Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2007., 23:32   #1
Koliko je vama muškarcima izgled bitan kod žena (bez laganja i dodvoravanja, molim).

Zanima me koliko vam je izgled bitan, (znam da je ). Sto vas zapali kod zena, i da li je to uvijek fizicki izgled na prvu loptu? Ako je tako kako se one manje lijepe zene uspiju udati i naci decka?Da li to onda znaci da one ne mogu birati , nego moraju cekati da se nekome svide, ako imaju srece?

Pitam ovo jer sam solo vec dulje vrijeme, i sad mi u zadnje vrijeme strasno fali netko blizak. Mislim da ne izgledam tako lose ali ne znam u cemu je problem i kako da ja izaberem onog koji se meni svidja a ne da me ganjaju neki lijevi?
Da li ako zenska nije prezgodna automatski ima manje sanse da se svidi nekome? I mora se daleko vise truditi na drugim poljima da bi nekom se dopala i osvojila ga , ovom ce trebat daleko vise vremena da se zaljubi u nju?

Evo puno pitanja za vas decke.......
tince is offline  
Old 29.09.2007., 23:42   #2
Quote:
vz_rocker_vz kaže: Pogledaj post
faca je jako važna,a one manje lijepe se znaju jebat dobro pa nekoga dobro
izjebu i tak se udaju i bla bla...
Je li to znaci da mora imati jako lijepo lice ili moze bit vise onako zgodnicka?
tince is offline  
Old 29.09.2007., 23:42   #3
Izgled i nije presudan,dapače,kada komad izgleda kao sa naslovnice,imaš osječaj da joj je nos do oblaka,i takvu križaš,jer misliš da je trud uzaludan(to je zabluda,ali stoji)
Mene više interesira ono pozadinsko(ne dupe,tj.da,ali ne u ovom kontextu ).
Kajjaznam,svatko je na svoj način...jedinstven,čudan....
agramer is offline  
Old 29.09.2007., 23:46   #4
Quote:
agramer kaže: Pogledaj post
Izgled i nije presudan,dapače,kada komad izgleda kao sa naslovnice,imaš osječaj da joj je nos do oblaka,i takvu križaš,jer misliš da je trud uzaludan(to je zabluda,ali stoji)
Mene više interesira ono pozadinsko(ne dupe,tj.da,ali ne u ovom kontextu ).
Kajjaznam,svatko je na svoj način...jedinstven,čudan....
Pa sta ja znam , cura moze bit jako lijepa ali jednostavna, mislim jednostavno obucena i sa malo sminke ili ne, tako da nemas osjecaj da se radi o modelu....da li te onda strah?
tince is offline  
Old 29.09.2007., 23:47   #5
dosta je bitan, al ukusi su razliciti....
__________________
We've been through this such a long long time, just tryin' to kill the pain.But lovers always come and lovers always go, and no one's really sure who's lettin' go today. If we could take the time to lay it on the line,I could rest my head, Just knowin' that you were mine, so if you want to love me then darlin' don't refrain, or I'll just end up walkin', *in the cold November rain*
mala maca :) is offline  
Old 29.09.2007., 23:48   #6
Treba imat dobru liniju. Faca mi je donekle važna. I po mogućnosti volim kad se cura ne srami svojeg tijela i kad se dobro oblači (nije to tak bitno, ali tak me baci na koljena )
Omega Phoenix is offline  
Old 29.09.2007., 23:49   #7
I karakter je jako bitan. Kako biti s nekom ljepoticom koja zna samo reći ''da, ahhhh,tooooo!!!'' ??
Omega Phoenix is offline  
Old 29.09.2007., 23:51   #8
Quote:
PhoeNiX_ReMinD kaže: Pogledaj post
I karakter je jako bitan. Kako biti s nekom ljepoticom koja zna samo reći ''da, ahhhh,tooooo!!!'' ??
A zasto je ne znam nijednu takvu ljepoticu praznoglavu koja je solo a masu neatraktivnih pametnih i dobrih zena koje to jesu?
tince is offline  
Old 29.09.2007., 23:52   #9
Moj stav je da žena ne može biti ružna i da svakog hetero nastrojenog muškarca, bilo koja žena može privući nekom kemijom.
Žena može biti samo lijepa i ljepša.
Osobno me privlači urednost i kad vidim da žena drži do sebe.
__________________
Želim napraviti kuću - ali do sada sam napravio samo ukućane.
voyager is offline  
Old 29.09.2007., 23:53   #10
novčanik...
__________________
A tree never hits an automobile except in self-defence.
Lazanje is offline  
Old 29.09.2007., 23:54   #11
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
A zasto je ne znam nijednu takvu ljepoticu praznoglavu koja je solo a masu neatraktivnih pametnih i dobrih zena koje to jesu?
Čitaj malo po forumu i vidjet ćeš kako puno ima onih muškaraca ''svinja'' koji gledaju samo na sebe. Taj ima žensku samo da je esmudi ondje dolje i to je to. Žišku?
Omega Phoenix is offline  
Old 29.09.2007., 23:58   #12
Quote:
voyager kaže: Pogledaj post
Moj stav je da žena ne može biti ružna i da svakog hetero nastrojenog muškarca, bilo koja žena može privući nekom kemijom.
Žena može biti samo lijepa i ljepša.
Osobno me privlači urednost i kad vidim da žena drži do sebe.
Uh tu se ne bi slozila sa tobom....ima ruznih, ima prosjecnih najvise i lijepih i zgodnih relativno malo. Ali da ce se naci jedan od 1000 muskaraca koji ce razvit kemiju prema objektivno ne lijepoj zeni, to da.
tince is offline  
Old 29.09.2007., 23:59   #13
Quote:
vz_rocker_vz kaže: Pogledaj post
malo šminke najbitnije nitko ne voli maškare osim djece,jebeš ju namaskiranu
malo kasnije se probudiš i vidiš ju bez šminke pa se zamisliš koga si maloprije jebal
Pa dobro sta su razlike tako drasticne?
tince is offline  
Old 30.09.2007., 00:02   #14
Quote:
PhoeNiX_ReMinD kaže: Pogledaj post
Čitaj malo po forumu i vidjet ćeš kako puno ima onih muškaraca ''svinja'' koji gledaju samo na sebe. Taj ima žensku samo da je esmudi ondje dolje i to je to. Žišku?
I ja bi volila za pocetak da imam bar to. A kasnije kad me upozna bolje ga osvojim i karakterom/pamecu pa dobijem i nesto vise
tince is offline  
Old 30.09.2007., 00:03   #15
pa izgled je vazan ... ono ... da nie vislja od mene (ja sam 178) , da nie debela .. ono mali trbuscic koji se vidi samo kad skine majcu ..... i to je dovoljno .....
kelly's_rider is offline  
Old 30.09.2007., 00:06   #16
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko vam je izgled bitan, (znam da je ). Sto vas zapali kod zena, i da li je to uvijek fizicki izgled na prvu loptu? Ako je tako kako se one manje lijepe zene uspiju udati i naci decka?Da li to onda znaci da one ne mogu birati , nego moraju cekati da se nekome svide, ako imaju srece?

Pitam ovo jer sam solo vec dulje vrijeme, i sad mi u zadnje vrijeme strasno fali netko blizak. Mislim da ne izgledam tako lose ali ne znam u cemu je problem i kako da ja izaberem onog koji se meni svidja a ne da me ganjaju neki lijevi?
Da li ako zenska nije prezgodna automatski ima manje sanse da se svidi nekome? I mora se daleko vise truditi na drugim poljima da bi nekom se dopala i osvojila ga , ovom ce trebat daleko vise vremena da se zaljubi u nju?

Evo puno pitanja za vas decke.......
ne vidim baš kuda ide ova tvoja tema, saznat ćeš ono šta si i prije znala, da je izgled bitan na prvu loptu, a kasnije dolaze do izražaja neke druge kvalitete. s tim da svaka žena, ako se malo potrudi, može sebi dati barem prosječan, ako ne i iznad prosječan izgled. (sjećaš se slika makeovera onih krokodilki?) uglavnom, da ostavlja dojam da drži do sebe.

volio bih da ti mogu dati neki dobar savjet za izgradnju samopouzdanja, jer čini mi se da je to ono šta trebaš.
Aphex is offline  
Old 30.09.2007., 00:14   #17
izgled je sve
Pali_andjeo is offline  
Old 30.09.2007., 00:15   #18
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
I ja bi volila za pocetak da imam bar to. A kasnije kad me upozna bolje ga osvojim i karakterom/pamecu pa dobijem i nesto vise
htjela bi kretena prvo za seks, pa da ga kasnije osvojiš?
Aphex is offline  
Old 30.09.2007., 00:15   #19
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Uh tu se ne bi slozila sa tobom....ima ruznih, ima prosjecnih najvise i lijepih i zgodnih relativno malo. Ali da ce se naci jedan od 1000 muskaraca koji ce razvit kemiju prema objektivno ne lijepoj zeni, to da.
Jebi ga sad meni su 4 banke, godine kad se nešto i ne zagleda previše :gdje mi je zubo:
__________________
Želim napraviti kuću - ali do sada sam napravio samo ukućane.
voyager is offline  
Old 30.09.2007., 00:20   #20
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Je li to znaci da mora imati jako lijepo lice ili moze bit vise onako zgodnicka?
daj ti nama sliku postaj pa ćemo ti reć
Šala!

Pa meni je prije bilo bitno kako cura izgleda i to...
Vidio sam samo one jebozovne, al sam shvatio da:
1. nemam kaj kod njih tražit
2. ne možeš pričat s njima - glupo ko' noć gotvo bez iznimke

Tak da danas više gledam ove "zgodničke" kak' ti veliš.
I iskreno ti kažem najvažnije mi je da je cura pametna, ali mora
držat do sebe - volim kad ste lijepo obučene i uređene
(propustio priliku kod jedne takve i još danas žalim ¸ )
Izgled mi je također bitan ali više ne toliko...
mike1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger