Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2007., 00:26   #21
hmm ovak, imamo dve stvari skojima se privlače dva čovjeka (u principu cura i dečko) jedna je kemija, a druga je izgled..meni osobno izgled nije presudan, moja najbolja veza bila je sa curom koja me uopće nije fizički privlačila ali jednostavno sam osjetio kemiju i prepustio sam se, malo me je smetalo to što nisam zadovoljan njenim izgledom ali ni približno toliko da bi uopće pomislio da prekinem s njom(ona je prekinula)..samo jednom u životu sam bio sa curom koja me je ludo svojim izgledom privukla ali nije bilo kemije pa sam prekinuo...zaključak: KEMIJA JE PUNO BITNIJA fiz izgled se izgubi s vremenom ak nema kemije..jedno zajedno s drugim je naravno NAJBOLJE!!!
MusicFan is offline  
Old 30.09.2007., 00:32   #22
Quote:
voyager kaže: Pogledaj post
Jebi ga sad meni su 4 banke, godine kad se nešto i ne zagleda previše :gdje mi je zubo:


Mislim pa nemas 80 pa da ne zagledas.....to su muskarci u najboljim godinama, pogledaj onog Milanovica..... i mozete jos itakako birati ako iole izgledate i sve ostalo na nivou
tince is offline  
Old 30.09.2007., 00:35   #23
Quote:
mike1 kaže: Pogledaj post
daj ti nama sliku postaj pa ćemo ti reć
Šala!

Pa meni je prije bilo bitno kako cura izgleda i to...
Vidio sam samo one jebozovne, al sam shvatio da:
1. nemam kaj kod njih tražit
2. ne možeš pričat s njima - glupo ko' noć gotvo bez iznimke

Tak da danas više gledam ove "zgodničke" kak' ti veliš.
I iskreno ti kažem najvažnije mi je da je cura pametna, ali mora
držat do sebe - volim kad ste lijepo obučene i uređene
(propustio priliku kod jedne takve i još danas žalim ¸ )
Izgled mi je također bitan ali više ne toliko...
ovaj... a šta je tebi jebozovna ženska? meni npr. ušminkane ženskice nisu jebozovne. možda dobro izgledaju (kako kome), al da su jebozovne... seksipil je mnogo složena stvar.
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Old 30.09.2007., 00:39   #24
Quote:
MusicFan kaže: Pogledaj post
hmm ovak, imamo dve stvari skojima se privlače dva čovjeka (u principu cura i dečko) jedna je kemija, a druga je izgled..meni osobno izgled nije presudan, moja najbolja veza bila je sa curom koja me uopće nije fizički privlačila ali jednostavno sam osjetio kemiju i prepustio sam se, malo me je smetalo to što nisam zadovoljan njenim izgledom ali ni približno toliko da bi uopće pomislio da prekinem s njom(ona je prekinula)..samo jednom u životu sam bio sa curom koja me je ludo svojim izgledom privukla ali nije bilo kemije pa sam prekinuo...zaključak: KEMIJA JE PUNO BITNIJA fiz izgled se izgubi s vremenom ak nema kemije..jedno zajedno s drugim je naravno NAJBOLJE!!!
Je li ona bila svjesna toga da ti bas ne pase izgledom...mislim i kakva je bila? Je li objektivno bila ruzna ili samo nije bila bas tvoj tip?
Ja ako iole naslutim da muskarac nije potpuno zadovoljan mojim izgledom, (ne mora mi to eksplicitno reci u facu) za mene je to ogroman turn off, i ne bi mogla biti vise sa njim pa da je ne znam kakva kemija.
A i kad osjetis tu kemiju prema nekoj, kako je onda moguce da ti bude fizicki neprivlacna????????
tince is offline  
Old 30.09.2007., 00:39   #25
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
ovaj... a šta je tebi jebozovna ženska? meni npr. ušminkane ženskice nisu jebozovne. možda dobro izgledaju (kako kome), al da su jebozovne... seksipil je mnogo složena stvar.
jebozovna = ona za koju ćeš reć: "koja dobra pička!!"
Ne "ova mi je slatka" nego "koja dobra pička!!"

