Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2010., 20:50   #81
Quote:
Signora kaže: Pogledaj post
Tamperlina, hvala na savjetu i odgovoru!!!
a ova haljina za koju sam te pitala savjet mi je od prvog trena THE ONE!!!!jedina dvojba su mi te moje jadne mjere..donji dio jos ajde nekako, ali gornji kat

Ma haljina je predivna i oduzima dah i zaista ne trebaš imati nikakvih sumnji, ni teoretski ni u praksi. Da sam na tvom mjestu, vjerojatno bih i ja slično odlučila jer je haljina zaista nevjerojatno efektna i plijeni pozornost ( stvorena je za tvoju građu)... al budući da sama nikada nisam mogla nositi saten, svilu, gola sexy leđa... tako patim da se neka vitka cura poput tebe ili woodlands odluči na tako nešto. (čisto sebični razlozi) Jednostavno, sama spoznaja da od recimo 30 cura koje znam, samo jedna ima liniju za takve seksipilne haljine i onda to ne želi iskoristiti me čini

P.S. Meni je Kate Hudson unatoč ravnom poprsju nevjerojatno seksipilna i privlačna žena (iako sam sama fan žena s oblinama).
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 21:04   #82
Quote:
Tamperlina kaže: Pogledaj post
Eliminacijski proces:
PLES - ako voliš i želiš stalno plesati, križaj teške haljine jer ćeš se do jutra pogrbiti i oporavljati danima, križaj i preuske sirena krojeve koje jako sputavaju te sve haljine koje prave otpor prilikom tvojih pokreta
PARTNER - ukoliko ti je dragi sramežljivi alternativac, neka vamp haljina na tebi bi ga mogla ukočiti i mogli bi izgledati neskladno (jer on nije navikao na sve te zadivljene poglede na tebi)
- ako je izrazito mršav i nizak (tvoje visine), krinolina na tebi bi ga mogla vizualno pojesti
- ako je veseljak, tvoja preuniformirana haljina, jako stroga bi tebe mogla ukočiti
SALA
- prepuna sala znači i gaženje po jako širokoj mladenkinoj haljini
OSOBNOST
- haljina mora pratiti tvoju osobnost - ako si otkačena cura koja će specijalno za svadbu skinuti 4 rinčice iz uha, smiješno je da nosiš tradicionalnu haljinu, a ne nešto pomaknuto
- haljina neka bude produžetak tvoje gardarobe i osobnosti
DOJAM
- kakav dojam želiš ostaviti?
- ako ti je cijela svadba tlaka i sam želiš da što prije prođe, tradicionalna haljina je perfektan izbor
- želiš li dragome pokazati koliko možeš biti seksipilna - pokaži atribute (cice se uvijek daju vizualno povećati dva broja, a tvoju vitkost je teško postići i čudesnim korzetom)
- ako si vesela i otkačena osoba, neka i haljina bude prpošna i razigrana
....

Ajd ti nama fino reci kakva si osoba (ne moraš memoare pisati) i sigurna sam da će se svi uključiti u savjete.
Jednostavno ne mogu a da ne pohvalim temeljitost ovog posta!!!! Svaka cast!!!
Signora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 22:15   #83
Wow, znači, moj slučaj zahtjeva poseban pristup
Sutra napišem sve detalje, sad odoh kupati pse za sutrašnju izložbu
woodlands is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 13:04   #84
Quote:
Tamperlina kaže: Pogledaj post
Vitka, 169 cm, 50-ak kg

Ak ti se ta haljina sviđa, ako odgovara tvom karakteru, GO FOR IT!

Realno, da, ta haljina izduljuje i skida kile, budući da kod tebe viškova jednostavno nema, ona će te samo dodatno izduljiti i istaknuti savršenu figuru (neće ti skinuti kg, jer nema gdje)!

