Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2012., 17:09   #601
Ma čisto moguče da je Madrastra nekakvi remake te am.serije.
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 22:11   #602
po wikipediji, jedna od prethodnih verzija La Madrastre je serija Forever:

"Forever (1996), produced by Fox Television in the United States in conjunction with Televisa, with Maria Mayenzet as Susan (María) and James Richer as Stephan (Esteban)."

evo i link: http://www.imdb.com/title/tt0116342/

jesi to tražila?
__________________
'Cause it's a bittersweet symphony, this life...
*bittersweet* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 03:02   #603
DA!To je to!
Hvala tisuču puta,hvala!Ma tražim to već jakooo dugo.

Thanks još jednom!
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 18:01   #604
Na nečijem vjenčanju je pjevala(ja mislim) Greys Robles(ili kako se već zove) onu pjesmu El amor no soporto,mislim da je to bilo u zadnjoj epizodi. Dosad sam mislila da je to bilo u CCEA ali sad gledam i vidim da nema
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 18:12   #605
Quote:
Aurora :) kaže: Pogledaj post
Na nečijem vjenčanju je pjevala(ja mislim) Greys Robles(ili kako se već zove) onu pjesmu El amor no soporto,mislim da je to bilo u zadnjoj epizodi. Dosad sam mislila da je to bilo u CCEA ali sad gledam i vidim da nema
To ti je iz telenovele Mi Pecado. Još se sjećam kako je Greys Robles ušla u crkvu i počela pjevati "El amor no soporto" Lucreciji i Julianu. Inače, pjesma mi je super. Mislim da ona pjeva i onu pjesmu u EFDE kad su EyE scene, samo ne znam kako se zove pjesma.
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 23:49   #606
Sjetila sam se serije koja je bila prije dosta godina (više od 10 sigurno, možda čak i 15) prikazana na nekoj od bosanskih ili srpskih televizija (FTV, OBN, Pink, stvarno nisam sigurna). Ne znam je li bila i kod nas.

Sjećam se da je glavni lik bio oženjen za ženu koja je bila glavna negativka (nekako mi zvoni da se zvala Leticia ali nisam sigurna). Zaljubio se u kućnu pomoćnicu Mariu. U jednom dijelu serije je izgubio pamćenje i supruga ga je nakon toga uvjerila u njihov idiličan brak. Jednom prilikom je sanjao da je s Mariom i u snu (valjda ) je vidio da ona ima madež na vratu. Kasnije je uistinu vidio taj madež i tako se počeo prisjećati prošlosti.
Stvarno se ne sjećam više detalja a bilo bi mi drago da saznam koja je to serija jer sam ju kao klinka pobožno pratila. Nadam se da će netko znati .
jojachica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 02:56   #607
Televisina Alondra?

https://en.wikipedia.org/wiki/Alondra_%28telenovela%29
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 03:31   #608
Da nije Luz Maria? Mada tamo je glavni tek kasnije izgubio pamćenje i žena koja ga je lagala da mu je supruga se zvala Mirtha...

http://www.youtube.com/watch?v=dqnJ-vt6ufw
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:34   #609
Već par dana razmišljam i nikako se ne mogu sjetiti imena jedne sapunice.
Sjećam se samo jedne scene i ničeg ostalog. U toj sceni dva starija lika oko 40- 50 godina se svađaju i potuku se. Mislim da je jedan glavni negativac serije, a drugi pozitivan lik i ima brkove. Možda su oni čak i očevi glavnih likova serije, nezz, nisam sigurna. Obojica rane jedan drugoga i obojica imaju posjekotine po sebi, na kraju svađe se ˝pomire˝ i rukuju se krvavih ruku, tj. dođe do miješanja njihove krvi, a zatim ovaj s brkovima kaže: ˝Tengo SIDA.˝

