Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 12:03   #1741
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
U Zg di mogu pogledati svecaniju robu?
Peek&Clopenburg ima lijepih haljina, uglavnom do broja 50 čini mi se. Za 48 sam sigurna. Od prosječnih cijena pa do skupljih. Prije godinu dana samo kupovali, valjda je i sada tako.
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:09   #1742
Quote:
Lyandra kaže: Pogledaj post
Cure jel ima koja od vas da je narucivala s http://www.yoursclothing.co.uk/, a da shopingira inace u c&a? Trebala bi usporedbu brojeva ak koja zna. Hlace kupujem u c&a broj 48, a majice 48/50.
Stranica mi ima prelijepih stvarcica...
Yours ima neusporedivo bolju kvalitetu, krojeve, odjeća bolje pristaje tijelu i rekla bih da je nešto komotnija. Ono što mi je najdraže što na stranici imaju i catwalk, a na toj snimci se super vidi kako odjeća pristaje modelu i najčešće tako onda paše i meni. Ako mi se čini da je mrvicu vrećasto, tako bude i na meni. Ako prati liniju tijelu, tako stoji i meni. Podosta sam stvari naručivala s te stranice i dobro ih iznosala, no moram napomenuti da sam "kruška" građe pa je li i "jabučicama" ista stvar, ne bih znala.
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:36   #1743
Quote:
EliseaBooblock kaže: Pogledaj post
Yours ima neusporedivo bolju kvalitetu, krojeve, odjeća bolje pristaje tijelu i rekla bih da je nešto komotnija. Ono što mi je najdraže što na stranici imaju i catwalk, a na toj snimci se super vidi kako odjeća pristaje modelu i najčešće tako onda paše i meni. Ako mi se čini da je mrvicu vrećasto, tako bude i na meni. Ako prati liniju tijelu, tako stoji i meni. Podosta sam stvari naručivala s te stranice i dobro ih iznosala, no moram napomenuti da sam "kruška" građe pa je li i "jabučicama" ista stvar, ne bih znala.
Jabuka ima problem s gornjim dijelom

a opet to ti ovisi o modelu... ja imam dvije haljine, jedna mi je mala bila u prsima, druga je došla savršena.

Ja se izmjerim i koristim njihovu tabelu. Do sada samo ta haljina mi je bila mrvu mala.
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 22:12   #1744
bok cure,
vidim da su neke naručivale s http://www.yoursclothing.co.uk/,

Jeste možda naručivale hlače? Jesu ti brojevi tako kako inače nosite?
Nekako su mi full čudne fotke tih hlača i modela, ali to je sve ok jelda?

vidim da imaju i one majice kojima je prednji dio kraći, a zadnji duži. ako nešto mrzim, mrzim takve modele, budite pažljive ako se odlučite na kupnju jer je to shit model, pogotovu za zene koje imaju jače cice i trbuh. majica vam skoči do pupka naprijed, a iza je duga pola metra ispod dupeta. užas možda su zato snižene? HA HA HA
ebolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 23:55   #1745
JA ĆU POLUDIT, znači neki dan sam ja fino stala u stare hlače 42 sva ponosna smršavila ja malo .. i onda uzmem najdivnije hlače u H&M i ne stanem ni u 46... jesu oni poludili??? u biti donji dio za noge ne prođe mi ni do koljena(mislim da bi gore bile prevelike)... šta oni to kroje? morala sam se negdi izjadat
youcouldbehappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 08:05   #1746
Vidim da se Mango linija curve moze naruciti preko neta i cijene su u kunama,zanima me da li imaju liniju u ducanu?
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:01   #1747
Quote:
youcouldbehappy kaže: Pogledaj post
JA ĆU POLUDIT, znači neki dan sam ja fino stala u stare hlače 42 sva ponosna smršavila ja malo .. i onda uzmem najdivnije hlače u H&M i ne stanem ni u 46... jesu oni poludili??? u biti donji dio za noge ne prođe mi ni do koljena(mislim da bi gore bile prevelike)... šta oni to kroje? morala sam se negdi izjadat
Pa, hm, ne znam da li se tebi to dogodilo poput mene... ali npr. dok sam se debljala od broja 42 na broj 48... sačuvala sam hlače 42 kao jednog dana ću stat opet u njih... i kad sam smršavila i stala u hlače 42 nisam stala u nijedne 42 u dućanima... razlog? Kako sam se ja debljala tako se materijal na hlačama širio i daleko je to od originalnog broja

Jer h&m ima jako široke mjere, u ostalim dućanima ako sam bila 48, u h&m-u sam bila 44/46

Pa ne znam da li je bilo samo do jednog modela da je sašiven čudno

Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Vidim da se Mango linija curve moze naruciti preko neta i cijene su u kunama,zanima me da li imaju liniju u ducanu?

I mene to zanima.
Paratres is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:09   #1748
Quote:
Paratres kaže: Pogledaj post
Pa, hm, ne znam da li se tebi to dogodilo poput mene... ali npr. dok sam se debljala od broja 42 na broj 48... sačuvala sam hlače 42 kao jednog dana ću stat opet u njih... i kad sam smršavila i stala u hlače 42 nisam stala u nijedne 42 u dućanima... razlog? Kako sam se ja debljala tako se materijal na hlačama širio i daleko je to od originalnog broja

Jer h&m ima jako široke mjere, u ostalim dućanima ako sam bila 48, u h&m-u sam bila 44/46

Pa ne znam da li je bilo samo do jednog modela da je sašiven čudno




I mene to zanima.


Sorry ovo ne ide tebe osobno, ali... stalno slušam to kako cure koje inače nose 46 u H&M nose 44 jer su im kao svi modeli veliki

Ja sam 46, normalan standarni 46, gore mi treba 48 ako nije rastezljivo zbog velikih prsa. H&M sako u ZGB vel 54 mi je tek bio taman, a ovdje uredno kupujem 46/48 i bez frke nosim

Imam frendcu u ZG koja kao nosi 38??? a kad odemo u shoping skupa vidim kak se uzima 44 veličina uredno.. iako ode prvo sa 38 u garderobu
Ne kužim koga se pokušava zavarati? Ako nosiš 44 onda nosi, nemoj srat kak nosiš 38 da bi se ja u 46 osjećala loše... jer se neću ja si uzmem 50 pa fino vičem iz garderobe može manje
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:16   #1749
Što se H&M tiče, ja u ostalim dućanima kupujuem 42/44, a kod njih obavezno veće modele, u njihove 42/44 ne stanem
Običnu bijelu košulju u C&A kupim broj 42, u H&M ni 46 nisam mogla zakopčati.
ljutakopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 21:35   #1750
Recimo ja u H&M-u, najnormalnije zakopčam košulju bez elastina broj 46 i pada lijepo, u 44 bi mi na prsima izgledalo kao da su mi gumbi zategnuti, u drugim dućanima su mi 48 košulje jako uske... Mislim ja s tom svojom veličinom nađem u H&M-u među normalnim brojevima s elastinom Medium odjeću koja mi sjedne taman, a da nekome sa svojom kilažom velim nosim medium, ne da bi se slomio od smijeha nego ne bi vjerovao.... A ne kupujem stvari tako da mi ističu svaku rolicu špekeca na trbuhu ili ispada muffin top i da ne nabrajam dalje... Čak i frendica koja nosi konfekcijski 56 stanje u njihov XXXL, a službeno je to konf broj 52.... Prvi put čujem da netko kod njih kupuje veće brojeve od onih koje nosi...
Paratres is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 09:29   #1751
Mango ima u web shopu modu za punije dostupnu u Rh
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 23:19   #1752
Quote:
Paratres kaže: Pogledaj post
Pa, hm, ne znam da li se tebi to dogodilo poput mene... ali npr. dok sam se debljala od broja 42 na broj 48... sačuvala sam hlače 42 kao jednog dana ću stat opet u njih... i kad sam smršavila i stala u hlače 42 nisam stala u nijedne 42 u dućanima... razlog? Kako sam se ja debljala tako se materijal na hlačama širio i daleko je to od originalnog broja

Jer h&m ima jako široke mjere, u ostalim dućanima ako sam bila 48, u h&m-u sam bila 44/46

Pa ne znam da li je bilo samo do jednog modela da je sašiven čudno

bit će da je ipak model kriv jer sam jucer kupila nove hlače u drugom dućanu i to 42
youcouldbehappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 18:56   #1753
Počela su sniženja. C&A ima znatna. Ima i H&M. I ne govorimo samo o ljetnoj robi, ima i stvari dugih rukava.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 00:42   #1754
curke novi dućan Reserved ima poprilično velike brojeve.. ja stala u manje hlače 2 broja nego inače nosim...
__________________
Do one thing every day that scares you!
antipaticna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 13:43   #1755
Večeras radim narudžbu za "Yours". Imamo kod za 10% off (svi artikli). Zainteresirane javite se na pm.
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 17:07   #1756
Cure jel netko vidio ovu majicu u H&M-u?
http://www.hm.com/hr/product/51899?article=51899-C

Inače sam XL, ne znam jel bi mi L bila mala jer su mi često u HM-u dobri manji brojevi, kao da imaju veće modele :/

I jel netko možda probao ovu haljinu? Vidim da ima do 44 veličine.
http://www.hm.com/hr/product/48444?article=48444-A
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 18:13   #1757
Ja sam dosla do toga da si jedino u Kik-u, C&A i Marks & Spenceru nalazim robu.
U H&M-u mogu nac jedino tajice i one duge basics majice na kratke rukave (iako bi si trebala kupiti crnu opet, ali nema broja vise kod mene). Eto..samo sam se dosla malo jadat. Inace nosim 48-50-52 (115kg), ovisno o modelu i materijalu.

Stela, nisam vidjela tu haljinu, ali prekrasna je
__________________
"Et par le pouvoir d'un mot je recommence ma vie, je suis né pour te connaître, pour te nommer..liberté"
"And by the power of a word I again my life, I was born to know you, to appoint you..Freedom!" #JesuisCharlie
matr0shka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 18:45   #1758
Quote:
matr0shka kaže: Pogledaj post
Ja sam dosla do toga da si jedino u Kik-u, C&A i Marks & Spenceru nalazim robu.
U H&M-u mogu nac jedino tajice i one duge basics majice na kratke rukave (iako bi si trebala kupiti crnu opet, ali nema broja vise kod mene). Eto..samo sam se dosla malo jadat. Inace nosim 48-50-52 (115kg), ovisno o modelu i materijalu.

Stela, nisam vidjela tu haljinu, ali prekrasna je
A joj, znam kak ti je. Nemoj bit tužna, nego počni gledat stvari na netu, imaš ASOS, Newlook, Yoursclothing i Mango. Oni ti svi imaju linije za punije. Cure zanju naručivat često, pa ako ne želiš sama naručivat, možeš zamoliti nekog da se prikačiš narudžbi. Nekad je i bolje kad više ljudi naručuje jer onda poštarina ispadne manja.
Inače od dućana koji su tu kod nas Takko i NKD isto imaju linije za punije. A ako si u Zagebu Lindex u Point centru navodno drži veće brojeve, mada tamo još nisam bila. I Ulla Popken u Avenue mallu drži samo velike broje, al je navodno dosta skupa.
Sigurno ima još koji dućan i online i ovak koji drži veće brojeve, samo ovi su najpoznatiji. Ne daj se, sve mi cure koje nosimo veće brojeve kriziramo. Bude bolje
šarkopirkasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 19:00   #1759
Ja bih dodala još NEXT i Dorothy Perkins Živjela internet kupovina :klap:
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 19:05   #1760
Quote:
šarkopirkasta kaže: Pogledaj post
A joj, znam kak ti je. Nemoj bit tužna, nego počni gledat stvari na netu, imaš ASOS, Newlook, Yoursclothing i Mango. Oni ti svi imaju linije za punije. Cure zanju naručivat često, pa ako ne želiš sama naručivat, možeš zamoliti nekog da se prikačiš narudžbi. Nekad je i bolje kad više ljudi naručuje jer onda poštarina ispadne manja.
Inače od dućana koji su tu kod nas Takko i NKD isto imaju linije za punije. A ako si u Zagebu Lindex u Point centru navodno drži veće brojeve, mada tamo još nisam bila. I Ulla Popken u Avenue mallu drži samo velike broje, al je navodno dosta skupa.
Sigurno ima još koji dućan i online i ovak koji drži veće brojeve, samo ovi su najpoznatiji. Ne daj se, sve mi cure koje nosimo veće brojeve kriziramo. Bude bolje
Nisam toliko tuzna koliko sam frustrirana
Ali hvala ti
I hvala na preporukama. U Rijeci sam, ali imamo i mi Takko. I ne znam zasto nikada nisam isla za time da pregledam bespuca interneta u potrazi za robom Ionako nikada ne isprobavam robu..vec znam u sta stanem, a u sta ne i jaaaako se rijetko zaje*

Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Ja bih dodala još NEXT i Dorothy Perkins Živjela internet kupovina :klap:
Dorothy Perkins
Kada su imali svoj ducan u Ri, uvijek sam tamo kupovala. Doduse, onda sam nosila 40-42, ali nema veze
__________________
"Et par le pouvoir d'un mot je recommence ma vie, je suis né pour te connaître, pour te nommer..liberté"
"And by the power of a word I again my life, I was born to know you, to appoint you..Freedom!" #JesuisCharlie
matr0shka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:13.