Ne, doista ne trebaš nositi voluminoznu haljinu da bi izgledala punije, odaberi malo čvršći i deblji materijal i stvar je riješena (a čini mi se da je caliopa upravo to)
tako nekako i ja razmišljam, a sad kad imam i drugo mišljenje puno mi je lakše hvala ti!
nisam ju još ni probala, tek planiram ići u obilazak, ali me osvojila na prvi pogled
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 17:34   #85
Quote:
woodlands kaže: Pogledaj post
Wow, znači, moj slučaj zahtjeva poseban pristup
Sutra napišem sve detalje, sad odoh kupati pse za sutrašnju izložbu
I, kak je prošla izložba? Moj labrador je još beba i baš zanima kak će proći na nekoj izložbi, ima starce šampione, al prema karakteru je crna ovca u familiji

I da, vjerujem da ti u glavi zapravo već imaš fotku vjenčanice i sebe i cjelokupnog dojma, sam još nama treba tu sliku prezentirati
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 21:50   #86
Izložba je super prošla, i moja je još štene, tri mjeseca i 10 dana ima, išli smo više na socijalizaciju nego na osvajanje nagrada, ali svejedno je dobila VP i ušla u uži izbor za BIS najmlađih. Njena mama je isto moja, nju nisam vodila jer se još oporavlja od štenaca, inače je već šampionka.
Dosta je OT-a, iako mislim da moj hobi dosta govori o meni

Haljina koju sam stavila je ušla u uži izbor. Lagana je i jako udobna.
Volim plesati, iako ne baš cijelu noć. Dragi nije sramežljiv, šutljiv je, ali je i zafrkant na pomalo uvrnuti način. Prilično je flegmatičan i teško ga je zadiviti i izbaciti iz takta. Nešto je viši od mene, i otprilike duplo teži, nema šanse da ga moja haljina pojede
Nemam rinčice, čak ni probušene uši, ali imam tetovažu na ruci, čak se malo vidi na fotki koju sam stavila.
Nisam nešto previše otkačena, iako me ljudi doživljavaju takvom zbog tetovaže i frizure (raščupana crvena kratka kosa, ponekad u laganom irokezu). Al nisam baš ni tradicionalna
Pomalo sam sramežljiva i nesigurna, ako obučem haljinu koja previše otkriva ili je preuska, koliko god mi se činila super i da mi odlično stoji, kad tad ću osjetiti da mi je neugodno i požalit ću izbor.
O dojmu nisam razmišljala, samo da izgledam lijepo
woodlands is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 21:55   #87
Uuu tek sad vidim topic, a baš sam tražila savjet na vjenčanicama iz snova

Da skratim, vitka sam, al se bojim da se ne "izgubim" u vjenčanici... visoka sam oko 170, 52 kg, mjere 89-64-90

Ne privlače me previše krinoline,al ne bih baš ni običnu haljinu...želim vjenčanicu
__________________
Bolje ispast glup nego iz autobusa.
MiaVita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 06:56   #88
Miavita, po ovome ti imaš prekrasnu liniju i mislim da bi ti sirena vjenčanice prekrasno stajale..one bi ti itekako naglasile liniju, izgledala bi elegantno i izazovno a niš prevulgarno..stoga, da sam na tvom mjestu ja bih počela sa isprobavanjem takvih haljina.. ako griješim nek me T. naša svemoguća ispravi
mv27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 09:16   #89
Quote:
woodlands kaže: Pogledaj post
Pomalo sam sramežljiva i nesigurna, ako obučem haljinu koja previše otkriva ili je preuska, koliko god mi se činila super i da mi odlično stoji, kad tad ću osjetiti da mi je neugodno i požalit ću izbor.
O dojmu nisam razmišljala, samo da izgledam lijepo
VISOKA VITKA KRUŠKICA
Frizura i tetovaža (snimila sam ju i ranije) definitivno odaju drugačiji dojam i super je što si nas upozorila na zabludu

Vjenčanica koju si stavila ti jako dobro stoji! Nabori ističu struk i mrvicu pune (ne debljaju te, istovremeno su te malo popunili, ali i istaknuli savršenu liniju), a slojevitost haljine ju razigrava i čini dodatno efektnom. Apsolutno ide na tvoju visinu i građu (samo makni silikonske naramenice, to je veliki - ak ne možeš bez grudnjaka koji nema naramenice, križaj haljinu). Dakle, haljina je Tamperlina approved

Kritičko oko: Ne znam kakvu tetovažu imaš, al mi se čini dosta puna i samim time se i haljina mora stopiti. Po meni bi ta tetovaža trebala izgledati kao nakit, a ovako mi je nekako kao Pale sam na svijetu. Lako moguće da je drugačiji dojam uživo je ju ti vidiš kompletnu, a mi samo obris. Dakle, to je na tebi, obrati pažnju na dojam tetovaže

Zaboravih, tebi će jaako puno vjenčanica super stajati, pa ako ova nije definitivno ta i nađeš se neodlučnom, biraj hladno pomoću detalja (ukoliko srce vuče na jednu, biraj tu makar objektivno ne bila najbolji izbor ).
Detalji za biranje:
- kako ističe boju tena, kako se stapa s tetovažom, kako ti ističe prekrasan vrat i frizuru, imaš li potrebu u njoj hodati uspravnije (to je veliki plus), zapliće li ti se imalo o noge, smiješ li se kad si u njoj (onako nesvjesno) ili te čini mrvicu nervoznom...

Obično je onaj pritajeni smješak znak... Neodlučnost je na površini, al mozak i srce se uvijek nekako slože za top izbor

P.S. Nisam ti niš predlagala jer mi se više čini da tražiš mišljenje o probanoj haljini nego što bi probavala neke druge modele
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 09:30   #90
Quote:
MiaVita kaže: Pogledaj post
Da skratim, vitka sam, al se bojim da se ne "izgubim" u vjenčanici... visoka sam oko 170, 52 kg, mjere 89-64-90

Ne privlače me previše krinoline,al ne bih baš ni običnu haljinu...želim vjenčanicu
Vi savršene vitkuše me ubijate u pojam! Sve ti stoji, uživaj u svojoj liniji i probavaj redom sve što ti se svidi oku Al, ajde, idemo ti tražiti manu... Uh, našla sam jednu, mikroskopom! Nemaš barbikasto naglašen struk (al ga imaš) i haljinom ga pokušaj vizualno mrvicu još stanjiti. Kako se to čini? Ili korzetom koji u tvom slučaju može učiniti wow! efekt samoj tebi (a i ostalima nakon toga), dijagonalnim naborima ili samim uzorkom haljine.

Pojest te mogu iznimno teški materijali i ogromni detalji, predimenzonirana ruža na ramenu od teškog materijala, haljina koja je pufasta i gore i dolje... U svakom slučaju, mlade iznad 162/3 visine je teško pojesti ukoliko nisu iznimno mršave. Ti si iznimno vitka i radije nam pokaži neki model koji ti se sviđa pa ćemo ti mi sugerirati dalje...

Quote:
mv27 kaže: Pogledaj post
Miavita, po ovome ti imaš prekrasnu liniju i mislim da bi ti sirena vjenčanice prekrasno stajale..one bi ti itekako naglasile liniju, izgledala bi elegantno i izazovno a niš prevulgarno..stoga, da sam na tvom mjestu ja bih počela sa isprobavanjem takvih haljina.. ako griješim nek me T. naša svemoguća ispravi
hehe, sad kad vidite za par mjeseci kad se nezadovoljne mlade krenu vraćati i vršiti paljbu na T koja je gluposti pričala

Slažem se mv27, sirena kroj bi na miaviti zgledao jako zahvalno
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 10:37   #91
Tamperlina, hvala na komentaru! Grudnjak je tu samo da mi ne bude neugodno kad me prodavačica presvlači, inače ga uglavnom ni ne nosim
Obratit ću pažnju na tetovažu i da ne odskače previše! Danas je drugi, a nadam se i zadnji, pohod na salone!
woodlands is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 11:37   #92
MiaVita, nešto ovog tipa izuzetno sužava struk i naglašava lijepe obline koje ti imaš:
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 11:54   #93
T
kada si već online
daj mi reci kaj misliš, bi li za kruškice bilo ok ovako nešto
http://www.vjencanice.hr/prodaja_vje...sifraRobe=0955

http://www.vjencanice.hr/prodaja_vje...sifraRobe=0903
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 12:28   #94
GRAĐA KRUŠKE

Apsolutno bi, s time da mi je puno bolja druga opcija s otvorenim gornjim dijelom koji odvraća pažnju od punijeg donjeg dijela.

Prva haljina mi je više za punije kruške koje uz bokove imaju i poveće cice pa ne žele imati vulgaran dekolte, odnosno traže stabilnost za grudi.


Se i ti bacaš u stiliste?
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 12:32   #95
ma kakvi, htjela bi probati te dvije.
obje su prekrasne, a kao što kažeš, prva malo donosi stabilnost za grudi, meni to treba.
iako bi se možda i naramenice našle za ovu donju haljinu. znam sebe, da ću bez naramenica cijelu noć držati rub da mi nekaj ne bi ispalo, a htjela bi ipak biti komotna, da me to ne brine.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 14:01   #96
Joj, ja sam bila ista takva, nes oko vrata je moralo ići

Definitivno stavi naramenice jer ćes se deset puta više moći opustiti. Te zenske paranoje su nevjerojatne...

Ova prva je jako simpa, al sam zaboravila, ak imas deblje ruke, prva ih moze dodatno istaknuti. Ak ti se haljina ureže ispod ramena, pa se stvore dva trokuta sa svake strane ruba haljine Al to je već picajzliranje, ništa primjetno
Tamperlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 17:51   #97
da se pohvalim. sister i mama su me odvele da probam haljine.
prvu nisam jer nema broja za mene, a druga mi je preprepreodlična.
jednostavno ne mogu vjerovat da sam to ja kad obučem tu haljinu.
ušla sam u 44, ali da bi vez bio manji mi je žena preporučila broj veći, nema ga, ali mi naruči. cijena je 2600kn za kupnju, s time da je uračunata korekcija prije svadbe + peglanje.

probala sam ih još 5, jednu na vezanje i ok je samo mi je previše flafasta, a ostale su bile na cif i nisam ih mogla zakopčati
iako su predivne i one.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 20:05   #98
Super je tema!!!! Sve pohvale

Evo ovako...Ja spadam u kategoriju izrazito visokih sa svojih 184 cm i imam 69 kg. Gore se nemam bas s cim pohvalit solidna 3-ca a dole nemam bokove ali zatom imam guzu.

E sad...trebalo bi mi jedno strucno misljenje

moji favoriti su

Br 1
http://www.maggiesottero.com/dress.a...1&style=SD5230

br. 2
http://www.maggiesottero.com/dress.a...1&style=RD1044

br. 3
http://www.maggiesottero.com/dress.a...0&style=VD7096

Cure sta mislite?
__________________
- 02.10.2010 - MY DAY!!!!
roxy545 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 20:11   #99
a sirena kroj ti se ne sviđa?
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 20:26   #100
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
a sirena kroj ti se ne sviđa?
jedna moja prijateljica ju je nosila na svom vjencanju pa kaze da joj je jako smetala dok je plesala tako da ne znam bas.
Jedino sto bi volila je da gornji dio nije ono klasicno ravno rezan nego da ima jednu naramenic
__________________
- 02.10.2010 - MY DAY!!!!
roxy545 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.