Mislim da je ovo bilo na samom kraju serije kad glavni negativac biva kažnjen.
Zna li netko ime telenovele?
__________________
Stalno padam na ispitima, proklete stolice.
Kvija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:54   #610
Quote:
Kvija kaže: Pogledaj post
Već par dana razmišljam i nikako se ne mogu sjetiti imena jedne sapunice.
Sjećam se samo jedne scene i ničeg ostalog. U toj sceni dva starija lika oko 40- 50 godina se svađaju i potuku se. Mislim da je jedan glavni negativac serije, a drugi pozitivan lik i ima brkove. Možda su oni čak i očevi glavnih likova serije, nezz, nisam sigurna. Obojica rane jedan drugoga i obojica imaju posjekotine po sebi, na kraju svađe se ˝pomire˝ i rukuju se krvavih ruku, tj. dođe do miješanja njihove krvi, a zatim ovaj s brkovima kaže: ˝Tengo SIDA.˝

Mislim da je ovo bilo na samom kraju serije kad glavni negativac biva kažnjen.
Zna li netko ime telenovele?
Mi destino eres tu. Ti likovi šta pričaš su glavni negativci, mislim. Jedan je bio Julio Aleman.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:01   #611
Mislim da je lik od Raymunda Capetilla imao sidu .
I da , on se potukao sa likom od Julia Alemana . Ako me pamćenje otprije 16 -17 godina dobro služi .
Lik od Capetilla je bio gay mislim .
I nisam siguran da je Capetillo bio villan , nego odbačen od oca zbog toga , kojeg je igrao Joaquin Cordero . Zbog toga je bio i crna ovca obitelji . Tko bi ga znao .
Nema scena na netu baš da budem 100% siguran .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 00:44   #612
Šta nije Julio Aleman bio ljubavnik od Azele Robinson, pa je ona prva dobila AIDS i onda to prenijela njemu?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 01:07   #613
Da, tako je bilo. Aleman je zarazio Capetilla. A Capetillo je bio otac od Lucero, koji je bio u zatvoru za crimen que no cometio. Ne sećam se da je bio homoseksualac.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:13   #614
Sad stvarno ne znam tko je koga zarazio , ali meni se čini da je Capetillo zarazio Alemana . Jer Aleman je bio okrutan villano , a Capetillo baš i ne .Ili ga pored Lucero u ono vrijeme nisam ni uopće htio primjećivati.

Oca od Lucero je glumio pokojni Orlando Carrio , a Capetillo je glumio oca od Jana i Jorge Salinasa , a Cordero mu je bio otac , a njima djed . Sad ako je nekome netko nije bio biološki otac sad se ne mogu sjetiti .

Evo našao sam ovo . Možda je to ta scena od 9:50 do 10:25 , a za Carria je dokaz na oko 7:30 .

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=NmFX7JUsBl8

Koliko je Aleman šamarčina i pljuski podijelio , a koliko je toga dobio nazad .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:27   #615
Jao ja sam se zbunio onda. Capetillo je zarazio Alemana da. A ovo za oca sam sve pomešao onda. Davno bilo.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:53   #616
A pravi bed je što se baš skoro ničega od ove telenovele ne može naći na YT , ni na nekim drugim stranicama . Ima jedna osoba na YT , ali su blokirani za Hrvatsku .

A još veći bed je da ja imam snimljenu sa tva na VHS kazetu zadnju epizodu , ali ne znam ni gdje je kazeta , a video mi je pokvaren .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 22:05   #617
Quote:
jojachica kaže: Pogledaj post
Sjetila sam se serije koja je bila prije dosta godina (više od 10 sigurno, možda čak i 15) prikazana na nekoj od bosanskih ili srpskih televizija (FTV, OBN, Pink, stvarno nisam sigurna). Ne znam je li bila i kod nas.

Sjećam se da je glavni lik bio oženjen za ženu koja je bila glavna negativka (nekako mi zvoni da se zvala Leticia ali nisam sigurna). Zaljubio se u kućnu pomoćnicu Mariu. U jednom dijelu serije je izgubio pamćenje i supruga ga je nakon toga uvjerila u njihov idiličan brak. Jednom prilikom je sanjao da je s Mariom i u snu (valjda ) je vidio da ona ima madež na vratu. Kasnije je uistinu vidio taj madež i tako se počeo prisjećati prošlosti.
Stvarno se ne sjećam više detalja a bilo bi mi drago da saznam koja je to serija jer sam ju kao klinka pobožno pratila. Nadam se da će netko znati .
Možda Mujer de madera ili ti Srce u plamenu?
Ta serija nije bila kod nas, nego u Srbiji(pink)... ja sam počela gledati prije par godina tu seriju i odlična je...

Ovo mi na to neš sliči, iako sam samo 4 epizoda pogledala...
Thumbelina1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 00:37   #618
Nije MDM, tamo ne postoje likovi s ovakvim imenima. Ja sam ovih dana skinuo MDM u sjajnom kvalitetu, da je ponovo gledam. Edit je bila sjajna, ali mi je novela nekako bolja sa Ana Patrisijom, nzm što :/
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2020., 16:01   #619
Davnih godina,negdje 2004. ili malo kasnije na Novoj TV u popodnevnom terminu emitirala se jedna (vjerovatno meksička) telenovela. Ne sjećam se skoro ničega osim glavnog negativca. Moguće da je bio i najbolji negativac svih telenovela emitiranih u novom tisućljeću. Glavni negativac se zvao Octavio,na kraju serije je zetu skliznuo s ruke i pao u neku provaliju (rijeku valjda,nabujalu). Koliko se sjećam,lik je bio pravi šupak. Neko vrijeme glumio je i da je invalid pa se vozao u invalidskim kolicima,a dok ga nitko nije gledao hodao je normalno. Sjećam se i brkova,ili je bradu imao sad se ne sjećam više

U doba dok se serija emitirala išao sam u niže razrede osnovne škole,tako da mi i nije baš puno u sjećanju ostala,no mnogi iz moje generacije sjećaju se te čuvene telenovele,ali nitko se ne može sjetiti kako se zvala.

Pokraj svih sapunica u to doba (a bilo ih je masa u popodnevnom terminu na Novoj) ova mi se najviše urezala. Šta ćeš. Škola dopodne kad su crtići,popodne nemaš ništa što bi te zainteresiralo,a i pokraj jednog televizora + moje babe koja je obožavala ljubavne serije nisi imao više što gledati
SinCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2020., 16:14   #620
Quote:
SinCro kaže: Pogledaj post
Davnih godina,negdje 2004. ili malo kasnije na Novoj TV u popodnevnom terminu emitirala se jedna (vjerovatno meksička) telenovela. Ne sjećam se skoro ničega osim glavnog negativca. Moguće da je bio i najbolji negativac svih telenovela emitiranih u novom tisućljeću. Glavni negativac se zvao Octavio,na kraju serije je zetu skliznuo s ruke i pao u neku provaliju (rijeku valjda,nabujalu). Koliko se sjećam,lik je bio pravi šupak. Neko vrijeme glumio je i da je invalid pa se vozao u invalidskim kolicima,a dok ga nitko nije gledao hodao je normalno. Sjećam se i brkova,ili je bradu imao sad se ne sjećam više

U doba dok se serija emitirala išao sam u niže razrede osnovne škole,tako da mi i nije baš puno u sjećanju ostala,no mnogi iz moje generacije sjećaju se te čuvene telenovele,ali nitko se ne može sjetiti kako se zvala.

Pokraj svih sapunica u to doba (a bilo ih je masa u popodnevnom terminu na Novoj) ova mi se najviše urezala. Šta ćeš. Škola dopodne kad su crtići,popodne nemaš ništa što bi te zainteresiralo,a i pokraj jednog televizora + moje babe koja je obožavala ljubavne serije nisi imao više što gledati
Ukleta Mariana
negativac se zvao Atilio, a ispao je u provaliju zapravo svom sinu...
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.