Za seksipil si u pravu - it takes more...
mike1 is offline  
Old 30.09.2007., 00:44   #26
Quote:
mike1 kaže: Pogledaj post
jebozovna = ona za koju ćeš reć: "koja dobra pička!!"
Ne "ova mi je slatka" nego "koja dobra pička!!"
aha. a zašto misliš da su ''dobre pičke'' glupe ko noć, bez iznimke? ne bih se složila s tobom u toj kategorizaciji, al ne znam ni kako bih nazvala one na koje (znam da) misliš.

umh. vidim edit za seksipil: o tome ti ja...
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Old 30.09.2007., 00:51   #27
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
aha. a zašto misliš da su ''dobre pičke'' glupe ko noć, bez iznimke? ne bih se složila s tobom u toj kategorizaciji, al ne znam ni kako bih nazvala one na koje (znam da) misliš.

umh. vidim edit za seksipil: o tome ti ja...
Claudine ti si zensko a ja pokusavam prodrijeti u musku psihu, da jednom rjesim neka pitanja za svagda....tvoje misljenje na zalost ne mogu uzeti u obzir u ovom slucaju
Jer sam skuzila koliko muskarci i zene drukcije gledaju na neke stvari......
tince is offline  
Old 30.09.2007., 00:56   #28
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Je li ona bila svjesna toga da ti bas ne pase izgledom...mislim i kakva je bila? Je li objektivno bila ruzna ili samo nije bila bas tvoj tip?
Ja ako iole naslutim da muskarac nije potpuno zadovoljan mojim izgledom, (ne mora mi to eksplicitno reci u facu) za mene je to ogroman turn off, i ne bi mogla biti vise sa njim pa da je ne znam kakva kemija.
A i kad osjetis tu kemiju prema nekoj, kako je onda moguce da ti bude fizicki neprivlacna????????
eto moguće...i UOPĆE nisam bio zadovoljan njenim izgledom (i ne nije bila ružna)...iako sad kad odvrtim film unatrag..mi smo zapravo prekinuli jer je zadnji sex bio očajan, nije bilo srasti(ja tome nisam pridavao velku pažnju)..pitam se da li je tomu razlog to što je možda u meni nešto puklo jer nisam bio zadovoljan njenim izgledom hmm?
MusicFan is offline  
Old 30.09.2007., 00:56   #29
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
aha. a zašto misliš da su ''dobre pičke'' glupe ko noć, bez iznimke? ne bih se složila s tobom u toj kategorizaciji, al ne znam ni kako bih nazvala one na koje (znam da) misliš.

umh. vidim edit za seksipil: o tome ti ja...
Zato sam namjerno napiso gotovo bez iznimke.
Pa nazovi nekako - sponzoruše ili nešto... da znam jel se razumijemo
Tek sad skužih da si žensko - inače ne bih bio tako vulgaran...
mike1 is offline  
Old 30.09.2007., 00:57   #30
Quote:
mike1 kaže: Pogledaj post

Pa meni je prije bilo bitno kako cura izgleda i to...
Vidio sam samo one jebozovne, al sam shvatio da:
2. ne možeš pričat s njima - glupo ko' noć gotvo bez iznimke

Tak da danas više gledam ove "zgodničke" kak' ti veliš.
I iskreno ti kažem najvažnije mi je da je cura pametna, ali mora
držat do sebe - volim kad ste lijepo obučene i uređene
(propustio priliku kod jedne takve i još danas žalim ¸ )
Izgled mi je također bitan ali više ne toliko...
Ne možeš tvrdit da su sve ljepotice glupe!
Ovo ostalo je točno.
Omega Phoenix is offline  
Old 30.09.2007., 00:59   #31
I btw svaka žena je za nekog ljepotica
Omega Phoenix is offline  
Old 30.09.2007., 01:09   #32
Quote:
MusicFan kaže: Pogledaj post
eto moguće...i UOPĆE nisam bio zadovoljan njenim izgledom (i ne nije bila ružna)...iako sad kad odvrtim film unatrag..mi smo zapravo prekinuli jer je zadnji sex bio očajan, nije bilo srasti(ja tome nisam pridavao velku pažnju)..pitam se da li je tomu razlog to što je možda u meni nešto puklo jer nisam bio zadovoljan njenim izgledom hmm?
Sad ne kuzim sta hoces reci...u kom smislu onda nisi bio uopce zadovoljan njenim izgledom ako nije bila ruzna, mislim sta ti se nije svidjalo na njoj.?A opet osjetio si kemiju?? Mislis nesto kao ona je bila plava a ti volis crne, ili ima male sise a ti volis velike (ili obrnuto?). Volis svijetle a ona je bila tamnoputa itd, itd....?
Zanima me pa ako mozes pojasniti malo a i meni ces pomoci u nekim stvarima
tince is offline  
Old 30.09.2007., 01:13   #33
Quote:
PhoeNiX_ReMinD kaže: Pogledaj post
I btw svaka žena je za nekog ljepotica
Da ali neke su ljepotice njima 9 od 10 a neke jednom od 100.... i sta ce ona koja je lijepa samo onom jednom, ne mre bas previse birati, jel tako?
tince is offline  
Old 30.09.2007., 01:20   #34
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Sad ne kuzim sta hoces reci...u kom smislu onda nisi bio uopce zadovoljan njenim izgledom ako nije bila ruzna, mislim sta ti se nije svidjalo na njoj.?A opet osjetio si kemiju?? Mislis nesto kao ona je bila plava a ti volis crne, ili ima male sise a ti volis velike (ili obrnuto?). Volis svijetle a ona je bila tamnoputa itd, itd....?
Zanima me pa ako mozes pojasniti malo a i meni ces pomoci u nekim stvarima
ak sad tu počnem nabrajat pojedinačno ispast ću gad..šta ja znam, stvari tipa
sitne oči, guste obrve, čupava užasna frizura..s druge strane ijepa put, slatke usne
MusicFan is offline  
Old 30.09.2007., 01:33   #35
Quote:
MusicFan kaže: Pogledaj post
ak sad tu počnem nabrajat pojedinačno ispast ću gad..šta ja znam, stvari tipa
sitne oči, guste obrve, čupava užasna frizura..s druge strane ijepa put, slatke usne

Pa ne znam , pa je li u cjelini bila onako dobra, mislim fizicki? Mislim objektivno?
Koliko znam cura sa ne velikim ocima i gustim obrvama pa su opet komadi, to ovisi kako se te karakteristike uklapaju u cjelinu..Je li imala lijepo lice, skladno tijelo?
tince is offline  
Old 30.09.2007., 01:39   #36
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Pa ne znam , pa je li u cjelini bila onako dobra, mislim fizicki? Mislim objektivno?
Koliko znam cura sa ne velikim ocima i gustim obrvama pa su opet komadi, to ovisi kako se te karakteristike uklapaju u cjelinu..Je li imala lijepo lice, skladno tijelo?
hmm vidim ja di ovo vodi..ok BILA JE RUŽNA (ono s usnama sa rekao tek toliko da ispadne bolje)..i NE nije imala skladne crte lica, u tome je i bila stvar...povlačim svoj post gore gdje sam rekao da je kemija najvažnija..očeš istinu..nikad nisam imao muda prić curama koje su me izgledom privlačile, PAPAK!!!!
MusicFan is offline  
Old 30.09.2007., 01:47   #37
Quote:
mike1 kaže: Pogledaj post
Zato sam namjerno napiso gotovo bez iznimke.
Pa nazovi nekako - sponzoruše ili nešto... da znam jel se razumijemo
Tek sad skužih da si žensko - inače ne bih bio tako vulgaran...
nemaš frke rista. ni sam ni ja svetog jezičca.
ni sponzoruše nisu dobar termin. te imaju cilj. amo reć lijepe ljušturice...
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Old 30.09.2007., 01:48   #38
Quote:
MusicFan kaže: Pogledaj post
hmm vidim ja di ovo vodi..ok BILA JE RUŽNA (ono s usnama sa rekao tek toliko da ispadne bolje)..i NE nije imala skladne crte lica, u tome je i bila stvar...povlačim svoj post gore gdje sam rekao da je kemija najvažnija..očeš istinu..nikad nisam imao muda prić curama koje su me izgledom privlačile, PAPAK!!!!

Ah, dobro.....onda nista, U tom slucaju ja ti toplo preporucam da se uhvatis u kostac sam sa sobom i da stisnes muda i jednom pridjes curi koja te privuce izgledom.....jer ovako nikad neces biti sretan, a ni ta osoba sa kojom si.....zao mi je i ove cure sigurno je intuitivno osjetila da ti se fizicki ne dopada.
Ovo je ovako vise prijateljski savjet...
tince is offline  
Old 30.09.2007., 01:51   #39
bitniji mi je karakter
Paranoid is offline  
Old 30.09.2007., 01:56   #40
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Ah, dobro.....onda nista, U tom slucaju ja ti toplo preporucam da se uhvatis u kostac sam sa sobom i da stisnes muda i jednom pridjes curi koja te privuce izgledom.....jer ovako nikad neces biti sretan, a ni ta osoba sa kojom si.....zao mi je i ove cure sigurno je intuitivno osjetila da ti se fizicki ne dopada.
Ovo je ovako vise prijateljski savjet...
yep, thanks
MusicFan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger