj, i on je ocito u nekom podredjenom polozaju, otud i problemi.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 21:38   #6
Ništa ne kužim. Ovaj znao, čuo od onog koji je čuo od one da nije pitao onu, ova čula da je ovaj pitao onog da pita onu, i tu se naljutila..ne kontam stvarno čemu te gluposti umjesto da slaviš to što si dobila posao i što ti muž više ne mora hodati u staroj robi 😀
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 22:58   #7
Ne znam jesam li bas sve pohvatala..
Ali nemas se sta ti njima opravdavati ,bez obzira sto zivis ispod njih.
Vas zivot vasa stvar..
A i muz,on se ljuti totalno bez razloga..sta ste lagali,pa niste nista,samo si cekala da vidis jel sigurno za posao..
A ljudi ko ljudi,ko vegete mjesaju se u sve..
Pitam se u sto jos se mjesaju?
Cim ti je naslov teme:umijesani u sve..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 22:59   #8
Quote:
Monxi1011 kaže: Pogledaj post
Bok ljudi! Trebam vase misljenje da vidim dali sam ja stvarno luda ili sta...naime,prica je slijedeca; dala sam otkaz prije 5 mjeseci radi mobinga na poslu..u braku s njim sam 4 mjeseca i nemamo djece. Zivimo kod njegovih,ali imamo svoj stan u prizemlju. Od prvog dana su se njegovi mijesali u moju odluku,komentirali meni iza leda kako on jadan hoda u staroh robi bla bla jer radi mene nemamo novaca(kao da je meni super bilo). Jucer sam dobila poziv da sam konacno dobila posao. Dvije minute nakon sto sam rekla to suprugu on mi govori da zna da sam primljena vec 5 dana ali mi nije htio rec od straha da se ne razocaram u slucaju da se ipak nesto izjalovi. Saznao je od njegove sestre,jer je moj šogor u firmi u kojoj radi slučajno saznao preko neke cure koja je radila prije tamo. Ja sam suprugu jucer rekla da ne govori nikome nista jos,jer sam danas trebala dobit odgovor od druge firme koja mi je bila prioritet pa sam htjela pricekat prije nego kazem ista. Sad je ispalo da je moj sogor isao pitat ti curu neka se raspita sta je s tim,i onda je njegova sestra danas poludila na mog supruga jer kao kako smo im mogli lagati bla bla. On mene sad napada da se morao svadati s njom zbog mene. Sad vi meni recite tko je tu lud?? Otkud im pravo da se uopce mijesaju kad ih nitko nije nista pitao..i valjda ja imam pravo donijet odluku kad cu i kome sta rec..kao da sam ja mogla znat da ce on ista ici pitat..oni meni skrivaju 5 dana,i jos sam ja kriva sad jer sam sutila punih 24 h?? Molim vas za misljenje..kako se postaviti,nemogu vise podnijeti bilo kakvo opravdavanje njima...dosta mi je!

tvoj muž je u podređenom položaju u toj obitelji, i zato se prema tebi ponašaju baš kao i prema njemu. tebe je on odrabrao da vodiš njegove bitke koje on nije odradio. uglavnom čeka te borba za sebe, svoje granice, svoj život. i još nekako mislim da ti muž neće biti podrška, već će htjeti da se pokoriš kao i on.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 23:29   #9
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
tvoj muž je u podređenom položaju u toj obitelji, i zato se prema tebi ponašaju baš kao i prema njemu. tebe je on odrabrao da vodiš njegove bitke koje on nije odradio. uglavnom čeka te borba za sebe, svoje granice, svoj život. i još nekako mislim da ti muž neće biti podrška, već će htjeti da se pokoriš kao i on.
Bome vrlo crn scenarij ako joj zbilja su stvari tako postavljene..
Onda ju ceka itekako krvava borba..

Mene ovo sto je navela:muz se ljuti na nju,jer se sestra okomila na njega,bas vuce u tom smjeru..
Samo nek je mir s njegivim obitelji, i njemu sve pet..a kako je zeni,bas ga briga?
Joj joj,to nije dobro..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 00:18   #10
Kupi mužu muda.

Edit: I pokaži mu tu i tamo vjenčani list, čisto da se podsjeti za koji tim sad igra.
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 00:56   #11
^
Osim toga, sada kada si dobila posao (cestitam) aktivno se bacite na trazenje svog gnijezda do kojeg ce im trebati da sjednu u auto kako bi dosli do vas.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 09:56   #12
Muž ti je papak, navikni se. Ili potražite drugo mjesto za život.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 10:39   #13
Iz moje današnje perspektive i iskustva mogu ti reći samo jedno: moja iskrena sućut...

Danas bih osobno situaciju riješila tako da im svima lijepo poručim da ih nabijem, pokupila prnje i otišla svojim putem. U vrijeme dok sam ja imala sličnu situaciju, borila sam se za svoj mir i pravo na svoj život. I izborila se na kraju. Ali posljedice će mi želudac (na njemu se manifestirao nakupljeni stres) osjećati doživotno.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 10:50   #14
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ništa ne kužim. Ovaj znao, čuo od onog koji je čuo od one da nije pitao onu, ova čula da je ovaj pitao onog da pita onu, i tu se naljutila..ne kontam stvarno čemu te gluposti umjesto da slaviš to što si dobila posao i što ti muž više ne mora hodati u staroj robi 😀
a baš

autorice, za početak otiđi iz tuđe kuće...
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:16   #15
Mozda je PMS?

Salim se. Kad se uhodas na poslu, otidjite u najam, tak ce biti najbolje za sve.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:21   #16
Quote:
Brusina75 kaže: Pogledaj post
Beznačajna stvar, zaboravi, nasmij se, ne pravi dramu.

Sretno na novom poslu.
Bas tako
Uvijek ce se netko u obitelji zbog necega duriti ili prigovarati
Imas posao, imate svoj zivotni kutak, ruku na uho i zapjevaj najdrazu pjesmu da se daleko cuje i naravno osmjehni se
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:22   #17
Quote:
milencica kaže: Pogledaj post
Bas tako
Uvijek ce se netko u obitelji zbog necega duriti ili prigovarati
Imas posao, imate svoj zivotni kutak, ruku na uho i zapjevaj najdrazu pjesmu da se daleko cuje i naravno osmjehni se
I do kad tako?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:24   #18
Quote:
Monxi1011 kaže: Pogledaj post
Saznao je od njegove sestre,jer je moj šogor u firmi u kojoj radi slučajno saznao preko neke cure koja je radila tamo
....
Sad je ispalo da je moj sogor isao pitat ti curu neka se raspita sta je s tim,i onda je njegova sestra danas poludila na mog supruga jer kao kako smo im mogli lagati bla bla.

On mene sad napada da se morao svadati s njom zbog mene.

...

kao da sam ja mogla znat da ce on ista ici pitat..
Muzeva prva spika je bila da je on prije 5 dana saznao od svoje sestre ciji muz je slucajno saznao od neke cure koja je radila u toj firmi da je ona dobila posao.

Poslije se ispostavilo da sogor nije slucajno saznao nego se isao raspitivati.
Sam se sjetio pitati ili ga tvoj muz molio da se raspituje?

Je li se samo raspitivao ili su se vukle veze? U tom slucaju, da, covjek vuce veze a ti otkantas...

Dobro, ako nikog nista nisi trazila ni da pita ni da moli, sta ne mos ti reci muzu da ti sjasi.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:26   #19
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Mozda je PMS?

Salim se. Kad se uhodas na poslu, otidjite u najam, tak ce biti najbolje za sve.
Iznajmljujes li ti stambene prostore
Mozda sam te zamjenila, citajuci tako upise cini mi se da na nekim temama se iznajmljivaci samoreklamiraju pa je im je rijesenje za svaki problem NAJAM.
Slazem se da je najbolja opcija sviti kao ptica svoje gnijezdo al ne zaboravi da kud god krenemo samo se suskanje suske cuje i to diktira nas polozaj
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:31   #20
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
I do kad tako?
Dok ima zivih,
Vidis da ljudi odose na druge kontinente pa im preko vibera i svih cuda od roditelja do strina svako pise, daje savjete.
Kuda se mozes sakriti da te netko naporan ne tlaci, kada shvati da u tome uspjeva.
Vidis da u ovom slucaju sogorove tetke kuma ima prijateljicu koja poznaje necakinju itd itdddd
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.